Masáže v Ústeckém kraji a okolí

Bolesti zad, hlavy nebo celého těla Vás mohou nečekaně vyřadit z pracovní činnosti, ale i z činností každodenního života. Proto je velmi vhodné si občas dopřát masáž, která je dokonale účinná a blahodárně působí na všechny podněty různých bolestí.

Kde na masáž v Ústeckém kraji?

Pokud bydlíte v Ústí nad Labem nebo v Ústeckém kraji, můžete využít masážních služeb, masážního studia . Jejich všestranné možnosti nabízených služeb, jsou na velmi profesionální úrovni. Dokonale vyškolený personál, Vám velmi rád nabídne maximální komfort a uvolnění. Masáže se provádějí v nádherném klidném prostředí, které dokáže okouzlit nejen ženy a dívky, ale také muže. Objednat se můžete pomocí telefonického nebo emailového kontaktu, ale také se můžete objednat přímo v **masážním studiu.
**


Kvalitní masáže v Ústeckém kraji **

**

Nejen nádherné prostředí je milou vizitkou tohoto studia, ale také velmi milé a vstřícné jednání všech profesionálních masérů. Již po první návštěvě masážního studia se Vaše tělo i mysl dostane do naprosté harmonie. Další velikou výhodou je, že si zde můžete vybrat mezi různými druhy masáží, jako jsou sportovní, relaxační nebo speciální, které se dělí:

 • Indická masáž – je to masáž, která se provádí pouze na temeni hlavy.
 • Thajská masáž – je to práce s tělem spojená s prvky akupresury a jógy.
 • Japonská masáž – metoda, která navrací energetickou rovnováhu celému tělu.

** ** Co Vám masážní studio může nabídnout:

Typy masáží  studia v Ústí nad Labem

K tomu, aby jste byli maximálně spokojeni, Vám masážní studio nabízí možnosti výběru mezi těmito typy masáží. Vždy je vhodné si vybírat pouze takový typ masáže, který je vhodný pro daný problém, jenž Vás trápí a který Vám bude zcela vyhovovat. Pokud si nebudete vědět s tímto rady, potom Vám profesionálně vyškolený personál rád poradí s vhodnou masáží pro daný problém a zodpoví veškeré dotazy. Jsou to například tyto typy masáží:

 • Klasická masáž
 • Relaxační masáž
 • Antistresová masáž
 • AMMA masáž vsedě
 • Masáž lávovými kameny
 • Thajská masáž

Klasická masáž v Ústí nad Labem

Klasická masáž je velmi vhodná pro každého z nás. Je to masáž, která dokonale uvolní ztuhlé svaly nebo bolesti kloubů při čemž se dociluje postupné regenerace a zároveň je účinná jako nejvhodnější rehabilitace. Klasickou masáží se docílí dokonalého uvolnění, podpoří se Vaše činnost všech vnitřních orgánů, ale také dostanete svou nervovou soustavu do naprosté harmonie. Proto je vhodné tuto klasickou masáž podstupovat preventivně a ne jenom v době, kdy Vás překvapí nečekaná bolest. Preventivní klasickou masáží se budete cítit stále v dokonalé kondici a v naprostém uvolnění.

Relaxační masáž v Ústí nad Labem

Už samotný název tohoto druhu masáže napovídá o tom, že se jedná o relaxaci, neboli uvolnění. Je to masáž vhodná pro ty, kteří se cítí psychicky vyčerpání. Pomocí jemných pohybů dlaněmi, prsty nebo lokty se ponoříte do naprostého uvolnění, které je skvělým balzámem pro tělo i duši. Maséři ze studia** ** Vám postupně pomocí jemných pohybů odblokují nepříjemné blokády v těle a tak Vás zbaví pomalu, ale jistě stresu. Jestliže toužíte po skvělé psychické rovnováze je vhodné tuto masáž podstupovat preventivně.

