Redukce celulitidy

Trápíte se pomerančovou kůží nebo pár kily navíc? Vyzkoušely jste už nespočet procedur, které vám měly zaručit, že se váš problém vyřeší, ale výsledek je nepatrný nebo dokonce nulový? Zkuste neinvazivní metodu pomocí přístroje Tripollar-regen.

Problém s celulitidou

Celulitida, neboli podle vzhledu pomerančová kůže, je jev, který vzniká nahromaděním tuků v podkožním vazivu. Protože tento jev je způsoben estrogenem, což je ženský hormon, tak problémy s celulitidou řeší spíše ženy. Právě estrogen má vliv na zjemnění vaziva, které tak snadněji mezi sebe pustí tukové buňky. Ty mohou ve tkáni zbytnět a vytváří na povrchu kůže místy vyvýšené plochy, které pokožce dají nerovný ráz s ďolíčky, čímž vzniká celulitida.

„Objev celulitidy" se připisuje americkému módnímu časopisu Vogue, který na ni, jako na kosmetický problém, upozornil ve druhé polovině minulého století. Pokud si ale prohlédneme díla barokních či renesančních mistrů, zejména pak akty, je jasné, že celulitida tu byla vždy, ovšem v dnešní době se s ní můžeme poprat.

Celulitidou trpí i štíhlé ženy

I když se toto postižení připisuje těm, kteří mají nadváhu, tak to není pravidlem. Může to stejně tak postihnou štíhlé ženy a ty s oblejšími křivkami se mohou přitom pyšnit hladkou kůží. Nutno ale dodat, že životospráva má na vzniku celulitidy nezanedbatelný podíl. Pokud máte problémy nejen s celulitidou, ale i s nadváhou, tak zkuste metodu, která je založena na neinvazivní metodě. Tento typ procedur, řečeno oslím můstkem, zažívá invazi do oblastí estetické medicíny. Jednu účinnou metodu vám představíme. Jedná se o liposukci bez skalpelu Tripollar-regen. Na čem je procedura založena, jak probíhá, v čem pomůže a kam se na ni můžete objednat?

Liposukce bez skalpelu Tripollar-regen

Neinvazivní zákrok vám zaručí bezbolestnou proceduru, která začne řešit nejen vaše problémy s celulitidou, ale také vám pomůže v boji s nadváhou.

Co dodržovat před liposukcí Tribollar-regen?

 • Jednak nejprve s odborníkem prokonzultujete své případné zdravotní problémy.
 • Před zákrokem je díky vlivu tepla třeba zvýšit pitný režim. Asi tak 2 dny před návštěvou salonu vypijte alespoň 1 litr vody denně a vyhněte se alkoholu.
 • Jestli kojíte, tak proceduru se nedoporučuje podstoupit, protože by se uvolněné tuky mohly dostat do mléka.

Princip odstranění celulitidy pomocí Tripollar-regen

K metodě je využíván přístroj Pollogen-Regen, jež funguje na principu tripollární radiofrekvenční energie. Ta působí blahodárně na tkáň, protože ji ohřívá a dostává se i do hlubokých vrstev kůže. Cíleně míří k tukovým buňkám, které zahřívá na 41 – 43°C a tím pádem je eliminuje. Dostávají se tak do tekutého stavu, který se snadněji odvádí lymfou ven z těla a zároveň se urychluje metabolismus. To vše bez nežádoucích vlivů na okolní tkáně či orgány, se kterými nemá metoda pracovat.

Procedura rovněž pomáhá zpevnit a vyhladit pokožku a také si poradí i s pajizévkami neboli striemi. Zároveň se prohříváním pomáhá i k redukci váhy.

Výhody metody Tripollar-regen

 • Díky proceduře se pracuje v nejhlubších vrstvách kůže, kde se frekvence dostanou až do nitra problému, kde účinně působí. Protože se nesoustředí na okolní tkáně, tak je ještě efektnější ve svém daném účelu.
 • Metoda nebolí. Oproti klasické liposukci, kdy se do vás vpravuje kanyla nebo při jiných procesech, kdy na vás nějak systematicky pracuje stroj, jež proniká hluboko do kůže, Tripollar-regen jen vysílá radiofrekvenční energii, která má jasný cíl. Tím, že vás zahřívá, je metoda dokonce příjemná.
 • Ošetření nemusíte absolvovat tolik, jelikož se vysílá velké množství energie (samozřejmě pro vás snesitelné), která je účinnější.
 • Výsledky jsou viditelné již po první návštěvě salonu. Kůže je viditelně hladší a má lepší barvu i strukturu.
 • Je vhodná pro všechny typy kůže.

Co dodržovat v den liposukce a po proceduře?

 • Nechoďte v den zákroku do sauny nebo solária a hodně pijte, protože se lymfatickým systémem odplavují odpadní látky a je tedy nutné vytvořit zásobu tekutiny, která to učiní.
 • Jezte lehkou stravu a to i 3 – 5 dní po zákroku.
 • Dejte na pokyny odborníka.

Co si ještě můžete nechat dopřát?

Můžete si rovnou nechat udělat** svůdný pohled pomocí umělých řas a metodou Diamond Lashes**, která nabízí 4 síly, 9 délek, 2 zatočení a 12 barev řas, které můžete přizdobit krystaly Swarovski.

Můžete si nechat udělat zábal z Mrtvého moře, řas nebo si nechat exfoliovat tělo produkty vysoce kvalitní kosmetiky France Laure Cosmetiques SPA. Procedury vás rovněž zeštíhlí a pomohou v boji s celulitidou, ale hlavně si při nich zarelaxujete.

Nechte si udělat chemický peeling, který hloubkově čistí pleť. Jedná se o nanášení kyseliny glykolové a dalších aktivních látek na pleť. Po krátkém působení (cca 10 minut) se regeneruje pleť a vy se tak zbavujete viditelných projevů akné či vrásek.

Můžete si nechat** odstranit chloupky** pomocí inovativní metody fotodepilace světlem IPL Adena, které může úplně odstranit tyto výrůstky. Stejně tak ale zatočí s pigmentovými skvrnami, žilkami, nebo s akné a rovněž vám pomůže v boji proti stárnutí. Světlo IPL Adena je absorbováno tmavým pigmentem (melaninem) nebo krevním barvivem (hemoglobin), a světelná energie se přeměňuje na teplo. Tím, že se tyto složky těla zahřejí, tak jsou vypuzeny z těla, protože jejich buňky se zničí. Po pár návštěvách tak můžete dosáhnout trvalého efektu.

Už máte svou vybranou proceduru? Nechte se hýčkat nejnovějšími postupy v oblasti estetické medicíny. Nejen, že se dostanete do formy, ale navíc inovativní postupy šetří váš čas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16085 (rodina-finance.cz#22594)


Přidat komentář