Masáže a pedikúra v Praze

Nohy bývají oproti péči o ruce, opomíjené. Chodíme na manikúru, prodloužení nehtů…, měli bychom však dopřát i nohám profesionální kosmetické ošetření, vždyť nás doslova „drží na nohou“ po celý život. A kromě toho zrohovatělá kůže nám na kráse nepřidá.

Jedinečné masáže, zábaly a pedikúra v Praze

Budete-li si chtít dojít na masáž, zábal nebo pedikúru, nebudete, díky vysokému počtu salónu, studií, prakticky vědět, který si vybrat.** **

Masáže v salonu

Sami se můžete přesvědčit, že salon nabízí velké množství masáží, kdy si každý vybere takovou, která mu bude vyhovovat. Někdo dává přednost výhradně relaxační, kdy potřebuje zklidnit, vypnout, nechat se maximálně rozmazlit, jiný preferuje sportovní, nebo zkrášlující jako prevenci a léčbu celulitidy, zeštíhlující aj. ** **

Baňková masáž v Praze**

**

** Nebo-li vakuterapie není žádnou novou masážní metodou, naopak je praktikována již více než 3000 let. Baňky se Vám přiloží především na záda, na reflexní, akupunkturní body, které pod tlakem pozitivně stimulují. **Přínosy baňkové masáže – odstranění bolesti pohybového aparátu, páteře; pozitivní vliv na funkci vnitřních orgánů; prohřátí a uvolnění organismu; detoxikace organismu.

Čokoládová masáž v Praze**

**

** Chcete vonět po čokoládě, doslova od hlavy až k patě? Cílem této masáže však není dosáhnout této opojné vůně, ale prohřátí, omlazení, detoxikace a další, viz. přínosy. **Přínosy čokoládové masáže – omlazení pokožky; pozitivní naladění; zmírnění stresu; vyhlazení pleti; odstranění suché a šupinaté pokožky; navrácení pružné, vláčné kůže; zpevnění těla; zmírnění celulitidy a strií; zformování postavy; detoxikace.

Havajská masáž v Praze**

**

** Je vyhledávaná pro své účinky na emocionální, duchovní, tělesnou a duševní stránku. Při masáži se budete cítit, jako byste se náhle ocitli na Havaji, a to nejen z důvodu používaných éterických exotických olejíčků. Při masáži masér/ka využívá prsty, dlaně, předloktí i lokte. **Přínosy havajské masáže – dosáhnutí naprosté relaxace, uvolnění.

Indická masáž v Praze**

**

** Masáž, která se zaměřuje na partie obličeje a hlavy. Masáž se provádí v sedě, případně vleže, přes oblečení a bez použití olejíčků. Přínosy indické masáže -** dosáhnutí úlevy od vnitřního napětí, stresu; úleva od bolesti hlavy, migrény; prokrvení pokožky; detoxikace.

Lymfatická masáž v Praze**

**

** Neboli lymfodrenáž může být prováděna za pomoci přístroje nebo ručně. Ruční lymfatická masáž má nespornou výhodu v tom, že masér/ka se může zaměřit přímo na ta místa, u kterých zjistí zatuhlost, problém. Masáž se provádí na dolních končetinách, horních končetinách, ale také na hlavě, krku. Cílem je podpora a nastartovaní lymfy. **Přínosy lymfatické masáže – zrychlení metabolismu; odbourání celulitidy; zpevnění pokožky; vyhlazení pokožky; zlepšení fyzické kondice; zvýšení imunity; detoxikace organismu; regenerace přerušených lymfatických drah; zmírnění až odstranění otoků; pozitivně působí při neplodnosti.

Medová masáž v Praze**

**

Jedná se o detoxikační masáž, která z Vašeho těla doslova vytahuje usazené škodliviny a toxiny, jenž se u Vás postupně nahromadí, ať už z důvodu nesprávného životního stylu, stravy, životního prostředí. Přínosy medové masáže – zbavení se toxinů a nahromaděných škodlivin; posílení a zvýšení imunity; zmírnění až odstranění bolesti hlavy; podpora a navrácení vitality; pomáhá při únavovém syndromu; vyhledávaná při revmatických onemocněních kloubů, svalů; pozitivní účinek při poruchách plodnosti, potence.

