Masáže Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Pokud se cítíte unavení a bolí vás tzv. celý člověk, tak není nad to se nechat pořádně promasírovat. Jedině profesionální doteky zkušeného maséra a speciální terapie vás dokonale uvolní, skvěle naladí a účinně odstraní fyzické problémy a vypětí.

Fyzioterapie

Metodika, která zlepšuje pohybový aparát. Tím, že se vám napraví klouby a uvolní se svaly, budete mít i správné držení těla, což preventivně působí k opakovaným problémům. ** **

Plynné uhličité koupele

Při této terapii se využívá účinků oxidu uhličitého. Tělo, kromě hlavy, se uzavírá do vaku z plastu, který je naplněn oxidem uhličitým. Organismus reaguje tak, že se rozšíří všechny cévy, čímž se docílí zvýšeného obsahu kyslíku v krvi a i v ostatních buňkách. Následně se prokrvuje kůže, svaly a všechny orgány v těle. Hodinová terapie má blahodárný vliv na prokrvení končetin a mozku, čímž se preventivně působí proti křečovým žílám a proti centrální mozkové příhodě. Stejně tak dobře působí i na srdce, kdy se předchází infarktu nebo se naopak zlepšuje jeho funkce po této příhodě. Rovněž se zlepšuje funkce hormonů, kdy se potlačuje menstruační bolest nebo klimakterické obtíže a muže bude zajímat, že se zlepší funkce prostaty. Blahodárně působí terapie i na nervový systém, zlepšují se potíže s revmatem, odstraňuje se celulitida a tlumí se alergie či lupénka.

Koupele mají i hlubší účinky, kdy působí při problémech s plodností u obou pohlaví.

Hydrocolon terapie

Tato procedura** léčí zanesená střeva.** Ty je třeba očistit, aby se předešlo především rakovině tlustého střeva. Stejně tak má tento fakt neblahý vliv na bolest kloubů, kvalitu kůže, máte problémy s vyměšováním, kdy trpíte průjmy nebo zácpami nebo vás často bolí hlava. Hydrocolon terapie vám střeva pročistí a vám se tak zlepší průchodnost střev, čímž se vaše tělo „restartuje". Budete mít hladkou pleť, nebude vás trápit akné, zažívací potíže, vyhnete se revmatismu, bolestem hlavy, únavovému syndromu a celkově se vám zlepší obranyschopnost.

Lymfodrenáž

Speciální rytmické pohyby na kůži vám pomohou zaktivovat lymfu (mízu), která odvádí z tkání toxiny. Tím tak udržuje tkáně a orgány v čistotě a tím pádem se udržuje v pohodě i vyváženost vašeho těla. Zrychlením mízy se eliminuje výskyt otoků, celulitidy, záněty kloubů a žil a léčí se bércové vředy. Pokud máte zaměstnání, kde jste v jedné poloze – stojíte nebo sedíte - , tak je to pro vás nejvhodnější.

Homeopatie

Léčí psychickou i mentální stránku osobnosti. Při léčbě se postihuje příčina nemoci a nepotlačují se jednotlivé následky. Metoda stimuluje životní síly ošetřovaného s pomocí minimální dávky účinné látky. Medikamenty nemají vedlejší účinky, nemůžete se jimi předávkovat a nebudete mít na ně alergie.

Procedura využívá k vyšetření několik metod, kterými se dojde k příčině problému. Může se vám změřit impedance odporu na jednotlivých akupresurních drahách, testuje se vám krev ve stolici, která není pouhým okem vidět, zkoumají se potíže s prostatou, hodnotí se sedimentace, měří se hladina cholesterolu, glukózy nebo triglyceridu apod.

Reiki

Procedura je založena na** předávání energie,** kdy vám terapeut pokládá ruce na tělo a tím přivádí energii do vašeho těla. Tím se zbavujete odpadních látek a odblokovávají se různé energické dráhy. Pracuje se s energetickým systémem, kdy jste zasvěcování do několika stupňů..Když je energie a její proudění nějak narušena, tak se může do těla dostat nemoc. Tím, že se ale vrací do správné funkce, tak se nemoc mizí.

Shamballa (Shangri-la)

Tato nauka očišťuje zejména duševní stav. Jedná se o podobný systém jako u Reiki. Metodika probíhá zasvěcováním do nauky, kdy se pořádají semináře. Při nich se zasvěcuje celkem do čtyř stupňů. Princip je založen na tom, že za vás pracují energetické bytosti, které nejlépe ví, co zrovna potřebujete. Jen musí dojít k určitému napojení.

