Liposukce ultrazvukem Praha

Trápí vás nadbytečná kila a s tím i spojené jevy jako je třeba celulitida? Vyzkoušeli jste již bezpočet kosmetických přípravků, které nepomohly, ale netroufáte si na chirurgický zákrok? Zvolte liposukci 3. generace. Je příjemná a hlavně neinvazivní.

Co je to metoda 3. generace?

Bylo jen otázkou času, kdy se v medicíně objeví procedura, jež vám nijak nebude zasahovat do těla a přitom vás zbaví projevů, které mají původ v podkoží. Stejně, jako např. laser nezasahuje různými řezy do kůže, a přitom v ní dokáže ničit nežádoucí jevy, tak i ultrazvuk dokáže rozbourat tukovou tkáň, která přidává centimetry a zvyšuje hmotnost. Ta je odolná vůči působení jiných prostředků a lze ji jedině odbourat intenzivnější metodou. Procedura zároveň pomáhá i eliminovat celulitidu, protože tu způsobují zatvrdlé a usazené tukové buňky v podkoží. Kam se tedy vydat na ultrazvukouvou liposukci a o co se vůbec jedná?

Liposukce Praha

Která z nás by netoužila po lepší postavě, postavě bez tukových špíčků, které se nám nemilosrdně usadily okolo bříška, boků, zadečku, stehen. Studio La Pura Vita v Praze Vám nabízí řešení - neinvazivní ultrazvukovou liposukci.

Neváhejte a shlédněte internetové stránky www.lapurvita.cz nebo klikněte přím zde a dozvíte se více informací o nabízených službách tohoto studia.

Objednávejte se na telefonním čísle:** 733 530 530**

Adresa: Vodičkova 17, Praha 1

Eliminace celulitidy neinvazivní ultrazvukovou liposukcí v Praze

V salonu La Pura Vita (www.lapuravita.cz) vás budou odborníci hýčkat kosmeticky i esteticky. Aplikují vám botox, ošetří vás vámi vybranou kosmetickou procedurou, můžete si dopřát relaxační, uvolňující a krášlící masáže, využijete kadeřnických služeb, zkusíte multifunkční světlo IPL, které zbavuje chloupků, vrásek, jizev nebo pigmentových skvrn a manikúra či pedikúra jen doladí váš skvělý vzhled. Pak se samozřejmě nabízí i metoda neinvazivní ultrazvukové liposukce, která vás zbaví tuků a pročistí tělo.

Objednat se nebo položit případné dotazy můžete na telefonu 733 530 530 či prostřednictvím e-mailu info@lapuravita.cz. Jestli si chcete prohlédnout salon osobně, tak zajděte na adresu Vodičkova 17 v Praze 1. Nyní se ale dostáváme k samotné proceduře liposukce pomocí ultrazvuku, která je bezbolestná, neinvazivní a nijak vás neomezí.

Liposukce La Pura Vita

Ultrazvuková liposukce v salonu La Pura Vita v Praze

Tato metoda 3. generace se řadí mezi další procedury, jež účinně odstraňují problém, který je zaset hluboko v těle a kosmetické přípravky si s ním už neporadí. Dříve by nebylo jiné možnosti, než jít tzv. pod nůž, to ale ovšem spousta lidí nechce podstoupit. Proto se nyní nabízí řada neinvazivních metod, které účinně odstraní váš problém, ale zároveň jsou jemné k vašemu tělu.

Co dělat před zákrokem ultrazvukové liposukce?

Protože se jedná o nabourání tukové tkáně, kdy se jednotlivé buňky následně potřebují dostat z těla ven vylučovacím systémem (lymfou a močí), tak je třeba dodržovat pitný režim, aby se měly látky čím vyloučit. Proto pijte alespoň 2 litry denně. Toto dodržujte nejen před, ale i po proceduře.

Průběh ultrazvukové liposukce?

Až přijdete do salonu, tak většinou se s vámi proberou vaše zdravotní stránky, jestli máte nějaké potíže a co si od liposukce slibujete. Zároveň vám budou doporučeny i pokyny ohledně životosprávy. Každá metoda, i ta operační, vám sice může pomoci od problému, ale pokud nebudete dodržovat rozumný životní styl, tak se vám problém stejně vrátí, to ničím neovlivníte, než že o sebe začnete více dbát.

