Masáže a EFT v Brně - najděte svou rovnováhu

Dnešní doba na nás někdy klade neúměrné nároky. Všeobklopující hluk, stres, potřeba pořád něco řešit bývá pro naše tělo a psychiku velice náročná. Proto je potřeba se tomu nějak bránit - například některou z metod regenerace organismu.

Tlak okolí a každodenní stres

Všichni to znáte: v práci to celý den nestálo za moc; šéf se po Vás zase vozil, objednané zboží má zpoždění, zákazníci šílí. Na cestě domů dopravní zácpa nebo v autobuse přeplněno. Doma rychle uklidit, připravit večeři nebo zajet s autem do servisu ( to bude zase peněz! ); odpoledne se učit s dětmi, jedno zase dostalo z matematiky pětku .. ach jo. Večer ještě vyžehlit, navařit na druhý den, nebo připravit podklady pro zítřejší důležitou schůzku s dodavateli.

Běžná každodenní situace u většiny z Vás (nás). Naše tělo a naše mysl je neustále vystavována různým stresujícím situacím a podnětům. Někdo tyto situace zvládá lépe, někdo už s tím může mít problém, někdo musí vyhledat dokonce odbornou pomoc. V důsledku těchto negativních podnětů může naše tělo reagovat různě; můžete cítit únavu, můžete být podráždění, můžeme začít trpět nějakou nemocí.

 

Jak neztratit vnitřní harmonii

Prostě a jednoduše: kdykoliv nás něco vyvede z míry, kdykoliv ztratíme svou vnitřní harmonii, vždy hrozí nějaký negativní dopad na lidský organismus.** Někdy je potřeba říci sám sobě DOST!**, a zapřemýšlet nad tím, jak ulevit svému tělu a mysli. Je potřeba se vyrovnat s tlakem okolí a pozastavit se v tomto stresem a shonem přeplněném a uspěchaném světě.

Jak pomáhat krotit své emoce?

Umožnit každému nejen prožitek vnitřního klidu, ale i nalezení dlouhodobého míru a harmonie dnes lze pomocí různých technik, kterou jsou založeny na principu harmonizace těla a mysli. Již v dávných civilizacích byly lidem známy souvislosti mezi tělesnými systémy a určitými nemocemi, které moderní lékařská věda mnohdy neprávem opomíjí. Nechtěné emoce způsobují problémy. Podržíte-li je v těle určitou dobu, objeví se nemoci. A tomu je potřeba předcházet - nejlépe z jednou z následující metod.

EFT - Emotion Freedom Techniques

Ve světě velice uznávaná metoda, která spadá do oboru nazývaného energetická psychologie.


EFT, nebo-li volně přeloženo Techniky emoční svobody, jsou v podstatě psychologickou formu akupunktury, založené na objevu, že příčinou všech negativních emocí je porucha v tělesném energetickém systému.

Z hlediska energetické psychologie není problém v myšlence, jak se domnívá většina klasických metod, ale v poruše toku energie v meridiánech (energetických drahách v lidském těle). Myšlenka přitom slouží jen jako spouštěč a aktivuje příslušný meridián, na kterém je porucha. K odstranění problému je tedy zapotřebí tento tok energie harmonizovat a obnovit.

Lidé si často uvědomují, které vzpomínky a události jim způsobují emoční nepohodu v životě, ale většinou je nespojují se symptomy své nemoci v těle. Použitím EFT je možno znovu projít takovou událost a zároveň zharmonizovat porušený meridián. To se děje pomocí jemné stimulace některých akupunkturních bodů. Při správném zpracování dochází obvykle k úlevě či úplnému uzdravení nejen po emoční, ale i fyzické stránce.

Paní Pánková pomáhá metodou EFT nejen lidem, ale s velmi dobrými výsledky také domácím mazlíčkům, kteří mají podobné problémy jako my, lidé (stresy, strachy, obavy, mívají bolesti), ale nedovedou nám to vypovědět.

EFT se používá všude ve světě. Naštěstí EFT funguje i bez ohledu na to, zda tomu věříte nebo ne. EFT často dosahuje překvapivou úlevu tam, kde se zdá, že nic jiného nezabírá.

Dnes už tuto metodu, kterou vytvořil Garry Craigh, používají s úspěchem terapeuti po celém světě na cokoli.

Jaké problémy může pomoci odstranit metoda EFT?

