Pivní lázně Praha

Naprostá relaxace, uvolnění, odplavení toxických látek z těla, omlazení, prokrvení pokožky a ještě mnohem více skýtá pobyt v pivních lázních. Blahodárnou koupel si můžete dopřát v jakoukoli roční dobu. Rozmazlete se, Vy si to zasloužíte.

V čem spočívají výhody a účinky pivních lázních

Říkáte si proč navštívit** pivní lázně?** Vždyť, není nic snazšího, než si koupit basu piv a nalít veškeré pivo do vany a tak si doma v lázni poležet? Přesto si však říkáte, že pivo zrovna nevoní a poté by z Vás bylo ještě cítit několik dnů? Za prvé je třeba poznamenat, že klasické vylití piva do vany není to samé, jako když se ponoříte do pivní lázně, viz. níže.

Jaké důvody by Vás tedy mohly přesvědčit k návštěvě pivních lázních?

Pivní lázně přispívají k:

  • účinné detoxikaci našeho těla – během lázně dochází k otevírání pórů, jejich vyčištění, postupnému odplavení škodlivých, nahromaděných látek z těla ven,
  • lepšímu vzhledu pokožky – Vaše pokožka bude omlazena, do těla se Vám dostanou nejen vitamíny, ale i potřebné proteiny a sacharidy, zlepší se Váš krevní oběh,
  • ozdravení pokožky, pleti, vlasů – výživné látky obsažené v pivní lázni jsou doslova nabité důležitými složkami, které nejen Vaše pokožka, ale i pleť a vlasy potřebují,
  • regeneraci těla a duše – maximálně si odpočinete, kdy během lázně se současně jakoby „rozpustí“ Vaše chmury, starosti, odplaví se stresové hormony, načerpáte nové, potřebné síly pro další dny,
  • prohřátí a uvolnění  těla – léčivé látky obsažené v lázni zapříčiní lepší prokrvení končetin, Vaše ztuhlé a bolavé klouby se prohřejí a uvolní, a to včetně svalů, srdeční činnost se Vám zvýší,
  • obnově energie – jste unaveni? Nejraději byste prospali celý den a nikam nechodili? Pak Vám vřele doporučujeme pivní lázně, neboť dokážou zmírnit únavu a naopak při nich načerpáte ztracenou energii,
  • léčbě dermatologických projevů – trápí Vás akné, ať už na obličeji, nebo na těle? Objevila se u Vás pomerančová kůže? Sužuje Vás lupénka? Pak vyzkoušejte pivní lázně, které přispívají k celkovému zklidnění a regeneraci Vaší kůže.

Princip procedury pivních lázní

Jak již název napovídá, hlavní, stěžejní složkou lázní jsou přísady, ze kterých se vaří pivo, tedy** chmel, kvasnice, sladový šrot.**

Lázeň plná léčivých látek se ohřeje na teplotu od 34 do maximálně 40°C. Právě díky kombinaci těchto obsažených výživných látek a správně nastavené teploty lázně, má za účinek, že se budete moci těšit ze všech výše popsaných účinků pivní lázně. Co se týká teploty, mělo by být samozřejmostí, aby Vám obsluhující personál upravil teplotu tak, aby Vám byla příjemná a Vy mohli plně relaxovat.

Přísady, jenž jsou použité do pivních lázní jsou čistě potravinářského původu, Vašemu tělu nemohou nijak uškodit.

Během procedury dochází k jemnému vířivému efektu, podobně jako ve whirpool, který zesiluje mechanický masážní účinek, a to pro lepší vstřebávání výživných látek do Vaší pokožky. Právě účinky pivní lázně se mnohem zvýší použitím speciální vířivé vany.

Co Vás čeká během pivní lázně

Při vstupu do prostoru, kde se budete relaxovat, Vás přivítá vůně čerstvě uvařeného piva, ale také hladina koupele, jenž bude pokryta lákavou pivní pěnou karamelové barvy. V pivní lázni budete relaxovat po dobu 20 minut. I když se jedná poměrně o dlouhou dobu, nemusíte mít obavy z vychladnutí lázně a případné zimě, protože vychladnutí lázně je zabráněno za pomoci výměníku tepla a současně speciálnímu dřevu, ze kterého je relaxační káď vyrobena.

Bezprostředně po lázni si můžete užít naprosté relaxace a odpočinku na lůžku z ovesné slámy, a to po dobu 25 až 30 minut, kdy během odpočinku se Vaše tělo maximálně uvolní a vypotí. Zároveň do těla vstřebáte veškeré vitamíny, bylinky, jenž ovesná sláma podpoří.

Jaké jsou omezení pivní lázně?

Další výhoda pivních lázní spočívá v tom, kromě popsaných účinků, že neskýtají žádná omezení pro určitou věkovou kategorii, či pohlaví, tj. ten, kdo si bude chtít dopřát relaxace, detoxikace , omlazení a uvolnění, nic mu v tom nebrání. Nejnižší věková hranice je však 18 let, a to z důvodu, že při pivní lázni, jak již i sám název napovídá, se kromě koupele, podávají alkoholické nápoje.

Pokud Vás sužují srdeční onemocnění, trápí Vás křečové žíly, vysoký krevní tlak, nedávno jste byli na operaci, raději se však před návštěvou pivních lázních informujte u svého ošetřujícího lékaře. Kromě toho, v případě, že jste nějakým způsobem alergičtí na kvasnice, chmel, bílkoviny, i v tomto případě se napřed raději informujte o vhodnosti procedury, u Vašeho lékaře.

Také budoucí maminky, které čekají miminko a jsou již v třetím měsíci těhotenství, by raději návštěvu pivních lázní měli odložit na pozdější dobu, do doby, než se jim narodí potomek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16084 (rodina-finance.cz#22590)


Přidat komentář