Odstranění celulitidy

Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a v důsledku stárnutí podkožního vaziva. Za zmnožení tukových buněk mohou především ženské pohlavní hormony. Pomerančová kůže, jak se také celulitidě říká, se dotýká stále více i mladších a štíhlých žen.

Celulitida**

**

Je noční můra většiny žen. Vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a v důsledku stárnutí podkožního vaziva. Za zmnožení tukových buněk mohou zejména ženské pohlavní hormony. Pomerančová kůra, jak se celulitidě také říká se dotýká stále více i mladších a štíhlých žen u kterých byste celulitidu vůbec nečekali.** **

Jejím výsledkem je:

• Vyhlazení kůže a její omlazení

• Rozrušení ložisek tuku

• Vypnutí vazivové tkáně a zlepšené zadržování tukových buněk v podkoží

• Zmenšení obvodu ošetřených oblastí těla – zeštíhlení

Měřitelné a viditelné výsledky

Studie provedené ve Švýcarsku, Německu a USA ukázaly 90% zlepšení pružnosti kůže u ošetřených žen. Pacientky účastnící se studie byly s výsledky AWT velmi spokoje

Odstranění a léčba celulitidy, omlazení pokožky těla:

 

Akustická rázová vlna - AWT - se v medicíně používá již od roku 1980. Byla využívána pro rozbíjení ledvinových a žlučových kamenů, rehabilitaci či ortopedii. V estetické medicíně je v zahraničí běžně používaná od roku 2007.

Neinvazivní metoda AWT - Akustická rázová vlna - pro léčbu a odstranění celulitidy je velmi oblíbená a žádaná. Provádí se přístrojem D-ACTOR 200. D-Actor je lékařský přístroj, nikoliv kosmetický, jak tomu zpravidla u řešení této problematiky bývá. Terapeuticky účinná energie se dostává do těla, bez poškození povrchu kůže. Neinvazivní zákrok pro odstranění celulitidy a omlazení pokožky můžete absolvovat v kterémkoliv ročním období a to bez jakéhokoliv omezení běžného pracovního a společenského života.

Účinky ošetření AWT

 • vypnutí kůže, zlepšení její textury a kontury
 • okysličení tukové tkáně
 • aktivace metabolismu
 • zmenšení tukových buněk
 • vypnutí a aktivace vazivové tkáně
 • aktivace enzymů štěpících tuky
 • lymfatická drenáž
 • svalová relaxace

Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu - toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby. Cena tohoto zákroku se pohybuje okolo 1 150,- Kč. Cena je ovlivněna mnoha faktory a konečnou částku určí až při prohlídce před zákrokem.

 

Vacu-press - pracuje na principu podtlakové masáže, která se provádí pomocí přístroje a k němu náležejících skleněných nástavců.

Jedná se o novou a mnohostrannou masážní metodu, úspěšně využívající vakua - podtlaku k ozdravným a hojivým procedurám.

Lymfatická drenáž za pomoci Vacu-pressu

Základem každého ošetření je lymfatická drenáž. Vakuová masáž aktivuje buňky a přináší jim novou energii z hlubších vrstev tkáně. Prospívá to tvorbě kolagenu, elastinu a bílkovinným vláknům, které tvoří základ pojivé tkáně ovlivňuje její pevnost a pružnost. Výsledky jsou viditelné i hmatatelné.

Ošetřované oblasti - celulitida

 • hýždě
 • stehna
 • vnitřní strany paží
 • břicho

Vakuový masážní přístroj na odstranění celulitidy - má díky principu vakuové masáže skvělou účinnost v boji proti celulitidě a redukuje množství podkožního tuku. Zároveň zformuje tělo, svaly a zlepší strukturu vaší pokožky. Velkou výhodou je že přístroj pro odstranění celulitidy používáte v pohodlí Vašeho domova! Ušetříte tak velké částky za sezení v kosmetických salónech kde dáte za tuto kůru tisíce korun.

Ošetřované oblasti - celulitida

 • paže
 • stehna
 • břicho
 • hýždě
 • boky

Sami si volíte intenzitu masáže. Přístroj pro odstranění celulitidy je bezdrátový, můžete ho vzít všude s sebou. Přístroj pro odstranění celulitidy se nabíjí 8 hodin. Přístroj pro odstranění celulitidy se prodává v ceně okolo 400,- Kč.