 • stresy, deprese, traumata, nehody
 • častá únava
 • nadváha
 • psychická porucha po traumatickém zážitku
 • dětské problémy
 • pocit viny
 • různé strachy
 • fobie různého druhu
 • stud, pocit viny
 • nespavost
 • poruchy učení a chování
 • závislosti (alkohol, cigarety, káva, čokoláda…)
 • pomoc při léčbě vážných nemocí
 • ztráta blízké osoby
 • ztráta motivace
 • nízký osobní výkon
 • uzavření do sebe
 • snížené sebevědomí
 • zdravotní problémy
 • a mnohé další…

Jaké jsou hlavní přednosti metody EFT?

 • řeší příčiny nemocí a ne pouze jejich projevy
 • má dlouhotrvající účinky a vyřešené problémy se již nevrací** **
 • ** ** je bezbolestná, protože nepoužívá žádné pomůcky ani jehly
 • EFT je aplikovatelné na velmi široké spektrum
 • EFT má 90% úspěšnost (často pomáhá i tam, kde vše ostatní selhalo)
 • při EFT nejste ovlivněni žádnou sugescí - ani autosugescí
 • EFT není a nemá placebo efekt - dosažené výsledky jsou konkrétní
 • EFT působí velice rychle a je možné metodu použít i jako první pomoc
 • EFT je diskrétní - jestliže nechcete, nemusíte o svých problémech otevřeně hovořit
 • základní použití EFT je snadno aplikovatelné a dostupné i pro laiky

Pro vážné zájemce pořádá paní Pánková uživatelské semináře EFT, kde se každý naučí, jak si lze pomoci sám na běžné problémy bez pomoci odborníka. Tyto semináře jsou určeny pro ty z vás, kteří chcete aktivně vzít život do svých rukou a chcete se podílet na jeho zlepšení.

Autopatie pomáhá k nastolení harmonie

Autopatie je léčebná metoda založená na podobném principu jako homeopatie a vede nás rovněž k uzdravení a nastolení harmonie. Autopatie používá k tomu, abychom změnili svůj postoj, přímo naše vlastní sliny nebo vlastní dech, které v sobě obsahují aktuální informaci o stavu našeho těla. Autopatickou metodu je nutné provést podle přesného návodu a účinek svého vlastnoručně připraveného léku je dobré pak sledovat nejlépe** s pomocí svého poradce.**


Autopatie se provádí pomocí Autopatické lahvičky harmonie. Ta je určena k postupnému průtokovému naředění vlastní sliny vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný) spirituální frekvenční organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl.

Preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince. Tento produkt v delším průběhu času postupně vnáší do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl.

Některé zaznamenané případy zlepšení  nebo uzdravení:

(Výčet není rozhodně úplný)

- úporné ekzémy, bolavé vyrážky, lupenka, bronchitidy, astma, časté rýmy, angíny, vracející se nachlazení, záněty dutin, senná rýma, záněty močových cest, záněty střev, ženské problémy, migréna, úporné bolesti hlavy, únavový syndrom, snížená imunita, cukrovka, vysoký tlak, bolesti páteře, kyčlí, psychické problémy, nespavost, jsou známé pozitivní výsledky i při léčbě rakoviny a další..Paní Pánková pracuje s energií „Kristovo-Buddhův pohár" plný esencí života

Celý energetický systém byl channelován v průběhu dubna až června roku 2010.

Tento ucelený energetický systém nám byl dán k dispozici pro urychlení duchovního růstu člověka v celém jeho spektru života. Rok 2012 se blíží a zvyšování vibrací a nároků nejen v duchovní oblasti na člověka už mnozí z vás zřetelně pociťují. Tento energetický systém je velmi obsáhlý a přitom dostupný pro kohokoliv, kdo je otevřený na sobě cíleně a uvědoměle pracovat.

Energetický systém Kristovo-Buddhův pohár zahrnuje 7 základních, 9 rozšiřujících a 16 doplňkových energií. Pro svou obsáhlost a propojenost je zasvěcení do některých energií podmíněno zasvěcením do energie jiné, ale jedná se spíše o zasvěcení do stupňů mistrovských a jen u náročnějších energií.

Jednotlivé energie léčí a odstraňují různé nemoci, problémy a bloky, pomáhají v rozvoji člověka v různých oblastech běžného života a to jak na fyzické, psychické tak i duchovní úrovni. Češi jsou první, kteří tyto energie mohou šířit do celého světa a využívat je k vlastnímu prospěchu i léčbě a k prospěchu a léčení druhých.

