Metody odstranění chloupků - Trvalá bezbolestná epilace Nový Bohumín

K odstanění nevzhledných chloupků na našem těle si dnes můžeme vybrat nejvhodnější metodu. Volit lze mezi zcela bezbolestými, dlouhotrvajícími a také trvalými metodami depilace a epilace.

Dokonale sametovou pokožku bez jediného chloupku by si snad přála každá moderní žena. A snad jak na potvoru nám chloupky rostou nejrychleji právě na místech, která bychom měli raději holá.

Jenže k moderní ženě patří také moderní odstraňování chloupků a tak si každá šikovná krasavice s nevzhlednými nezmary poradí po svém. A na trhu je dnes široká škála různých možností.

Laserové centrum HARMONY - MUDr. Zuzana Chudobová

Nebaví Vás stálé holení a odstraňování nežádoucích chloupků na celém Vašem těle? Rády byste se každý den probouzely s hebkou pokožkou? Jestliže nevíte, na koho se v případě dlouhodobého nebo trvalého odstranění chloupků obrátit, my Vám poradíme - Laserové centrum Harmony v Novém Bohumíně, kde Vám zákroky provede soukromá praktická lékařka MUDr. Zuzana Chudobová.

Zuzana Chudobová provozuje soukromou praxi praktické lékařky a navíc provádí také estetická a kosmetická ošetření za pomoci radiofrekvenčního systému Accent a laserového přístroje Harmony XL.

Prováděné zákroky:

  • tvarování těla
  • redukce celulitidy, strií, vrásek a jizev
  • neinvazivní a bezbolestná liposukce
  • omlazení a vypnutí pleti
  • trvalá laserová bezbolestná epilace
  • odstranění pigmentace a pih
  • odstranění cévek a metliček

Ošetření je rychlé - trvá** cca. 30 min.**, bezbolestné, bez operačního zásahů, obvykle 3-6 sezení, lze provádět ve všech ročních obdobích. Pacient musí před samotným zákrokem absolvovat vstupní lékařské vyšetření a konzultaci. Pak se provede testovací zákrok a následuje samotné bezbolestné vykonání estetického ošetření. MUDr. Zuzana Chudobová používá lokální anestézii prováděnou za pomoci krému ELMA.

Veškeré informace o metodách odstranění chloupků a trvalé bezbolestné epilaci v Novém Bohumíně zde  www.laserharmony.cz

Tel.: 724 766 703

Přístroj Accent

Přístroj Accent XL je radiofrekvenční systém pro estetická a kosmetická ošetření. Přístroj Accent XL je moderní radiofrekvenční systém s unipolární hlavicí pro hloubkovou řízenou RF penetraci a bipolární hlavicí pro povrchovou řízenou RF penetraci. Unipolární hlavice umožňuje léčbu celulitidy a ostatní procedury tvarování problematických tělesných partií. Bipolární hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky.

Ošetření Accentem XL je velmi šetrné a bezpečné, na rozdíl od ultrazvukových technologií nedochází k poničení (nekrózám) tukové tkáně a tudíž nemůže následně dojít k nekontrolovanému ukládání tuku.

Přístroj Harmony XL

Harmony XL je nejuniverzalnější přístroj pro léčbu více než 60 indikací. Přístroj Harmony XL je komplexní univerzální platforma pro medicínský a estetický trh. Jeho funkčnost a flexibilita jsou nepřekonatelné. Kombinace laserových technologií, pulsního světla a UVB technologií pro třináct vyměnitelných hlavic zajišťuje efektivní a jednoduchou kombinovatelnou léčbu více než šedesáti klinických indikací schválených FDA. Harmony XL je jedním z nejspolehlivějších a nejrychlejších multifunkčních přístrojů na medicínském a estetickém trhu.

Klasické holení

Co si budeme říkat. Klasickou žiletku má doma snad každá a také s ní odstraňovala první chloupky. Většina z nás si žiletku bere na dovolenou, cesty a sáhne po ní ihned, jakmile nutně potřebuje tělo bez chloupků a je v časovém presu. Bohužel to má pak za následek nepříjemné svědění a podráždění pokožky, na které se udělají červené pupínky. No a druhou minusovou stránkou je fakt, že chloupky jsou brzy opět vidět.

V každém případě, jestli se své žiletky nehodláte vzdát, holte se pouze večer, před spánkem, použijte gel na holení a po holení použijte uklidňující mléko či krém po holení na zklidnění pokožky.

Výhody – rychlé, bezbolestné

Nevýhody – možnost podráždění kůže a vzniku červených pupínků, chloupky rychle rostou

Depilační krém, sprej

Mezi rychlé a jednoduché metody patří odstranění chloupků pomocí depilačního krému či spreje. Hmota se nanese na suchou pokožku, nechá chvilku působit, po které se plastovou, neostrou špachtlí seškrábnou. Skvělé na tom je minimum dráždivosti pokožky, aplikace na sucho, bez nutnosti sprchy a rychlost. Chloupky jsou pak jemnější. Naopak nevýhodou je to, že chloupky jsou jako u holení brzy vidět, často se neodstraní celé a následně dochází k jejich zarůstání.

Výhody – rychlé, bezbolestné, snadná a „čistá“ aplikace.

Nevýhody - Nedokonalé odstranění viditelného chloupku.

Vosk za studena

Čili voskové pásky. Důvodem, proč je kupujeme, je ten, že jejich aplikace je rychlá, a ač bolestná, tak poměrně účinná. Vosk za studena je běžně k dostání ve formě voskových pásků, které se třením v dlaních mírně zahřejí, na teplotu lidského těla, přiloží k pokožce na depilované místo, uhladí několika málo pohyby a proti směru růstu chloupků rychle strhnou.

