Trvalá epilace a zpevnění postavy v Sokolově

Trápí Vás nadměrné ochlupení a povadlá postava, rozšířené žilky nebo celulitida? Máte stále problémy, se těchto nepříjemných jevů, kterými nás příroda "obdarovává" zbavit? Pokud bydlíte v Sokolově nebo blízkém okolí, máme pro Vás dobrý tip.

Co to je IPL technologie

Nejvíce se používá v lékařských ordinacích. Ovšem díky své dokonalosti, začala velmi kladně pronikat i do různých kosmetických center. Tato metoda odstraňování nechtěného ochlupení, je velmi oblíbená s ohledem na dokonale trvalé odstranění chloupků s širokým spektrem využití. Jakákoliv oblast provedena touto epilací má již po 3 sezení naprosto trvalý efekt. Je vhodná i na ošetření rozšířených cévek, při čemž její efekt je ihned zcela zřetelný.

Další velikou výhodou je to, že při této proceduře nedochází k poškození kůže a je zcela bezbolestná. Pouze u citlivějších jedinců může vyvolávat velmi malé nepříjemné pocity.

Účinnost IPL technologie

Samotná procedura je vhodná zejména na břicho, hýždě, lýtka, podpaží a dalo by se říci, že je zcela vhodná na celé tělo. Pokud se zaměříme na všechny možné spektra účinnosti této technologie, potom má tato metoda velmi zřetelné a zcela viditelné účinky při těchto problémech:

 • trvalé účinky při odstraňování chloupků
 • odstranění rozšířených cévek
 • odstranění pigmentových skvrn
 • při aknózních problémech
 • a také při trvalé fotorejuvenaci

Princip celkového ošetření IPL technologií

Ošetření neboli odstranění chloupků je pomocí IPL neboli intenzivního impulzního světla zcela ideální při odstranění vzhledem světelnému paprsku. To propouští silné paprskové světlo a to se uchycuje přímo v pigmentu kožního lůžka, v krvi a samotné cibulce chloupku. Při tomto procesu dochází k přehřátí dané cibulky a následuje její celkové zničení. Pokud je potřeba dosáhnout skutečně trvalého efektu, potom je nutné správné nasazení vlnové délky. S těmito základními pravidly mají v kosmetickém centru dokonalé zkušenosti.Princip celkového ošetření IPL technologií

Pokud chcete ošetřit například rozšířené žilky, nebo jakékoliv viditelné cévní problémy na kůži, potom se na tuto metodu používá speciální hlavice. Ta propouští na ošetřené místo intenzivní impulsní světlo, které velmi dokonale rozkládá toto krevní barvivo. Nepoškozuje okolní tkáně. Díky tomu, je toto ošetření velmi zřetelné již při první aplikaci. Jediné kritérium musí být bráno v úvahu, které není mnoho viditelné při prvním sezení a tím je, věk, zdravotní stav a rozsah celkového ošetření.

Pigmentové skvrny se pomocí IPL technologie mohou zcela odstranit. A to za pomoci laserového paprsku, který svou vysokou energií proniká přímo v ošetřujícím místě. Následkem toho tento paprsek daný pigment tak zvaně jakoby rozstřelí, a postupně z těla odplaví přebytečné bílé krvinky již během několika dní.

Kdy se metoda IPL nesmí podstupovat

Tak jako mnoho jiných neinvazivních metod mají své pro a proti, potom i toto platí u této metody IPL technologie. Ovšem musíme vždy brát v úvahu zdraví určitých klientů. Tuto metodu nesmí podstupovat klienti:

 • ženy a dívky v době těhotenství
 • epileptici
 • lidé trpící dermatitidou
 • lidé, kteří se vystavují neustálému slunění
 • pokud máte jakékoliv problémy s krevním oběhem
 • jestliže máte sklony k nadměrné hyperpigmentaci

Další velmi atraktivní nabídkou, kterou Vám velmi rádo nabízí FORMOSA centrum je dokonalé tvarování a zpevnění postavy. Jestliže trpíte povadlými rysy, postavou, nebo celulitidou máte jedinečnou možnost využití tak zvaného dokonalého tvarování postavy.

