Masáže - Litoměřice

Hlavním cílem masáže je ulevit od bolesti a také odstranit nahromaděný stres. Masáž nás dokáže natolik uvolnit, že zapomeneme na to, kde jsme a co nás až doposud trápilo a necháme se unášet na vlnách snů a hýčkat masérkou.

Salón Masáže Litoměřice

Pro ty z Vás, kteří touží po relaxaci a uvolnění těla, máme svělý tip, kam si můžete zajít na různé typy masáží v Litoměřicích.** Salóny nabízí ve svém salónu Masáže  Litoměřice klasické, relaxační, regenerační a detoxikační masáže.** Její studio na nás dýchne skvělou wellness atmosférou. Ve vzduchu jsou cítit éterické oleje – citron, pomeranč, borovice, eukalyptus a levandule. Cítíme i** vůni hořících svíček**, která působí velmi zklidňujícím dojem. Celý salon je vkusně zařízen, převládá v něm zklidňující zelená barva, která navozuje tu správnou atmosféru pro relaxaci a odpočinek.

Medová masáž v Litoměřicích

Medová masáž je osvědčená detoxikační metoda, známá již po celá tisíciletí. Celá procedura má příjemně uklidňující účinek. Med je nanášen na pokožku zad, která je masírovaná speciálními hmaty. Takto jsou odstraňovány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních okolo páteře. Tyto toxiny způsobují oslabování organismu. Podle vyloučených toxinů, se mění v průběhu masáže i barva a struktura medu.

Medová masáž je sice především masáží detoxikační, ale je velmi účinná i při bolestech zad, psychickém vyčerpání, nervozitě a napětí. Speciální masážní hmaty oživují svalstvo, působí povzbudivě na celý organizmus a tím dodávají ztracenou energii. Medová masáž doporučuje i lidem, kteří trpí nespavostí, bolestmi hlavy, trávicími potížemi, nemocemi kloubů a také revmatismem. Při medové masáži se používá nejkvalitnější med naprosto bez chemických přísad. ** Masáž má dlouhodobý účinek** a její opakování se doporučuje až za měsíc, aby se detoxikační účinky mohly plně rozvinout.

Čínská energetická masáž v Litoměřicích

Tato masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Patří k tradičním starověkým čínským metodám, které speciálními masážemi stimulují tok proudění energie naším tělem. Naše tělo má dvanáct energetických kanálů, kterým Číňané říkají meridiány. Právě těmi proudí tok energie v našem těle. Kromě nich zná čínská medicína i další dráhy a body, které umí stimulovat a tím uvolňovat ucpané energetické dráhy.** Čínská energetická masáž je účinná k nastolení harmonie a energické rovnováhy v těle.**

Je vhodná jak při prevenci, tak i k odstranění psychických a fyzických blokád. Vyhledat by ji měli lidé přepracovaní, podráždění, trpící bolestmi hlavy a zad.** Při masáži se používají výhradně přírodní, za studena lisované oleje, přírodní éterické silice z různých částí rostlin a speciální emulze.** Pravidelné provádění čínské energetické masáže vede k lepší výkonnosti, odstranění únavy a zvýšení vitality, zvýšení odolnosti organizmu, odstranění blokád a tím i lepšímu pohledu na svět.

Ájurvédská celotělová masáž "Abhyanga" v Litoměřicích

Ájurvéda je věda o životě, která pochází z Indie. Základem Ájurvédy je dosáhnout harmonie těla, mysli i ducha. K tomu ji pomáhají různé druhy masáží a masážních olejů. Abhyanga je celotělová olejová masáž, která má za úkol udržovat zdravé tělo, chránit ho před nemocemi a podporovat léčení. Abhyanga svými účinky povzbuzuje tok energie v těle a uvolňuje nahromaděné toxiny.** **

Abhyanga ochraňuje tělo před stárnutím, odstraňuje únavu, posiluje nervovou soustavu a také imunitní systém. Pravidelná masáž vyživuje tělo a vede k dlouhověkosti jedince. Při celotělové masáži Abhyanga se masíruje opravdu celé tělo, tedy i hlava a obličej. K masáži se používá velké množství přírodního oleje.

Anticelulitidová masáž v Litoměřicích**

**

Tato masáž je velmi účinná v boji proti celulitidě a únavě nohou. Formuje postavu a výrazně zlepšuje kvalitu pokožky.
Celulitida se projevuje především u žen. A to i u velmi štíhlých žen. Souvisí to s uspořádáním podkožního vaziva a s ukládáním odpadních látek, právě v těchto místech.

Anticelulitidová masáž stimuluje podkožní tukové struktury, ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k regeneraci a vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především celulitidy. Účinnost této masáže je podpořena ozónovým zábalem, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek. Ozon je látka, která má výrazný stimulační účinek.** **

Účinky anticelulidové masáže se projevují již po první masáži, pravidelné a dlouhodobější užívání této masáže vede nejen ke znatelnému vyhlazení pokožky, ale i k zeštíhlení postavy v těchto problémových partiích.

Klasická (regenerační, relaxační) masáž v Litoměřicích**

**

Klasická, regenerační a relaxační masáž se provádí zejména k uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci.
Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Účinky se projeví zlepšením ohebnosti a uvolněním bolestivých a napjatých svalů. Masáž uvolní kloubní blokády, pomůže při bolestech hlavy, zlepší krevní oběh, uvolní psychické napětí.** Lze ji provádět jako částečnou nebo i celkovou.** Při masáži se používají** přírodní aromatické oleje, které navodí pohodu a prohloubí účinky masáže**.

Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones) v Litoměřicích

Masáž lávovými kameny patří do hluboce relaxačních masáží. Má pozitivní účinky na psychické i fyzické uvolnění a účinně odbourává stres. Příjemně teplé lávové kameny se přikládají na tzv. energetická centra a pomáhají tak rozproudit energii v těle, uvolňují svým teplem ztuhlé svalstvo a požívaný čistě přírodní olej působí blahodárně nejen na pokožku, ale i na mysl.

Tato masáž využívá speciálních technik a taktéž pravých lávových kamenů s použitím opravdu jen nejkvalitnějších olejů a proto jsou její uvolňující účinky pociťovány ještě několik dní po masáži.** Masáž Hot stones** je velmi vhodná** jako dárek,** přinese obdarovanému úžasný pocit uvolnění, klidu a štěstí.

Havajská masáž (Lomi Lomi) v Litoměřicích

Havajská masáž Lomi Lomi pochází, jak již její název napovídá, z Havajských ostrovů. Je to terapie, která vede k velice účinné relaxaci, stimulaci krevního oběhu, má pozitivní účinky na pokožku i psychiku. Masáž Lomi Lomi je založená na rytmických technikách využívajících prstů, dlaní, předloktí a loktů. Správně provedená masáž uvolní energetické bloky i zatuhlé svaly.** I u této masáže se používají přírodní aromaterapeutické oleje, které navozují pocit klidu a pohody.**

Dárkové poukazy na masáže

Objednat můžete sebe, ale i své blízké. Salón nabízí dárkové poukazy. Stačí si poukaz objednat a pak jím potěšit obdarovaného. V dnešní uspěchané době je masáž skvělým dárkem, který zažene každodenní stres a navíc dokáže ulevit od případných problémů


Rady a informace k masážím

Než se vypravíte na masáž, je dobré nahlédnout na internetové stránky salónu a podívat se do záložky Novinky. Jsou zde pro klienty připraveny rady a informace jak se co nejlépe připravit na masáž, aby byla opravdu co nejúčinnější a nejpříjemnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16081 (rodina-finance.cz#22568)


Přidat komentář