Nástřik opálení - Brumov, okr.Zlín

Často se mnoho žen trápí, že nemohou docílit skvělého opálení, buď díky své pigmentaci, nebo i zdravotnímu stavu. Ale také proto, že UV záření není zdravé a tak mnoho žen raději zůstává v pozadí těchto snů.

Ovšem díky dokonalosti dnešních výzkumů je tu jedno skvělé řešení, které dokonale opálí vaši kůži a dodá jí nádherně sametově hnědý odstín. Je bez škodlivého UV záření, nebo stálého navštěvování solária. Tato skvělá nabídka se nazývá opálení nástřikem. Dokonalost tohoto nástřiku je velmi oblíbená a stále více uznávaná. Mnoho žen jsou touto metodou přímo nadšeni. Ovšem vždy si musíte uvědomit, že tato metoda je spíše na kratší dobu. Jaké jsou možnosti a co vše tento nástřik obnáší, si blíže přiblížíme.

Opálení nástřikem

Opálení nástřikem je na principu samoopalovacích krémů. Je spíše vhodný, pokud toužíte být na nějaký večírek, nebo oslavu dokonale opálená. Ovšem je velmi důležité si uvědomit, že tato metoda, pokud chcete jít na nějakou oslavu, se musí provádět, alespoň jeden den před plánovanou oslavou. Jelikož se musí dokonale vstřebat. Tato metoda není dlouhodobá, ale je jí možné průběžně podstupovat.

Dalším velmi důležitým faktorem je, že vše závisí na tom, jak hodně se potíte. Jestliže se potíte mnohem více, může se stát, že vám na určitých místech vašeho těla, vzniknou nepěkné skvrny. Nebo také jak často si děláte peeling a jak často se denně sprchujete.  Opálení nástřikem se dělá ve dvou metodách a těmi jsou:

Co dělat před nástřikem

Pokud chcete, aby vám toto opálení vydrželo co nejdéle, měli byste dodržet hlavní zásady, před samotným nástřikem a těmi jsou:

 • Velmi dobrou alternativou je udělat si den před nástřikem peeling celé pokožky.
 • Nepoužívat žádné krémy ani mléka.
 • Nepoužívat také žádné deodoranty, nebo make-up.
 • Je potřeba si sebou vzít velmi volný oděv a tmavší spodní prádlo.

Výhody opálení nástřikem

Výhody spojené s opálením nástřikem jsou velmi jednoduché a velmi svým způsobem výhodné, pro mnoho žen i můžu. Jaké to jsou:

Kvalita – všechny tyto nástřikové látky jsou podstupovány, nejpřísnějšími kritérii Evropské unie a vždy mají platnou certifikaci. Jsou to výrobky vysoké kvality.

Volba – volbu intenzity odstínu opálení si volíte vy sami. Vždy vám velmi rádi vyjdou vstříc ve všech kosmetických salónech. Je vhodná i pro muže.

Rychlost – tato metoda je velmi rychlá, většinou se pohybuje do 10 minut. Jinak celá procedura trvá 30 minut. V čemž je zahrnuta příprava a zasychání.

Bezpečí – nejen, že jste během chvíle opáleni, ale hlavně bez vedlejších škodlivých vlivů, jako jsou UV záření a podobně.

Krása – po této aplikaci jsou pigmentové skvrny, mimické vrásky, jizvy i strie skoro neviditelné.

Výhoda – tato metoda vám nahradí 5 -7 dní návštěvy solária.

Nevýhody opálení nástřikem

Hlavními nevýhodami této metody jsou, že nemají dlouhodobou trvanlivost, jak jako ze solária. Ale také, že při smývání barvy se vám mohou občas udělat nechtěné skvrny. Může to být kvalitou odvedené práce, nebo kvalitou výrobku. Těmto skvrnám můžete, ale také předejít, nebo alespoň zmírnit jejich průběh.  Velmi důležité je dodržet zásady po nástřiku, pokud chcete, aby vaše opálení vypadalo dokonale. Jednoduchým řešením jak jim předejít je:

 • Zásadně bychom se neměli po dobu 8 hodin jít sprchovat!
 • Neprovozovat žádný sport, abyste se nadměrně nepotili po dobu, alespoň 8 hodin.
 • Nesahat si po těle po dobu 8 hodin.
 • Nestříkat žádné parfémy na holé tělo.
 • Dávat pozor, abyste nezmokli.
 • Po 8 hodinách se vysprchovat a namazat se krémem, nebo kapkou samoopalovacího krému.

