Liposukce a vyhlazování vrásek přístrojem Exilis v Kolíně

Liposukce provedená přístrojem Elixis je unikátní v tom, že jde o zákrok zcela bezbolestný, avšak velmi efektivní již při několika aplikacích. Liposukci přístrojem Elixis nazýváme právem liposukcí neinvazivní.

V dnešní době, kdy se na nás valí velké množství kalorických jídel, je čím dál těžší udržet si dokonalou postavu za pomoci svých vlastních sil a metod. Z toho důvodu se stále více žen obrací na odborníky, kteří jsou schopni různými přístroji a popřípadě také zákroky uvést jejich postavu k dokonalosti. Kde však hledat odborníka na slovo vzatého, který by nám s tímto problémem mohl pomoci? Odpověď je jednoduchá. Poptejte se v okruhu Vašich známých, a pokud nikdo ve Vašem okolí tento problém ještě neřešil, poté vyzkoušejte internet.

Neinvazivní liposukce a vyhlazování vrásek v Kolíně

Neinvazivní ultrazvuková liposukce provedená přístrojem Elixis je unikátní v tom, že jde o zákrok zcela bezbolestný, avšak velmi efektivní již při několika aplikacích.

V dnešní době, kdy se na nás valí velké množství kalorických jídel, je čím dál těžší udržet si dokonalou postavu za pomoci svých vlastních sil a metod. Z toho důvodu se stále více žen obrací na odborníky, kteří jsou schopni různými přístroji a popřípadě také zákroky uvést jejich postavu k dokonalosti. Kde však hledat odborníka na slovo vzatého, který by nám s tímto problémem mohl pomoci? Odpověď je jednoduchá. Poptejte se v okruhu Vašich známých, a pokud nikdo ve Vašem okolí tento problém ještě neřešil, poté vyzkoušejte internet.

Neinvazivní ultrazvuková  liposukce přístrojem Elixis

Co vlastně obnáší podstoupit zákrok přístrojem Elixis? Tento přístroj je unikátním zařízením, které vysílá řízené dávky ultrazvukových vln a terminální energie a to přímo do tkání. K výslednému efektu dochází díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci, což je stimulace molekul. Jelikož dosahuje přístroj Elixis revolučních výsledků díky redukci tukových polštářů, říká se tomuto zázraku právem bezbolestná liposukce.

Co dokáže neinvazivní ultrazvuková liposukce přístrojem Elixis?

•         Formuje problematické části těla

•         Zlepšuje elasticitu pokožky

•         Zkvalitňuje strukturu pokožky

•         Zmírňuje projevy celulitidy

Jaké jsou výhody neinvazivní ultrazvukové liposukce přístrojem Elixis?

Dokáže přesně zacílit, rychle a zároveň vysoce efektivně tvarovat problematické části Vašeho těla. Zaručuje zcela** bezbolestnou terapii** a to bez anestetik. Změny jsou zcela zřejmé již po podstoupení prvního zákroku. V tomto případě zcela odpadá rekonvalescence. Jedná se o velmi rychlou proceduru. Jsou zaručeny progresivní a měřitelné výsledky. Je zde garantováno, že skvělých výsledků dosáhnete již po čtyřech prodělaných procedurách. Účinky několikanásobné procedury jsou zde rozloženy rovnoměrně.

Co je to celulitida?

Celulitida ve své podstatě vzniká hromaděním tukové tkáně. Jinak se jí rovněž říká pomerančová kůže. V minulosti se říkalo, že celulitidou trpí převážně lidé, kteří mají nadváhu. V dnešní době již toto tvrzení neplatí, neboť je dokázáno, že celulitidou trpí rovněž dívky mladé a štíhlé. Celulitida je vlastně kosmetická vada, způsobená buďto vlivem hormonální nerovnováhy v pubertě, těhotenstvím či klimakteriem. Proti vzniku celulitidy se dá bojovat sportem, správnou životosprávou, ale také péčí o kůži různými přípravky.

Příčiny celulitidy

•         Nevyvážená strava obsahující příliš mnoho tuků.

•         Používáme přepálené oleje a příliš konzumujeme cukr

•         Nedostatečná činnost lymfatického systému

•         Nedostatek pohybu

•         Kouření a požívání alkoholu stahuje a poškozuje cévy

•         Přílišné pití kávy.