Antistresová masáž v Ústí nad Labem

Antistresová masáž dokonale odbourává stres z Vašeho těla, ale i duše. Bolesti hlavy, problémy s krční páteří, ztuhlá ramena nebo nepříjemné stavy podrážděnosti jsou hlavním předpokladem stresu. Proto je antistresová masáž zaměřena zejména na hlavu, krční ale i hrudní páteř a ramena. V masážním studiu Vás pomocí této masáže dovedou do naprosté harmonie, kterou pocítíte již po prvních dotecích. Pokud potřebujete odbourat stres, je tato masáž jedna z nejúčinnějších.

AMMA masáž vsedě v Ústí nad Labem

Původem pochází z Japonska. Provádí se na speciálně upravené židli, kde masérka pomocí rukou provádí masáž na akupresurních bodech. Tak zvanou stimulací určitých bodů na rukou, bocích, hlavy, zad, šíji a pažích se za pomoci masérky tyto zablokované body postupně uvolňují a následně zpětně nabíjejí novou energií. Při této masáži jste zcela oblečeni a vkleče. Je to velmi oblíbená masáž pro všechny, kteří jsou unaveni uspěchaným životním stylem, jenž je uvádí do nepřekonatelného stresu. Tato masáž trvá 25 minut.

Masáž horkými lávovými kameny v Ústí nad Labem

Je to masáž kombinovaná s horkými lávovými kameny. Tyto kameny dokážou hluboce uvolnit celé tělo, přičemž za pomoci masáže jste pomalu zbavováni napětí a stresu, který je nahromaděný ve Vašem těle i mysli. Horké lávové kameny, které Vám masérka přiloží na tělo, dokonale obnovuje energii, urychluje metabolismus a stimuluje lymfatický systém. Tato masáž horkými lávovými kameny je také velmi vhodná pokud jste se rozhodli hubnout. ** **

Thajská masáž

Thajská masáž je velmi oblíbená a dalo by se říci, že se staví do popředí masáží dnešní doby. Je to dáno dokonale propracovaným postupem masáže neboli tak zvaného promačkávání určitých bodů, protahování a natahování. Tím se tělo dokonale dostane do naprosté fyzické i psychické rovnováhy. Je vhodná pro všechny neduhy, které trápí Vaše tělo. Ale také zbavuje tělo toxických usazenin a tím ho skvěle prokrvuje. Metoda se provádí v oblečení na zemi vleže a speciální podložce.

Výhody, které nabízí masážní studio

Jestliže se rozhodnete pro masážní služby ve studiu, máte jedinečné možnosti využití různých speciálních nabídek. Těmi nabídkami jsou většinou neuvěřitelné možnosti masáží, které jsou někdy až o polovinu levnější. Akce se průběžně mění, což je veliká výhoda v tom, že máte neuvěřitelné možnosti si postupně vyzkoušet všechny masáže za jedinečné ceny. Tyto akce můžete také sledovat při návštěvě masážního studia, nebo pomocí jejich webové prezentace.

Ceník masáží v Ústí nad Labem

Ceny se odvíjejí také, pokud si přejete masáž celkovou nebo částečnou. Částečné ceny jsou vždy poloviční z dané celkové ceny. Ceny, které jsou stálé a bez akcí jsou následující:

 • Klasická masáž celková - 600,- Kč.
 • Relaxační masáž celková - 800,- Kč.
 • Masáž horkými lávovými kameny - 600,- Kč.
 • Thajská masáž celková - 600,- Kč.
 • Antistresová masáž - 200,- Kč.
 • AMMA masáž - 200,- Kč.

Pokud se rozhodnete pro masážní studio, již při první návštěvě se budete cítit v naprostém uvolnění. Následně na to, se osobně přesvědčíte o jejich profesionálně masážním umění a jistě se budete velice rádi vracet. Již samotná masáž, kterou si sami zvolíte i velmi vstřícný přístup k lidem je dokonalým základem skvělého masážního studia. Uvolnění, radost a život bez bolestí to Vám může nabídnout toto masážní studio v Ústí nad Labem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16072 (rodina-finance.cz#22510)


Přidat komentář