Masáže v Českých Budějovicích

Chcete se nechat hýčkat, když vám někdo jiný masíruje tělo, uvolnit se a ještě něco udělat pro své zdraví. Vyberte si kvalitního maséra, který vám tyto služby poskytne v co nejprofesionálnější kvalitě.

K čemu jsou dobré masáže?

Můžete se nechat hýčkat několika typy masáží. Vyberte si, zda se chcete zbavit napětí a uvolnit se, protože máte náročnou práci nebo máte zdravotní problémy či jen potřebujete napravit namožené svalstvo. Vybírat můžete z jednotlivých procedur, kde vás masér hněte, přikládá vám různé rekvizity na tělo, které mohou ještě více rozvlnit vaši energii nebo vám přitom i napravuje kosti, klouby a protahuje šlachy. Díky tomu všemu se vám napravuje tělo, vše je správně tam, kde má a vy se cítíte svěží a regenerovaní. Tím, jak se uvolňujete, tak se uvolňují i vaše starosti ven a zbudou jen pozitivní myšlenky. Tím se dostáváte do psychické vyrovnanosti a tím pádem se lépe soustředíte v práci, podáváte lepší výkony a máte i lepší mezilidské vztahy. Kde vám tedy poskytnou takové skvělé služby?

Typy masáží

Typy masáží:

Indická masáž hlavy

Speciální doteky, které vám pomohou odbourat stres a napětí. Jemnou masáží a přesně zaměřenými tlaky se vám uvolňuje oblast krční páteře a šíje a hnětou se ramena. Zde se totiž nachází řada bodů, které mají vliv na napětí. Jen si vybavte, kam si saháte a co si masírujete, když jste v koncích? Je to oblast hlavy a šíje. Při indické masáži se promasírovává i obličejová část, kde je řada bodů, jež vám pomohou k uvolnění a může se odbourávat i bolest hlavy. Navíc se tím prokrvuje pokožka, čímž se eliminují otoky a zpomaluje se proces stárnutí, protože se zabraňuje vráskám a povadlé kůži.

Při proceduře se rovněž promasírovává i pokožka, kde jsou vlasy, což velmi uvolňuje od napětí a navíc se povzbuzuje činnost vlasových kořínků. Tím pádem se podporuje růst vlasů a výživa zase zajišťuje jejich hustotu. Masírováním se navíc zlepšuje kvalita struktury vlasu.

Reflexní masáž - plosky nohou

Na chodidlech a vůbec v této oblasti se nachází řada reflexních bodů, z nichž každý vede k danému orgánu a speciálním tlakem se k němu vysílá informace, aby se odstranil daný problém. Manipulace s těmito body tak může navodit celkové uvolnění, regeneruje se organismus, dochází k úlevě a samozřejmě se ulevuje i daným orgánům.

Masáž zad a šíje

I v těchto místech se nacházejí body, které správným stlačením vysílají ty správné informace a dochází k odstranění nevolnosti. Nechte si uvolňovat jednotlivé části šíje a zad, kdy se vám odblokovávají jednotlivé části páteře a tím se vyřeší spousta problémů, které na první pohled nesouvisí s bolestmi zad. Tím, že máte zablokované určité body, tak se vysílá bolest i do jiných míst, kde je potom místo nevolnosti.

Celková masáž

Vzpruha a uvolnění. To vám nabídne celková masáž, kdy se vám revitalizuje celé tělo. Jednotlivé části těla, ve kterých je napětí, se nyní uvolňují a vy načerpáte novou sílu a energii. Kůže se vám prokrví a tím se odplavují odpadní látky a tělo může přijímat nové živiny. Zlepší se vám barva pleti a kůže bude hladší. Zlepší se vám fyzická kondice a tím se dostanete do lepší pohody a najednou budete mít pocit lehkosti.

Tibetská masáž

Tato metodika využívá několika nerostů, které pomáhají zejména na kosterní aparát. Odstraňuje se bolest kloubů a uvolňuje se páteř. Léčí se revmatická onemocnění svalů a kloubů, artróza, odstraňuje se chronický únavový syndrom a deprese či bolesti hlavy a blahodárně masáž působí i na nervový systém. Zároveň se zde aplikuje i proces drenáže, kdy se z těla doplavují škodlivé látky, čemuž pomáhá užití soli z Mrtvého moře a kamínků, které mají magnetické účinky. Obě složky jsou umístěné v měšcích, které jsou nahřáté. Významně se odstraňuje celulitida, vyrovnává se energetická hladina a prohřívají se i vnitřní struktury kůže a teplo se dostane i k vnitřním orgánům. Při aplikaci slyšíte šustění měšců, které vás nahodí do skvělé pohody a následně se uklidníte, když vám masér poklade na záda ony pytlíky. Na závěr se vám namažou záda hydratačním krémem.

Dornova metoda + Breussova masáž

Aplikace dostává klouby a obratle do správné polohy. Tím, že se systematicky působí tlakem palce na příslušná místa a klient se při tom přirozeně ohýbá, se usazují příslušné obratle a klouby do správné polohy. Nebudete se již muset neustále „napravovat", protože účinky masáže jsou dlouhodobé. Navíc se vám vyrovnává statika těla, uleví se od bolesti zad, kyčlí nebo kolen. Pokud máte problémy s tenisovým loktem, skoliózou nebo potíže s čelistmi či polykáním, tak vám metoda pomůže. Stejně tak si poradí s bolestmi hlavy, pomáhá při krátkozrakosti, odstraní střevní potíže, eliminuje křečové žíly a koriguje srdeční arytmii. A jestli máte dítko, které má problémy se soustředěním, tak i zde metoda pomůže.

Masáž lávovými kameny

Kameny se zahřívají v lázní, teplé 37-40°C. Nerosty se ponořují do speciální lázně, která kameny nahřívá a následně se hladké oblázky pokládají na vaše tělo. Vše je příjemné. Díky prohřátí se teplo přes kůži a proniká hluboko do struktur kůže, kde se dostane až k orgánům. Kameny zároveň vlní a tím působí na energetické cesty - meridiány, jež vedou od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a dostávají se ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Někdy jsou ale cesty zablokované, proto je třeba je rozvibrovat. Po masáži se cítite zregenerovaně a uvolněně.

Reiki

Metodika je založena na předávání energie, kdy vám terapeut pokládá ruce na tělo a tím předává energii, zbavuje tělo toxinů, odblokovává různé energické dráhy a pracuje se i s různými vzdálenostmi nebo se můžete přesunout do minulosti či budoucnosti. Pracuje se s energetickým systémem. Pokud je narušen, tak to může zapříčinit různé nemoci. Když se však vrací energie do správné polohy, tak se odvrací i nemoc a tělo opustí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16074 (rodina-finance.cz#22515)


Přidat komentář