Neinvazivní liposukce - Plzeň

I když cvičíte, zdravě se stravujete, nemusí se Vám podařit zbavit se tukových špíčků v oblasti paží, bříška, boků, stehen. Svoji velkou roli hrají důležité životní období, mezi které se řadí dospívání, těhotenství, menopauza. Účinné řešení však existuje.

Jak odstranit tuk z těla?

Když chceme zhubnout nějaké to kilo, k čemu se nejčastěji uchylujeme a volíme, kromě úpravy stravy a cvičení? Zakoupíme si nejrůznější hubnoucí přípravky ve formě pilulek, rozpustných nápojů apod. Čeho docílíme? Některým z nás se podaří něco zhubnout, ovšem je tento efekt trvalý? A šlo nám spíše o snížení cifry na váze, nebo o redukci tukových špíčků? Právě díky rozličným hubnoucím přípravkům se nám může podařit zhubnout, ale nejenže docílený efekt není na stálo, tj. naše původní váha se nám může vrátit, ale dokonce i narůst. A další věcí je, že nám nepomůžou od uložených tukových zásob v problematických místech, kde se nejhůře hubne. Ano, hovoříme o bříšku, bocích, stehnech.

Existuje však řešení, a to bezbolestné, které Vám zaručí nejen úbytek v centimetrech na zmíněných problematických partií, ale navíc se budete moci těšit z** trvalých výsledků a** jako příjemný bonus** –** dojde k** viditelnému zmírnění a vyhlazení celulitidy**. Hovoříme o neinvazní liposukci.

Co je to neinvazní liposukce?

V prvé řadě, neinvazní se jí říká proto, že je bezbolestná, a to nejen během, ale i po ošetření, na rozdíl od chirurgické, tj. invazní liposukce. Díky tomu, že se neinvazní liposukce stává čím dál více vyhledávanou a oblíbenou, nabízí se Vám výběr hned z několika typů:

  • liposukce za pomoci laseru,
  • liposukce ultrazvukem nebo
  • tumescentní liposukce.

Tumescentní liposukce

Tumescence znamená nabobtnání, nadouvání. Neznamená to však, že Vaše partie po ošetření nabudou, zvětší se. Princip ošetření spočívá v zavedení dlouhé jehly do podkožního tuku se speciálním roztokem, spolu s malým množstvím anestezie. Nemusíte se obávat, že by Vám zůstaly nějaké jizvy, neboť se jedná pouze o několikamilimetrové řezy. Díky roztoku se poté přebytečný tuk lehčeji rozpouští, odbourává. Samotné odsátí tuku se provádí za pomoci kanyly.

Tumescentní liposukce představuje klasickou formu liposukce, ovšem na rozdíl od ní nemusíte podstupovat celkovou anestezii.

Co se týká rekonvalescence, je důležité, abyste po ošetření nosili speciální kompresivní prádlo, a to po dobu dvou až šesti týdnů. Doba hojení pak závisí nejen na velikosti odsávané plochy, množství tuku, ale také schopnosti hojení Vašeho těla.

Liposukce laserem

Co se týká výsledků**, v porovnání s tumescentní liposukcí, jsou s ní naprosto srovnatelné.** Ovšem u liposukci laserem nosíte po zákroku kompresivní prádlo jen po velmi krátkou dobu a u některých ošetřovaných partií, není dokonce jeho nošení nutné.

Jak již název napovídá, tak principem liposukce laserem je tepelná destrukce tukových buněk, právě za pomoci laseru, kdy je uvolněný tuk následně postupně vstřebán, samotným lymfatickým systémem. Kromě zmenšení obvodu u ošetřovaných partií, dojde k vyhlazení celulitidy a dalších podkožních deformit. Navíc se nemusíte bát žádných nevzhledných tukových převisů.

Liposukce ultrazvukem

Liposukce laserem představuje nejnovější lékařskou liposukční technologii, jenž je alternativou tumescentní liposukce. Technologie UltracontourTM představuje náhradu liposukce, kdy patentovaná neinvazní metoda nevyžaduje rekonvalescenci. Po zákroku se vykonáváte běžné činnosti, na které jste zvyklé, tj. bez jakýchkoli omezení. Liposukce ultrazvukem Vám nabízí rychlé, bezbolestné a účinné ošetření.

Při této liposukci nedojde k žádnému poškození tkáně nebo k negativním vlivům anestezie. Tak, jako u předchozích liposukcí, i v tomto případě se jedná o bezbolestnou proceduru. Oproti tumescentní a laserové liposukci, nemusíte nosit žádné elastické bandáže.

V čem spočívají výhody neinvazních liposukcí?

Kromě toho, že dojde ke zmenšení objemu ošetřovaných partií, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena, budete se moci těšit z viditelné redukce celulitidy, kterou postihuje stále větší počet žen, dále se zkvalitní a zrychlí Váš metabolismus, dojde k celkovému ozdravení a regeneraci organismu. Toho všeho je docíleno, a to naprosto bezbolestně.

Zatočte s přebytečným tukem

Netrapte se zbytečně přebytečnými tuky. Nemá cenu své tělo huntovat drastickými dietami a cvičením, v některých partiích je prostě obtížné, a kolikráte i nemožné, se zbavit tuku, ať se snažíte sebevíce. Vyberte si jeden z typů neinvazní liposukce a těšte se nejen z viditelných, ale i měřitelných výsledků. Účinnost neinvazní liposukce je v současnosti ojedinělá, tak ji využijte. Na Klinice Estetiky v Plzni se na Vás těší vyškolený personál s bohatými zkušenostmi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16102 (rodina-finance.cz#22687)


Přidat komentář