Masáže v Pardubickém kraji

Jste unaveni a přetrvává u Vás stres? Máte bolavá záda a Vaše psychické vypětí se pomalu, ale jistě nedá zvládat? Pokud bydlíte v centru města Chrudim, nebo blízkého okolí máme pro Vás dokonalé řešení.

Tím řešením je využití kvalitních REIKI - masážních služeb, které nabízí profesionálně vyškolená masérka. Masáže se provádí v nádherném klidném prostředí za zvuku relaxační hudby a aromaterapie. Pomocí její profesionality se dostane Vaše mysl i tělo do dokonalé rovnováhy a na základě toho se budete cítit opravdu skvěle. Nejen masérské umění, ale také vnímání potřeb lidí, je základem dokonalého uvolnění.


** **

Nabídka masérských služeb v Pardubickém kraji**

**

 

Anticelulitidový zábal z Aloe Vera

Je zábal určený pro všechny ženy a dívky trpící celulitidou. Má blahodárné účinky na celé tělo a tím ho dokáže dokonale zpevnit a minimalizovat známky celulitidy na bocích, v oblasti stehen, hýždí, ale také celého těla. Doporučuje se během prvního týdne podstoupit tento zábal 2 až 3 krát, pokud toužíte po dokonalých výsledcích. Již po prvním zábalu se váš objem změní až o 2.5 centimetrů. Po čase je možné aplikace snižovat. Nepoužívá se při:

 • Menstruaci, těhotenství a kojení.
 • Po operačním zákroku a nemoci srdce.
 • Zánětu žil a problémy s krevním oběhem.

Šíjová masáž

Je klasická masáž, která uvolňuje dokonale ztuhlé místa a napětí ve svalech. Pomáhá také při migrénových stavech. Důvodem těchto bolestí bývá většinou stres, zranění, nedostatek vitamínů a minerálů, ale také špatný spánek a mnoho dalších příčin. Nedoporučuje se:

 • Při akutních stavech a nachlazení.
 • Nádorových onemocnění, po operacích, TBC a epilepsiích.
 • Při veškerých možných kožních onemocnění, akutních migrénách a mnoho dalších zdravotních problémů.

REIKI masáž

Je to jedna z velmi oblíbených metod, která dokonale dokáže uvolnit nejen tělo, ale i duši člověka. Je uznávaná již od 19 století.** REIKI metoda Vám dodá potřebnou energii**, kterou každý člověk nevyhnutelně potřebuje k normálnímu životu. Pokud se tato energie zablokuje, potom následuje nepříjemné jak fyzické tak psychické vypětí. Tato negativní energie je pomalu vytlačována chodidly, prsty, ale i hlavou.

 • Sladění REIKI metody a čtyř horních čaker, kterými jsou uvolňování, srdce, hrdlo a korunní čakra. Všechny tyto čakry Vás dostávají do naprosté pohody a to tak, že dokonale smyslně začnete vnímat sebe i své okolí.
 • Pročištění čakry na dlaních a chodidlech. Jedná se o druh přijímané a odváděné energie.
 • A třetím stupněm je, že se stáváte mistrem REIKY. Jelikož dokážete dokonale přijímat a vést ostatní lidi.

Luxusní masáž - Andělská relaxace

Je to tak zvaná luxusní masáž, která je velmi vhodná pro celé tělo, nebo alespoň na určité části těla. Paní masérka Čiháková začíná nejdříve s koupelí chodidel a jemným peelingem, po kterém následuje masáž a zábal. Poté se začíná s příjemnou masáží zad, nohou, hrudníku i břicha. Nakonec se provádí energie REIKI a jemná indická masáž v oblasti hlavy.

Masáž - dokonalé doteky rukou

Mnoho z nás jistě velmi dobře zná co je masáž. Masáž jsou dokonalé doteky rukou na Vaše tělo, které Vás dostanou do naprostého uvolnění jak po fyzické tak také duševní námaze. Paní Petra Čiháková k masážím také velmi dokonale ovládá metodu REIKI a díky této metodě dokonale navodí do naprosté harmonie tělo i duši. Metoda REIKI velmi dobře vnímá potřeby Vašeho těla a to je velmi důležité.

 

Co jsou čakry?

Jsou to energická centra v těle, které jsou na způsobu vrtulí. Je jich v těle veliké množství, které nám dodávají energii, nebo energii dokonale odbourávají. Vše je závislé pouze na myšlenkách buď pozitivních, nebo negativních. Vždy záleží, jakých myšlenek se budete držet, aby ovládali Vaše tělo a myšlenky. Čakry se otáčejí vždy po směru hodinových ručiček.

Jaké jsou druhy čaker?

 • Čakra kořene – je na spodní části páteře. Pokud se budete trápit nedostatkem například financí, nebo strachem o svůj majetek, potom si můžete velmi rychle tuto čakru zablokovat. Tato čakra ovlivňuje zejména  kosti, nehty, tlusté střevo a podobně. Velmi vhodným léčivým kamenem je granát, který přináší dokonalou energii a zvyšuje životní motivace.
 • *** Čakra sakrální*** – nachází se pod pupíkem na úrovni křížové kosti. Je ovlivněna na Vašich pocitech uspokojení jako jsou spánek, zdraví a podobně. Ovlivňuje zejména kvalitu krve, mízních žláz, spermatu, tenké střevo, ledviny a močový měchýř. Vhodným kamenem je karneol, který utišuje negativní energii a podporuje trpělivost.
 • *** Čakra solar plexu*** – ovládá sílu a moc a nachází se za pupíkem. Je vázána na játra, žlučník, slezinu a podobně. Velmi vhodnými kameny jsou jantar a citrín, které harmonizují a připouštějí úspěchy i kladné změny v životě.
 • Čakra třetí oko – je ovlivňováno budoucností i minulostí a nachází se mezi očima. Je spojena s obličejem, malým mozkem, očima a mnoho dalších orgánů. Ideálním kamenem je například křišťál, lapis lazuli, kteří dokonale očišťují tělo i duši od negativních zlých myšlenek a dodávají vnitřní klid.
 • Čakra krční – ovládá schopnosti dokázat si říct o své potřeby. Je v blízkosti ohryzku. Jsou to například hlasivky, hltan, šíje i průdušky. Vhodným kamenem na tuto čakru jsou tyrkys a stylit, kteří navozují tělu pocit lásky a harmonie lidského myšlení i štěstí.
 • Čakra srdeční – má veliký vliv na lásku i mezilidské vztahy, které mají klady i protiklady. Nachází se uprostřed hrudního koše. Je vázána na srdce, plíce, záda, krevní oběh i hrudník. Velmi vhodnými kameny jsou třeba růženín, který povzbuzuje cit, navozuje lásku a štěstí.
 • Čakra korunní – ovlivňuje veškeré pocity a myšlenky a nachází se na temeni hlavy. Jsou to například velký mozek a samotná lebka. Použitím kamene ametystu dokonale navodíte své myšlenky do harmonie a to jen díky vibracím, které tento kámen propouští.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16069 (rodina-finance.cz#22480)


Přidat komentář