Lifting pleti

Mladý vzhled pleti chce mít jistě každý. Tím spíše žena. Bohužel život nám vykresluje na obličeji vrásky, kterých se však dá poměrně jednoduše zbavit - lifting pleti dodá pokožce zdravý, svěží a mladistvý vzhled.

Mít mladistvý vzhled je dnes prioritou většiny žen, alespoň co se krásy týče. A vlastně to ani není pouze módní výstřelek. Mít pleť bez vrásek a dalších znaků stárnutí pleti toužily mít ženy již ve starověku, také ve středověku a samozřejmě i v minulém století. Nicméně dříve neexistovala tak široká škála možností a navíc ne tak snadných, jako je tomu dnes.

Co je to lifting obličeje?

Pro zpevnění pleti, odstranění vrásek či dalších znaků stárnutí, ale i omezení vzniku přebytečného mazu, nebo jiných neduhů pleti, je dnes velice oblíbený, šetrný, ale přesto účinný lifting obličeje. V tomto smyslu se jedná o masáž obličeje, která se zaměřuje na nervy, respektive jejich zakončení, uvolňuje z nich napětí, tudíž uvolňuje i svaly, které jsou v křeči a dávají pokožce obličeje jakoby zamračený výraz. Toto napětí povolí a člověk vypadá mnohem lépe – bez tzv. zlých vrásek

Protože dochází při této masáži ke správnému prokrvení, je i problémová pleť po takovém zákroku, prováděném pravidelně, zbavená přebytečného mazu, pupínků, ale také suchých míst, přecitlivělosti kůže, svědění, a dalších nedokonalostí pleti.

Pro koho je určen lifting obličeje?

Lifting obličeje je určen téměř všem, zejména dospělým a pravidelně by na něj měli docházet všichni pracující, zejména na stresem zatížené pozici. Lifting obličeje dokonale uvolní jak mysl, tak tělo, odstraní kruhy pod očimači vrásky, také zlepší kvalitu pleti, dochází k rychlejšímu odplavování škodlivin z pokožky, dále i přebytečného tuku a obličej tak celkově působí svěžím a mladistvým dojmem.

Pro koho není lifting obličeje vhodný?

I když je lifting obličeje poměrně jemná a do organismu nijak zásadně zasahující metoda, přesto existují výjimky, kdy tuto masáž vynechat. Rozhodně by na ni neměli docházet lidé s akutním virovým či jiným horečnatým onemocněním, lidé po plastických operacích obličeje, osoby s nádorovým onemocněním či příliš nízkým tlakem nebo srdečním onemocněním.

Jak lifting obličeje probíhá?

Dle výše uvedeného textu je jasné, že jde o masáž. Při masáži klient leží, má zavřené oči a maximálně relaxuje. U liftingu je důležité o něco více relaxovat než u jiných masáží, neboť se pracuje právě s mimickými svaly. Účinek masáže je viditelný i po první návštěvě, avšak pro důsledný efekt je nutné lifting opakovat 8 – 10x v průběhu čtyř až pěti týdnů.

Výhody liftingu obličeje

  • Vyhlazení vrásek bez chirurgického zákroku
  • Jemná a účinná metoda
  • Velmi malé množství kontraindikací
  • Celkové zlepšení kvality pleti

Nevýhody liftingu obličeje

  • Po proceduře je možno cítit točení se hlavy
  • Nedoporučuje se lidem s plastikou obličeje
  • efekt není trvalý, po nějaké době se musí procedura opakovat

Lifting obličeje - Salon Bluebell, Praha

Lifting obličeje vám poskytnou v Salonu BlueBell u paní Dany Mezeiové (masáže MeDa) v Praze 10 na ulici Hyacintové. Kromě liftingu obličeje zde jsou v nabídce další, skvělé, uvolňovací procedury, dávající pocit síly a povzbuzení.

Uvolňovací procedury - salon Bluebell, Praha

Salon Bluebell v Praze nabízí svým klientům další uvolňovací procedury.

Sportovní masáž

Už název vypovídá o tom, pro koho zejména je sportovní masážurčená – pro sportovce a osoby, které žijí aktivněji než většina jiných obyvatel. Sportovní masáž má za úkol uvolnit napětí, které omezuje a vyburcovat maximální výkon všech svalů. Je to metoda efektivní, rychlá, plná cílených a tlakových hmatů. Její hlavní princip spočívá v odplavení kyseliny mléčné ze svalů a tím zabránění únavy.

