Masáže Beroun a okolí

Masáž nejen uvolní tělo, ale také povzbudí mysl. Odpočinek a naprostý relax je dnes více než důležitý a tak je nutné alespoň jednou týdne si dopřát blahodárné účinky profesionální péče.

Kvalitní masáž pomůže

Říkáte si stále, že masáž nepotřebujete? Že jste se bez ní obešli dosud, a také vaši předci po celý život? To možná ano, ale rozhodně by jim masáž v jistých problémech pomohla. Navíc dnes žijeme poněkud uspěchaný život a hlavně v neustálém stresu, napětí. Jen si uvědomte, kolikrát za den se za něčím honíte, nestíháte, čekáte, popojíždíte v zácpě v centru města a přitom si nervózně poklepáváte prsty po volantu. Následně přijedete samozřejmě pozdě, schůzku již nestihnete, někdo vás předběhl, takže jste v pořadí a musíte čekat další půl hodinu, což vás ještě víc znervózní. Mezitím zazvoní telefon, volá manželka, že potřebuje auto, váš malý ve školce onemocněl a ona jej musí odvézt, pak nakoupit apod. Další nával napětí se promítne nejen na zažívání, ale také na bolestech hlavy, svalů, kloubů a vůbec těla celkově.

Tato doba si tímto způsobem vyžaduje alespoň jednou týdně pravidelný relax, odpočinek a naprosté uvolnění od těchto denních starostí. Nejspíš si říkáte, jak je to možné, když stejně po příchodu domů nejste obvykle schopni jen tak „vypnout“. Obavy pusťte stranou, to, co potřebujete, je masáž.

Klasická masáž v Berouně

Klasická masáž je skutečnou klasikou. Až na jisté výjimky, kterých však není mnoho, je vhodná pro všechny. Je to technika jak lehkých, příjemných hmatů, tak těch tlakových, které následně uvolňují blok v těle. Ani o tom nemusíte vědět, a nějaký ten blok v těle, ve svalech máte, Občas třeba při změněn počasí můžete pocítit jistou ztuhlost, ale až na tyto poměrné obvyklosti se necítíte zvlášť nehybně. Správný masér tento problém už jen při prvních pohmatech lokalizuje a zaznamená. Tlakem na toto místo pocítíte nejspíš bolest, respektive bude toto místo pro vás mnohem citlivější.

Nemějte obavy, řádnou masáží citlivých rukou maséra profesionála bude blok odstraněn. Samozřejmě i zde platí, že pravidelná návštěva masáže je daleko efektivnější, než jedna, i když velice příjemná návštěva.

Klasická masáž využívá technik, při kterých se uvolní napětí ve svalech, vy tak ucítíte příjemné odbourání stresu a naprosto se uvolníte. Není vůbec na škodu, když masérovi na stole usnete. Naopak. Tak pozná masér, že vám masáž provedl minimálně na sto procent a vy také – nervozita a napětí jsou ty tam a vy se cítíte skvěle odpočatí.

V žádném případě by klasická masáž neměla bolet, či působit jakkoliv nepříjemně. Také špatně provedená masáž je, jestliže je prováděna pouze jakýmsi hlazením. A není pravda, že správná masáž má „pro křupat“ to je totální nesmysl. Klasický masáž pracuje pouze se svaly a pokožkou. A ty jistě „nekřupou“. Možná se vám při návštěvě bude zdát technika příliš jemná, pravý účinek poznáte až po nějaké době. Cítíte-li uvolnění, je to dobrá zpráva.

Masáž lávovými kameny v Berouně

Pokládání horkých lávových kamenů a masážní technika přitom využívaná je v našich končinách poměrnou novinkou, kdežto v takové Asii, respektive oblastí okolo Indie je metoda uvolnění známá již několik desítek až set let.

Technika je dokonalá při revmatických problémech, a vůbec problémech s pohybovým ústrojím. Trápí-li vás časté záněty kloubů, omezená pohyblivost, anebo jen téměř obyčejné a přitom velice nepříjemné bolesti v oblasti kříže, řešením pro vás jsou právě horké lávové kameny.

