Masážní přístroje nejen pro krční páteř

Trápí vás bolesti krční páteře? Potřebujete masáž? Vyzkoušejte krční masážní přístroj a dopřejte si kdykoli během dne příjemnou masáž krční páteře! Vyberte si vhodný masážní přístroj i pro ostatní partie vašeho těla!


Proč zvolit krční masážní přístroj?

Máte sedavé zaměstnání? Pracujete se skloněnou hlavou? Ztuhlá či zablokovaná krční páteř je velmi nepříjemná a bolestivá. Vyhněte se těmto problémům s krčním masážním přístrojem! Dopřejte si po náročném pracovním dni chvilku relaxace a uvolnění s krčním masážním přístrojem!

Navštěvujete často lékaře kvůli bolestivé krční páteři? Krční masážní přístroj vám nabízí účinnou prevenci před bolestmi krční páteře. Nechte se pravidelně masírovat krčním masážním přístrojem a zanedlouho poznáte rozdíl!

Dopřejte si masáž v pohodlí domova!

Většina lidí, kteří mají problémy s krční páteří, navštěvují různá masážní centra, aby se těmto problémům vyhnuli. Cestování na masáže zabírá čas. S domácím masážním přístrojem ušetříte nejen čas, ale i peníze. Investice do krčního masážního přístroje je jednorázová, jedná se sice o vyšší částku, z dlouhodobého hlediska vám však ušetří finance.

Krční masážní přístroj vám ulehčí cestování!

Chystáte se na dlouhou cestu? Výmoly a ostatní nerovnosti na cestě nejsou nic příjemného pro vaši páteř. Chraňte se před nepříjemnou bolestí a ztuhlostí krční páteře! Krční masážní přístroj si můžete vzít s sebou na cesty!

Noste krční masážní přístroj i v práci!

Sedavé zaměstnání způsobuje ztuhlost krční páteře. Dodržujete pravidla správného držení krční páteře při práci u počítače? Sedíte rovně nebo máte krční páteř sehnutou? Krční masážní přístroj vám pomůže ve správném držení krční páteře. Zároveň vám uvolní ztuhlou krční páteř a poskytne příjemnou relaxaci!

Bolestivé probuzení

Stává se vám někdy, že hned po probuzení ucítíte bolest v krční páteři? Tento problém trápí hodně lidí. Je způsoben nesprávnou polohou krční páteře ve spánku. Dojde ke ztuhnutí krčních svalů a vy pak nemůžete uvést krční páteř do správné polohy.

Řešením je krční masážní přístroj!

Na ztuhlé či zablokované svalstvo působí pozitivně teplo. Některé krční masážní přístroje mají i vyhřívací funkci, která prohřeje ztuhlé svalstvo a tím jej pomůže lépe uvolnit.

Co krční masážní přístroj nabízí?

Klasický krční masážní přístroj má tvar polštářku, který si položíte kolem ramen. Díky anatomickému tvaru se vám zcela přizpůsobí. Poskytne vám účinnou masáž krku i ramen.

Uvolní a prohřeje krční svalstvo. Efektivně zredukuje nebo úplně odstraní ztuhlost, napětí a bolesti krční páteře. Odstraní i bolest hlavy, která vzniká v důsledku potíží s krční páteří.

Nadstandardní funkce krčního masážního přístroje

Výbavou nejnovějších krčních masážních přístrojů je i funkce zvolení intenzity masáže. Sami si pomocí ovladače nastavíte intenzitu masáže.

Mezi další nadstandardní funkce patří vyhřívání, které lépe uvolní ztuhlé svaly krční páteře.

Milovníky hudby jistě potěší vestavěné reproduktory na krčním masážním přístroji. Stačí jen připojit MP3 přehrávač nebo si vybrat některou z nahraných relaxačních melodií a můžete si vychutnávat uvolňující masáž při poslechu vámi zvolené hudby!

Samozřejmostí je** dálkový ovladač** a napájení pomocí buď elektrického adaptéru, nebo jednorázových baterií. Výhodou baterií je, že krční masážní přístroj si můžete vzít s sebou kamkoli.

Dopřejte relaxační masáž i ostatním partiím vašeho těla!

