Masáže - Chodov

Mnoho lidí si nedokáže svůj život bez pořádné a pravidelné masáže vůbec představit. A vy si jí můžete dopřát také! Není ale masáž jako masáž; je jí mnoho druhů a Vy byste měli vědět, co která obnáší a kterou masáž si budete vlastně přát.

Masáž a její historie

Masáž znali již naši předci před dobrými 5000 lety. První dochovaná zmínka o masážích pochází, jak jinak, z faraonského Egypta - asi se jim to při stavbě pyramid osvědčilo jako vhodná regenerace.

Masáž se používá jako prostředek pro zlepšení fyzické i psychické kondice. Intuitivně jí používáme ani o tom vlastně kolikrát nevíme. Udělá-li si dítě nějakou bolístku, první co Vás napadne, že mu to pofoukáte a bolestivé místo pohladíte. Toto není vlastně nic jiného, než jakási intuitivní masáž, kterou nevědomky v případě potřeby na svých ratolestech provozujeme.

Pokládání rukou na bolestivá místa těla napomáhá k lepšímu prokrvení svalů, a tím pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby. Při zvýšení proudu krve  se z krevního řečiště vyplavují toxické látky z těla. Skrze reflexní body a energetické dráhy těla lze výrazně ovlivnit nervový systém a jednotlivé orgány těla. Masáž by neměla být v žádném případě nepříjemná nebo dokonce bolet. V takovém případě je dosaženo opačného efektu, než bylo původně zamýšleno. Sval se při pocitu bolesti reflexivně stáhne a masáž ze míjí účinkem.

Masáž formou kvalitního maséra

Čím více je pro nás naše okolí uspěchanější, tím více v nás roste potřeba odpočinku. Jedna z metod - masáž - se přitom přímo nabízí, stačí po ní jen vztáhnout ruku. I když přesnější by bylo zřejmě říci: nechat na sebe vztáhnout ruku, a to myšleno pouze v dobrém a formou kvalitního maséra, který využije tohoto, určitě budete souhlasit, nejpříjemnějšího léčebného způsobu mezi všemi dostupnými ozdravnými procedurami na světě.

Druhy masáží

Druhů masáži je v dnešní době již celá řada.** **

Klasická masáž v Chodově

Klasickou masáž už zná, nebo si umí představit, skoro každý. Masér působíza účelem regenerace a relaxace přímo na tělo klienta.

Klasická masáž odstraňující svalové pnutí, ztuhlost a bolestivost svalového aparátu. Napomáhá lepšímu prokrvení svalů, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže je občas používáno většího tlaku na masírovaný sval. Je to proto, že je ze svalů potřeba dostat nahromaděnou kyselinu mléčnou, která způsobuje únavu. Nejčastěji žádaná je masáž zad a šíje, ale není od věci si nechat udělat komplexní  masáž celého těla.

Baňkování

Baňkování, neboli vakuterapie, je metoda stará již několik tisíc let, pocházející zřejmě z Číny. Dnes již nikdo asi neví přesně, nicméně pro své jasné pozitivní účinky se používá do dnešní doby jako doplňková metoda k různým pohybovým terapiím nebo také samostatně z důvodu pročištění organizmu.

Princip baňkování spočívá v přikládání nahřátých baněk o různé velikosti na kůži. Ta se tam z důvodu podtlaku přisaje a vtáhne do sebe kůži i podkoží. Slabý tah směrem dovnitř baňky stimuluje podkožní kapiláry, což aktivuje funkci krevních cév ve svalech. Malé výrony krve a lymfy zvýší cirkulaci krve a zásobí lidské tělo zvýšeným přívodem kyslíku. Prokrvení a okysličení kritických bodů odplaví škodliviny, uvolní svaly a blokády a má velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

(Praktická rada:pár dnů po aplikaci baněk na své tělo si neplánujte například návštěvu koupaliště nebo focení aktů. Fotit by jste mohli tak jednině například sérii s názvem "ze života hmyzu", protože Vaše záda budou pár dní připomínat krovky sluníčka sedmitečného.

Dornova metoda

Když kdysi nějaký pan Dorn přivedl na svět svou rehabilitační metodu, která dostala název Dornova, nikdo netušil, jak oblíbenou se stane v budoucnu. Dá se říci, že Dornova metoda je již dnes prověřena praxí mnoha masérů a terapeutů na celém světě. Mezi maséry je velice oblíbená a na problémy s pohybovým aparátem je často terapeuty používána.

Ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, to není styl Dornovy metody. Dornova metoda se prování na těle ošetřované osoby pouze přirozeným a volným pohybem. Nástrojem terapeuta jsou u této metody pouze jeho ruce. Jemným tlakem palcům nebo celé ruky dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu, celkové odstranění problému závisí na individuálních dispozicích ošetřované osoby a rozsahu zdravotního problému. K úplnému odstranění problému je potřeba odstranit nesprávné pohybové návyky.

** **Breussova masáž

Je u zákazníků a klientů velice oblíbená, protože navozuje okamžitě po ukončení masáže příjemné pocity a psychickou pohodu (jsou i tací, kteří u ní usnou!). Při breussově masáži je masírována přímo páteř, vzpřimovače páteře a okolní svaly. Masážní emulzí je třezalkový olej, který napomáhá k lepší regeneraci a zvyšuje hluboké uvolnění svalů.

Masáž se provádí jemnými, pomalými a energizujícími hmaty, které dokáží uvolnit efektivně meziobratlové ploténky. Pro svou vysokou protistresovou a relaxační účinnost bývá často zařazována jako uvolňovací fáze před použitím dornovy metody.

Čokoládová masáž

Schopnosti čokolády, jako masážního prostředku, jsou známé již asi 2000 let. Naši předkové tenkrát zjistily, že jim taková masáž zjemňuje pokožku, odstraňuje celulitidu a nastoluje dobrou náladu. Pomocí čokolády dochází v těle k odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže, uvolněně a „čokoládově voňavě“.

Čokoládová masáž vděčí svým ozdravným účinkům některým látkám, které jsou v ní obsaženy. Jedná se především o kakao (zabraňuje pronikání volných radikálů do těla) a látku theobromin, která působí pozitivně na cévní zakončení v kůži a aktivuje tak látkovou výměnu. Dále čokoláda obsahuje celou řadu vitamínů, aminokyselin, minerálů a antioxidantů, které se prostřednictví pokožky vstřebávají do těla. Dobrou náladu po čokoládovém zábalu získáte prostřednictvím schopnosti čokolády vyvolat v mozku tvorbu endorfínu a serotoninu, kterým se také někdy říká „hormony štěstí“.

Medová masáž v Chodově

Jako malá včelka v úlu se můžete cítit při aplikaci medové masáže. Med se používá v lidovém léčitelství jako protibakteriálního činitel již poměrně dlouhou dobu. Mimo klasické konzumace se med používal k redukci otoků a k zlepšení hojení jizev a ran.

Masáž medem se řadí k těm jednoduchým typům masáží, kde se naplno využívá výborných detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Med pomáhá odstraňovat z hloubky tělesných tkání jedy a staré usazeniny, které se tam postupem času nahromadí. Medová masáž je nadmíru vhodná, pokud trpíte tzv. civilizačními chorobami. Například při alergiích (kromě alergie na med)  se medová masáž ukázala jako velice vhodná a podpůrná léčba.

Jedná se o prastarou metodu, při které dochází vlivem tepla vytvořeného hořením svíce k odsátí nahromaděného mazu. Bývají vyrobeny z kvalitního včelího vosku, který je napuštěný vonnými silicemi s léčebným účinkem. Hořením svíce v uchu dochází k prohřátí a mírnému podtlaku, který nasává dovnitř svíce sekret. Svíce se nechává dohořet kousek nad samotným uchem, pak se vyjme a může se rozbalit, abychom se podívali, kolik a jaký druh sekretu se nacházel v našich uších.

Ušní svíce se používá jako podpůrná léčba například při potížích s bolestí hlavy a migrénami, při nespavosti, při bolestech v krku a zánětu dutin, při psychickém zatížení nebo jenom tak pro relaxaci a odpočinek.

Reflexní masáž chodidel v Chodově

Reflexní masáž plosky nohou (chodidel) představuje jednu z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Není žádnou novinkou, že na chodidle každého člověka se nachází velké množství reflexních bodů, které jsou propojeny s určitou částí těla nebo s určitým orgánem. Můžeme si vlastně představit své chodidlo, jako zmenšenou mapu svého těla, kdy každý orgán má na plosce nohy své místo. Stačí pouze zmáčknou příslušný bod a prostřednictvím nervových signálů vyšleme k určitému orgánu impuls, kterým můžeme příznivě ovlivnit funkce vnitřních orgánů, činnost nervového systému, žláz či motorického aparátu a harmonizovat tak tělesné i psychické procesy.

