Přírodní produkty pro zdraví

Máte zdravotní obtíže a nechcete je řešit různými pilulkami, které jsou na chemické bázi? Zvolte produkty s obsahem přírodních složek, které vám pomohou a navíc, díky své charakteristice, nebudou mít vedlejší účinky.

Proč zvolit přípravky na přírodní bázi?

Možná, že máte obavy, že přípravky na přírodní bázi vám tolik nepomohou, protože nemají tak silný účinek. Není to pravda. Léčebný prostředek nemusí být nutně synteticky agresivní, aby vám pomohl. Přírodní složky si totiž mohou daleko více rozumět s vaším tělem, protože obojí je přírodní produkt. Jen si vzpomeňte, že často různé léčebné procesy pomocí chemických medikamentů nedocílí tak kýženého výsledku jako alternativní medicína.

Vaše tělo totiž snadněji přijímá něco, co je pro něj přirozené. Navíc syntetické produkty mohou sice problém vyřešit, ale jen na čas a pak se vrátí, protože tělo do sebe nedostane žádnou informaci, že něco je špatně a němělo by se to opakovat. Zatímco přírodní produkt si lépe notuje s vnitřními orgány a pomáhá dlouhodobě. Rovněž se eliminují i vedlejší účinky, které doprovázejí léčbu medikamenty.

Kde si koupit kvalitní přírodní produkty?

Zabrouzdejte například na stránky s přírodními produkty, které vám pomohou jak s problémy zdravotního rázu, tak zapůsobí i preventivně či vás ještě více nabudí novou energií. Vybírat můžete z pestré škály výrobků, které jsou ve formě pilulek, roztoků nebo nápojů, které jsou speciálně zacílené na daný problém. Můžete tím odstranit problémy, o kterých byste si ani nemysleli, že je lze vyřešit takto jednoduchou cestou. Podívejte se, na jaké problémy lze aplikovat jednotlivé přípravky.

Přírodní produkty na bolesti hlavy

Velmi častá nepříjemná záležitost, která dokáže během okamžiku zkomplikovat den. Pokud hledáte úlevu, tak při sobě noste preventivně balení přípravku, který vám uleví od bolesti. Osvědčenými prvky** proti bolestem hlavy je soustava všech vitamínů B nebo včelí produkt – mateří kašička, kde jsou rovněž zastoupeny vitaminy B a kromě nich také A, C, D a E.** Můžete také sáhnout po gingko bilobě, což je prvek, který pomáhá zlepšovat funkci cév. Pro celkovou pohodu zkuste prostředky, které mají relaxační efekt a navodí tak celkovou pohodu. Pro posílení a nabytí energie sáhněte po ionizovaném roztoku minerálů, stopových prvků, vitaminů, enzymů a aminokyselin.

Přírodní produkty na imunitní systém

Snad není vhodnější příležitosti, jak posilovat imunitu, než nyní. V období chřipek potřebujeme zvýšit příjem vitamínů a podpůrných látek, které zvyšují naši odolnost vůči negativním vlivům vnějšího okolí. Hned několik výrobků konkrétně posilují imunitu speciálně při nebezpečí nákazy chřipkou. Stejně tak se můžete posílit klasickým vitaminem C nebo přípravkem s obsahem zeleného čaje. Tento prvek pochází z Číny, kde se aplikuje při různých alternativních léčbách a jeho blahodárné účinky jsou prokázané tisíci let.

Přírodní proudukty na kloubní obtíže

Problémy s pohybem často zapříčiňuje nesprávně fungující kloubní aparát. Přitom se nemusí jednat o příčinu komplikovanou, ale jen způsobenou třeba zaměstnáním, kde trávíte čas neměnně v jedné poloze. Pokud vás zklamaly výrobky, které zaručeně odstraňují kloubní problémy, tak zkuste aplikovat přípravek, který využívá poznatků čínské medicíny a posiluje funkci nejen kloubů, ale i šlach a svalů. Sáhnout můžete i po speciálním produktu na klouby, jež si poradí s tím, když jsou tyto části těla vystavovány zátěži nebo se léčí ze zranění. Urychlíte tím tak obnovu jejich správné funkce. Prvkem, jež je využíván přímo na klouby je pak lecitin, který můžete rovněž zakoupit samostatně.

