Přístroje pro krásu a zdraví

Toužíte po krásném těle, toužíte po duševní pohodě a o pocitu, že jste pro sebe udělali něco užitečného? Dnes Vám přinášíme informace o několika přístrojích, které používají kosmetické salony a salony krásy.

Přístroje pro krásu

Wellness dnes nabízí také každý třetí hotel u nás. Wellness je odvozeno od anglického slova well = dobře a koncovky ness jako fitness. Jedná se o spojení pohybu a odpočinku tak, abychom se prostě cítili dobře. Wellness centra bývají doplňovány službami typu péče o tělo i duši. Nedovolte svému tělu zestárnout, je to v podstatě prevence před nemocemi. Mezi služby s takovou péčí se řaditaké přístroje, které Vám dnes představíme.

 1. Diamantová Derma Braze

 2. Slide Styler

3.** Body Wrapping**

 1. Vaku pres SPM

 2. SPM poprsí

 3. Bodystar

 4. Ridustar

 5. Power Plate®

 6. Facelift

 7. VacuShape®

 8. Laser

 9. Skyn-line- trvalá epilace

Slidestyler – nohavice

Jedná se o efektivní lymfatickou drenáž. Ošetření trvá 45 minut. Nahromaděná tekutina sbírá zplodiny metabolismu a tkáně se tak očišťují. Používá se ke zmírnění nebo odstranění celulitidy, žilních a lymfatických otoků dolních končetin nebo ke zpevnění pokožky. Masáží se aktivuje lymfatický systém

Body wrapping - zábaly

Jedná se o kombinovanou kosmetickou bandáž a je to komplexní léčba celulitidy. Nanášení velmi účinného krému, bandáž, přístrojová lymfo drenáž a nanášení zakončující emulze. Doporučení stravovacích návyků a pohybové aktivity.

 

SPM Vacupress – baňky

Vakuová energie s hloubkovým účinkem. Podtlakem se kůže nasaje do skleněných baněk a tukové buňky se natáhnou do takové míry, že jejich stěny se stanou průchodnějšími a pronikne přes ně více kyslíku, tím se zrychlí spalování tuků a zplodiny tohoto metabolizmu se odvedou lymfatickou soustavou.

 

SPM poprsí – vákuová podprsenka

Futuristicky vypadající prsní aplikátory se pohodlně nasadí a připojí k digitální řídící jednotce - SPM Digital, která automaticky reguluje tlak v aplikátorech. Střídavým působením podtlakové a tlakové fáze na podkožní vazivo se stimuluje prokrvení a mízní tok. Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení.

Bodystar - elektrody

Přístroj, je účinný při ošetření celulitidy i lokální obezity, vhodný pro formování postavy nebo pro relaxační elektromasáž celého těla - se svým rozsáhlým využitím bude vysoce prospěšně sloužit Vám i Vašim zákazníkům. Jde aplikovat jako isotonní program, kterým se zpevňuje poprsí, břicho a hýždě nebo na celulitidu či povislý zadeček.

Ridustar – impulzy

Přístroj se osvědčil při ošetření vrásek. Působením tohoto přístroje se významně povzbudí látková výměna a zvýší se příjem kyslíku v buňkách. Dochází k významné stimulaci tkání a vytvoří se zcela nové vazivo. Pokožka se však musí na ošetření pečlivě připravit nanesením přesně určených přípravků. Pomocí speciálních tenkých jehel, které zavedeme do pórů probíhají rozsáhlé impulzy. Tímto se stimuluje vazivo v oblasti vrásek a výsledek je vidět již po prvních aplikacích.

Power Plate®

Je přístroj pracující na principu tří prostorové vibrační technologie, pracuje se zemskou přitažlivostí. V těle probíhá nárůst serotoninu v krvi a zároveň vyplavení endorfinů čímž je vyvolán pocit spokojenosti. Dále vyvolává změny hormonální, produkci kolagenu a odborníci navrhují cvičení na něm jako prevenci k zastavení ztráty kosterní svalové hmoty a kloubů. Všechny jmenované případy tedy mohou přispět ke

 1. Zmírnění celulitidy a tvarování postavy
 2. Zvýšení hustoty kostní tkáně
 3. Relaxaci
 4. Zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností -to využijí především sportovci
 5. Rehabilitaci – zrychlení hojení a rekonvalescence po úrazu
 6. Zlepšení rovnováhy a koordinace – výborné při roztroušené skleroze, Parkinsonově chorobě, artróze …
 7. Golf - golfový trénink pro zlepšení síly, výdrže, pohyblivosti a celkové koordinace

Facelift – tzv. „vyhlazovač“

Shape master- galvanické impulsy na bázi galvanické žehličky

VacuShape – chůze

Procedura probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, tam je možno tuk spálit. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16020 (rodina-finance.cz#21869)


Přidat komentář