Kyslík důležitý pro zdraví a krásu - oxygenterapie

Vaše pleť je nezdravá? Bolí vás často hlava? Trápí vás opakovaně pocit, že nejste ve formě? Máte pocit, že snad padnete únavou? Co s tím? Existuje jednoduchý a rychlý způsob, jak si nechat vyčistit pleť a jak odstranit únavu.

Kyslík je pro zdraví a krásu nezbytný

Znáte to sami - vysoké pracovní nasazení, stres, starosti, znečištěné ovzduší. Tyto negativní vlivy na nás v dnešní době bohužel dennodenně dopadají a ovlivňují náš organismus. Měli bychom se umět těmto faktorům bránit a naučit se s nimi bojovat. Mnozí se o to také pokoušejí - nakupují různé vitamínové doplňky nebo relaxují na procházkách. Ale stačí to? Je procházka na "čerstvém" městském vzduchu opravdu to pravé a dostačující? Zvláště když si uvědomíme, jak znečištěný vzduch je například v našem hlavním městě. Tělo potřebuje čistý vzduch. Ne nadarmo se říká - kyslík je elixírem života.

**
**

Tělo potřebuje kyslík

Mnohé z nás už to jistě mnohokrát napadlo - chtělo by to čerstvý kyslík. Zajet na hory nebo k moři, ale to je možné až o dovolené. Naše tělo a znečištěná pleť ale tak dlouho čekat nemohou. Čistý vzduch potřebují častěji a rychle. Kde tedy tolik potřebný kyslík získat? Odpověď  je při tom celkem prostá: v kosmetickém studiu. Zde jsou kosmetičky připraveni Vám vždy poradit a pomoci. V kosmetickém studiu dodávají kyslík vašemu organismu léčebnou procedurou, zvanou oxygenterapie. Je to skvělý způsob, jak si udržet nebo zlepšit zdravotní stav. V dnešním článku vám představíme, v čem spočívá léčebná metoda oxygenterapie a pokusíme se vám usnadnit rozhodnutí, zda je pro vás oxygenterapie vhodná a které kosmetické studio navštívit.

Co je oxygenterapie?

V úvodu jsme si řekli, jak znečištěné ovzduší negativně působí na vaši pleť a celý organismus. Oxygenterapie je léčebná metoda, která velmi úspěšně vyčistí vaši pleť a zároveň napomáhá k prokrvení vnitřních orgánů. Jedná se o velmi úspěšnou metodu, která spočívá v aplikování směsi čistého kyslíku a vzduchu v jeho nejčistší formě.** ** Tento proces se provádí opakovaně a má velmi příznivé účinky, které se projeví v podstatě okamžitě. Tím se dosahuje co nejkvalitnějších výsledků. Oxygenterapie léčí a omlazuje vaši poškozenou pleť a navrací ji svěžest. Absolvováním kyslíkové kůry oxygenterapie dosáhnete rychle a bezbolestně výborných výsledků.

Kdy oxygenterapie pomáhá?

Léčebná procedura oxygenoterapie dokáže vyřešit celou řadu vašich problémů. Oxygenoterapie pomáhá odstranit dnešní, říkejme jim třeba civilizační choroby. Jako nejběžnější vyjmenujme například:

 • únava, vyčerpání a apatie - naberete nové síly

 • snížená schopnost soustředění - problémy při nedostatečné prokrvení mozku

 • stres a spěch - oxygenterapie je také vhodná relaxační terapie

 • bolesti hlavy - souvisí se stresem a únavou

 • tělesné vyčerpání - oxygenterapie řeší nedostatek kyslíku v organismu

 • smog a znečištěné ovzduší - oxygenterapie vám pomůže zdravě dýchat

 • dýchací potíže - oxygenterapie vám pomůže k vyčistění dýchacího ústrojí

 • suchá a poškozená pleť - dojde k omlazení pleti a potlačení vrásek

Výhody použití metody oxygenoterapie na pleť

Hlavní výhoda léčebné metody oxygenoterapie spočívá v tom, že působení této léčebné kůry je prováděno přírodní cestou a má dlouhodobé účinky. Metoda oxygenoterapie je též účinná pro problematickou pleť jako je akné, ekzémy a lupenka tím, že kyslík ničí bakterie. Kyslík totiž působí na pleť velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn nebo snad jizev. Není ani známo, že by se objevovalo zarudnutí či otékání kůže.