** **

Energie Boží Pečeti

Pod zajímavým a silně duchovním názvem Boží pečeť se skrývá další z dnes oblíbených a účinných metod. Boží pečeť je nejčistší a nejsilnější forma energie. Pracuje na principu rozpečetění a zapečetění dlaní. Energie Boží pečeti pracuje sama, od nás je vyžadováno pouze její přijetí. Spaluje přebytečnou agresi, ponechává jen tolik, kolik je nutné pro naše přežití. Probouzí v nás soucítění, lidství, rozvíjí jemnost a něžnost. Ukazuje nám, jak veliká síla se v těchto kvalitách skrývá. Práce s touto energií je nenáročná a velmi účinná. Při práci s Boží pečetí aktivujete Boží světlo, které proniká od 8. vrstvy aury klienta k fyzickému tělu. Osmá vrstva aury je karmická, a proto při léčení velmi důležitá. Světlo a informace, se kterými pracujete, pronikají do 12D, tím zasahujeme i do 12 vláken DNA, která se tak mohou léčit a obnovovat. Cílem zde není pouze léčení těla, ale i vývoj duše.

Masáže a detoxikace

Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Dnes je považována za účinný prostředek v boji proti stresu moderní doby, napětí, emocionálním traumatům a nemocem. Probouzí životní síly proudící v našem těle. Masáž je založena na samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebe uzdravování. Uvolňuje psychické napětí, křečovitě stažené a rozbolavěné svaly, zmírňuje bolest hlavy, odstraňuje nespavost. Navodí pocit uvolnění a pohody a tím umožní zotavení.

Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

U všech typů masáží paní Pánková používá výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Olej lisovaný za studena se rychle vstřebává do pokožky a pokožka dýchá, olej snáze přenáší a zachovává veškeré účinné látky a má nejvyšší obsah látek příbuzných tukům lidského těla.

Masáž se nedoručuje v případech, kdy máte zvýšenou teplotu, u nádorových onemocnění, při některých kožních potížích, při tuberkulóze, při zánětu ledvin, při krvácivosti, při některých zažívacích problémech, při zánětech dutiny břišní, při akutních zánětech pohybového ústrojí, při akutních úrazech mimo podvrtnutí, u křečových žil, zánětu těchto žil a trombóze. O Vašich nemocech a případných zdravotních problémech by měl být Váš terapeut vždy informován předem, včetně i tak požehnaného stavu, jakým je těhotenství.

**Masáže, které poskytuje paní Libuše Pánková ve svém regeneračním studiu:
**

 • Reflexní energetická masáž nohou
 • Medová detoxikační masáž
 • Masáž teplými lávovými kameny
 • Aromamasáž
 • Thajská masáž nohou
 • Detoxikace Marry Staggs

U všech masáží paní Pánková využívá techniky působení univerzální životní energie metodou přikládání rukou v místech zablokovaného toku energie v těle .

Kurzy a semináře paní Libuše Pánkové

Pro koho jsou semináře určeny?

Pro všechny věkové skupiny. Na seminářích získáte dostatečnou motivaci ke změnám, které jsou nutné pro váš osobní rozvoj a duchovní růst. Naučíte se měnit své ustrnulé myšlení, které vám brání v pohledu na sebe sama, naučíte se o sebe pečovat, odpouštět sobě i druhým a naučit se mít rádi.

 • EFT základy - osobní
 • ** Prožitkový seminář "Cesta k vnitřní harmonii"*** ***
 • **Medová masáž*** ***
 • **Théta osobní

 • **Théta terapeut

 • Kyvadlo pro začátečníky
 • Automatická kresba
 • Sedm schodů poznání

Přihlášky a rezervace:

na tel**. 774 904 888** nebo na e-mail:*** *terapiepankova@seznam.cz

Léčivé a harmonizující obrázky

Všechny obrázky jsou malovány automatickou kresbou. Každý z obrázků má v sobě energetickou informaci, která je v porovnání s ostatními léčivými obrázky odlišná, tyto obrázky si Vás přitáhnou. Takové energie se stávají budoucími ději.

Intuitivně namalovaný obrázek pro danou osobu je ten, který je pro něj nejvhodnější a uzdravující po všech stránkách. Obrázky jsou malované na zakázku přímo pro daného člověka.

