Neinvazivní lifting - Středočeský kraj

Máte problém s přibývajícími vráskami, povadlou a zašedlou pletí a projevují se na vás příznaky stárnutí? Chcete s tím něco účinně provést, ale nechcete pod skalpel? Zkuste zákrok, jenž je neinvazivní. O co jde? Čtěte dále.

Účinnost i bez chirurgických nástrojů

Neinvazivní znamená, že při zákroku nejsou použity žádné prostředky, jimiž by se do kůže řezalo nebo jinak razantně zasahovalo. Vše se odehrává jen na povrchu, leč velmi účinně, protože různé vymoženosti a technologie jsou už dnes na vysoké úrovni. Existuje tak několik odvětví, kde se tento princip využívá. Jednak tu máme neinvazivní lifting, který velmi účinně oslabuje příznaky stárnutí, ale rovněž tu je i neinvazivní liposukce, jež zase odbourává tuky, aniž by se vám do těla vpravovala kanyla či jiné nepříjemné nástroje. Vyzkoušejte proto tyto metody a uvidíte, že účinky jsou ohromující a bolest žádná. Kam se obrátit?

Co je neinvazivní mezoterapie?

Neinvazivní mezoterapie neboli přístroj zvaný Transcutanica. Tak zní název procedury, která pomáhá v době, kdy máte již nějaké vrásky, které nejsou už z těch prvních, ale zároveň nejsou huboké. To znamená, že leckteré kosmetické přípravky, jako jsou krémy, séra, masky nebo kúry na ně už moc nezabírají. Zároveň tento jev ale zase není tak patrný, abyste museli nutně pod skalpel nebo se vám k plastickému chirurgovi vůbec nechce. Pak se tu nabízí možnost neinvazivní mezoterapie, což je zákrok, při kterém se vám hloubkově ošetří pleť, výrazně se omezí vrásky, ale zároveň se u toho nepoužívají žádné chirurgické nástroje, kdy se mechanicky nezasahuje do struktury vaší kůže. Metoda využívá pulzy, které dodávají pokožce účinné látky, které ji svědčí.** Kosmetický přístroj zvaný Transcutanica** patří mezi nejmodernější přístroje, díky nimž se dochází v** estetické medicíně** vynikajících výsledků. Pracuje s šesti programy pro péči o tvář a s šesti programy pro ošetření těla.

Princip neinvazivní mezoterapie

Metoda neinvazivní mezoterapie využívá dvou způsobů aplikace. Jednak je to tzv. elektroporáza, jež otevírá póry pomocí elektrické stimulace. Pak tu je druhý princip, což je elektroforéza, což je iontová pulzace. Při elektroporáze se díky krátkým elektrickým impulzům dostávají do pokožky účinné látky, které proudí transcelulární cestou, což je zvýšením propustnosti buněčné membrány. Pak je tu ještě jedna cesta a sice intersticiální, která vede zase přes intercelulární molekuly lipidů. Při elektroforéze pak dochází ke zvýšenému množství pozitivně polarizovaných iontů aktivních látek, které pronikají do kůže. Tyto látky jsou pak na zcela jemné bázi a neobsahují žádné vosky, sloučeniny a deriváty lanolínu, barviva nebo parfemace.

Dalším** pozitivem mezoterapoie** kromě neinvazivnosti je, že nemá vedlejší účinky a nijak jinak nenarušuje strukturu pleti.

Výsledky neinvazivní mezoterapie

Pomocí vlivu přístroje Transcutanica si můžete dopřát ošetření anti-age, kdy se vám sjednotí tonus pleti a ta bude svěží, odpočatá a bez barevných nerovností. Můžete si nechat rovněž aplikovat ošetření s liftingovým efektem, kdy se vám vypne, zjemní a vyhladí kůže. Ošetření s výplňovým efektem má zase za následek vyplnění mimických vrásek, které jsou zejména kolem očí a úst. Aplikace zvaná no-contract zajišťuje, že se vám uzavřou vrásky, což je obdobný efekt jako u botoxu, jen vám není do těla vpravována cizí látka. Pak tu máme ještě metodu s aktivní hydratací, kdy se vám zvýší přísun hydratačních látek do kůže a pleť bude hladší. A jestli máte problém s pigmentovými nerovnostmi, tak zkuste depigmentační ošetření.

Účinky stroje Transcutanica se vztahují ale i na celé tělo. Pokud tedy budete potřebovat zlepšit i jiné partie, tak si můžete nechat zpevnit kůži na těle, kdy se aplikace osvědčila zejména na rukou a vnitřní části stehen. Můžete si dopřát zpevnit kůži na dekoltu a prsou, nechat si ošetřit celulitidu a tukové polštářky, necháte si odvézt zadržovanou tělní tekutinu pomocí drenáže, přístroj si rovněž poradí s ošetřením proti vzniku žilek nebo již vzniklé redukuje a stejně tak eliminuje i pajizévky neboli strie.

Pro vaši představu se potom uvádí, že účinnost ošetření je 550x větší než pokud byste podstoupili běžnou kosmetickou proceduru.

Vedlejší účinky mezoterapie

Jak vidíte, metoda je zcela bezpečná a velmi účinná. Využívá totiž moderních poznatků, kdy se ke korekci různých jevů pleti využívají metody, jež nezatíží tělo. Nejsou nijak násilné a nenarušují strukturu pokožky, nebolí a pracují na systému určitého vpravování látek do těla, kdy si příroda sama poradí. Jednoduchý způsob, jak se nechat omladit a zároveň nevstoupit na operační sál, ze kterého má spousta lidí přinejmenším respekt. Zároveň metoda působí jen tam, kde má a nehrozí ovlivnění vedlejších míst. Nemusíte se tedy bát vedlejších účinků. Princip je zároveň bezpečný a vhodný pro kohokoli.

Přístroj transcutanica

Stejně jako laser nebo fotototerapie, i přístroj Transcutanica patří mezi novinky, které blahodárně působí na vaši tvář i tělo a dávají jim novou vzpruhu a mladistvější vzhled, přičemž korigují i jiné vady, jako je celulitida nebo strie. Neváhejte proto a vyzkoušejte metodu, která čerpá z nejnovějších poznatků a tím pádem si dokáže poradit s problémy, které dříve byly neřešitelné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16105 (rodina-finance.cz#22695)


Přidat komentář