Reflexní terapie je velmi příjemná masáž, u které se položíte na masážní lehátko, uvolníte se a zatím co se na Vašich chodidlech provádí masáž, můžete v klidu odpočívat.

Indická masáž hlavy v Chodově

Pokud si v případě migrény mnete prsty spánky, a myslíte si, že Vám to pomůže, tak nevědomky provádíte jakousi obdobu Indické masáže hlavy. Tradiční indická masáž hlavy je efektivní terapie, která pomáhá ulevit bolestem hlavy, nespavosti, hučení v uších a navíc napomáhá růstu vlasů. Po psychické stránce zklidňuje duši, podporuje uvolnění těla i ducha a ulevuje od stresu.

Lymfatická masáž v Chodově

Lymfa je tekutina v lidském těle, která má podobné složení jako krevní plazma. Lidské tělo obsahuje asi jeden litr lymfy. Lymfatický systém a krevní oběh, jsou dva oběhové systémy, které existují vedle sebe. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách. V těch probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterii.

Lymfatická masáž je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Při aplikaci lymfatické masáže se dosáhne zrychlení toku lymfy a tím  lepší a rychlejší odplavení škodlivin z těla, zvýšení imunity, zmenšení otoků, popřípadě poúrazových hematomů. Dobrá zpráva pro ženy je, že pomocí lymfatické masáže lze pomoci odstranit také celulitidu.

Po aplikaci lymfatické masáže můžete mít krátkodobě nepříjemné pocity, jako například pocit sucha v ústech, únavy, bolest hlavy nebo zvýšenou potřebu močení. Tyto negativní projevy ale brzy odezní.

Důležité upozornění: lymfatická masáž se nesmí dělat u lidí s diagnózou nádorového onemocnění !!!

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny se provádí za pomocí oblých,hladkých a na teplotu asi 37°C zahřátých lávových kamenů. teplo kamenů vniká do těla a příjemně ho prohřívá, což má za následek svalové uvolnění nahřátého svalu a ovlivnění energetických cest lidského těla .

Masáž lávovými kameny napomáhá při odbourávání stresu, stimuluje krevní a lymfatický systém, podporuje detoxikaci organizmu a napomáhá při odstraňování migrén a bolestí hlavy.

Reiki

Vhodný způsob, jak načerpat pozitivní energii je Reiki. Nejedná se o klasickou masáž v pravém slova smyslu. Jde o působení energií Reiki na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. Terapeut (masér) pokládá své ruce na tělo klienta, a svýma rukama předává pozitivní energii. Lidské tělo je závislé na svém energetickém poli. Pokud je toto pole narušeno, tělo se tomu musí nějak přizpůsobit, což je živná půda pro vznik nějakého onemocnění. Reiki léčitel prostřednictvím rukou zasahuje do poškozeného energetického pole těla a dodává mu znovu energii. Tělo pacienta tuto energii použije k nápravě energetického pole a tudíž k uzdravení těla.

Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, nemocní nebo nejsou v psychické pohodě.Pro zdravé lidi je vhodná k načerpání nových sil, k relaxaci nebo prostě pro ty, kteří by rádi dosáhli pocitu vnitřní harmonie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16080 (rodina-finance.cz#22567)


Diskuze a zkušenosti

Janina | 06.03.2011 00:15
Velmi dobré a kvalitní masáže Vyzkoušejte,opravdu to nemá chybu! Doporučuji :-)

Milena | 06.03.2011 11:44
Masáže i o víkendu!! Skvělé ceny,útulné, čisté a voňavé prostředí, kvalita masáží dobrá a VELKÉ PLUS tototo salónu : Po telefonické domluvě můžete tento salon navštívit i o víkendu. Baňkování je nejlepší procedura, kterou doporučuji, vytáhne z vás jak fyzické, tak i psychické bloky. CHVÁLÍM A DOPORUČUJI VŠEM!!!! S pozdavem a velkým díkem Milena.

Denisa a Petr K. | 06.03.2011 18:02
Breussova masáž a Reiki Dnes jsme s manželem strávili v tomto salonu " masáže opravdu namíru ", - prostředí i hudba příjemné, byli jsme velice spokojeni. Pokud mohu doporučit balzám na duši: Breussova masáž spojené s Reiki. Díky Denisa a Petr K.