Teplo sálající z profesionálně pokládaných kamenů naprosto uvolní jakékoli napětí, bolest se tak uvolní a speciální technika masáže zaručí dostatečnou péči nemocným či unaveným kloubům.

Navíc se pravidelnou návštěvou této masáže můžete snadno zbavit dlouhodobých obtíží spojených s bolestmi hlavy. Napětí a stres se snadno po masáží uvolní, tím pádem u většiny lidí dojde i k uvolnění právě velice častých a nepříjemných bolestí hlavy. Asi devadesát procent bolesti hlavy mají totiž příčinu právě ve stresu.

Masáž horkými lávovými kameny má ale i další účinky. Perfektně stimuluje náš lymfatický systém, čímž zajišťuje odvod škodlivin z našeho těla. To má za následek příjemné očištění jak těla, tak mysli. Cítíme se odpočatí, ale také plni energie, síly, s pozitivním myšlením a jaksi odlehčeně.

Čokoládová masáž v Berouně

Čokoláda je nejen skvělá kamarádka po těžkém dnu, která vám rázem zvedne náladu. Je také skvělou pro naší pokožku a vůbec uvolnění mysli. Čokoládová masáž ve své podstatě není jen pouhopouhou masáží těla. Je to komplexní péče o tělo, zejména pak o pokožku. Pokud zvolíte čokoládovou masáž, pak se můžete těšit na jemnou techniku, která vás dokonale uvolní, osvěžující a přitom pečující peeling pro vaši pokožku a toto vše završené** čokoládovým zábalem**. Celá tato procedura zajistí stimulaci lymfatického systému, což znamená odvod nahromaděných škodlivin z těla ven, tudíž se tělo očistí, navíc také zeštíhlí.

Čokoláda je také velice příznivá na pokožku těla. Obsahuje antioxidanty, které mají příznivý vliv na stárnutí pokožky, čímž je na mysli jeho zpomalení. Mimo to pokožku parádně vypne, vyčistí a přitom dle potřeby hydratuje, takže je pružná, sametově hebká a vláčná. Navíc také tato procedura pokožku zklidní, není tak dráždivá.

Mimo to také blahodárně působí na nevzhledné dolíčky, které hravě omezuje a po providlené návštěvě procedury také zcela zatracuje. Celulitida tak nedostate šanci a vy budete šťastná a spokojená už jen díky pozitivnímu vlivu čokoládové procedury na vaši mysl.

 

Medová masáž v Berouně

A je tu další sladká procedura, pozitivně působící na vaše tělo a mysl – medová masáž. Med je odnedávna znám jako všemocný léčitel. Jeho silný obsah vitamínů zaručuje odbourávání prvních fází civilních chorob, jakými jsou chřipka, angína či pouhopouhé a přitom velice nepříjemné nachlazení.

Důvodem tohoto počínání je také silný obsah antioxidantů. A stejný vliv má med i na vaši pokožku. Je-li potřeba tělo detoxikovat, odplavit veškeré škodliviny a jedy, to pravé, co potřebujete je právě medová masáž se zábalem.

Med jako zázrakem vyplaví veškeré tyto nečistoty napovrch pokožky, což je následně odstraněno. Naopak zanechává pokožku vláčnou, sametově hebkou a přitom pružnou a pevnou.

 

Zpevňující zábal s řasou v Berouně

Řasy, tedy ty rostlinné, jsou dlouhodobě známým detoxikačním a vůbec čistícím prostředkem. Zábal celého těla jednak pokožku hloubkově očistí, ale také dodá potřebnou vitalitu, pružnost, vláčnost a pevnost. Pokožka bude nejen zdravě vypadat, ale také zdravá bude. Navíc tento zábal zapůsobí i na vaši mysl a vy se po něm cítíte zbaveni všech neduhů, naopak velice vitální, svěží, fit a plný síly. Zábal také povzbudí pozitivní náladu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16118 (rodina-finance.cz#22743)


Diskuze a zkušenosti

Ondrej | 12.08.2011 15:19
doporučuji Doporucuji kazdemu z okoli Berouna .. Masaze skvele kvality za velmi prijemne ceny , co vic si prat ? Jeste jednou diky !


Přidat komentář