Masáže - Uherské Hradiště

Kvalitní masáž vám pomůže nejen se zbavit bolestí, napětí a namožení ve svalech či kosterním aparátu. Jednotlivé terapie jdou daleko více do hloubky organismu a podstatný efekt masáže je i celkové psychické uvolnění. Kam na masáž zajít?

Pomoc při bolestech svalů a kloubů

Klasická masáž je stálice, ale v této terapeutické oblasti se objevilo několik metod, které někdy svým provedením masáž nepřipomínají, i když účinky a pocity budete mít stejné. Proto neváhejte a obraťe se na salon, kde vám pomohou od bolesti svalů a kloubů, dostanou se až k vnitřním orgánům nebo vám vyřeší problém s celulitidou. Kam zajít?

Masáže Východ – Uherské Hradiště

Paní Jana Sládková ze studia Masáže Východ v Uherském Hradišti nabízí široké spektrum masáží a služeb, které vám nejen fyzicky uleví, ale i psychicky povzbudí. V provozovně v ulici Na Příkopě vás přivítá paní Jana Sládková, která je registrovanou zdravotní sestrou, což zaručuje profesionalitu v oblasti vykonávaných služeb. A které to jsou?

Služby studia Masáže Východ v Uherském Hradišti

Můžete si vybírat nejen z masáží, ale i jiných blahodárných procedur, jako jsou zábaly nebo speciální technika baňkování, která se dostane do nejhlubších struktur kůže.

Thajská masáž v Uherském Hradišti

Při masáži se zapojuje i klient, který se rozpohybovává do správných poloh, které uvolní a napraví jeho tělo. Nejdříve se začíná jemnými a houpavými pohyby, přejde se na aplikaci tlaků na různé akupresurní body, přičemž se protahují jednotlivé části těla a celá procedura se zakončuje asánami (pozicemi z jógy) a meditací. Tato masáž má blahodárný vliv na uvolnění svalů, ztuhlých zad a šíje a procvičují se klouby. Stejně tak se uvolňuje mysl, potlačují se deprese, bolesti hlavy a migrény a léčí se nespavost. Stejně tak ale může masáž pomoci, když máte zácpu a vylučují se odpadní látky z těla.

Thajská olejová masáž

Jedná se, vzhledem k názvu, o obdobnou metodu jako předchozí typ. Jen je klidnější a s pomocí olejů aromaterapeutičtější.

Lymfatická drenáž v Uherském Hradišti

Rytmická masáž kůže napomáhá rozproudit lymfu, která s sebou nese odpadní látky. Ty se tak rychleji vylučují z těla a tím se odbourává celulitida, mírní se otoky, zlepšuje se stav kůže, předchází se tvorbě varixů, eliminují se bolesti hlavy a přispívá se k celkové regeneraci těla. Součástí co nejlepšího efektu je i správné dýchání a stravování a celková rozumná životospráva a pohyb.

Meridiánová masáž v Uherském Hradišti

Meridiánová masáž se provádí kovovou nebo dřevěnou tyčinkou. Ta má tvar klasické tyčky a na hrotu je malá kulička, jež je zabořena do bříška prostředníčku terapeuta. Masáží se jezdí po energetických drahách a tím se dodává nová energie do cest, které nazýváme meridány. Terapeut se soustředí na tyto cesty a přítomnost energie v jednotlivých částech. Masáž prospívá při potížích s pohybovým ústrojím, poruchách zažívacího, urogenitálního, dýchacího a oběhového systému nebo ji lze aplikovat v případě bolestí všeho druhu (kloubů, hlavy, páteře, zubů apod.)

Reflexní masáž v Uherském Hradišti

Procedura, kdy se na ploskách nohou stalčují jednotlivé reflexní body, protože každý bod vede k určité tkáni nebo orgánu v těle. Tím, že se vyšle signál, tak daný orgán či tkáň začne správně pracovat. Metoda pomáhá bojovat s vysokým tlakem, zažívacími potížemi, bolestmi páteře a svalů nebo kloubů.

Breussova masáž páteře v Uherském Hradišti

Při této metodě se používá systematických tlaků, kdy se za pomocí třezalkového oleje napravuje oblast obratlů a ony se dostávají do správné polohy. Tím se tak odstraňuje vleklá bolest, kterou nelze vyřešit tzv. napravením.