Pokud už se k této drastické metodě odhodláme, vždy bychom měli raději kupovat voskové pásky značkové, i když o pár korun dražší, tak o něco méně dráždivé a hlavně odstraní viditelně větší množství nechtěných chloupků.

Výhody – rychlá, „čistá“ aplikace

Nevýhody – pokožka zůstává podrážděna, aplikace je velice bolestivá a napoprvé se většinou nepodaří všechny chloupky odstranit.

Vosk za horka

Jistější při odstraňování nehezkých chloupků je pak horký vosk. Bohužel, či bohudík, jak pro koho, je nebezpečné tuto metodu provádět sama doma. Hork vosk** patří do rukou jen a pouze profesionála,** protože neodbornou aplikací na vaší pokožce mohou vzniknout nehezké a bolestivé popáleniny a otoky.

Ale ani ruce profesionála, tedy kosmetičky v moderním salónu vás neochrání od bolestivé aplikace, kterou je tato metoda proslavená. Dalším mínusem je podráždění pokožky, které však snadno může zmizet díky následné péči zklidňujícího oleje či masti po voskové depilaci, no a také se může snadno objevit následné zarůstání chloupků.

Výhody – dlouhodobé a poměrně rychlé odstranění chloupků

Nevýhody – bolestivé, dráždivé pro pokožku a aplikaci si sama neprovedete.

Cukrová pasta

Poměrnou novinkou na trhu je cukrová pasta, která funguje na způsobu metody odstranění chloupků voskem, tedy odstranění chloupků i s kořínky, za to však je mnohem šetrnější, není tak bolestivá, chloupky se po rozetření cukrové pasty špachtlí strhávají ve směru růstu (nikoliv proti směru růstu) a teplota cukrové pasty je vždy rovná teploty lidského těla. Strhávání ve směru růstu chloupků způsobuje jednak méně bolestivou metodu, ale také aplikaci, po které chloupky mnohem méně zarůstají.

Bohužel k jejím základním vlastnostem patří také to, že není běžně v drogeriích k sehnání. Avšak za celkem příznivé ceny ji seženete na internetu.

Výhody – šetrná k pokožce, vytrhává chloupky s kořínky a další chloupky tolik nezarůstají

Nevýhody – koupíte ji zatím snad jen na internetu.

Elektrický strojek

Je další metodou vytrhávání chloupků i s kořínky. Což má za následek dlouhodobější efekt pokožky bez chloupků a také na druhou stranu riziko zarůstání chloupků. Nicméně od zarůstání chloupků nás může uštědřit pravidelný peeling pokožky. Vytrhávání chloupků i s kořínky také znamená poměrně bolestivou metodu a tak pokud se odhodláte ke koupi epilátoru, vybírejte takový, který má zklidňující účinky. Ať již masážní, tak chladivé. Epilátor by měl mít dostatečný počet pinzet. Více pinzet – rychlejší zbavování chloupků to znamená. Jako jedna z doplňkových služeb je osvětlení na epilátoru, které vám nasvítí aktuálně depilované místo a tak snadno vidíte, jestli je vše pryč, či nikoliv. Další možností při koupi epilátoru je jeho napájení. Nejspořivější jsou samozřejmě ty, které napájíte přímo při používání, tedy se zastrčením do zásuvky. Dále existují epilátory na baterie anebo na nabíječku. Jiné můžete použít i ve sprše.

Výhody -  odstranění chloupků i s kořínky, jednorázová investice

Nevýhody – možné zarůstání chloupků, metoda je bolestivá

Pinzeta

Klasická pinzeta je zárukou odstranění nežádoucího ochlupení, ale s obětováním velkého množství času. Metoda sice zajistí úplné odstranění chloupků i s kořínky, za to vytrháváte jeden chloupek za druhým a tak je tato aplikace velice pracná. Ideální je použití pinzety na malé plochy, například obočí, horní ret apod. tento typ vytrhávání může mít také za následek podráždění pokožky. Je proto vhodné vytrhávat chloupky pinzetou vždy večer, před spaním, aby měla pokožka možnost se zregenerovat.

Výhody – zaručené odstranění chloupků i s kořínky

Nevýhody – pracné, bolestivé

Trvalá epilace

Novinkou na trhu je trvalá epilace, kterou provádí vybrané salóny a studia krásy za použití speciálního stroje. U této metody dochází k využití laseru, který působí na vlasovou cibulku, kterou svým zářením zcela zničí. Nový chloupek tak nemá z čeho vyrůst. Před aplikací je však nutné asi šest týdnů chloupky nevytrhávat, pouze holit či zastřihávat. Lépe se odstraňují chloupky tvrdé, pevné a viditelné. U těch jemných a světlých je metoda o něco pracnější. K dosažení potřebného výsledku, tedy pokožky bez jediného chloupku, je nutné aplikaci laseru opakovat a to minimálně třikrát v krátkém rozmezí. V den zákroku by se nemělo epilované místo nijak ošetřovat, tzn. žádné mléka, krémy, gely, a už vůbec ne deodoranty a parfémy. Kompletní kroky a plán zákroku je již na dohodě s pracovníkem, který vám epilaci bude provádět.

Přečtěte si nový článek v českém magazínu o trvalé bezbolestné epilaci a profesionální bezbolestné liposukci v Novém Bohumíně zde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16036 (rodina-finance.cz#22161)


Přidat komentář