•         Nadváha.

•         Genetické dispozice k celulitidě

•         Při užívání hormonální antikoncepce vzniká hormon estrogen, díky kterému dochází k množení tukových buněk.

•         Častý stres.

•         Nedostatečný pitný režim.

Všechny tyto výše uvedené faktory velmi ovlivňují vznik celulitidy, a pokud se Vám podaří je eliminovat, můžete se celulitidě zcela vyhnout.

Jak lze celulitidu zmírnit?

Pokud již celulitidu máme, není třeba propadat panice. V dnešní době již lze tento problém řešit, neboť na trhu je velká spousta přípravků, které dokáží zmírnit její průběh. Pokud se na Vašem těle celulitida objeví, kůži pravidelně masírujte a zpevňujte. Výrobci se předhánějí stále s novými přípravky a postupy, a tak dnes ženy mohou vybírat mezi anticelulitidními masážemi se zábaly, lymfodrenáží, aplikací různých krémů a mastí v kombinaci s pitím bylinných čajů. Velmi důležitý je dostatečný pitný režim, který je nutno striktně dodržovat.

Velmi dobrým prostředkem na odstranění celulitidy je rovněž saunování, při kterém dochází k výraznému prokrvení kůže a tím ke zvýšenému lymfatickému oběhu. Také sprchování vlažnou vodou dokáže zázraky, kdy při střídání teplé a studené vody a masírování směrem od nohou k srdci dochází k redukci celulitidy.

Další možností jak proti celulitidě bojovat je detoxikace organismu. Vhodným prostředkem proti celulitidě je nám všem dobře známý vitamín C, který pomáhá dokonale odbourávat tuky v našem těle.

Přístrojové a ruční masáže ke zmírnění celulitidy

Další, avšak již dražší možností jak se zbavit celulitidy jsou také přístrojové a ruční masáže, které provádějí některé kosmetické salony. Ruční masáže jsou poskytovány pro svou náročnost pouze v některých salonech a to zejména proto, že ji zvládá pouze málokdo. Oproti tomu přístrojové masáže mohou být buďto tlakové nebo podtlakové, kombinované s aromatickými zábaly a jejich aplikaci již provádějí kosmetické salony běžně.

Co je to Lymfodrenáž?

Lymfodrenáž je jedinou možností, jak si pomoci proti celulitidě tzv. zvenčí. Pomocí speciálních lymfatických masáží dojde k pročištění a obnově průchodnosti lymfatického systému. Tím lze říci, že veškeré odpadní látky, škodliviny a tukové buňky jsou z podkoží odvedeny našim lymfatickým systémem. Tímto způsobem dojde k tomu, že se naše kůže zcela vyhladí, dokonale se zpevní a zbaví se tolik nechtěné celulitidy, která nás tak velmi trápí. A dokonalým výsledkem lymfodrenáží nám je zdravá a krásná pokožka, kterou nám bude naše okolí stále závidět.

Nutnost zdravé životosprávy

celulitidou bojujeme již po dlouhé roky, a proto neustále vyvíjíme nové a nové prostředky a postupy k tomu, abychom se jí mohli co nejefektivněji zbavit. Nic z toho nám však nepomůže, pokud si neuvědomíme, že je k tomu všemu také zapotřebí dodržovat zdravou životosprávu, dostatečně se pohybovat a také mít pravidelný přísun tekutin. Pokud nic z tohoto nedodržujeme, jsou všechny naše pokusy na nic a pojem celulitida nás bude doprovázet po celý život.

Je nutno si uvědomit, že bychom měli zdravě žít již od malička a proto je nutné, zasvětit do tajů zdravého životního stylu již naše děti, které jsou denně vystavovány všem možným neduhům, ke kterým patří znečištěné ovzduší, přepálené tuky, nedostatek pohybu a nedodržování pitného režimu, který je velmi důležitý.

Pohybem k lepšímu zdraví

Je zapotřebí omezit vysedávání u počítačů, které jsou stále více v oblibě. Proti nim lze docela dobře bojovat pobytem v přírodě a zaměstnáváním dětí různými koníčky, které je od počítače dokážou na delší dobu odloudit a tím jim dají možnost eliminovat problémy se zdravím, jakým je bez pochyby také dlouho diskutována celulitida.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16128 (rodina-finance.cz#22776)


Přidat komentář