Masáže v Liberci

Bolest, strnulost nebo napětí. Tyto příznaky civilizace postihují většinu z nás. Ulevit jim můžete blahodárným účinkem, který nijak nezatíží vaše tělo. Tajemství zní – masáž. Dopřejte si slastné doteky, které vás uvolní a přivedou vám nečekané prožitky.

Oddejte se masáži

Když se někam uhodíte, co uděláte jako první. Začnete si postižené místo masírovat. A když máte bolesti zad, krku nebo cítíte napětí někde jinde – proč si i tato místa nenechat namasírovat? Tím, že si necháte na tělo působit tlak dlaní nebo si užíváte hnětení kůže, tak se uvolňuje nejen bolest fyzická, ale psychická stránka si přijde na své. Mohou se vám prvoplánově uvolnit svaly, lze ale odbourat i celulitidu, může se zkorigovat funkce vnitřních orgánů a vaše mysl. Kde si můžete nechat dopřát speciální masáže, které mají intenzivní terapeutické účinky?

Tantra doteku v Liberci

Už samotný název studia napovídá, že mnohé metody zde čerpají z východoasijských terapeutických poznatků, jež jsou známé svými nezaměnitelnými účinky na lidské tělo i mysl. Iveta Javůrková ze studia Tantra doteku (www.tantradoteku.cz) nabízí masáž ájurvédickou, lymfatickou, masáž lávovými kameny, reflexní masáž, masáž proti bolestem hlavy nebo proti zažívacím obtížím. Můžete využít každou zvlášť nebo je různě prokombinovat. Vyzkoušejte i účinky bioptronové lampy, která vám pomůže v léčbě kožních onemocnění nebo různých bolestí či otoků. Pokud chcete někomu pořídit dárek, tak mu zakupte certifikát na služby studia Tantra doteku, který je přenosný, tak se určitě využije. Navíc, stalí zákazníci se mohou těšit na výhody, které studio nabízí.

Jak na vás tedy budou ty jednotlivé služby působit?

Přehled masáží ve Studiu masáže Tantra doteku

Ve studiu Tantra doteku v Liberci máte na výběr z několika masáží, které nejsou zcela běžné v klasických masérských salonech. Přesvědčte se sami.

Ájurvédická masáž v Liberci

Ájurvéda je dnes pojem běžně známý, ale o co přesně jde? Jedná se indickou metodiku, která je založena na náboženských principech. Ovšem to může být i tantra (což by většina lidí asi ani neřekla) nebo jóga, a jak se dají využít i v běžné praxi zdravého života. Ájurvédická masáž je zacílena na celý organismus. Klient si může vybrat, jestli chce základní nebo celkovou proceduru. Ta první se provádí tak, že se masíruje zadní část těla (oblast kříže, páteř, zádové svaly a krční páteř). Tam, kde to více bolí, se pak masér více koncentruje a systematicky odstraňuje bolest. Na konci procedury se ještě působí tlakem reflexních bodech na chodidlech.

Celková masáž se odvíjí od té základní. Zpočátku se masíruje zadní část těla, po hodině se přejde na přední (hlava, hrudník, ruce a přední část nohou). Vynechává se jen břicho a intimní partie. Na závěr masáže přichází na řadu opět reflexní body na chodidlech. Tím tak při obou typech dosáhnete maximálního uvolnění napětí fyzického i psychického. Ovlivní se správná funkce vnitřních orgánů, prokrví se pokožka, zlepší se oběh tělních tekutin, uvolní se svalová spazma a rozproudí se lymfa, čímž dojde k detoxikaci. Zároveň se tak mohou mírnit určité vady skeletu.

