Zpevnění prsou - možnosti, výběr

Pevnými ňadry se můžeme chlubit jen do určitého věku. Na pevnosti a pružnosti poprsí se podepisují nejrůznější faktory: držení těla, výživa, kojení aj. Je možné však opětovně výrazně zlepšit jejich pevnost, ať už speciálními krémy, bylinkami, plastikou.

Pěkná, pevná a dobře tvarovaná prsa upoutají zrak nejednoho muže a Vám dodají tolik potřebnou sebejistotu. Plocha mezi prsy a krkem je považována za přirozenou podprsenku. Je-li v těchto místech kůže pevná a dobře napjatá, vaše prsa si zachovají svůj půvabný tvar. Co však dělat, když poprsí již není tak pevné jako bývalo. Jakými cestami je možné vylepšit vzhled ňader?

Krémy a gely na zpevnění prsou

Speciální krémy na prsa mohou obsahovat patentované složení bylinek a další pomocné látky, jenž společně vytvářejí schopnost přirozeně vyrovnávat hladinu ženských hormonů, čímž pozitivně působí na zvětšování a zpevňování prsů.

Jak používat krémy na zpevnění prsou

Ráno a večer naneste krém na každé ňadro. Po dobu třech až pěti minut je masírujte jemnými krouživými pohyby. Krém i gel je určen jen pro zevní použití. Je důležité, aby se přípravky nedostaly do očí nebo na jinou sliznici.

Přírodní cestou ke zvětšení poprsí

Pueraria mirifica Capsules

Jedinečné kapsle, které rychle a přirozeně zvětšují velikost poprsí. Jedná se výjimečný, zcela přírodní prostředek, který obsahuje patentované složení bylinek, jenž jsou tradičně známé svoji schopností přirozeně vyrovnat ženské hormony, zvětšovat velikost i pevnost poprsí.

Decolen na podporu růstu buněk prsní tkáně

Tablety obsahují směs rostlinných výtažků, fytoestrogenů, jenž obnovují růstovou činnost prsních žláz. Mají podobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. Účinek fytoestrogenů je navíc podpořen působením dalších látek diosgeninu a fytonutrientů. Fytonutrienty jsou sloučeninami, jenž se nachází v potravinách rostlinného původu, které vytěsňují škodlivé látky z vazby na estrogenové receptory. Díky tabletám se poprsí stává větším, plnějším, pevnějším.

Herbust kapsle na zvětšení poprsí

Kapsle obsahující přírodní směs bylinek, jenž přirozenou cestou dodají poprsí plnost i krásu nedostatečně vyvinutému poprsí. Navíc Vám zajistí dokonalou hormonální vyváženost, která přispěje k celkovému zdraví. Herbust je složený z přesné kombinace osmi bylin, které obsahují látky podobné hormonům, jenž mohou napodobovat činnost ženských hormonů a to tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Jaké bylinky obsahuje přípravek Herbust

 • Andělika čínská
 • Benedikt lékařský
 • Borůvka černá
 • Kozinec blanitý
 • Máta peprná
 • Pampeliška lékařská
 • Přeslička rolní
 • Tolice setá

Bylinky využívající se na zpevnění poprsí

 • Andělika čínská
 • Arnika
 • Benedikt lékařský
 • Břečťan
 • Borůvka černá
 • Vilín
 • Fenykl obecný
 • Chmel otářčivý
 • Jetel luční
 • Jírovec
 • Chaluha
 • Kozinec blanitý
 • Lopuch větší
 • Mateřídouška
 • Potočnice lékařská
 • Pampeliška lékařská
 • Přeslička rolní - díky vysokému obsahu křemíku, napíná i zpevňuje pokožku poprsí a dodává jim větší pružnost.
 • Aloe vera – má adstringentní účinky, které vedou ke zpevnění Vašich prsou.

Zpevnění prsou za pomoci speciálního cvičení

Prsa jsou tvořena především tukem. Cvičením posílíte prsní svaly, které se pod tukovou vrstvou nacházejí. Jakým způsobem lze ňadra procvičovat, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků? U cvičení nezapomínejte na jeho pravidelnost a opakování v několika sériích. Jen tak se budete moci těšit z dosažených výsledků.

Kliky

Deset až dvacet kliků ve třech či čtyřech sériích denně dělají divy. Opřete se dlaněmi ze stran například o stůl, kuchyňskou linku, komodu aj. zapřete se nohama a současně stůjte na špičkách. Napněte ruce a snažte se držet Vaše tělo od pat až po ramena v jedné rovině. Poté přeneste váhu těla směrem dolů, a to tak, že ohnete ruce v loktech a zastavíte se, jakmile budou lokty svírat úhel devadesáti stupňů.

