Zdravé formování postavy

Jen málokdo z nás je spokojený se svoji postavou. Někomu se nelíbí větší zadeček, bříško, širší stehna apod. Někdo se trápí celulitidou. Do určité míry si pomůžeme úpravou stravy a cvičením. Jak však cíleně zpevnit a zmenšit jednotlivé partie těla?

Tipy, jak účinně zformovat postavu

Bezbolestná laserová liposukce

Nová dimenze v hubnutí – tato revoluční metoda bezbolestné liposukce umožňuje rychlou a efektivní modelaci problematických partií – břicha, stehen, zadku, boků, paží nebo kolen. Je bezpečnou, rychlou a především bezbolestnou alternativou klasické liposukce – bez anestetik, jizev a doby nutné na zotavení. Laserová liposukce třetí generace je zcela neinvazivní a výsledek liposukce viditelný již po jednom ošetření, které trvá pouhých 40 minut. Neinvazivní laserová liposukce se však skládá minimálně ze 6ti ošetření, které musí být provedeny po dobu 40 minut každý druhý den. Bezbolestná liposukce využívá nejmodernější technologii laseru Zerona, který stimuluje tukové buňky a následně zmenší jejich objem.

V čem spočívá bezbolestná liposukce

V klinických studiích bylo prokázáno, že Zerona® laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému. Každá procedura bezbolestné neinvazivní liposukce má pak za následek postupné snižování obvodu pasu, boků a stehen případně dalších míst, kde bývá tuk uložen.

Výhody bezbolestné liposukce

 • ambulantní ošetření

 • viditelný výsledek již po první aplikaci, kdy dojde ke zmenšení objemu o dva až šest centimetrů

 • zpevnění problematických partií těla

 • vytvarování problematických partií těla

 • zeštíhlení

Kapsle Zeronax

Kapsle Zeronax obsahují jedinečnou směs aktivních složek, které pomohou při uvolňování a následném metabolizování tukových rezerv z organismu. Obsahují přírodní směs niacinu a ginkgo biloby, které působí na uvolňování tuku z tukových buněk. Dalšími složkami kapslí jsou extrakty ze zeleného čaje a L-karnitin, které pomáhají při přesunu tuků a jejich metabolizování. Poslední významnou složkou kapslí jsou omega-3 mastné kyseliny (EPA/DHA), které pozitivně ovlivňují hladiny cholesterolu v krvi.

Kapsle se užívají při ošetření Zerona® laserem 2x denně před jídlem (1x dopoledne, 1x odpoledne). S užíváním se začíná alespoň jeden týden
před prvním ošetřením a končí se 7 dní po posledním ošetření. V užívání kapslí můžete pokračovat i následně po ukončení programu ošetření.

Dietolog

Dietolog poskytuje výživové poradenství zdravým i nemocným klientům. Sestaví dietní plán dle individuálních požadavků s ohledem na zdravotní stav, vykonávanou profesi, pohybovou aktivitu a analýzu těla.

Doporučí vhodnost používání potravních doplňků. Poradí vám ve výběru těch nejvhodnějších potravin. Zkonzultuje a případně navrhne změny ve vašem cvičebním plánu.

Diagnostika těla InBody

InBody je jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla, který pracuje na principu přímo rozdělující více
frekvenční bioelektrické impedanční analýze (DSM-BIA).

Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá (trvá cca 30 sekund). Analyzovat lze všechny ve věku 3-99 let do maximální hmotnosti 250 kg.

Z analýzy se klient dozví složení těla, poměr svalu a tuků, diagnózu obezity, vyváženost postavy, retenci vody (případné otoky), množství útrobního tělesného tuku, cvičební plán, komplexní vyhodnocení, děti růstové diagramy a další doplňující informace.

Kosmetikou k odbourání celulitidy

Kromě zformované postavy Vás může pěkně potrápit celulitida. Kromě výše uvedené masáži, můžete také vyzkoušet nejrůznější kosmetické vychytávky, které se specializují na zmírnění, až odbourání celulitidy. Které kosmetické přípravky mezi ně patří?

 • Krém proti celulitidě
 • Zpevňující tělový krém
 • Tělový a masážní anticelulitidový olej
 • Sprchový anticelulitidový olej
 • Peeling
 • Skořicový gel

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16035 (rodina-finance.cz#22158)


Přidat komentář