Lymfodrenáž a kavitace

Přebytečná kila a nadváha. To je problém dnešní doby, kdy spousta lidí nevede dobrý životní styl a pak ani nemá čas tyto problémy odstranit. Naštěstí existuje hodně metod, které pomohou tyto problémy odstranit a ještě si u nich odpočinete.

Výhoda kosmetických salonů

V dnešní době existuje tzv. smart trend, kdy máte všechny krášlící procedury pod jednou střechou. V jednom studiu si tak můžete nechat zeštíhlit tělo, zbavit se celulitidy, nechat se omladit, dopřát si relaxační masáž, nechat si udělat vizážistickou procedurou a nechat si poradit v oblasti výživy. Jaké procedury si můžete v takových centrech nechat dopřát?

 

Pokud vás zajímá blíže, jak funguje lymfodrenáž nebo kavitace, tak se seznamte blíže.

Lymfodrenáž

Tato metodika je založena na speciálních rytmických pohybech působících na kůži, které vám pomohou zaktivovat lymfu (mízu), která následně odvádí toxiny z těla ven. Aktivací lymfy se více cirkuluje tento oběh a tím pádem se rychleji odnáší škodliviny z těla. Protože celulitida vzniká tak, že se v podkožním vazivu usadí zbytnělé tukové buňky, které pak nejdou odstranit jen krémem, ale odstranit celulitidu rozrušením tukových buněk (kavitace) a rozprouděním lymfatického systému, který odvádí toxiny z těla a také obsah rozrušených tukových buněk. K rozproudění lymfatického systému je zapotřebí zvýšit pitný režim (2-3l vody denně), je velmi vhodné podstoupit 2x týdně manuální či přístrojovou lymfodrenáž a doplnit ji můžete vibrační plošinou a lymfodrenovým čajem.

Lymfodrenáž naruší strukturu buněk, jež jsou následně vylučovacími cestami odvedeny ven. Pro tento účel se rovněž aktivují i cévky, které zajišťují lepší průchodnost lymfy.

Lymfodrenáž tak pomáhá odstranit celulitidu, detoxikuje organismus, modeluje figuru, zmírňuje otoky, pomáhá při únavě nohou, působí jako prevence křečových žil a je využívána i jako následná procedura při neinvazivní liposukci, kdy odvádí tukové buňky, které vzniknou předešlým rozbitím tukové tkáně. Pro optimální účinek se doporučuje navštívit 10 procedur 2x do týdne.

Co je to bezbolestná liposukce neboli kavitace?

Metoda je vhodná k odstranění tukových polštářů. Při prvním ošetření uvidíte úbytek v jednotlivých partiích už 2 až 5 cm, není zde nutná hospitalizace, narkóza ani lokální znecitlivění, nic se vám nezavádí do kůže, tudíž necítíte bolest, zpevní se vám kůže a pomůže se odbourat i celulitida.

Metodika je založena na principu, kdy se vytváří alternativa k zákrokům, kde se využívá invazivní metody. Bezbolestná liposukce je proces, kdy přístroj působí na povrchu kůže a vysílá do podkoží energii, kde rozbíjí tukovou tkáň.

Odměňte se  za dlouhodobé dodržování zdravého životního stylu a také za hodiny strávené ve sport centrech. Odměňte se kavitací s pod tlakem  – dnes velmi oblíbenou metodou! Ultrazvuková liposukce je prováděna v mnoha studiích, ale pouze nejprestižnější salony v České republice mají přístroje Vacavite prestige, kterými je kavitační neinvazivní liposukce  prováděna. Kavitace s pod tlakem je nejúčinnější metoda k odstraňování tukových polštářků v problémových partiích. Centimetry mizí přímo před Vašima očima a ještě luxusně ničíte celulitidu.

Průběh kavitace

Při návštěvě se položíte na lehátko, terapeut vám natře tělo gelem a poté vám masíruje kůži. Přístroj působí na bázi nízkofrekvenčního ultrazvuku, který narušuje tukové buňky, podtlak pomůže rozproudit metabolismy a vypnout pokožku. Jednotlivé buňky je pak třeba dostat ven. O to se postará druhá část procesu, kdy se nasadí proces na bázi lymfodrenáže. Aktivuje se tedy lymfa a vylučovací cesty, které odvádějí jednotlivé částečky z těla ven. Před ošetřením je nutné zvýšit pitný režim k rozproudění a zředění lymfatického systému, tak byste alespoň 48 hodin před zákrokem měli zvýšit přísun tekutin (tak 2 až 3 litrů denně), aby bylo čím vylučovat.