Relaxační a rekondiční masáž

Neboli masáž klasická. Je určena téměř pro všechny, a její hlavní úkolem je tělo celkově uvolnit, odstranit případný blok ve svalecha nabudit příjemný pocit.** Masáž by neměla v žádném případě přespříliš nepříjemně bolet a ani tzv. křupat. Měkká technika funguje na principu tlaků na místa, ze kterých právě uvolňuje napětí, stres a tím působí pozitivně. Navíc pravidelnou návštěvou se prokrvuje pokožka těla, tudíž dochází k rychlejšímu metabolismu, což znamená odplavování škodlivin z kůže ven**a také úbytek nadbytečného tuku. A to všechno také vede ke zlepšení kvality pokožky.

Anticelulitidová a ozonová masáž

Z názvu je již patrné, že se jedná o masáž bojující proti nevzhledným a nenáviděným dolíčkům naší pokožky. Nezáleží na tom, kolik tuku na sobě máme, celulitida je, poměrně obecně řečeno, ztvrdlý tuk v podkoží. Tlakovou masáží, která stimuluje tukové buňky a působí na lymfatický systém, se tento zatvrdlý tuk dostane do pohybu a částečně odchází ven z těla.

Rašelinový zábal

Rašelinové zábaly se používají již po mnoho let jako tepelné a uvolňovací techniky pro zahřátí organismu. A ani dnes není v tomto ohledu rašelina opomenuta. I když spousta relaxačních a zdravotních center tuto metodu nevyužívá, je jednou z nejefektivnějších, při revmatických onemocněních a vůbec problémech s pohybovou soustavou. Tím, že zahřívá, dodává kloubům a svalům pocit potřebného tepla na uvolnění. Rašelinový zábalby měl využívat každý, kdo má jakýkoliv problém s pohybovou soustavou.

Čínská energetická masáž

Čína je v oblasti zdraví prospěšných metod známá jako světová velmoc. Techniky a léčby, které jsou nám známy jako novinky, v Číně využívají po několik staletí. Při čínské energetické masáži dochází k působení na energetické dráhy těla a následné obnovení jejich proudění. Metoda je dokonalá pro všechny lidi žijící v neustálém stresu a napětí. Po dni plném spěchu a nervozity dochází rychle k únavě organismu. Této technika právě odstraňuje napětí a tím dodává tělu pozitivní myšlení, uvolnění a pocit síly, znovuzrození.

Havajská masáž

Také nazývaná masáž Lomi lomije technika pocházející ze starého havajského tance. Masér při výkonu masáže občas vypadá, jako by tanec provozoval, neboť se při většině hmatů používá své předloktí. Havajská masáž je poněkud tvrdší technika, avšak účinná a k tělu, zejména pak k organismu jemná. Úkolem havajské masáže je především uvolnit napětí a tělo nabudit k pozitivnímu myšlení a probuzení všech hranic sil organismu. Nejen, že se po této technice tělo zbaví nahromaděných škodlivin, pravidelná návštěva zaručí větší pohyblivost celého těla.

Medová masáž

Med je odedávna jeden z nejlepších přírodních léků snad na každou nemoc. V zimě jej spotřebováváme samozřejmě víc a to právě při různých virózách, nachlazeních, kašli či horečce. Mnoho z nás však ani neví, že mimo vysoký obsah vitamínů je med úžasný antioxidant. Tělu pomáhá se zbavením se škodlivin a jedů a tím spíše působí ze všech stran – tudíž jak vnitřně, tak na zevnějšku. Medová masáž a následný zábal uvolní škodliviny z kůže, které se dostanou na povrch a odtud se snadno smyjí.

Hot stones

Neboli masáž horkými lávovými kamenyje jedna z nejdokonalejších technik pro uvolnění napětí ze ztuhlých a bolavých kloubů. Navíc její vysoce relaxační účinek nejen že uvolňuje i napětí, ale také navodí příjemný pocit, detoxikuje a posiluje imunitní systém.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16129 (rodina-finance.cz#22779)


Přidat komentář