Laserové ošetření pleti Praha

Péče o pleť a tělo není žádným luxusem. Naopak, současná hektická doba, plná povinností, napětí, stresu, absence odpočinku, si přímo vyžaduje, abyste na chvíli vypnuli a nechali se hýčkat zkušenýma rukama profesionální kosmetičky.

Kosmetika-letna.cz

logo kosmetika

Je Vám dvacet, třicet, čtyřicet…, a stále odkládáte návštěvu kosmetického salónu? O pleť doma jsme schopni pečovat do určité míry. Někdo si pod maximální péčí představuje nákup luxusní kosmetiky, jiní ranní a večerní odlíčení, provedení peelingu, aplikace masky, nakrémování apod. V kosmetickém salónu si však s Vaší pletí doslova pohrají, nejenže ji například hloubkově vyčistí, ale také se můžete těšit na uvolňující masáž obličeje, krku, dekoltu. V některých salónech Vám dokonce nabídnou regenerační, omlazující laserové ošetření.

Vyzkoušejte jednu návštěvu v kosmetickém salónu, a pokud si vyberete salón s šikovnou kosmetičkou, s největší pravděpodobností se Vám ošetření natolik zalíbí, že Vaše návštěva sice bude první, ale rozhodně ne poslední.

obrázek zluty

Toužíte po laserovém ošetření pleti? Salón  - kosmetika-letná Vám jej nabízí.

Neváhejte a shlédněte jejich internetové stránky www.kosmetika-letna.cz nebo klikněte přímo zde a dozvíte se více informací o nabízených službách.

Objednávejte se na telefonním čísle: 605 80 67 90

Adresa:

Kamenická 31, 170 00 Praha 7

Otevírací hodiny: po–pá 9.00–19.00 hod.

Mimo jiné zde nabízí tyto služby:

-kosmetické ošetření

-laserové oštření

-lymfodrenáž

-depilace

Představení laserového ošetření pleti

Máte pocit, že Vaše pleť je jakoby pobledlá, unavená, působí nezdravým dojmem, jsou na ní patrné vrásky v okolí očí, nosu, čela? Pak vyzkoušejte jedinečné laserové ošetření, které kromě jiného povzbuzuje energetický metabolismus buněk. Pro kosmetické ošetření se využívá hned několik typů laserů: biostimulační laser, který je vyhledáván pro své rychlé hojení pooperačních ran, k potlačení nejrůznějších zánětlivých projevů pleti, jako je například dermatos, opar, akné, ekzém, ale i k úpravě a korekci čerstvých i starších jizviček.

Dále se můžete setkat s ablativním laserem, který dokáže doslova oloupat Vaši kůži, čímž se hodí pro výbrus vrásek nebo omlazení pleti, a v neposlední řadě je zde ještě laser fungující na principu fototermolýzy, kdy se využívá především pro odstranění chloupků, tetování, pigmentových skvrnek aj.

Výhody laserového ošetření pleti

Výše jsme obecně zmínili, pro jaké ošetření jsou vhodné nejrůznější typy laserů. Laserové ošetření má své nesporné výhody, oproti jiným ošetřením, kupříkladu si poradí s pigmentovými skvrnami, knírkem, vráskami, jizvičkami. Trápí Vás akné, ekzém, opary? Pak i v tomto případě je laser pro Vás to pravé řešení, kdy se poté budete moci s těmito kožními neduhy rozloučit.

Díky laseru se docílí barevného sjednocení pleti, kdy již si nebudete muset každé ráno nanášet make-up, abyste docílila stejného barevného tónu. Je Vám dvacet, třicet, čtyřicet, padesát…, a takto bychom mohli pokračovat, pleť stárne. A i když si zakoupíte sebekvalitnější kosmetické produkty, nedocílíte zastavení procesu stárnutí. Laser Vám účinně pleť omladí a vyhladí. Obličej bude vypnutý a dojde ke zlepšení textury pleti.

Kde je možné si nechat ošetřit pleť  laserem?

Jste-li z Prahy nebo blízkého okolí, případně plánujete cestu do stověžaté Prahy, doporučujeme Vám například kosmetický salón Kosmetika, který najdete na ulici Kamenická 813/31 v Praze 7, pouhé tři minuty od tramvajové zastávky Kamenická na Letné. Přijďte a vyzkoušejte poskytované služby salónu, a to na profesionální úrovni. Bude se tu na Vás těšit paní Ivana Šafratová. Pro objednání můžete využít tel.: 605 806 790, případně e-mail:** i.safratova@seznam.cz.**

Určitě Vás budou zajímat podrobné informace o nabízených službách, pak můžete shlédnout webové stránky kosmetického salónu http://www.kosmetika-letna.cz/.

Jste v práci až do pozdních odpoledních hodin a často se setkáváte s tím, že některé salóny mají otevřeno jen do pěti, šesti hodin? Pak pro Vás máme zprávu, která Vás potěší, protože v tomto kosmetickém salónu mají pro Vás otevřeno denně od pondělí do pátku, a to od 9,00 do 19,00 hod.

V kosmetickém salónu používají biostimulační laser SPARIDONN, který nemá mezi přístroji v oblasti kosmetologie v současné době konkurenci. Do kosmetického salónu chodí klienty, které trápí akné, poruchy pigmentu, jizvičky, vrásky, opary aj. S tímto vším a ještě s více faktory si laser dokáže poradit.