K odstranění celulitidy nebo k její výrazné redukci. Odstranění celulitidy lze dosáhnout několika způsoby. Nejpoužívanější je mechanický - vacupress, nebo ultrazvuk. Pokud se chystáte celulitidu odstranit, koukněte se na internet. Internet je místo, kde najdete vše potřebné k objasnění tohoto tématu. A navíc na internetu můžete najít stránky odborníků, kteří Vás mohou zbavit celulitidy v místě Vašeho bydliště.

Shrnutí - celulitida

 • Celulitida není nic jiného než nafouklé tukové buňky, ve kterých se ukládají odpadní látky z naší látkové přeměny. Tyto odpady by měly být z těla zcela odvedeny. Důvod, proč se tak nestalo, spočívá v nedostatečné činnosti svalové pumpy, která pohání naši lymfatickou soustavu. Nedostatečná činnost svalové pumpy je zase výsledkem nedostatku pohybu nebo, což je častější případ, výsledkem ochablé vazivové tkáně: jestliže je totiž vazivo ochablé, chybí svalům protitlak a tlak svalové pumpy vychází naprázdno.
 • Za příčinu ochablého vaziva se doposud považovala typicky ženská tělesná konstituce, vyvolaná ženskými pohlavními hormony. Nyní se zodpovědnost přikládá i stejně účinkujícím hormonům, které se do našeho těla dostávají jako medikamenty (např. antikoncepce) nebo v mase jatečních zvířat.
 • Výsledkem je rozsáhlé oslabení vazivové tkáně nejen u žen, ale stále častěji i u mužů a v důsledku toho vznik pomerančové kůže, v horším případě otoků, vředů a křečových žil.

Stále více a více žen si stěžuje na celulitidu a dnes již v podstatě neexistuje žádná dvacetiletá žena, která by netrpěla těmito potížemi. Dokonce i sportovkyně pozorují dolíčky a drážky na svých stehnech a stále více jsou postiženi dokonce i chlapci školou povinní. Stejný jev lze pozorovat i u obyvatel takových zemí jako je Čína, kde ještě před několika lety nebyla celulitida vůbec známá.

Syndrom celulitidy není příznakem naší moderní doby - vyskytoval se dokonce i v předkřesťanských dobách. I tehdy byly pozorovány změny pokožky, a to zejména u žen s velmi oblými tvary! Existují zprávy, že ještě před několika desetiletími si v průmyslových zemích pouze přibližně každá třetí žena starší 30 let stěžovala na celulitidu. To se rozhodně změnilo - mezitím v podstatě neexistuje žena bez celulitidy.

Je celulitida otázkou věku?

Neblaze proslulé slovo celulitida již skutečně není otázkou věku. Konečně byly vědecky vyzkoumány příčiny a důmyslná koncepce zahrnující ošetření, speciální přípravky a vzorce chování vede k překvapujícím výsledkům!

Nebezpečí celulitidy na nás číhá všude. Ohroženy jsou již naše děti, které se pod vlivem reklam a lákadel přejídají v různých Mc Donaldech, KFC a jiných podobných zařízeních jídlem plným tuku! Je proto nezbytné dbát již na jejich stravovací návyky. Měli bychom hlídat, co naše děti jedí a prohlubovat u nich vztah k ovoci a zelenině.

Také není na škodu u nich prohloubit chuť ke sportu a jiným pohybovým aktivitám. Podpořit je například v chození do různých kroužků a také my sami s nimi ve volném čase sportovat.

Ať už jste odstranění celulitidy již podstoupili či se k tomuto kroku teprve chystáte, nezapomeňte. Celulitida je problém, který nezmizí jen tím, že si ji necháte odstranit. Je to problém, který se vrací. A to zejména, pokud nehodláte změnit jídelníček a nezačnete se více věnovat pohybu. Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci. Stačí jedna delší procházka denně na čerstvém vzduchu a Vaše tělo to určitě ocení. A nezapomeňte, pohyb je nejjednodušší způsob a hlavně je zadarmo!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16027 (rodina-finance.cz#22033)


Přidat komentář