Odstranění celulitidy Zlín

Trápí vás důlky, které ne a ne zmizet z pokožky? Děláte všechno proto, abyste je odstranila, ale marně? Je to tím, že celulitida je velmi odolná, ale lze ji účinně odstranit pomocí přístrojů, které působí hluboko do pokožky. Seznamte se s metodami.

Co je celulitida?

Celulitida nebo také pomerančová kůže je problémem hlavně žen, a to jak plnějších tvarů, tak i štíhlých. Vinu na tom totiž nese ženský hormon estrogen, který zjemňuje podkožní vazivo, které není následně tak pevné a snadno do sebe pustí tukové buňky, které zde mají tendence se usadit a zbytnět. Tím se pak jen těžko odstraňují a musí se využít mechanický tlak. Tukové buňky v podkoží totiž vytvoří pevnou strukturu, kde se mezi jednotlivými částmi udělají volná místečka. Vznikají tak vyvýšená místa a prohlubeninky, které v celku dělají dojem oné pomerančové kůže. Odolné buňky se pak musí odbourat, což dokáží speciální procesy nebo přístroje v krášlících studiích.

Neinvazivní liposukce a odstranění celulitidy

Při této metodě se tuk odstraňuje speciálním radiofrekvenčním přístrojem Accent RF, který je novinkou v metodikách neinvazivní liposukce. Nemusíte se obávat bolesti, poškození kůže (vpichy, otoky, modřiny nebo jizvy) ani anestezie či následné rekonvalescence, protože neinvazivní metoda se provádí na povrchu, ale probíhá uvnitř tkáně. Metodu lze provádět na všech místech těla, nejčastěji jsou to břicho, boky, hýždě, zadek nebo stehna.

Protože se jedná o příbuzné problémy a princip liposukce vždy obsahuje i prvky, které zabírají i na celulitidu, tak přístroj funguje na oba problémy.

Jak metoda neinvazivní liposukce funguje?

Přístroj Accent RF pracuje na bázi radifrekvenčních vln. Ty se vysílají buď z unipolární hlavice, která je určena pro hloubkovou a řízenou RF penetraci, nebo také z bipolární hlavice pro povrchovou řízenou RF penetraci. Hlavice umožňuje tvarovat a modelovat figuru a zbavovat ji celulitních projevů.

Při procesu unipolární působení zajišťuje řízené objemové zvýšení teploty ve tkáni do hloubky 15-ti milimetrů. Tím, jak se dostane k tukové tkáni redukuje celulitidu, zlepšuje lokální metabolismus, podněcuje hojení poruch vláken tkáně, snižuje otoky tkání podněcováním absorbce a odvodnění zadržovaných tekutin a škodlivých látek lymfatickým systémem.

Bipolární působení zase slouží k odstranění vrásek a vypnutí či vyhlazení kůže. Tím, jak bipolární hlavice zahřívá tkáň (do hloubky 2 až 6 milimetrů), ve tkáni dochází ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken. Zvýší se tak krevní mikrocirkulace a odvádějí se uvíznuté zbytky tuků a toxinů prostřednictvím lymfy.

Ošetření trvá asi 30 až 50 minut, podle rozsahu postižené plochy.

Laserová depilace

Při procesu** laserové depilace** se využívá metodiky SPA SHR s technologií AFT (Advanced Fluorescence Technology). Ta využívá účinky pulsního světla a laseru tím, že konvertuje neužitečné UV světlo do optimálního spektra. Tím je možnost využití přístroje rozsáhlejší než u běžných laserových přístrojů.

Den před ošetřením je třeba si chloupky oholit a následně po ošetření není vhodné používat deodoranty ani krémy.

Při aplikaci jednotlivé impulzy zasáhnou chlup i s cibulkou, kterou následně zničí. Tím pádem již není možnost, aby vyrostl chlup nový a problém by byl znovu na světě. Protože se cibulka zničí úplně, tak to není stejný efekt, jako když chlup vytrhnete jen s kořínkem. Jedná se opravdu o kompletní zničení. Metoda laserové depilace je bezbolestná a hodí se pro všechny fototypy. Protože ale nelze odstranit všechny chlupy najednou (záleží na růstové fázi, která je u každého různá), tak je třeba 4 až 8 procesů v intervalech 1 měsíce u malých oblastí, 2 měsíců u větších oblastí. Výsledky jsou ale v podstatě trvalé.

Dermolissage

Metoda dermolissage je určena k exfoliaci těla. Při ošetření se slupují vrchní vrstvy mrtvých buněk pokožky a součastně se vám do kůže vmasírovávají kosmetické roztoky. Jedná se tak o kombinaci neinvazivní exfoliace a vpravení kosmetických roztoků, které působí na pokožku, která rychleji přijímá blahodárné účinky kosmetiky. V nabídce je výběr kosmetických roztoků pro specifické typy a nemoci pokožky, existuje 11 různých diamantových ošetřovacích hlavic, jedná se o bezpečné a bezbolestné ošetření, nemusíte se bát, že vás metoda časově omezí a výrobek je samozřejmě klinicky testován.

Omlazení obličeje

I tento proces využívá multifunkčního přístroje bipolární hlavice přístroje Accent RF. Ten pomáhá k odstranění vrásek a vypnutí pokožky. Tím, jak přístroj zahřívá i podkoží, tak se vzpruží kolagenová vlákna a zpevní se pokožka. Výsledně je pak kůže elastičtější, pevnější a eliminována od vrásek. Ošetření trvá asi 50 - 80 minut.

Jaké jsou výhody multifunkčních přístrojů?

Jak vidíte, dnes existují přístroje, které nejen, že vám odbourají tuk, ale zároveň si poradí i s celulitidou a odstraní vám i vrásky. Předností je pak to, že nemusíte kvůli každému ošetření do jiné místnosti nebo dokonce do jiného salonu. Neinvazivní metody vám navíc zajistí, že zásah do těla nebude drastický, tudíž se šetři i vaše pokožka. Nenásilnou formou tak můžete získat lepší vzhled a nemusíte se bát vedlejších účinků.

Proč si dopřávat kosmetické procedury?

Zdá se vám zbytečné využívat těchto moderních technologií? Myslíte si, že zeštíhlující metody jsou třeba jen pro líné lidi, kteří se nechtějí hýbat? V dnešní uspěchané době ale každý nemá čas navíc shazovat kila sportem. Navíc je tu možnost podstoupit ošetření, kdy se vám při jednom úkonu může odstranit více problémů. Sníží se vám centimetry v obvodu, omladí se vám pleť a redukuje se celulitida, která se jen těžko dostává z pokožky, protože tukové buňky jsou velmi odolné.

Jak kdysi řekla herečka Helena Růžičková, že zatímco mozkové buňky nám odumírají, tak ty tukové se neodbytně množí. A něco na tom je. Tukové buňky pak někdy nelze odstranit ani sportem a v některých případech se ukládají i nerovnoměrně. Metodika neinvazivní liposukce je stvořená pro to, aby modelovala figuru. Vyzkoušejte neinvazivní metody, které vás nejen zkrášlí, ale také si při jejich aplikaci odpočinete, protože procedura je sama o sobě příjemná. Tím, že budete takto relaxovat se rovněž vzpruží vaše mysl a vy hned získáte novou vitalitu a energii do další práce. Zkvalitní se tak pracovní život a také soukromý, protože se vám zvýší sebevědomí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16126 (rodina-finance.cz#22769)


Přidat komentář