Sebevědomí žen a jejich poprsí

Dnes věnujeme několik slov ženskému poprsí. Je to symbol, který patří jen a pouze ženě. Pokud muži narostou prsa, bývá většinou terčem posměchu. Co dělat, aby ženská prsa byla krásná, aby ženu dělala šťastnou, sebevědomou a aby byla zdravá?

Sebevědomí žen klesá s jejich poprsím

Každá žena by chtěla mít prsa dle svých představ. Ta která má malé touží po velkých a naopak ta s těmi obrovskými by si přála raději malá. Pěkná prsa, tak akorát tvarovaná s mladistvým vzhledem by chtěla každá. Starší ženy, které mají již kůži méně elastickou a prsa mají povislá, by jim zase rády vrátily mladiství vzhled. Rozhodne-li se žena, že tvar jejích prsou je přímo uměrný jejímu seběvědomí a může si z finančního hlediska dovolit plastickou operaci, má vyhráno.

Plastická operace prsou

Ať už se jedná o zvětšení nebo zmenšení, chirurgové dnes dokážou zázraky. A nemusí se jednat jen o zákrok z hlediska estetického. Paní Romana měla tak velká a těžká ňadra, že jí den co den bolela záda. Při výšce 158 cm a váze 59 Kg měla podprsenku 3 D, ramínka podprsenky se jí zarývala do ramen ale nemohla ji sundavat ani na noc, jak prsa svojí vahou bolela bez opory. Návštěva plastické chirurgie jí změnila život.

Slečna Alena, které příroda nenadělila skoro nic, měla sebevědomí totálně zničené a mužům se vyhýbala. Na plovárnu nechodila a byla stále oblečená ve chlapeckém sportovním stylu. Prsní implantáty z ní udělaly lvici salónů a opět jí změnili život od základů.

Paní Vlasta měla jiný problém, jedno prso měla menší než-li druhé. Namítnete, že to má skoro každá žena, ale paní Vlasta měla rozdíl velmi patrný i na první pohled přez oděv. Léta si vycpávala jeden košíček podprsenky, než se odvážila pro řešení na operačním sále.

Prsa versus muži

 1. Muži ňadra nemají – to je první fakt, proč je ženské prso tak fascinuje
 2. Je to bezpochyby pro ně symbol ženství
 3. Při sexu je to pro ně vizuální stimulátor
 4. Navozují jim podvědomě klid, bezpečí a ochranu
 5. Z 90% vědí a nemusí pátrat, kde že žena má nejcitlivější erotogenní zóny
 6. Pohled na ženská ňadra prý může prodloužit mužův život – vědecky podložená studie = mají prý nižší krevní tlak, pomalejší puls a snížení srdečních příhod

Be - Up novinka na trhu – úžasný pomocník

Už jste slyšeli o Be – Up? Nepotřebujete podstoupit návštěvu Kliniky plastické chirurgie, nemusíte mít na kontě tisíce. Tato převratná novinka Vám pomůže přizvednout prso o několik centimetrů. Jedná se vlastně o samolepící folii, která je vytvarovaná do podkovy a je tak pružná, že Vaše prso pozvedne do polohy, kde jej sama chcete mít a tam jej udrží do doby, než-li si jej budete přát uvolnit. Vaše bradavky jsou chráněny tzv. kytičkou. Nemusíte si pod plesové šaty brát podprsenku, Vaše sebevědomí rázem stoupne o 100% a s ním také Vaše nálada. Při tom však zůstane zachován přírodní vzhled prsou, budou mít atraktivnější ovšem nenápadný vzhled.

Be – Up v překladu znamená doslova Být – Nahoře

Ze zkušeností několika žen, která Be-Up vyzkoušely – Paní Lenka 38 let potvrdila, že se obávala trapasu na promoci svého bratra, vzala si oděv na koktejlová ramínka a nalepila si přesně dle návodu Be-Up. Neustále jsem čekala, kdy se samolepka odlepí a mě spadne třeba jedno nebo obě prsa, ale uplně zbytečně jsem se stresovala, vše proběhlo bez problémů a mám velmi dobrý pocit.“

Další dáma, která nám prozradila své zkušenosti s tímto výrobkem je slečna Iveta 22 let. „Chystala jsem se na squash, váhala jsem zda použít samoleky Be-Up. Říkala jsem si, při sportu se zapotím a ono mi to upadne, ale opak byl pravdou. Nevím jak je to možné, potila jsem se opravdu řádně, ale samolepka držela naprosto úžasně.“ To vysvětluje výrobce tím, že samolepka je z termo-polyuretanu a je tak jemná a elastická, že za chvíli nevnímáte její přítomnost na těle. Pokud se nalepí na dokonale vysušenou pokožku, následně se můžete i zapotit, ale samolepka již nespadne. Doba použití je doporučována až 24 hodin.

