Výplň vrásek botoxem - Cheb

Koukáte se ráno do zrcadla a říkáte si, že už to není to co dřív? Přibylo vám vrásek a chtěli byste s tím něco udělat? Jednou z možností, jak vrásky vyhladit jsou botoxové injekce.

Co je Botox a k čemu se užívá?

Botox je vyzkoušená a rychle účinkující látka, která uvolňuje svalové křeče. V minulosti byl botox využíván k léčbě třesu a svalových křečí. V dnešní době se využívá zejména ke kosmetickým účelům.

Botox je čistě přírodní protein, který napomáhá uvolněním těch svalů, které jsou odpovědné za vrásky. Botox dodává obličeji uvolněný výraz, díky kterému bude váš vzhled přirozenější.

** Aplikace botoxu a výplní MUDr. Ivana Konečná - Cheb**

aplikace

Pokud si i Vy chcete dopřát aplikaci či výplň botoxu, obraťte se na MUDr. Ivanu Konečnou v Chebu, která Vám tuto službu poskytne.

Objednávejte se na telefonním čísle: 605 162 155

Adresa: Vladštejnová 20, Cheb

Aplikace i výplň botoxu, juvedrm, restylan, surgidem.

 

## Jak Botox účinkuje?

Botox je pod kůži aplikován tenkou jehličkou přímo do svalu. Aplikací dojde k přerušení nervosvalového vzruchu a tím k žádanému svalovému uvolnění. Díky tomuto uvolnění dojde k odstranění nebo zjemnění nežádoucích linek a vrásky jsou vyhlazeny. Celý zákrok trvá zhruba 10 minut a je zcela bezbolestný.

Účinek botoxové injekce je zcela viditelný zhruba do dvou týdnů po první aplikaci a vydrží přibližně 4 měsíce. Potom můžete zákrok opakovat. Po opakovaných aplikacích se účinek botoxu prodlužuje. Zákrok byste ovšem neměli podstoupit častěji než 3 krát do roka.

Zákrok by vám měl provádět jen zkušený lékař. Jen tak máte jistotu, že bude na správné místo aplikována odpovídající dávka.

Botox je v estetické medicíně využíván více než 10 let. Vyhlazení vrásek botoxovou injekcí je zcela bezpečné a bezbolestné. Pokud vám zákrok provede zkušený lékař, zpravidla se nevyskytují žádné vedlejší účinky. Pokud se přeci jen nějaké negativní účinky objeví, jsou mírné a velmi rychle vymizí.

Botulotoxin je osvědčená a rychle účinná látka, která uvolňuje svalové křeče a blokuje přenos nervového impulzu na motorické plotémce svalu. Dříve se botulotoxin v medicíně využíval u nemocí hyperaktivity svalů, třesu a křečí.

výplň botox

Kdy na Botox nechodit?

Ošetření pleti botoxovými injekcemi je zpravidla bez zdravotních rizik. Přesto jsou situace, kdy byste měli zákrok zvážit.

Kontraindikací botoxových injekcí může být:

 • Těhotenství
 • Období kojení
 • Nervové poruchy
 • Alergie na některou ze složek látky
 • Poruchy srážlivosti krve
 • Užívání některých léků – hlavně antibiotik a léků na srdeční arytmii
 • Zánětlivá onemocnění

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás aplikace botoxových injekcí vhodná, konzultujte svůj záměr s lékařem. Lékaře, který bude aplikaci provádět, byste měli také informovat o lécích, které pravidelně užíváte.

Vyhlazení vrásek botoxovými injekcemi mohou podstoupit ženy i muži ve věku od 18 do zhruba 65 let.

Jak aplikace botoxové injekce probíhá?

Zákrok se provádí ambulantně a bez anestezie. Vlastní aplikace nezabere více než deset minut. Místo, kam bude botox aplikován se nejprve desinfikuje. Pak se tenkou jehlou aplikuje látka botox pod kůži. Zhruba 4 hodiny po aplikaci byste si neměli lehat, jinak hrozí riziko, že botox steče tam, kam nechcete. Ošetřené místo neškrábejte nebo netřete. První týden po vyhlazení vrásek nechoďte na kosmetiku, solárium nebo na masáže.

U kterých vrásek se botox používá?

 • K odstranění nebo zjemnění vrásek smíchu
 • Uvolnění vrásek od mračení
 • Korekci vějířovitých vrásek
 • Uvolnění mimických vrásek

Botoxové injekce jsou především využívány k vyhlazení vrásek** na čele, u kořene nosu, na krku nebo vnějších koutcích očí.**

Další služby kosmetického salonu Pod Všemi svatými v Plzni

 • Exilis- facelift
 • je omlazení pleti prostřednictvím technologie CRT. Díky této patentované technologii dochází k obnovení tvorby kolagenu. Procedura je rychlá a příjemná a bezbolestná. Účinky jsou patrné ihned po ošetření. Díky ošetření exilis- facelift dochází k redukci vrásek, zpevnění pokožky. Vaše pleť bude vypadat mladší a jemnější.

 • Exilis – neinvazivní liposukce

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16094 (rodina-finance.cz#22661)


Diskuze a zkušenosti

Václavová | 10.03.2011 12:10
Spokojenost S přístupem paní doktorky jsem byla spokojena, s výsledkem velmi. Doporučuji

Jitka Pazderková | 13.03.2011 17:13
Skvělé ceny V porovnání s konkurencí skvělé ceny! :)

Adriana | 09.12.2013 09:47
Výplně za super cenu Byla jsem u poaní doktorky již po několikáté.Chodím na botox pravidelně a začala jsem i s výplněmi.Výsledek super a přístup paní doktorky udivuhodný v dnešní době,dobré ceny ,příjemný přístup k pacientovi a ZÁJEM i po aplikaci co se týče konzultace stavu pacienta po ošetření.Mohu vřele doporučit.Ach ty ceny v Plzni a v Praze!


Přidat komentář