Tvarování a zpevnění postavy v Sokolově

Tato procedura je vhodná zejména pro všechny ženy, které trpí vytahaným a povadlým bříškem po porodu, ženy a dívky trpící celulitidou a podobně. Tato metoda se používá za pomoci přístroje ACCENT XL, který za vysoké teploty hluboko proniká do 20 milimetrové hloubky v tkáni, a tím dochází k velmi kvalitnímu odbourávání přebytečného tuku. Následkem toho je rychlé a kvalitní zlepšení Vašeho celkového metabolismu. Tato procedura je velmi vhodná pro:

 • ženy po porodu
 • zpevnění paží, bříška, kotníků a stehen
 • zpevnění kontur v obličeji, rtů a podobně
 • při chirurgických zákrocích a dalších problémech

Procedury ke zpevnění postavy v SokolověProcedury ke zpevnění postavy v Sokolově

Další velmi oblíbenou metodou na zpevňování postavy je ošetření pomocí přístroje STARVAC. Je vhodná pro všechny druhy masáží, které mají dokonalé účinky pomocí baněk a masážní sací hlavou s válečky. Používá se na celé tělo a je velmi účinná v boji proti celulitidě. Tento druh ošetření je vhodné spíše jako doplňkové ošetření při ošetření přístrojem ACCENT XL. Má podobné účinky na tvarování a zpevnění postavy, jaké ACCENT XL. Ovšem pokud tyto metody zkombinujete, potom máte mnohem větší úspěšnost a rychlost k dosažení daných cílů.

Injekční lipolýza

Pokud toužíte po mnohem rychlejší metodě úbytku tukových polštářků, potom je tady další možnost a tou je injekční lipolýza. Je velmi vhodná při nadměrných tukových polštářcích a hlavně celulitidě. Tato aplikace, je sice na oko nepříjemná, ovšem není bolestivá a to díky velmi tenké jehle, pomocí které se přímo pod kůži vpichují různé velmi účinné látky. Jsou to látky na odbourávání tubu a povzbuzení metabolismu. Pokud tuto metodu budete podstupovat opakovaně, můžete ve velmi blízké době dosáhnout viditelných výsledků a to 2 až 4 centimetrů.

Dokonalý obličej

Toužíte po dokonalém obličeji během 1 až 2 hodin? Pokud ano, potom i tuto metodu Vám nabízí centrum FORMOZA  v Sokolově. Je to metoda, která nevyžaduje žádnou narkózu nebo operační zákrok. Provádí se za pomoci METACRILU, který se vyznačuje svou jedinečností pomocí tak zvaného injekčního bio kompatibilního implantátu. Tento implantát je zcela unikátní a nevyvolává žádné alergické reakce nebo jim podobné. Je vhodný zejména na obličejové kontury, rty a nos. Ale také ho můžete využít na další části těla.

Odstranění metličkových žilek, jizev, strií, pigmentových skvrn a vrásek

Palomar StarLux 500 je ideálním přístrojem, které centrum FORMOSA používá při odstraňování metličkových žilek na nohou, korekci jizev, strií, pigmentových skvrn a vrásek. Přístroj je na bázi dokonalého ošetření těchto problémových partií. Tento přístroj má kontaktní chlazení, které dokonale zmírňuje bolestivost. Má několik nástavných hlavic na různé druhy použití a ošetření daného problému.

Pokud se naučíte** správné životosprávě,** dokonale okysličíte svůj organismus a urovnáte své PH celého organismu, máte 100 % jistotu, že svou postavu navodíte do naprosté harmonie. To bude mít veliký vliv k dosažení Vašich cílů, co se dokonale zpevněné postavy týče a celkově ovlivní celý Váš metabolismus k udržení dokonalé postavy. Ale také dosáhnete postupného zbavování se celulitidy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16096 (rodina-finance.cz#22673)


Přidat komentář