Světlana | 06.03.2011 18:17
Reiki Také se připojuji k manželům K. U paní Rajtmajerové jsem měla baňkování a reiki a mám ty samé pocity, odcházela jsem velice příjemně naladěná a uvolněná, hlavu úpně čistou, opravdu vyzkoušejte.Doporučuji a přeji paní mnoho a mnoho spokojených klientů. Díky ještě jednou, máte zlaté ručičky.Světlana

Václav | 06.03.2011 19:51
Spokojenost S masážemi jsem spokojen, všem doporučuji. Václav S.

Jarmila | 07.03.2011 09:57
Medová masáž U paní jsem měla medovou masáž, perfektní, mohu jen doporučit.Nyní na jaře je to jedna z nejlepších detoxikačních masáží.Mohu jen doporučit.J.

Iveta F. | 07.03.2011 11:00
uvolněná záda Masáž výborná, mám uvolněná záda i krk, všem doporučuji. Iveta.

Pavlína | 07.03.2011 14:39
Čokoládová masáž Nechala jsem se hýčkat,vynikající!!!!

Petr Š. | 07.03.2011 20:15
Masáže Velmi dobré masáže.Doporučuji a zdraví Petr.

Ladislava | 08.03.2011 16:48
masáže Masáž velmi příjemná a účinná.Doporučuji a děkuji.

Jarka | 08.03.2011 16:54
Indická masáž hlavy Mívala jsem časté migrény a bylo mi až na omdlení, ženy, které toto velmi dobře znají mi dají za pravdu. Ke každé masáži dostávám jako bonus ind.masáž hlavy, je to zajímavé, ale bolesti hlavy mě skoro přestaly. Děkuji moc za krásný přístup. Vřele doporučuji.

Věra H. | 09.03.2011 14:16
Baňky se zábaly Rozhodně jsem pro baňkování, sice máte 5 dnů kolečka po baňkách, ale výsledek je perfektní!! Je mi 60let a jsem silnější postavy, měla jsem velké bolesti v kolenou a kyčlích a baňky mi opravdu pomohly,pohu jen doporučit a pokud potřebujete vyčistit tak to spojte se zábalem i s Reiki. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.Věra.

Jirka | 09.03.2011 21:39
Baňkování Souhlasím s baňkami, bolelo mě rameno a posléze celá ruka, takže jsem večer nemohl ani spát a opravdu to pomohlo.Doporučuji.

Petr H. | 10.03.2011 09:38
Doporučuji Doporučuji, jsem velmi spokojen

Květa | 10.03.2011 14:40
Rašelinové zábaly Využila jsem měsíční akce aromatických masáží + dárek a byla jsem velice spokojena, nejenom že mi byl namíchán olej, který jsem si mohla vybrat, ale prohřátí rašelinovými zábaly jako dárek nemělo chybu!! Díky a doporučuji K.S.

Ivana | 11.03.2011 11:16
Masáže Masáže velmi dobré!!! Všem doporučuji.

Mirka | 11.03.2011 14:23
Příjemné dárky Velice si cením přístupu jaký má tento salon. Jako pevní Vás zaujme prostředí, provoněné tyčinkami. Relaxační hudba na kterou se naladíte, a příjemné je že ke každé i klasické masáži dostanete bonus jednou je to masáž rukou, jindy reflexní masáž uší či hlavy, zkuste a poznáte sami. Děkuji s pozdravem Mirka.

Simona | 12.03.2011 16:21
Spokojena Byla jsem mile překvapena nabídkou, kvalitou i cenou. DOPORUČUJI!!!!

Machata | 14.03.2011 09:29
spokojen Jsem velmi spokojen s masážemi, doporučuji

Kateřina | 14.03.2011 09:46
relax a odpočinek Pokud potřebujete uvolnění po náročném pracovním dnu, určitě zajděte do tohoto salonku, vyzkoušela jsem aromatické masáže se zábalem, baňkování se zábalem, medovou masáž, čokoládová je boží :-) A ceny opravdu velmi dobré. Díky.

Jiřina | 14.03.2011 15:41
odblokovaná záda Musím jen souhlasit, mám vyzkoušeno a doporučuji. Jiřina

Ivana | 15.03.2011 18:38
Spokojena Také jsem velice spokojena a mohu jen doporučit dále.