Spinal touch v Uherském Hradišti

Holistická metoda, která harmonizuje tělo jako celek. Při proceduře se napravuje těžiště těla, dochází k uvolnění pánevní oblasti a místa v oblastí kříže, beder a kyčlí. Rovněž se dobře působí i na páteř a okolní svaly. Při metodě se rovněž pracuje s doteky, které aktivují akupresurní body. Tím se pomáhá v případě bolestí zad a páteře, ztuhlostí obratlů, ramen, šíje a krční šíje. Napravuje se skolióza, kyfóza a lordóza. Rovněž se zbavíte stresu, migrén nebo únavy a zlepší se vám dýchání.

Klasické masáže v Uherském Hradišti

Mezi tyto masáže se řadí procedury, které naleznete v salonech častěji. Patří sem sportovní masáž, která nejen, že uvolní namožené svaly při sportu, ale také je teprve připraví na aktivitu. Naopak rekondiční masáž je určena těm, kteří mají jednu svalovou skupinu neustále přetíženou (díky sedavému zaměstnání apod.).** Regenerační masáž** zase vitalizuje vaši pleť a tím se dostáváte do fyzické a psychické pohody. Relaxační masáž pak přijde vhod po stresovém období. Jen si lehnete a necháte se masírovat, což je velmi příjemné, nikde necítíte tlak, kdy vás masér musí nějak napravit.

Masáž lávovými kameny v Uherském Hradišti

I zde se pracuje s tzv. meridány. Jejich proudění ovlivňují lávové hladké oblázky, které jsou zahřáte na teplotu okolo 40°C, čímž se tělo prohřívá a teplo se dostává přes kůži až k orgánům. Navíc se pomocí vibrací, které kameny vysílají, uvolňují i energické cesty, které se pročistí a my se cítíme odpočatě a svěže.

Přístroj Starvac SP2

Jestli chcete zkrásnět, tak vyzkoušejte tuto metodu. K té se používá anticelulitidový krém, který se rozetře na tělo a posléze se po něm válí baňky nebo válečky. Tím odbourává tuk a vylují se toxiny z těla. Dochází tak k redukci váhy a zpěvnění těla. Zároveň se mírní lymfatické otoky, omlazuje se pleť, odstraní se váčky pod očima a zlepší se aknózní pleť.

Kranikosakrální terapie

Provádí se tak, že masírovaný leží na zádech a za zvuků relaxační hudby se jednotlivě po sobě uvolňují týlní oblast, kostrč, křížová kost, nohy, spona stydká, bránice, hrudní kost, čelní kost, temenní kost, týlní kost, spánkové kosti, ramena a jazylka. Vše je prováděno v klidu a masírovaný zažívá příjemné pocity. Metoda má relaxační účinek, ale stejně tak působí skvěle i na bolesti zad a páteře, bolesti hlavy, migrény, napětí, depresivní stavy, pooperační stavy nebo pískání v uších.

Zábaly

Využitím zábalu se krásně vypne vaše pleť a díky esencím prožijete i relaxační terapii. Rašelinový zábal vám pomůže při svalovém a kloubním revmatismusu, artróze, poškození plotýnek nebo v případě metabolických či gynekologickcýh poruch.

  • Skořicový zábal zase vaši pleť skvěle prohřeje, eliminuje celulitidu a zabrání výskytu křečových žil.
  • Bahenní zábal si poradí s lupénkou a ekzémy, problémy s pohyblivostí a revmatismem.
  • Termozábal, jak je z názvu patrné, vás prohřeje a tím se podílí na snižování hmotnosti a prokrví kůží, která pak bude hladší.

Baňkování v Uherském Hradišti

Tato metoda využívá pokládání baněk na kůži, přičemž se vytváří podtlak. Ten se dostává k hlubším strukturám a může rozrušit zatvrdliny, které nelze odstranit běžnou masáží. Upravuje se tak funkce nervového systému, odstraňují se problémy s močovým měchýřem a se zažíváním, eliminují se otoky, blokace a ztuhlé svaly a stejně tak si baňkování poradí i s astmatem a záněty průdušek.

Nechte se hýčkat v masážním salonu a odbourejte tím tak stres a vypětí, které dnešní doba přináší. Odstraníte i fyzické neduhy, budete podávat i lepší pracovní výkon a hlavně se budete cítit jako znovuzrození.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16079 (rodina-finance.cz#22566)


Přidat komentář