Pečujte o svá chodidla!

Musíte v zaměstnání hodně a často stát nebo chodit? Pak to jistě znáte- unavená a bolavá chodidla nejsou pro vás ničím neobvyklým. Vašim chodidlům však uleví příjemná masáž! Vybrat si můžete hned z několika druhů masážních přístrojů na chodidla!

Typy masážních přístrojů na chodidla:

Vodní masáž

Přístroj je podobný malé vaničce, do které vložíte chodidla. Bublinková masáž odstraní z vašich chodidel pocit únavy a napětí. Vodní lázeň je základem péče o nohy, má prokázané** léčebné i preventivní účinky,** protože zlepšuje prokrvení chodidel.

Masáž pomocí reflexních bodů na chodidlech

Víte, že se na chodidlech nachází reflexní body, které jsou propojeny s vnitřními orgány a dalšími důležitými částmi našeho těla? Některé masážní přístroje se specializují na tyto body. Masáž reflexních bodů má blahodárné léčivé i preventivní účinky.

Výrobci těchto masážních přístrojů se nechali inspirovat čínskou medicínou, konkrétně akupresurou. Přístroje vypadají jako osobní váhy, buď si na ně stoupnete, nebo do nich vsunete chodidlo- například do masážních pantoflí.

Masáž pro nohy i chodidla

Díky modernímu designu masážních přístrojů si můžete dopřát masáž nejen chodidel, ale i celých dolních končetin! Jak funguje takový masážní přístroj? Svým vzhledem připomíná také osobní váhu, ale má oblý tvar. Přístroj si můžete přiložit k jakékoli části dolních končetin, kterou chcete masírovat!

Masáž pomocí infračerveného světla

Jak pomáhá infračervené světlo při masáži? Infračervené světlo zahřeje masírovanou oblast, tím zlepší prokrvení, uvolní svaly a zaktivuje imunitní systém. Masáž má díky tomu daleko vyšší účinek.

Dopřejte si masáž celého těla!

Bolí vás celé tělo? Toužíte si po příchodu z práce odpočinout? A co říkáte na odpočinek na masážní matraci? Po namáhavé práci bude pro vás masáž celého těla dostatečnou odměnou! Hýčkejte své tělo s vibrační masážní matrací!

Jak masážní matrace vypadá?

Jedná se o speciální matraci, která je rozdělena do několika zón. Každá zóna je určena pro jinou partii vašeho těla. Součástí matrace může být masážní polštář s infračerveným zářením nebo podložka s funkcí akupunkturní masáže.

Samozřejmostí je ovladač, díky kterému si nastavíte intenzitu a délku masáže. Masážní matrace jsou obvykle dobře skladovatelné, po masáži je můžete jednoduše složit.

Nezapomínejte na svá záda!

Uvolňující masáž zad vám poskytne hned několik masážních přístrojů. Vybírat můžete nejen podle vzhledu a počtu funkcí! Vyberte si přístroj pro masáž zad, který vám nejvíce vyhovuje!

Masážní vesta

anatomický tvar a vyrábí se v univerzální velikosti. Masážní vestu si upevníte pomocí suchého zipu nebo provázku, zvolíte intenzitu masáže a můžete se oddávat uvolňující masáži zad! Masážní vesty jsou určeny pro masáž zad i ramen a používat je můžete jak doma tak i v práci.

Masážní vesty nabízí vibrační masáž, některé jsou vybaveny i funkcí vyhřívání, což lépe uvolní ztuhlé a napjaté svalstvo.

Masážní podložka

Máte sedavé zaměstnání? Jste řidič z povolání? Trápí vás bolesti zad? Ideální řešení do práce a při řízení automobilu nabízí masážní podložka. Masážní podložku jednoduše umístíte na židli, sedačku či křeslo a masáž zad a stehen může začít! Masážní podložku můžete využít i doma, například při sledování televize!

Ruční masáže

Pomocí různých ručních masážních přístrojů si můžete masírovat jakoukoli část vašeho těla. Na trhu najdete širokých výběr jednoduchých, vibračních, rotačních i akupresurních masážních přístrojů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16004 (rodina-finance.cz#21408)


Přidat komentář