Spojení laseru SPARIDONN s kvalitní laserovou kosmetikou

Kromě revolučního laseru SPARIDONN, je v kosmetickém salónu Kosmetika používaná kvalitní laserová kosmetika, díky čemuž se jenom znásobí účinky laserového ošetření. Můžete se těšit na podporu regenerace kůže, posilování cévních stěn, čímž se účinně zabrání dalšímu rozšiřování žilek ve Vašem obličeji, oddálení projevů stárnutí pleti, zjemnění vrásek, projasnění pleti, zesvětlení pigmentových skvrn a současně pozitivní vliv na vznik nových skvrnek a mnohem více.

Zavítejte do salónu Kosmetika a vyzkoušejte laserové ošetření, rozhodně nebudete zklamané, právě naopak.

Další služby kosmetické salónu Kosmetika v Praze

Také jste natolik vytížené, že se sotva dostanete do kosmetického salónu a o pravidelnosti návštěv není možné ani mluvit? Pak máte možnost spojit několik ošetření v jednom, kdy ušetříte čas při přejíždění z práce/domu do salónu, a co víc, můžete relaxovat a užívat si rozmazlování po delší dobu, než se zase vrhnete do standardního kolotoče prací – nákup, vaření, uklízení, dohlížení nad úkoly dětí, hraní s dětmi apod.

Vyzkoušejte v kosmetickém salónu Kosmetika i další odborné ošetření pleti a těla. Z široké nabídky vybíráme Základní kosmetické ošetření, které zahrnuje diagnostiku pleti, která odhalí aktuální stav a potřebu pleti, ukáže nedostatky, zanalyzuje vrchní a hlubší vrstvy pleti. Následuje čištění, provedení peelingu nebo gomage, relaxační masáž obličeje, aplikace pleťové masky, dle stavu a typu Vaší pleti, úprava a barvení obočí. Kromě základního kosmetického ošetření si můžete v salónu dopřát Ošetření aknózní pleti, Hydratační ošetření, Regenerační ošetření, Liftingové projasňující ošetření, Kolagenové ošetření.

Pokud nemáte času nazbyt, můžete zvolit samostatné barvení obočí a řas, nebo mikromasáž očního okolí aj.

Lymfodrenáž v Praze

Zjišťujete, že se Vám na zadečku, stehnech, nebo pažích vytváří pomerančová kůže? Spojte ošetření pleti i s ošetřením Vaší postavy. Budete tak skvěle připraveny na letní sezónu a nebudete si muset dělat starosti, když si vezmete krátkou sukni, šortky, nebo plavky.

V kosmetickém salónu Kosmetika využívají přístroj VACUPRESS-SPM, který Vám dokáže nejen zmírnit celulitidu, ale také podpoří Váš metabolismus, podpoří detoxikaci organismu, uleví ztěžklým, oteklým nohám. A co víc, pokud i Vás občas pěkně potrápí bolest hlavy, migréna, díky tomuto přístroji se budete moci i tohoto neduhu zbavit.

Depilační ošetření v Praze

Již máme pleť omlazenou, viditelně vyhlazenou, vypnutou, naše postava je bez dolíčků, teď již zbývá zbavit se nežádoucích chloupků, ať již v obličeji, nebo na rukou, tříslech, nohách. Díky depilaci bude Vaše pleť i pokožka tak jemná a hladká. V kosmetickém salónu Kosmetika si budete moci vybrat z široké nabídky vosků.

Kosmetické ošetření pro muže v Praze

Ani muži nejsou ochuzeni o kvalitní kosmetické ošetření. Pleť muže je odlišná od pleti žen. Často se určitě setkáváte s tím, že zatímco my ženy máme doma hned několik krémů (denní, noční, oční), tak muži si většinou jen pleť opláchnou vodou a tzv. jdou. Ovšem i pleť muže stárne, jejich pokožka je šupinatější, vysušená, nebo zarudlá. V salónu Kosmetika nabízí mužům ošetření, speciálně pro ně určené, jenž zahrnuje vyčištění pleti, použití peelingu, uvolňující masáž, nanesení masky, ale i aplikaci vitamínových ampulí, a tak jako ženám, odborné poradenství v péči o pleť.

Proč si zvolit salón Kosmetika v Praze 7

Kosmetických salónů, studií je v každém městě hned několik, co potom v naší stověžaté Praze. Při výběru vhodného kosmetického salónu je dobré se zaměřit na určité faktory, jako je zkušenost kosmetičky, používané kosmetické produkty, prostory, nabízená péče, spokojenost zákazníků.

My Vám můžeme poskytnout reference na kosmetický salón Kosmetika. Určitě budete chtít mít jistotu, že při odchodu ze salónu budete spokojené nejen s výsledkem ošetření, ale také přístupem, ochotou, poradenským servisem, jak pečovat o pleť apod.

Chcete si dopřát tu nejlepší péči, v podobě kvalitních kosmetických produktů? V kosmetickém salónu Kosmetika spolupracují s věhlasnými kosmetickými firmami, mezi které patří například KEENWELL, ATOK, La clarée, MERLIN aj.

Kosmetických produktů, nejen, co se týče řad, ale i značek, je v současné době nepřeberné množství. Jak si vybrat tu nejvhodnější značku a produktovou řadu, abyste pleti dopřáli maximální potřebnou výživu, ale zase jí až příliš nerozmazlily? Paní Ivana Šafratová Vám odborně poradí, která kosmetika pro Vás bude nejvhodnější, pomůže Vám zorientovat se v kosmetických produktech.

Budete-ly chodit do kosmetického salónu, vyplatí se Vám jimi nabízená klientská karta na ošetření laserem a vacupressem.

**Tak začněte investovat do svého těla a své krásy...Vyplatí se Vám to
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16095 (rodina-finance.cz#22668)


Přidat komentář