Zapažování

Jděte na všechny čtyři, dlaně i kolena mějte na zemi. Otočte trup a hlavu doprava, upažte pravou ruku dlaní vpřed. Za rukou, ať už pravou, poté levou, se vždy ohlížejte, ovšem nehýbejte krkem. Vraťte se poté do základní polohy a opakujte část cviku také na levou stranu. Oba směry střídejte.

Bench-press

Místo kliků můžete ve fitku využít posilovacího stroje, kdy si lehnete zády na lavičku. S širokým úchopem budete pomalu spouštět dlouhou činku s nádechem a s výdechem ji vytlačíte zpět na horu.

Rozpažování s činkami

Místo činek však můžete použít plastové lahve naplněné vodou. Postavte se rovně, rozkročte se, a to na šířku ramen. Poté předpažte a dlaně, ve kterých máte činky mějte proti sobě. Vaše ruce musí být natažené, tak jako při upažení. Kromě posílení poprsí si krásně srovnáte záda.

Zpevnění prsou díky plastické operaci

Modelace prsou

Při modelaci jde většinou o úpravu výšky bradavky, dvorce a modelaci prsní žlázy. Je možné provést modelaci povislých prsou, nebo modelaci za pomocí vložení prsních implantátů. Modelace prsou spočívá v opětovném získání mladistvého vzhledu poprsí. Tvar ňader se mění v meznících života ženy: v pubertě, těhotenství, následném kojení, v období přechodu, menopauze.

Předoperační konzultace modelace prsou

Odborný lékař s Vámi prodiskutuje motivaci k  zákroku modelace prsou. Zhodnotí Váš celkový zdravotní stav, zeptá se na veškeré prodělané nemoci, operace apod. Dále bude potřebovat lékař zjistit některé dědičné zátěže k Vašemu estetickému problému. V případě, že by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, a také ani představám odborného speciality, upouští se od příslušného zákroku a společně budete hledat možné jiné možnosti. V případě, že dojde ke vzájemné domluvě na operačním řešení modelace prsou, bude Vám specialistou podrobně objasněn celý princip operačního zákroku, případná možná rizika, která jsou spojena se zákrokem, a také Vám budou vysvětleny důležité předoperační pokyny a zásady nutné pro pooperační období.

Jak probíhá operace modelace prsou

Operace probíhá v celkové anestezii. Po provedené operaci jste uloženy na pooperačním pokoji, kde jste pod neustálým dohledem odborného personálu příslušné kliniky. Počítejte s hospitalizací po dobu jednoho až dvou dnů, a to dle rozsahu provedeného zákroku.

Jak se chovat po operaci modelaci prsou

Rekonvalescence je u každé pacientky zcela individuální. Obecně je důležité dodržet především pooperační pokyny, jenž Vám sdělí odborný lékař. Obecně počítejte s klidovým režimem po dobu jednoho týdne po uskutečněné operaci, kdy byste měly být v domácím ošetřování. Je dobré si tedy naplánovat na tuto dobu například dovolenou. Druhý týden od provedené operace se již můžete zapojit do běžného denního režimu, ovšem pozvolna, co se týče zaměstnání, záleží na profesi, kterou vykonáváte. Plná fyzická zátěž je zpravidla možná cca po měsíci, po provedené operaci. Během klidového režimu, zpravidla však až měsíc a půl po provedené operaci, je nutné nosit tzv. kompresivní podprsenku.

Odstranění stehů po rekonvalescenci

Stehy Vám ošetřující lékař většinou odstraní zhruba za dva týdny po provedené operaci prsou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16031 (rodina-finance.cz#22075)


Diskuze a zkušenosti

Petra | 12.01.2011 15:40
Pueraria mirifica Souhlasím, že pueraria mirifica je zázrak. Používám krém a tablety a výsledek je více než "dobrej" Prsa se mi výrazně zpevnily a zvětšení je zatím o jednu velikost košíčku :-)

Marta | 04.04.2011 13:35
Pueraria mirifica Krém je výborný, po třech dětech jsem měla prsa vytahaná, ošklivá. Nyní po dvou měsících pravidelného masírování krémem vidím výrazné zlepšení.

handulina | 09.04.2012 09:57
dlouhodobá účinnost? Dobrý den. Mohla bych se zeptat, jak dlouho se to má (může) brát a jak dlouho to potom působí? Nevěřím, že to je trvalé :-) Děkuji za odpověď. Já už jsem tak zoufalá, že uvažuji o plastice, ale je to drahé a hlavně se mě do toho ani nechce. H.


Přidat komentář