Lymfatická masáž v Liberci

Neboli lymfodrenáž. Jedná se o rozproudění lymfy (neboli mízy) v těle a tím se rychleji odvádějí škodlivé látky z těla. Procedura probíhá tak, že se pravidelně hněte kůže rukama nebo za pomoci speciálních přístrojů. Tlaky jsou menší a jsou prováděny v pomalejší frekvenci než u běžné masáže. Tím se odbourává celulitida, elimuje se migréna a bolesti hlavy, zmírňují se otoky, lze takto zatočit i s akné a posiluje se obranyschopnost organismu. Jako doprovodné činnosti, které zlepšují efekt lymfatické masáže je i správné dýchání a stravování, dodržování pitného režimu a péče o pokožku.

Masáž lávovými kameny v Liberci

Další procedura čerpající z východní metodiky. Konkrétně z Číny. Ježdění hladkých oblázků, které mají teplotu 40° a 45° působí nejen příjemně, z hlediska tepla, ale také vibrují. Tím se působí na energetické cesty - čakry, které vedou od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a dostávají se ke všem vnitřním orgánům. Když jsou cesty zablokované, tak energie neproudí, jak by měla a to vede k různým nemocem. Aplikací kamenů se však síla nabouzí a pomáhá k uvolnění svalů, ruší bolesti, odstraňuje ztuhlost tkáně a regeneruje ji, zlepšuje krevní oběh, posiluje obranyschopnost, urychluje metabolismus, řeší problémy se spánkem a při relaxaci přicházíte na pozitivní myšlenky.

Reflexní masáž v Liberci

Jedná se o masáž nohou. Právě zde se nachází nejvíce reflexních bodů, které jsou spojeny každý s jiným orgánem, tkání nebo žlázou. Tlakem na body se tak vysílá informace k danému místu, kde je problém a ten se řeší. Někdy totiž nelze aplikovat klasickou masáž a tak můžete využít stimulace těchto bodů, které se nacházejí na ploskách nohou, nártech, prstech, patách a v okolí kotníků. Obdobné body lze nalézt i jinde, jako je oblast rukou nebo uší, ale citlivost je zde menší.

Masáže proti bolestem hlavy v Liberci

Tento typ masáže nejen odstraňuje bolesti hlavy, ale také uvolňuje napětí a stres. Masáž hlavy a šíje pomáhá k uvolnění, odblokování krční páteře (i ta může mít za následek bolesti hlavy), podpoří se nervový systém, lépe se poté soustředíte, zlepší se krevní oběh, budete lépe spát, zabrání se zažívacím obtížím a tím, že se aktivuje pokožka hlavy se vám zlepší i kvalita, růst a hustota vlasů.

Princip a účinky bioptronové lampy

Tento švýcarský přístroj je založen na principu polarizace světla. Tím se aktivují samoléčivé procesy živé tkáně, které pak mají dobrý vliv především na kožní onemocnění, ale také na různé bolesti nebo otoky.

Jak lampa funguje? Využívá charakteristik světla, které jsou podobné části, jaké vysílá slunce. Vynechává se zde ale nebezpečné UV záření, a tím má léčivé účinky. Blahodárně působí na ekzémy, kožní alergie, svědění, opary, akné, pooperační nebo poúrazové jizvy, vředy, popáleniny, krevní podlitiny, výrony, natažené svaly, záněty šlach a záněty kloubů, svalové a revmatické bolesti, regeneruje namožené svaly, účinkuje pozitivně na bolesti páteře, bolesti hlavy nebo hojí rány a podporuje imunitu.

Kolik vás masáže v Liberci budou stát?

Ve studiu Tantra doteku zaplatíte za masáž dle výběru za půl hodiny 200 korun. Aplikace biotronovou lampou vás vyjde na 5 korun za minutu. Délku účinku lampy musí posoudit profesionál.

Proč se nechat masírovat?

Už jste se jenom při čtení navnadili a máte touhu vyzkoušet masáž? Tak směle do toho. Ulevíte nejen problémům, které vyloženě bolí. Pamatujte, že i stres a nervozita jsou bolesti. Jednotlivé masáže můžete střídat dle libosti a pokud budete chodit pravidelně, tak se vám dlouhodobě uleví od problémů a budete mít jistotu, že se nebudou vracet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16075 (rodina-finance.cz#22521)


Přidat komentář