Masáže v Olomouci

Trpíte ztuhlostí svalů, máte bolesti zad a krční páteře nebo jen potřebujete ulevit od napětí? Stálé stresy vytváří průvodní jevy, které, když se neodstraní, tak prohlubují psychickou a fyzickou nevyváženost. Zajděte si na masáž a odblokujte negace.

Uvolnění pomocí masáže

Existuje několik typů masáží, z nichž každá je zacílena na daný problém. Některé prohnětou svaly tak, že se odstraní ztuhlost nebo se dostanou do formy po zranění. Jiný typ masáže vás zase jemně povzbudí a poskytne vám dostatečný relax a regeneraci. A jindy se pomocí speciálních metod zbavíte škodlivin nejen na povrchu, ale i pod kůží a v orgánech. Tím se odstraňují i jiné problémy, protože se kůže prokrvuje, získává lepší barvu, omlazuje se a podporuje se snižování hmotnosti. Prokrvování rovněž odbourává celulitidu. Navozuje se také psychická pohoda, když jen ležíte, relaxujete a vnímáte doteky. S bolestí se z vás uvolňují i negativní myšlenky a naopak se soustředíte na pěkné a pozitivní věci. Po každé masáži vyjdete ze salonu jako znovuzrození, proto by si tuto službu měl každý občas dopřát.** ** Samozřejmostí je poradenství, možnost zakoupení kosmetických přípravků pro pleť i tělo, prodej dárkových poukazů na veškeré naše služby! Mary Cohr je francouzká kosmetika, která přichází s novým pojetím aromaterapie. Znovuobjevuje jedinečné vlastnosti esenciálních olejů a jejich účinky na pleť.Objednejte se již dnes a uvidíte, že o Vás bude dobře postaráno!!

Kvalitní masáže v Olomouci

** Jejich výběr je, co do charakteristiky, tak rozdílný, že si určitě vyberete, protože obsáhnou celek problémů, který nás může potkat. Pokud jste sportovně aktivní, tak potřebujete intenzivní masáž, která vám nejen rozmasíruje namožené svaly, ale také je připraví na výkon nebo je vyléčí ze zranění. **Zajděte na sportovní masáž. Chcete-li se jen uvolnit, odbourat stres a jemně pomoci ztuhlosti, pak neváhejte a jděte do relaxační masáže, kterou si budete užívat. Jestli chcete, aby účinky masáže proudily až do hlubších struktur těla a dostaly se až k orgánům, zkuste** masáž lávovými kameny.** A potřebujete-li se zbavit škodlivin, tak zkuste lymfatickou masáž.

Typy masáží, které si můžete dopřát

Jednotlivé procedury vám nějen uleví, ale vyřeší i dlouhodobé problémy, proto si přečtěte jak se masáž provádí, jaké má účinky a i pro koho je vhodná.

Sportovní masáž v Olomouci

Je vhodná zejména pro sportovce, ale nejen vyloženě pro ty vrcholově zaměřené jedince. I když provozujet nějakou aktivitu rekreačně, tak si rovněž můžete přivodit zranění nebo namožení. Výhodou sportovní masáže je fakt, že se nejedná jen o obecné uvolnění. Masér zná jednotlivou strukturu svalu, ví, jak působit tlakem a masírovat tak, aby poskytl dokonalou úlevu. Proceduru si můžete pravidelně dopřávat, pokud máte díky sportu namožené svalstvo, ale stejně tak je dobré promasírovávat tyto skupiny orgánů, když se zraníte. A rovněž je vhodné nechat si hnětat kůži, pokud se na sportování teprve chystáte. Tím se vám svaly více aktivují a vy podáváte vyšší výkony, lépe se pohybujete a cítíte se dobře, protože vám vše jde snadněji. Tím se rovněž eliminuje i riziko natažení svalů nebo jiné zdravotní komplikace, protože připravený a uvolněný sval lépe zvládá zátěž.** **

Relaxační masáž v Olomouci

Jestli trpíte nedostatkem pohybu, protože máte třeba sedavé zaměstnání, tak můžete rovněž mít komplikace se svaly. Jejich ztuhlost, zkrácení nebo i třeba atrofie způsobená ochabnutím dříve vypracovaných svalů, způsobují nepříjemné bolesti. Rovněž ochablé svalstvo v důsledku dlouhodobého ležení, kdy jste nemohoucí nebo jste byli dlouho v tomto stavu, je třeba dostat zpět do formy. Tento typ masáže dosáhne uvolnění napětí ve svalech, dostaví se nejen pocit úlevy, ale odbourá se i únava a cítíte se svěží a nabytí novou energií.

Masáž pomůže zlepšit stav a funkčnost nejen svalů, ale i šlach, kloubů, a ostatních tkání či orgánů. Odbourává svalovou tvrdost a pokud budet chodit pravidelně, tak se zabrání jejímu opětovnému výskytu. Procedura rovněž pomáhá prokrvit tělo, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost a napomáhá posilovcat imunitu a obranyschopnost.Dopřejte si celkovou masáž, která vás znovu nahodí do aktivního života.

Masáže lávovými kameny v Olomouci

Metodika, která je založena na čínských principech. Tento fakt tak zaručuje, že kromě fyzického působení na pokožku se bude pracovat i s energetickými cestami, které v nás produdí a které občas nefungují tak, jak by měly. Masáž lávovými kameny je však aktivuje. Vibrace, které lávové kameny vysílají, působí na dráhy energie, které vedou od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a dostávají se ke všem vnitřním orgánům v našem těle. Uvolňují tak neprůchodnost a sevřenost, které brání správnému cyklu energií. Pročištění cest vede získání nové energie, načerpání síly a pocitu svěžesti.