Moxa a moxování

Využívá se uvolnění akupunkturních bodů. Pomocí tepla hořícího pelyňku se dociluje prohřátí a uvolnění těchto míst, kdy se prostupuje do hlubších struktur těla, vybízí se k energii, odstraňuje se bolest a tím pádem se bojuje proti únavě nebo chronickým obtížím. Rovněž, pokud máte špatné trávení, tak vyzkoušejte tuto metodiku.

Reflexní terapie

Na nohách je nejvíce reflexních bodů. Ty totiž vedou k jednotlivým orgánům a speciálním tlakem se vysílá signál k místu, kde je problém. Tím se odstraňují problémy s vysokým tlakem, zažívacími potížemi, bolestmi páteře a svalů nebo kloubů.

Míčková facilitace

Masírováním speciálními míčky dochází k uvolnění hladkých svalů průdušek, které jsou v křeči a tím se lépe odkašlává hlen. Zlepšuje se také dýchání a správné držení těla. Míčky se koulejí po těle, kdy se uvolňují i jiné svaly na těle - krční, hrudní, břišní, pánevní a i ty kolem páteře a páteř samotná rovněž projde procedurou.

Medová masáž

Provádí se tak, že se aplikuje med a začne se roztírat po těle. Jak se dostává do kůže, tak se následnými pohyby vylučuje opět ven, ale už s sebou bere i odpadní látky. Tato metoda, i díky svému aromateupetickému účinku, blahodárně působí na deprese, špatný krevní oběh, žaludeční poruchy, menstruační potíže, chronickou rýmu, plísňová onemocnění střev, artrózu, revma, bolesti hlavy, poruchy potence a mnoho dalšího.

Masáž vsedě na masážní židli

Proč masáž na židli? Jsou lidé, kteří si nemohou dopřát masáž vleže. Je to způsobeno třeba nemocí nebo těhotné ženy si těžko lehnou. Účinek je navíc rychlý a může se provádět i přes oblečení. Pouze, pokud máte vysoký tlak, nachlazení nebo třeba nějaký zánět, tak se masáž nedoporučuje.

Masáž lávovými kameny

Jemnými pohyby se po těle klouže nahřátými kameny, které se přes kůži teplem dostávají až do hlubších struktur až k orgánům. Kameny zároveň vibrují a tím stimulují energetické dráhy, které se tímto pročišťují a tím pádem získáváme novou energii, sílu a cítíme se svěže. Metoda je hlavně relaxační, ale skvěle působí i na zatuhlé svaly, krevní oběh a lymfatický systém, detoxikaci organismu a urychluje metabolismus.

Baňkování

Speciální pokládání baněk vytvoří na daném místě podtlak a díky se působí hluboko do vrstev pokožky, kde se ruší případné zatvrdliny, které nelze odstranit běžnou masáží. Skvěle se koriguje funkce nervového systému, odstraňují se problémy s močovým měchýřem, se zažíváním, eliminují se otoky, blokace a ztuhlé svaly a dobrý vliv má baňkování i na astma a záněty průdušek.

Balneo zábalové techniky

Využívá se účinků rašeliny, která se aplikuje na kůži. Odstraňují se bolestivé chronické stavy revmatického nebo traumatologického původu, bolesti kloubů a páteře, problémy s artrózou, celulitidou či poruchy krevního oběhu a látkové výměny.

Anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem

Odstranění celulitidy, kdy špatně funguje krevní oběh a mízní systém. Při masáži se stimulují krevní a mízní cévy, rozrušuje se tuková tkáň a vyhladí se kůže. Ozónová masáž poté stimuluje buňky v těle a následná zábal se nanese po vtírání ozonového krému a tím se vstřebá do tkání.

Už vás navnadilo jen čtení charakteristik daných procedur? Tak vám prozradíme, že samotná fyzická zkušenost je mnohem intenzivnější. Nechte se tedy hýčkat a nevymlouvejte se, že namáte čas. Vyšetřit si místo ve svém diáři vám pomůže ke znovunabytí síly, kdy poté budete mít pocit, že máte mnoho volných chvil, jež můžete trávit smysluplněji a s větší energií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16077 (rodina-finance.cz#22548)


Přidat komentář