Přírodní produkty na nervovou soustavu

Každodenní stres přináší nervozitu, podráždění a únavu. Tím se snižuje vás výkon v práci a má to negativní vliv na vaše zdraví i mezilidské vztahy. Relaxační pilulky vám navodí pohodu a zklidní vás. Po užití budete věci vidět jasněji a vše budete řešit v klidu.

Přírodní přípravky na svaly

Produkty, které se budou hodit zejména sportovcům, ale mohou je využít i lidé, kteří mají třeba křeče, cítí se slabí nebo potřebují vzpruhu. Tento typ produktu podpoří přirozený růst svalové hmoty, povolí časté křeče, podpoří regeneraci těchto orgánů a aktivuje vás k lepšímu sportovnímu výkonu. Existují i přípravky, které jsou speciálně určené pro muže, protože jejich muskulatura se liší od té ženské.

Přírodní produkty pro dýchací cesty

I ty jsou v období chřipek a nachlazení vystavovány velké zátěži.** Různé záněty a neprůchodnost těchto cest s**e může vlekle táhnou, což není příjemné nikomu. Vyřešte to tím, že si pořídíte respirační prostředky, které jsou speciálně určené na danou problematiku. Můžete také zkusit výrobek s obsahem ze složek z oliv nebo z čínských hub a bylin.

Přírodní produkty pro nemocnou kůži

Různé záněty a podráždění kůže někdy nestačí odstraňovat jen mastmi či kosmetickými nebo dermatologickými zákroky. Pokožka potřebuje výživu i zevnitř, která je možná ještě více účinnější. Pokožka je náchylná nejen k různým podrážděním, ale i plísním či negativním vlivům různých parazitů. Pro celou oblast je ale vhodné využívat nejen přípravky, které jsou dobré pro stav pleti, ale rovněž produkty, které podporují činnost střev, protože i tak se čistí organismus a potažmo kůže.

Přírodní produkty pro redukci hmotnosti

Při snižování váhy je vhodné používat podpůrné prostředky, které nejen korigují chutě k jídlu, ale také podporují spalování tuků. Mezi příznivé složky patří výtažek z octa nebo kokosového oleje, ale stejně tak pomáhá i zelený čaj nebo lecitin. Ty pomáhají k rovnováze v těle, což je základ pro správné nastartování jednotlivých procesů v těle. Zkuste také nápoj s obsahem několika důležitých prvků jako jsou A, B1, B2, B3, E, C, fosfor, hořčík, vápník, draslík nebo je obohacen o bílkoviny. Přípravek vám pomůže nejen v redukci váhy, ale také pomůže zvýšit energii, zlepší vaše soustředění, sníží chronické bolesti, zlepší vaši hybnost a obsahuje antioxidanty chránící buňky před volnými radikály.

Přírodní produkty pro péči o zrak

Občas, když se cítíte unavení, máte možná problémy s tím, že špatně zaostřujete. Stejně tak vás mohou pálit oči, často slzíte nebo máte jiné dráždivé pocity. Od problémů s očima mohou vznikat i bolesti hlavy a můžete se špatně soustředit. Proto zakročte a využijte speciálních přípravků, které přímo podporují zrak. K tomuto účelu jsou vhodné i prvky jako je zinek, ginkgo biloba nebo beta karoten či vitamin E.

Přírodní produkty pro srdeční potíže

Není radno si se srdečními potížemi zahrávat, proto, pokud cítíte problémy v této oblasti, tak se obraťte na lékaře. Můžete ale preventivně nebo jako součást léčby onemocnění využít řadu preparátů, které eliminují srdeční rizika. Jedná se o výrobky obsahující vitamin E, mořské řasy, jód, skupinu vitaminů B, gingko bilobu či výtažky ze zeleného čaje.

Dotkli jsme se jen základních problémů a rizik, které ohrožují naše zdraví. V dnešní době na nás působí několik negativních faktorů, pro které se našla spousta léčebných vlivů, které pocházejí z přírody. Dejte svému tělu to, co je pro něj nejpřirozenější. Přírodní prvky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16071 (rodina-finance.cz#22505)


Přidat komentář