Objevili jsme kosmetický salon, kde se léčebnou metodou oxygenoterapie již dlouhodobě zabývají a kde jejich zákazníci mají s oxygenoterapiemi jen ty nejlepší zkušenosti.

Pro koho je oxygenoterapie určena?

Oxygenoterapie je určena všem, kteří chtějí být krásní a mít zdravou pleť. Záměrně uvádíme, že je určena všem, tím myslíme i muže. Ano, i muži o sebe chtějí v dnešní době pečovat a stále vyšší počet návštěv mužů v salonu André studio Radotín to jen dokazuje. Ženy jsou pro svoji krásu ochotny vytrpět případně i méně příjemné procedury, jenž by muži možná nepodstoupili. V případě léčebné procedury oxygenoterapií však obavy nejsou na místě. Kosmetická léčebná metoda oxygenoterapie absolvovaná v kosmetickém salonu André studio Radotín je naprosto bezbolestná a je proto vhodná i pro muže.

Proč tělo kyslík potřebuje?

Každý z nás jistě ví, že dýchání je základní lidská potřeba. Jedná se tedy o léčebnou metodu, která spočívá v aplikaci směsi čistého kyslíku a vzduchu. Dýcháním přijímáme vzduch do našeho těla. Vzduch obsahuje pro naše tělo nezbytný kyslík. Jeho vdechováním přivádíme živiny, okysličují se životně důležité orgány.

Výdechem se z těla odvádí jeho nevyužitá, nepotřebná část. Nejdůležitějším orgánem našeho těla, který musí být okysličován je mozek. Nejenom že řídí činnost veškerých další orgánů našeho organismu, ale má na svědomí ještě jednu důležitou vlastnost - naše mentální schopnosti a pocity. Co se stane, pokud není mozek správně okysličován? Několik příkladů při nedostatečném okysličení mozku:

 • zhoršení paměti
 • špatná nálada
 • nedostatek vitální energie
 • psychické problémy, deprese
 • pocit mdloby
 • viditelné problémy s pletí

Týkají se tyto problémy i vás? Pak se zamyslete nad způsobem vašeho života. Uvědomte si, v jakém životním prostředí žijete. Vaše tělo jednoduše kyslík potřebuje.

Kyslíková terapie k ošetření citlivých oblastí kolem očí

Vaše pleť je vystavena neustálému vlivu znečištěného ovzduší. Pokud o ni nebudete správně pečovat, může mnohem rychleji zestárnout. Proto je vhodné dopřát ji to, co vaše pleť pro vyčištění potřebuje - dopřejte ji kyslík. A přesně to vám v André studiu Radotín nabídnou. A věřte, že se o vaši pleť postarají profesionálně, o čemž svědčí celá řada spokojených zákazníků.

Ihned po absolvování této procedury spatříte v zrcadle první výsledky: vaše pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a pokud máte malé vrásky, již je na pleti nenajdete. Po kyslíkové terapii vaše malé vrásky zcela zmizí. Oxygenoterapie je k vaší pleti natolik jemná a šetrná, že se používá také k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí.

**
**

Výhody léčebné metody oxygenoterapie

Mnozí z vás si možná položili otázku, proč nazýváme metodu oxygenoterapie léčebnou procedurou. Odpověď je jednoduchá - oxygenoterapie je skutečně dlouholetou praxí prověřená léčebná metoda. Nelze ji tedy považovat za pouhý kosmetický zásah. Na závěr si shrňme, jak na pleť oxygenoterapie působí:

 • zvlhčuje pleť
 • vypíná a zjemňuje vrásky
 • malé vrásky dokáže odstranit
 • zlepšuje elasticitu vaší pleti
 • má výrazný liftingový efekt

A to vše bezbolestně, přirozenou cestou, s okamžitým účinkem a dlouhodobým trváním. Oxygenoterapie neléčí pouze tělo, ale i duši.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16109 (rodina-finance.cz#22706)


Přidat komentář