Toto opálení nástřikem vám může při správných postupech vydržet 7 – 10 dní. Potom začíná blednout, ale pro dokonalost a trvanlivost barvy je vhodné tuto aplikaci opakovat.

Opálení nástřikem pomocí pistole

Toto opálení je dokonalé v tom, že kosmetička, která vám tento nástřik provádí, pomocí stříkací pistole, vám dokonale opálí všechny místa na těle. A také je tady velmi důležitá věc, že pomocí této pistole můžete dokonale sladit veškeré nedostatky. Těmi nedostatky jsou, že u ruky a nohy se musí vždy nástřik dělat do ztracena. Což je výhoda této pistole. Kosmetička všechny tyto nedostatky vidí, proto je dokáže také upravit.

Opálení nástřikem pomocí mlhy v kabince

Při návštěvě kosmetického salónu, kde se provádí metoda nástřiku v kabince, je postup následovný. Nežli vstoupíte do této kabinky, musíte se svléknout, kosmetička vám namaže nehty, chodidla a dlaně bariérovým krémem. Nasadíte si brýle a čepici. Potom jste uzavřeni v kabince, kde se následně spustí mlha. Podle pokynů se musíte otáčet, abyste byli dokonale opáleni. Nakonec vám kosmetička ručně dodělá nedostatky rozetřením v místech, kam se nástřik nedostal. Chvíli čekáte, až nástřik zaschne a potom se můžete obléct. Zhnědnutí je viditelné až za 8 hodin. Pomocí této kabinky docílíte dokonalého opálení a správných odstínů. Některé kabinky jsou samoobslužné.

Co to je DHA

Je to nejznámější látka, která se používá v samoopalovacích přípravcích. Při styku pokožkou dochází k jejímu zhnědnutí. Je to přírodní sacharid. DHA nepronikne kůží, proto to je nejzdravější forma opalování. Tato látka se ovšem nesmí dostat do styku se sliznicemi, proto se doporučují ochranné brýle. A také tato barva nechrání před UV zářením.

Cena opálení nástřikem

Tak jako u všech metod, tak také u opálení nástřikem jsou ceny individuální. Vždy záleží na dané lokalitě a způsobu nástřiků. Každé kosmetické centrum má své ceníky. Ovšem můžeme si tuto metodu, alespoň blíže přiblížit / individuálně / jak se pohybuje cenové rozhraní.

Nástřik opálení pomocí pistole se pohybuje od = 100,- Kč a více. Vždy záleží, na daném kosmetickém salónu.

Nástřik opálení pomocí kabinky se pohybuje od = 650,- Kč a více. Pokud si zakoupíte permanentku, vyjde vás tato metoda na 5 aplikací na 3000,- Kč i více. Záleží na daném kosmetickém salónu.

Kdo by měl tuto metodu konsultovat s lékařem

Ano i tyto metody mají své pro a proti. I když jsou zcela nezávadné, je nutné se mít velmi na pozoru u určité skupiny lidí. Tato skupina by raději měla, pokud tuto metodu chce podstoupit, vše prokonsultovat s lékařem. Jsou to:

 • Těhotné a kojící maminky
 • Lidé trpící na ekzémy a různými kožními problémy

Opálení nástřikem je kvalitní metoda, co se týče ochrany našeho zdraví. Ale také dodá kvalitní a stejnoměrné opálení po celém těle. Pokud se už pro tuto metodu rozhodnete, neměli byste také zapomínat na dokonalé zbavení se všech nežádoucích chloupků. Důvodem je, že pokud byste tak neučili, potom tyto chloupky nadměrně vyniknou a to nevypadá esteticky vábně. Tato metoda dává šanci lidem, k zdravému opálení a mít tak šanci se alespoň na pár dní cítit skvěle, kteří se nemohou vystavovat sluníčku nebo soláriu.

Přečtěte si nový článek v magazínuČeský magazín o nehtové modeláži a nehtovém designu v Brumově, v okrese Zlín.Zde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16049 (rodina-finance.cz#22277)


Diskuze a zkušenosti

Kateřina | 18.03.2013 08:06
Nástřik na tělo Dobrý den, měla bych zájem o nástřik opálení, můžu se zeptat na cenu a kde to v Brumově je? Děkuji za odpověď.


Přidat komentář