Relaxační masážv Praze**

**

Toužíte po maximálním uvolnění, zklidnění, snížení stresu? Pak volte relaxační masáž, která Vás doslova pozitivně nabije novou energií, vitalitou. Přínosy relaxační masáže – zmírnění stresu; odstranění bolesti hlavy; celkové pozitivní naladění; navrácení životní vitality.** **

Sportovní masážv Praze**

**

** Masáž, která je vyhledávaná lidmi, jenž žijí aktivním životem, fyzicky pracují, provozují rekreační nebo výkonnostní sport. Masáž je možné absolvovat před nebo po sportu. **Přínosy sportovní masáže – navrácení pružnosti ztuhlým a bolavým svalům; lepší prokrvení; odvod únavové látky ze svalstva; celkové posílení organismu; podpora zvýšení výkonnosti; zformování postavy.** **

Hot Stones masáž v Praze**

**

** Nebo-li masáž horkými lávovými kameny, jenž se nahřívají na příjemnou teplotu cca 40°C. **Přínosy Hot Stones masáže – snížení napětí svalů, svalových křečí; zvýšení imunity; snížení nervozity; odbourání stresu a vnitřního napětí; zrychlení metabolismu; příznivý vliv na zažívání.

Thajská masáž v Praze**

**

** Masáž, která využívá jógu a akupresuru. Při masáží se používají nejen ruce, ale také lokte, kolena, chodidla. **Přínosy thajské masáže – uvolnění veškerých svalů, kloubů, šlach; pozitivní vliv na celkové zdraví; zvýšení a podpora imunity; regenerace organismu; pozitivně působí na bolesti zad; snížení až odbourání stresu.

Zábaly v Praze v salonu

Kromě výše uvedených masáží, můžete vyzkoušet blahodárné, na psychickou i fyzickou stránku, působící zábaly. A to:

 • Parafínový zábal – potřebujete si prohřát svaly, uvolnit klouby, prokrvit pokožku? Pak si dopřejte parafínový zábal, který nejen prohřeje Vaše tělo, ale i zjemní a zvláční Vaši kůži. Kromě toho je parafín skvělý při vstřebávání otoků, při hojení ran.
 • Rašelinový zábal – skvělý léčivý zábal, plný minerálních a organických látek. Pokud Vás sužují bolesti kloubů, páteře, chronické stavy revmatických původů, poruchy látkové výměny, tak právě pro Vás jsou rašelinové zábaly přímo stvořené.
 • Skořicový zábal – v dětství jsme si dopřávali krupičnou kaši s voňavou skořicí. Jako dospělí si můžeme navíc vychutnat zábal, který účinně detoxikuje organismus; zpevní pokožku; prokrví a vyhladí pokožku; postará se o odbourání usazených tukových buněk; postará se o lepší vstřebání tuků; a kromě toho výrazně zmírní až odstraní celulitidu.

Důvody, proč si zajít na masáž

 • Zlepšení fyzické i psychické kondice
 • Zmírnění stresu
 • Zmírnění až odstranění bolesti hlavy
 • Zbavení vnitřního napětí
 • Zformování postavy
 • Zmírnění až odbourání celulitidy
 • Zlepšení tónu pokožky
 • Zjemnění pokožky
 • Zpevnění těla
 • Zeštíhlení

Pro zvýšení účinků masáží pijte

Pro všechny masáže platí jednoduché, ale účinné pravidlo, abyste ještě výše podpořili jejich účinek – dostatečný pitný režim po provedené masáži. Díky tomu zvýšíte odplavení toxinů a veškerých škodlivých látek z těla ven.

Další ošetření v salónu

Kromě uvolňujících, stimulujících, léčebných masáží a zábalů, rozmazlete i Vaše nohy. Salon Vám nabízí suchou (medicinální) pedikúru, která je šetrnější v porovnání s mokrou pedikúrou, protože nedochází k poškození a natrhávání kůže, jenž je předtím namáčena v teplé lázni.

Suchá pedikúra v Praze

Při suché pedikúře je využíváno vysokoobrátkových fréziček. Výhody suché pedikúry – žádné porušení kůže; bezbolestivost; vhodné ošetření pro jedince s cukrovkou; vhodné pro jedince s citlivou pokožkou; dokonale hygienické ošetření nohou; frézky si rychle a lehce poradí i s velmi tvrdou kůží na nohou (paty, palce, plosky). Součástí pedikúry je i příjemná masáž, která uvolní nejen Vaše nohy, ale doslova celé tělo, a to díky tomu, že se pedikérka zaměřuje na reflexní body na nohou, jenž jsou propojené s jednotlivými orgány našeho těla.

Na pedikúru, tak jako masáže, je vhodné chodit pravidelně. Pedikúru si dopřejte jednou měsíčně, nebo i dříve, když zpozorujete, že hladkost Vašich nohou již není taková, jakou byste si přáli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16066 (rodina-finance.cz#22467)


Přidat komentář