Měření proporcí

Následně budete přeměřeni, aby se mohly pozorovat výsledky procedury. Poté se položíte na lehátko a odborník začne pracovat s ultrazvukem. Natře vám tělo gelem a poté přejíždí přístrojem po pokožce. Stroj pracuje na bázi podtlaku, který umožňuje ultrazvukovému proudu dostat se hlouběji do pokožky. Díky těmto vzruchům se pak do pokožky vyšle energie, která rozbije tukovou tkáň, jejíž prozatímní struktura je nenarušena. Díky své zbytnělosti se tak usadí v podkoží a hůře se odstraňuje cvičením či krémy nebo jinými procedurami a preparáty, jež mají lehký účinek. Je tedy třeba nasadit intenzivnější metodu, která pomůže tukovou tkáň nejen narušit, ale i následné částečky odvézt z těla ven. To dokáže právě ultrazvuk.

**Liposukce ultrazvukem
**

Aktivace lymfatického systému

Díky působení ultrazvuku se rozdělí tukové tkáně na jednotlivé buňky a naruší jejich buněčné stěny. Ty se následně musí vyloučit. I to zařídí ultrazvuková liposukce, která** aktivuje k větší činnosti i lymfatický systém** (mízu), jež odvádí škodliviny z těla ven. Děje se tak tím, že až se rozruší vazivové přepážky mezi tukovými buňkami, tak přichází na řadu ultrazvuková lymfodrenáž. Tím se odbouraný tuk přenese klasickou metabolickou cestou do jater a odtud pak klasicky ven. Takto se pročišťuje váš organismus, protože potem a močí se odvádí škodliviny pryč z těla. Proto je důležité dodržovat pitný režim. Je tedy možné, že se vám bude chtít v průběhu zákroku na toaletu, tak se nebojte si říci. Navíc se vám při procesu aktivuje i metabolický systém, který následně bude více pracovat, tudíž to budou mít tuky s odkládáním těžší.

Doba trvání ultrazvukové liposukce

Metoda samotná nezabere příliš mnoho času. Stačí zhruba 45 minut a nemusíte se nijak omezovat, než jste byli doposud zvyklí. Při metodě můžete cítit žízeň, jemné brnění nebo pálení při aplikaci ultrazvukových sond.

Výsledky liposukce ultrazvukem

Výsledek umocníte opakováním procedur. Zhruba po 10-ti dnech můžete na další zákrok, přičemž optimálních návštěv je 3 až 6, záleží na požadavku účinnosti. Výsledkem bývá v průměru úbytek zhruba 5 až 6 centimetrů v daných oblastech (nejčastěji se ošetřují břicho, boky, hýždě a stehna).

Výhody ultrazvukové liposukce

  • Procedura se neprovádí pod narkózou.
  • Nemáte pooperační bolesti, krevní výrony, rány, otoky či jiné nerovnosti kůže.
  • Nemusíte nosit elastické návleky jako po klasické liposukci.
  • Účinky terapie navíc definitivně rozruší tukové buňky, takže výsledky jsou trvalé.
  • Odstraní se i celulitida.
  • Již po prvním zákroku zpozorujete výsledky.
  • Lze aplikovat na ženy i muže a to v podstatě ve všech věkových skupinách (doporučuje se od 18 do 75 let).
  • Metoda vás nijak neomezuje, můžete si na ní odskočit v polední pauze z práce.

Další služby La Pura Vita

Pro koho není liposukce ultrazvukem vhodná?

Jestli máte metabolická onemocnění, jste těhotné, kojíte nebo máte menstruaci. Kovové implantáty v těle nejsou rovněž vhodné. Stejně tak nesmí být v místě zákroku nádor, prodělali jste hepatitis či záněty a kožní výsevy v místě aplikace. Epilepsie, cukrovka, onemocnění ledvin nebo jater, vysoká hladina cholesterolu, nemoci srdce nebo cévní poruchy jsou další z nemocí, které nejsou vhodné pro zákrok.

Metoda je účinná a hlavně trvalá. Samozřejmě, že nemůžete poté žít neřízeným životem, ale odbourají se vám problémy, které by se jinak těžko odstranily. Neinvazivní liposukce nijak nebolí a ani není finančně náročná vzhledem k počtu procedur a jejich účinku. Pokud tedy potřebujete zabojovat s přebytečnými kily nebo i s celulitidou, tak vyzkoušejte novinku v oblasti estetické medicíny. Přichází totiž nová generace zákroků, které vám efektivně poslouží, ale zároveň vám nenabourají program ani tělo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16111 (rodina-finance.cz#22709)


Přidat komentář