Standa | 16.03.2011 09:31
Masáže Na masáži jsem byl, velice se mi ulevilo. Děkuji a doporučuji.

Standa | 16.03.2011 09:32
masaže Na masáži jsem byl, velice se mi ulevilo. Děkuji a doporučuji.

Halman | 16.03.2011 20:20
Doporučuji masáže dobré,doporučuji

Karla | 17.03.2011 08:42
Masáže Byla jsem velice spokojena, jak s cenou tak i s kvalitou. Děkuji

Vilém | 17.03.2011 12:49
Doporučuji Mohu jen všem doporučit.

Marta | 17.03.2011 16:39
lymfatické masáže Byla jsem na lymfatické masáži, spodní část jsem měla v lymfovenu a horní část jsem si k tomu nechala udělat ručně, byl to skvělý relax za opravdu výhodnou cenu. Velmi děkuji za příjemný zážitek. Marta.

Libuše a Stanislav | 18.03.2011 15:00
Doporučuji Spokojeni a doporučujeme!!!

Karel | 19.03.2011 12:08
hodnocení Spokojen s masážemi

Pavla | 20.03.2011 18:30
Ano, souhlasím Na masáži jsem byla a opravdu jsou fajn :-))

Martina | 21.03.2011 09:54
Masáže Byla jsem velice spokojena, jak s cenou tak i s kvalitou. Děkuji, mohu doporučit.

Mirek | 22.03.2011 13:20
masáže Byl jsem spokojen, doporučuji

Ludmila | 23.03.2011 16:56
aromka plus rašelinový zábal Tyto masáže jsou velice příjemný relax po hektickém dni, všem doporučuji.

Ilona | 24.03.2011 12:34
příjemné prostředí Velice příjemné prostředí, nádherná masáž a velice dobrá cena. Doporučuji :-)

Steny | 25.03.2011 12:12
s masážemi spokojen S masážemi spokojen, doporučuji :-))

Marcela | 29.03.2011 13:59
dobrá cena,dobrá kvalita S masážemi jsem spokojena, dnes už chodím jen na udržovačku, ale když jsem měla problémy p.Rajtmajerová mě pomohla, začínala jsem baňkami, sice jsem měla úplně fialová kolečka asi 6 dní, ale bolest ustoupila skoro hned druhý den. Cením si toho a doporučuji. S pozdravem Marcela

Jana T. | 05.04.2011 11:14
Doporučuji Byla jsem mile překvapena kvalitou, prostředím i cenou a následně i účinkem. Díky a doporučuji všem. Jana

Moravčík | 11.04.2011 09:43
Fajné masáže Byl jsem velice spokojen, jak s cenou tak i s kvalitou. Děkuji

Vlasta | 18.04.2011 15:08
Shiatsu Perfektní mám záda jako vyměněná, doporučuji!!!!!!!!!!!!

Libor | 20.04.2011 16:49
Masáže masáž Shiatsu, perfektní!!!!! Doporučuji.

Vlaďka | 02.05.2011 10:10
dobrá cena,dobrá kvalita Byla jsem velice spokojena, doporučuji :-D

Marie | 17.05.2011 08:26
Všem doporučuji Byla jsem velmi pozitivně překvapena kvalitou masáží i příznivou cenou, navíc každá masáž je opravdu relax jak pro tělo tak i na duši, vyzkoušejte!!!!!

Jana P. | 21.05.2011 00:20
Spokojena, doporučuji všem vyzkoušet. Byla jsem velice spokojena, v salonku jsem se cítila velice dobře, cena i služby jsou velmi dobré, proto všem doporučuji, vyzkoušet si tento krásný relax. Díky.

Jarda | 21.05.2011 12:29
Velmi dobré služby Vyzkoušel jsem, chodím již pravidelně a připojuji se, vyzkoušejte a uvidíte sami, tento salon doporučuji.

Krista | 31.05.2011 10:24
Doporučuji Byla jsem na thajské olejové masáži, je to příjemný zážitek a přidávám se ke všem spokojeným zákazníkům :-)

Ingrid | 01.06.2011 17:39
masáže Po příspěvcích, které jsem si tu přečetla jsem také navštívila tento masážní salon a musím říct, že masáže jsou perfektní, jezdila jsem i do lázní, a chodila i k soukromým masérům, tak mohu porovnat, doporučuji.