Doba ošetření kavitace a proces opakování

Celkově proces zabere 40 minut, záleží na rozsahu ošetření.

Pro docílení příznivých výsledků je vhodné opakovat metodu asi po 10-14ti dnech a ideální je tak počet tří až šesti procedur. Celkově se můžete zbavit až 6-10ti centimetrů v daných partiích (břicho, boky, hýždě, stehna nebo předloktí).

Metoda není vhodná pro těhotné a kojící ženy, pří nemocech srdce, když máte velké kovové implantáty, rakovinu, epilepsii, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížené ledvinové nebo pancreatické funkce, nemoci jater, hyperlipidemie či užíváte antikoagulanta nebo hemophilia.

Další kosmetické procedury

Pokud si necháte vylepšit postavu, tak proč nevyzkoušet i jiné zákroky, které vám mohou pomoci ke zkrášlení. Pojďte se seznámit s těmi, jež byly popsány výše.

Odstranění chloupků IPL – laserem

Při tomto procesu se do kůže vysílá speciální světlo, jež prostupuje až k samotné cibulce chlupu. Tím, jak na ní působí vysokou teplotou, tak ji spálí, a tím pádem už na tomto místě nemůže chlup znovu vyrůst. Protože se ale cykly růstu jednotlivých chloupků liší, tak je třeba jít na více zákroků. Ty vám ale zaručí, že se zbavíte nežádoucího ochlupení.

RF Lifting obličeje

Díky radiofrekvenčnímu vlnění se energie dostává do pokožky, kde napíná kolagenní vlákna, zrychlí buněčný metabolismus a pokožka se omlazuje. Proceduru je vhodné opakovat tak 3x až 5x ve 14-ti denních intervalech, aby byl účinek optimální.

Odborné výživové poradenství

Pokud máte pocit, že vaše tělo nedostává přísun kvalitní stravy, která by mu prospěla, tak si nechte poradit od odborníků, co by vám vyhovolo, protože každé tělo je jiné a reaguje jinak. Nechte si sestavit speciální seznam toho, co vám prospěje, od odborníků, kteří své práci rozumí. Ušetříte tím tak čas a vaše zdraví se zkvalitní.

Vibrační plošina

Velmi oblíbený stroj. Tím, že základna vibruje, se aktivují i svaly, které by normálně nepracovaly. Zároveň se díky vibrování snažíte držet rovnováhu, což také posiluje svaly.

Prodlužování řas

Dostáváme se ke krášlícím procedurám. Pokud nemáte své přírodní řasy dlouhé nebo se nechcete denně líčit, tak si nechte aplikovat umělé. Výsledný efekt může být velmi přirozený a můžete vypadat i jako nalíčená. Záleží, jakou délku a zatočení si dopřejete. Odpadnou vám tak starosti s rozmazáváním řasenky a třeba nevýrazností vašich rysů, kdy se stydíte před ostatními chodit nenalíčená.

DokonalostVizážistika

Líčení nebo poradenství v této oblasti. Protože se skoro všechny ženy dnes malují, tak je důležité vědět, co komu padne a jak správně zacházet s jednotlivou dekorativní kosmetikou. Ve studiu vám proto poradí, jaké běžné denní líčení vám nejlépe sedne a pokud máte před sebou honosnou akci, tak vás zkrášlí rovněž.

Ošetření kosmetikou Syn care

Ošetření přesně k vašemu typu pleti. Tím, jak se profesionálové důkladně postarají o vaši pokožku, se zlepší stav pokožky nejen obličeje, ale i těla. Pokud nemáte totiž dobrý základ (rovná se dobrý stav pokožky), tak veškeré dekorativní líčení nemusí mít tak silný účinek.

Masáže

Na závěr po všech těch procedurách – co si takhle odpočinout a relaxovat? Nechte si rukama masírovat celé tělo, kdy se vám uvolní svaly, rozproudí krev, zlepší se barva kůže, uvolní se klouby, ale také se vyčistí vaše mysl. Tento typ hýčkání vás pohladí nejen po těle, ale i po duši.

Nemáte-li času nazbyt, tak využijte služeb, které jsou pod jednou střechou. Je to praktické a pro váš nabytý program ideální. Jestli jste vytížení, tak tím spíše o sebe musíte pečovat a různé ošetřovací procedury vás za chvilku nakopnou energií a krášlící procedury vyřeší problémy, při jejichž odstraňování běžným způsobem byste ztratili více času.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16125 (rodina-finance.cz#22768)


Přidat komentář