Každý obrázek působí léčivě na ten problém, který člověk potřebuje, léčit, zharmonizovat a dát do pořádku. Kresba dotyčné osobě napomáhá najít cestu k nalezení harmonie, osvobození se od dávných negativních emocí a zážitků.

Léčivé obrázky:

Tyto obrázky jsou určeny pro léčení konkrétního zdravotního problému. Cíleně zasahují a léčí.** **

Energetické obrázky:

Tyto obrázky pomáhají energeticky urovnat systém člověka. Každý si z něho vezme co potřebuje.

Meditační obrázky:

pomáhají navozovat meditační stav jedince, navozují stav, který je vhodný pro lepší meditaci

Obrázky přímo na míru pro daného člověka:

pomáhají řešit konkrétní daný problém člověka, pomáhají odbourat bloky, posilují ho a celkově povzbuzují

Obrázky pro harmonizaci bytu, domu, kanceláře...:

tyto obrázky jsou malovány na přání do konkrétního prostředí tak, aby bylo vše harmonicky sladěno

 

# MASÁŽE
           
**Tip na vhodný dárek:** **Udělejte radost ** ******a darujte****poukázku na masáž.** Můžete ji mít v jakékoli hodnotě.
Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Dnes je považována za účinný prostředek v boji proti stresu moderní doby, napětí, emociálním traumatům a nemocem. Probouzí životní síly proudící v našem těle. Masáž je založena na samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebeuzdravování. Uvolňuje psychické napětí, křečovitě stažené a rozbolavěné svaly, zmírňuje bolest hlavy, odstraňuje nespavost. Navodí pocit uvolnění a pohody a tím umožní zotavení. Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.   U všech typů masáží používám výhradně**rostlinné oleje lisované za studena**. Olej lisovaný za studena se rychle vstřebává do pokožky a pokožka dýchá, olej snáze přenáší a zachovává veškeré účinné látky. 6. Ze všech typů olejů má nejvyšší obsah látek příbuzných tukům lidského těla.     **NEMOHU VÁS MASÍROVAT V TĚCHTO PŘÍPADECH:** - Pokud máte horečku - Při zhoubných nádorech - Při kožních hnisavých nemocech - Při některých kožních vyrážkách - Při tuberkulóze kostí, kloubů, šlach a při aktivní TBC plic hrozí zanesení Kochova bacilu do jiných částí. - U zánětů ledvin - Při krvácivosti - U některých druhů zácpy - U všech akutních zánětů dutiny břišní - U akutních kloubních zánětů. - Při akutních úrazech - výjimkou je podvrtnutí Nesmí se masírovat u křečových žil, zánětu těchto žil a trombose, hrozí zanesení krevní sraženiny do plícnice. Stavy po zánětech žil můžeme masírovat za 3 - 6 měsíců a to zcela lehce a pokud možno se postiženým místům vyhýbáme.¨   **Částečný zákaz platí pro:** - Těhotné ženy - Při menstruaci - V šestinedělí - U některých duševních chorob - např. schizofrenie. - Nesmí se masírovat těsně po jídle, hlavně ne břicho. - Nemasíruje se při celkové sešlosti a slabosti. - U lidí velmi starých, kteří trpí odvápněním kostí, není masáž rovněž vhodná. - U tzv. dekompenzace srdeční, tj. stav, kdy srdce nestačí krýt potřebu organismu - takto postižený člověk je dušný, má promodralé rty, otoky dolních končetin. ** ** **Celková masáž se neprovádí** při vysokém, nízkém či kolísavém krevním tlaku, cukrovce a epilepsii. Při těchto onemocněních je vhodné po konzultaci s lékařem rozdělit celkovou masáž alespoň do dvou etap. Po nadměrné fyzické námaze je nejlépe počkat s masáží do druhého dne.   **U všech masáží využívám techniky působení univerzální životní energie metodou přikládání rukou v místech zablokovaného toku energie v těle.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16068 (rodina-finance.cz#22473)


Diskuze a zkušenosti

Jarka | 26.04.2013 07:33
Kineziologie Dobrý den, dostala jsem doporučení na vyšetření kineziologií kvůli přerušené energetické dráze plic. Tak jsem se chtěla zeptat, zda je to u Vás možné a za jakých podmínek? Děkuji za odpověď. Jarka


Přidat komentář