Hedvika | 07.06.2011 10:29
Masáže S masážemi jsem velice spokojena, chodím do tohoto salonku již rok a už tu zůstanu, díky paní Lenko :-)

Miroslav | 13.06.2011 16:22
spokojen Jsem naprosto spokojen, záda mě přestala bolet a teď chodím už jen na udržovačku 1x měsíčně a nemám naprosto žádný problém.

Viktorka | 20.06.2011 08:39
Masáže Byla jsem mile překvapena kvalitou masáží i příznivou cenou, každou masáž si opravdu užívám, Děkuji Viktorka.

Alena | 27.06.2011 16:27
Masáže S tímto salonem jsem velice spokojena a všem doporučuji. Alena.

Jindřich | 27.06.2011 17:49
Masáže Chodím pravidelně na masáže a doporučuji.

Sosna | 29.06.2011 10:10
Masáže Zbavil jsem se bolestí, masážemi a zábaly - HEUREKA!!!!! VŠEM DOPORUČUJI !!!!!!!

Vilma | 11.07.2011 16:55
Masáže Byla jsem lymfatické kombinované masáži a krásně jsem si u ní odpočinula. Doporučuji všem.. :-))

Andrea | 12.07.2011 07:26
masáž Prošla jsem si všemi možnými masážními salóny a tento je jednoznačně nejlepší,jinam už nejdu!!!!!!!!Na paní masérce Lence je vidět i znát,že svou práci miluje.Díky!

Duplinová | 15.07.2011 14:39
Masáže Moc jsem si masáž užila, a cítím se velice dobře,díky D.

Helena | 20.07.2011 19:20
Masáže Naprosto spokojena, DOPORUČUJI!!!!!

Petr.. | 22.07.2011 10:22
Masáže Doporučuji, Petr.

Jindřich a Jindřiška | 16.08.2011 10:14
Masáže Velice spokojeni a zůstáváme už nic nehledáme!!!!

Káťa M. | 23.08.2011 14:30
Masáže Chválím a moc děkuji za vstřícnost a pohotovost, paní Lenka pracuje opravdu srdíčkem :-)

Miriam | 24.08.2011 09:49
Masáže Moc jsem si to užila, všem doporučuji!!

Petr Petr | 29.08.2011 11:36
Masáže Byl jsem moc spokojen a všem jen doporučuji :-)

Viera Grasy | 30.08.2011 18:52
Spokojena Byla jsem moc spokojena a cítím se moc dobře, už se těším zase za 14 dní, paní Lenka září vždy jako sluníčko a vždy pomůže. Díky Viera

Janina | 05.09.2011 10:56
Spokojena Jsem moc spokojena jak s cenou, tak i s kvalitou, všem doporučuji. Janina

Miloslav | 12.09.2011 14:24
Masáže Co tu čtu tak samé pozitivum, no já se ale také musím přiklonit jen k tomu dobrému, jsem spokojený a také jen doporučím dalším. Miloslav.

Agáta | 13.09.2011 17:18
Masáže Velice spokojena, doporučuji dále!!!!!!

Markéta | 21.09.2011 10:48
Masáže Moc úžasná masáž, cítím se skvěle. Díky M.

Simír | 05.10.2011 17:32
Masáže S masážemi jsem spokojen a mohu doporučit s klidným svědomím dále. Simír.

Bitnerovi | 13.10.2011 12:16
Masáže Na doporučení jsme navštívili tento salon a byli jsme spokojeni a proto se můžeme zaručit a vyhodnotit tyto masáže - ano, ano, ano, a ještě jednou ano, díky Bitnerovi.

Jastina | 24.10.2011 14:43
Masáže Jsem velice spokojena s masážemi v tomto salonu, chodím více než půl roku a mám tělíčko vždy protažené a duši naladěnou, velmi za to děkuji a vždy se těším na další měsíc.Díky moc Vaše Jastina.

Pavel | 01.11.2011 17:34
masáže Připojuji se ke všem spokojeným zákazníkům, kteří už vše napsali a já jen píši SUPER!!!! Zdraví Pavel.

Míra T. | 28.11.2011 09:32
Masáže Mám tady masáž na " míru", že by podle jména, a fakt dobrý, takže lidičky, u mě dobrý!!

Jindřiška | 12.12.2011 13:42
Masáže Fakt dobrý, u mě dobrý!!!!