Tato procedura se provádí tak, že se nahřáté kameny pokládají na tělo. Teplo, které vás obdařuje, poskytuje lázeň, která je zahřátá na 37-40°C. Nebojte se, že budete mít nepříjemné pocity, nebo že dokonce budete mít popáleniny. Sálání tepla je velmi příjemné. Kameny totiž prohřívají vaši pokožku a teplo proniká do hlubších struktur kůže, kde se dostane až k orgánům, kde odblokuje problém a tím vás léčí i takto hloubkově.

Lymfatická masáž v Olomouci

Tato metoda je založena na rozproudění lymfy (neboli mízy) v těle. To způsobuje, že se lépe čistí krev a eliminuje se celulitida, léčí se otoky různého charakteru, preventivně působí na tvorbu varixů, pomáhá na mírnění bolestí hlavy, probíhá detoxikace těla a tím se obnovuje celkový systém organismu. Jak lymfatická masáž probíhá?

Princip je založen na rytmickém hnětení kůže, které se provádí rukama nebo za pomoci speciálních přístrojů. Jednotlivé tlaky jsou menší a jsou prováděny v pomalejší frekvenci. Jako doprovodné činnosti, které zlepšují efekt lymfatické masáže je i správné dýchání a stravování, dodržování pitného režimu a péče o pokožku. S těmito dodatky vás nejlépe seznámí masér, protože pozná, čeho se vy konkrétně máte vyvarovat a co vám sedne.

Suchá a mokrá pedikúra v Olomouci

Ještě se podíváme na jednu službu, kterou paní Marcela Šperlínová nabízí. Vlastně jsou dvě. Jedná se o pedikúru dvojího charakteru – mokrá a suchá. Jaký je v nich rozdíl?

Mokrá pedikúra

Proces je založen na principu** změkčení kůže na nohou**, které se provádí koupelí ve speciální lázni. V lavoru si vaše končetiny pobudou tak čtvrt hodiny, kde budou přijímat změkčující látky, čímž se pokožka uvolní a zmírní se i případné otoky. Pak vám profesionál nohy usuší a prování se odstraňování zatvrdlé kůže. To provádí nejprve speciální žiletkou nebo skalpelem. Poté se kůže jemně zbrousí pilníkem či pemzou, ošetří se krémem a může se provést i celková úprava chodidla. Lze si zažádat i o masáž, která skvěle působí na reflexní body.

Suchá pedikúra

Tato metodika se provádí speciální bruskou, která obrušuje kůži. Nejprve se vám vydesinfikuje kůže a poté se zatvrdlá kůže či otlaky odstraňují bruskou, kdy se v jednotlivých fázích mění rychlost otáček. Tím se tak dosáhne nejoptimálnějšího účinku. Na závěr se nohy opět namažou krémem a rovněž můžete využít masáže.

**Prodlužování řas v salónu Marcely Šperlínové a kosmetika*** ***

Prodlužování řas jedná se o aplikaci speciálně tvarovaných, syntetických řas naprosto přirozeného vzhledu na vlastní přírodní řasy klientky – systémem řasa na řasu pomocí speciálního zdravotně nezávadného lepidla. Aplikované prodlužované řasy jsou lehké, nezatěžují vlastní řasy a klientka se s prodlouženými řasami cítí naprosto přirozeně.

Po aplikaci prodloužení řas nemusíte používat žádné další kosmetické přípravky ke zvýraznění řas a neustále máte výrazné a upravené oči. Když máte aplikované prodlužování řas od firmy Alessandro nemusíte se bát návštěvy sauny, bazénu, solária, řasy a lepidlo jsou vysoce odolné. Stejně jako u modeláže nehtů, docházíte zhruba po měsíci na doplnění řas.

Beauté Aromatique
Na základě individuální diagnózy vybere kosmetička esenciální oleje a rostlinné koncentráty.
Díky masáži se esenciální oleje jemně vstřebají hluboko do pokožky a rozptýlí zde svou přírodní energii. Masáž odvádí toxiny z lymfatického systému a zlepšuje krevní oběh, čímž pleť revitalizuje zevnitř. Přesné doteky prstů a okouzlující aroma příjemně uklidňují.

Beauté Lifting
Trojí omlazení: vyhlazení vrásek, revitalizace a zpevnění Lifting s mořským kolagenem revitalizuje a regeneruje pleť. Váš obličej je jako vyměněný, pleť je odpočatá a viditelně omlazena.

Peel Lift s ovocnými kyselinami – Efekt „nové pleti“ Peeling odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je okysličena, pryč je mdlý odstín – je vytvořená nová, mladší pleť. Obličej viditelně zkrásněl.

CatioLift – „Liftingový efekt“, který soupeří s plastickou chirurgií. Je obnovena samoomlazovací funkce Vaší pleti. Pokožka je detoxikována a okysličena. Svalová simulace procvičuje svaly obličeje a navrací konturám pevnost a tonus. Rysy jsou vyhlazeny a vrásky ustupují. Kvalita plati je výrazně zlepšena.

CatioVital
Saunový efekt hřejivé masky hloubkově odstraňuje nečistoty. Eliminuje nadbytečnou tvorbu kožního mazu v mazových žlázách a vyplavuje toxiny z potních žláz. Pokožka je tak dokonale čistá a může znovu dýchat. Je ideálně připravena přijmout aktivní složky péče.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16073 (rodina-finance.cz#22513)


Přidat komentář