Neinvazivní liposukce - Liberec

Snažíte se jíst pestrou stravu, omezujete se v konzumaci cukrovinek a tučných pochoutek. Pravidelně se hýbete, ať už ve fitku nebo venku. A výsledek? Stále se nemůžete zbavit tukových špíčků v oblasti boků, bříška, stehen? Máme pro Vás účinné řešení.

Byly jste někdy se svoji postavou spokojené? No, to je otázka. Většina žen, i když jsou štíhlé, tak přesvědčují samy sebe, nebo okolí, že by potřebovaly ještě nějaké to kilo shodit. Ovšem, jak roky ubíhají, přibývají nám pracovní povinnosti, jsme matkami, staráme se o výchovu dětí…, a nám samotným již moc času nezbývá na pravidelnou tělesnou aktivitu. Pomalu ale jistě náš metabolismus leniví a v problémových partiích (u žen se jedná o bříško, boky, zadeček, stehna) se pomalu ale jistě usazuje tuk, který se zabydluje.

Boj s tukovými špíčky

Jak s tímto bojuje většina z nás? Začneme ještě více omezovat jídlo, ale to je naprosto špatně, protože tělo nabude dojmu, že další jídlo přijde za dlouhou dobu, a tak si ukládá zásoby.

Druhou stránkou je, že sice můžeme jíst podle „pravidel“ racionální výživy, pravidelně se hýbat, ovšem příroda přesto kouzlí s naším tělem a to v obdobích dospívání, těhotenství a menopauzy.

Neexistuje tedy řešení? Musíte se smířit s tím, že se Vám postava bude postupně zaoblovat? Ale nechcete podstupovat chirurgickou liposukci? Vsaďte na bezbolestnou, tj. neinvazní liposukci.

 

Účinky neinvazní liposukce přístrojem Exilis

Líbilo by se Vám mít až o sedm centimetrů menší objem v oblasti bříška, pět centimetrů v oblasti stehen, a to po absolvování jen čtyř procedur? Pak vyzkoušejte bezbolestnou** liposukci za pomoci revolučního přístroje EXILIS**.

Odstranění přebytečného tuku je možné za pomoci revoluční technologie, využívající současně několik procesů, kupříkladu přesné zacílení a vysoce efektivní i rychlé modelování Vašich tělesných partií. Jednotlivé ultrazvukové vlny EXILIS účinně rozbíjí fibrózní tukové struktury, čímž dojde doslova k rozkladu obranné formace tukových buněk na samostatné jednotky, které již nemají takovou moc, když kopou každá sama za sebe.

Výhody neinvazní liposukce Exilis

Držely jste nějakou tu dietu, investovaly peníze do nejrůznějších hubnoucích přípravků a výsledek jste zaznamenaly, ovšem jen po krátkou dobu a pak, v lepším případě se váhový úbytek v centimetrech zastavil, v horším se Vaše váha dostala na původní nebo dokonce vyšší cifru? Ošetření přístrojem EXILIS slibuje dlouhodobé výsledky, dokonce i po několik měsíců, od ošetření ještě dobíhá efekt termální lipolýzy.

Podstupovaly jste již podobná ošetření a nebyla pro Vás zrovna příjemná? Ošetření EXILISEM je naprosto bezbolestné, spíše jej vnímáte jako příjemnou tepelnou masáž, tzn. že si budete kromě úbytku tukových buněk užívat masáže na pohodlném lůžku.

Největší zájem o změnu a vylepšení postavy přichází s jarem, ovšem nic Vám nebrání v tom, abyste si ošetření dopřály v jakoukoli roční dobu.

V neposlední řadě Vás neinvazní liposukce nevyřadí z Vašeho běžného života a stylu, tj. odcházíte z ošetření a můžete dělat vše, na co jste zvyklé. A kromě toho, nečeká Vás žádná hospitalizace, jako například v případu chirurgické liposukce, tj. invazní.

Výsledky neinvazivní liposukce po ošetření přístrojem EXILIS

Stěžejní a hlavní výsledek spočívá v redukci tukových buněk, kdy si můžete snadno přeměřit Vaše míry vždy před a po ošetření.

Kromě toho, že se tedy budete moci pyšnit štíhlejšími křivkami, čímž si i zvýšíte sebevědomí a budete si samy sebe více vážit, tak jako tzv. doprovodný bonus ošetření spočívá v redukci pomerančové kůže, tj. celulitidy a také strií, které trápí nejednu ženu. Nejenže tedy bude Vaše postava o nějaké ty centimetry vyrýsovanější, ale také ustoupí viditelné, nevzhledné známky ďolíčků. Budete si moci užívat sukní, ale i plavek, již konečně bez toho pocitu, že víte, že Vaše zadní partie nejsou zrovna hladké.

Další účinek neinvazní liposukce přístrojem EXILIS spočívá ve zkvalitnění struktury pokožky a významné zlepšení elasticity pokožky.

Spolehlivá redukce tukových polštářků.

Již se nebudete muset vyhýbat pohledům do zrcadla a zkoumavě se sama sebe ptát, jaké máte zadní partie v těch riflích. Neinvazní liposukce přístrojem EXILIS spolehlivě zredukuje Vaše přebytečné tukové polštářky, a to v několika centimetrech. Investuje do sebe, Vy si to zasloužíte, a konec konců, Vaše zlepšená nálada, díky štíhlejší postavě, se odrazí i na Vaší rodině, neboť  na ně budete veselejší a usměvavější, ne posmutnělá a skleslá, kvůli dřívějším špíčkům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16097 (rodina-finance.cz#22674)


Přidat komentář