Kotnerovi | 28.12.2011 16:33
Masáže Dostali jsme k vánocům dárkový poukaz, který jsme si vybrali hned po vánočních svátcích a bylo to pro nás velmi pozitivní a milá zkušenost, děkujeme za péči,které se nám tu dostalo - Vaši Kotneříci.

Dáša C. | 03.01.2012 13:11
Masáže Velice si vážím práce paní Lenky, je opravdu vidět, že její práce je jí koníčkem, kéž by takovýchto človíčků bylo více..., děkuji moc mi pomáháte

Chvojkovi | 09.01.2012 11:06
Masáže Velice pěkná a užitečná zkušenost, byli jsme na dárkový poukaz, a moc jsme si to užili.

Karin | 10.02.2012 10:57
Masáže Masáž jsem si moc užila, cítila jsem se po ní jako nový člověk,prohřátí se spoda i ze shora bylo na tuto hroznou zimu perfektní,sice baněčky byly mršky trošku bolestivé, ale pak ta úleva, už se těším na příště. Také doporučuji a jsem velice ráda, že jsem paní Lenku objevila, je takové jedno velké sluníčko. :-D

Michala | 14.02.2012 16:22
Masáže Byla jsem moc spokojena, příjemné prostředí, příjemná paní masérka, a záda už nebolí - ano také doporučuji :-)

Mirka S. | 09.03.2012 11:16
Medová masáž Po medové masáži jsem příjemně uvolněná, a jsem mile překvapena i sluníčkovou paní masérkou, která má stále dobrou náladu a umí naladit a povzbudit !!! Díky Mirka.

Tomáš | 11.03.2012 16:04
masaže Měl jsem velké bolesti v oblasti kříže i krční páteře (cc 1/2 roku ), od té doby co chodím pravidelně každý měsíc na probaňkování již nemám žádné problémy a cítím se zase dobře. Díky doporučuji. Tomáš K.

Merhartová | 12.04.2012 10:59
Masáže Jsem moc spokojena záda nebolí, už dlouho jsem se takto necítila, díky a doporučuji. Merhartová

Jindra | 25.04.2012 10:17
Masáže Masáž na dárkový poukaz jsem si užil a jsem spokojený, koupil jsem permanentku rovnou i mé ženě :-)

Jana Kobzová | 11.05.2012 14:32
Masáže Masáž byla fantastická, děkuji a doporučuji všem, jste sluníčko paní Lenko!!! :-D

Jana Droschy | 24.05.2012 18:00
Masáže S tak výbornou masáží jsem se už dlouho nesetkala, opravdu to byl pro mne nezapomenutelný začátek, nevím co bylo lepší, zda protahovací masáž rukou, nebo masáž hlavy a uší, kterou jsem dostala jako dárek od paní Lenky k zábalu z bahna Mrtvého moře. Fakt super!!!!!

Verenika | 13.06.2012 14:55
Masáže Začátkem roku jsem dostala od rodiny čokoládovou masáž a byla to fakt paráda dvou hodin péče. které jsem se nevzdala a chodím již pravidelně 1x za měsíc a vždy se moc těším na masáž hlavy, kterou dostávám jako dárek k zábalu. Doporučuji všem aspoň jednu návštěvu a zjistíte, že už máte svou vlastní masérku :-D

Jaruš Velovská | 26.06.2012 11:23
Masáže Masáže moc dobré a milý přístup.. Díky J.

KAREL | 11.07.2012 15:11
Masáže MASÁŽE MI POMOHLY UŽ PO DVOU NÁVŠTĚVÁCH A DOPORUČUJI DÁLE

Loreta | 19.07.2012 12:36
Masáže Byla jsem u paní poprvé a už nejdu jinam, skvělý!!!!!!!! Takovou uvolňující masáž jsem ještě nepoznala!!!

Vosátkovi | 24.08.2012 06:32
Masáže Masáže nám moc pomáhají, díky máte šikovné ručičky.

Romana | 24.09.2012 18:17
Masáže Velmi jste mi pomohla, děkuji z celého srdíčka, Vaše spokojená zákaznice. !!!!

Vendula | 26.09.2012 16:09
Masáže Masáže jsou velmi dobré, doporučuji !!!!

Radek H. | 12.11.2012 15:53
Masáže Masáže - tedy hlavně baňkování mi moc pomohlo v mých dlouhodobých potížích. Doporučuji R.H.

Chodov | 31.10.2013 16:55
Masaze chodov Zde jsem byl opravdu spokojen


Přidat komentář