Kterým ženám je Be-Up určen?

Jednoduše téměř všem ženám. Na krycím papíru jsou vyznačeny velikosti košíčků a Be-Up si nůžkami podle naznačené velikosti přizpůsobíte Vašim ňadrům. Be-Up je upravitelný pro velikosti od A po E.

Další péče vyžaduje dekolt

Málokterá žena věnuje svému dekoltu výraznější pozornost. Dokud je žena mladá a pokožka je elastická, neuvědomuje si, že ve vyšším věku se i na dekoltu tvoří pigmentové skrvrny a kůže stárne. Začněte s preventivní omlazování a používání vhodné kosmetiky.

 • ochranné prostřžedky proti UV záření
 • hydratační kosmetika
 • regenerační kosmetika
 • Dalším řešením je opět návštěva Kliniky plastické chirurgie, kde Vám nabídnou například rejuvebaci – působení tepla laserových paprsků se stahují povolená kolagenní vlákna. Další možností je stumilace nového kolagenu přístrojem Omnilux nebo odstranění pigmentových skvrn laserem tzv. rozstřelením a odplavením.

Samovyšetření prsů rukavicí Mammaglove

Když už jsme u ženských prsů - nemůžeme zapomenouzt zmínit hrozbu rakoviny a tak přinášíme další pomůcku, která by mohla v mnoha případek pomoci. Speciální pomůcka, má tvar bezprsté rukavice, jmenuje se MammaGlove a je určena k samovyšetření a včasné zjištění jakýchkoliv změn, uzlinek či bulek na prsní tkáni. Samovyšetřovací rukavice MammaGlove je naplněna speciální gelem, který zvyšuje hmatovou citlivost. A v tom je princip její vysoké funkčnosti. Rukavice MammaGlove může pomoci ženě v klidu domova v samovyšetření jejích prsou.

Žena ji může používat jak často chce, nejlépe jedenkrát měsíčně po koupeli. Žena si může sama, v pohodě a klidu domova, udělat orientační samovyšetření prsu a daleko dříve tak zjistit jakékoliv změny (bulky, uzlinky atd). Pakliže se jí něco nezdá, může okamžitě navštívit svého lékaře, který provede odborné vyšetření.

Rukavice MammaGlove je vyrobena z jemné dvojvrstvé gumy, která je uprostřed naplněna speciálním gelem. Ten dociluje mnohem větší hmatové citlivosti, než kdyby se vyšetření dělalo jen pouhou rukou. Samovyšetřovací rukavic MammaGlove představuje pohodlnou, rychlou, bezpečnou, vícenásobně použitelnou pomůcku pro zjištění jakýchkoliv změn na prsech, která umožňuje včasnou detekci a upozorní ženu na nutnost odborného lékařského vyšetření.

Použití: Nejlépe 1 x měsíčně. Samovyšetřovací rukavice MammaGlove je univerzální pro pravou i levou ruku, takže si stačí koupit jen jednu. Pokud budete rukavici MammaGlove udržovat mimo dosah zdroje tepla a slunečních paprsků (nejraději v temnu) můžete ji používat dlouhodobě. K údržbě ji stačí opláchnout vlažnou vodou. Cena rukavice je přibližně 250 Kč

Postup samovyšetření prsu s použitím rukavice MammaGlove

rukavici přiložte na prs a nepohybujte s rukavicí ale prsty v rukavici

 1. před zrcadlem se podívejte, zda nevidíte změny ve vašich prsou v následujících pozicích:
 • paže podél těla
 • paže nad hlavou
 • sepnuté ruce pod bradou
 • při předklonu vpřed s prsy visícími.
 1. přiložíme ruku a třemi prostředními prsty vyšetřujeme oba prsy. Začínáme na vnější straně od shora a krouživými pohyby směřujeme k bradavce. Toto vyšetření provádíme dvakrát na každém prsu, poprvé lehkým tlakem, podruhé silněji. Vyšetření provádějte vždy ve stejný den 7 -10 dnů po menstruaci.

 2. v leže - Podložte záda pod vyšetřovaným prsem malým polštářkem nebo složeným ručníkem. Natřete prsa pleťovým mlékem a metodou popsanou v úvodu vyšetřete bříšky prstů levý prs pravou rukou a pravý prs levou rukou.

 3. při samovyšetření prsou věnujte zvýšenou pozornost části mezi horní vnější čtvrtinou a podpažním důlkem.Tato část prsu je nejvíce ohrožena změnami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16017 (rodina-finance.cz#21790)


Přidat komentář