Kavitace a trvalá epilace Praha

Některá kosmetická ošetření jsou více vyhledávaná na jaře a v létě, konkrétně se jedná o neinvazní liposukci a trvalou epilaci. Na podzim a v zimě, dlouhé bundy a kabáty skryjí to, čím se nechceme zrovna chlubit. V létě však nic neutajíme.

Trvalá epilace

Rozhlédnete-li se na pláži, nebo u bazénu kolem sebe, zaznamenáte ženy, které se mohou pochlubit dokonale hladkou pokožkou bez chloupků. Spatříte však i ženy, jejichž nohy, paže, třísla, podpaží pokrývají chloupky. Z estetického hlediska rozhodně vypadá lépe, pokud se snažíme, aby nás „nezdobily chloupky", nebo "dorůstající strniště“.

Epilace pomocí metody IPL

Je mnoho způsobů depilace a epilace, kdy každá metoda přináší určité výhody, ale i nevýhody. Vyzkoušely jste však již trvalou epilací pomocí jedinečné technologie IPL? Jedná se o nejmodernější metodu, při které dojde k trvalému odstranění nežádoucích chloupků, ať už na partiích těla (paže, ňadra, podpaží, bříško, podbřišek, třísla, stehna, lýtka), tak obličeji (brada, knírek, srostlé obočí). IPL znamená zkratku pro intenzivní pulzní světlo.

Výhody a důvody, proč se rozhodnout pro fotoepilaci

 • Jedná se o nebolestivé ošetření. V případě, že jste skutečně citlivé, můžete při ošetření zaznamenat mírné teplo,  kde je zrovna prováděna fotoepilace.
 • Jedná se o velmi rychlou a jednoduchou metodu epilace.
 • Pomocí epilace IPL technologií je možné odstranit chloupky na jakékoli části těla, včetně obličeje.
 • Po ošetření IPL světlem se budete moci těšit z dokonale hladké pokožky.
 • Jedná se o skutečně** dokonalé odstranění chloupků**, a to pigmentových, tj. zbarvených vlasových folikul. Abyste však měly jistotu, jak u Vás bude trvalá epilace úspěšná, zkonzultujte ošetření s kosmetičkou.
 • Fotoepilace je vhodná pro ženy, muže, a to od 18ti let.

Jak dlouho trvá epilace IPL světlem

Je třeba poznamenat, abyste se mohly těšit z trvalé epilace, je zapotřebí si zajít** na epilaci opakovaně**, kdy četnost ošetření se pohybuje v rozmezí třech a šesti návštěv, a to v rozmezí tří až šesti týdnů. Některé chloupky jsou totiž viditelné, ovšem jiné v tzv. klidovém režimu, a ty je zapotřebí také „zlikvidovat“. Četnost ošetření se odvíjí od typu Vaší pleti, zbarvení, ale i síly chloupků.

Co se týče délky samotného ošetření, odvíjí se od rozsahu ošetřované plochy. Pro Vaši představu, pro ošetření noh je zapotřebí cca 60 minut Vašeho času. Během této doby však můžete naprosto vypnout, relaxovat, nebo si povídat s kosmetičkou, zatímco se bude věnovat odstraňování Vašich chloupků.

Princip epilace IPL technologií

Při ošetření dochází k zahřátí vlasových folikul, a to na teplotu kolem 75°C, výsledkem je pak jejich zničení.

Jak se chovat po ošetření IPL světlem?

Po jednotlivém ošetření se doporučuje, abyste se po dobu dvou týdnů nevystavovaly přímým slunečním paprskům, nebo soláriu. Také používejte ochranné krémy s vysokými ochrannými faktory.

Bezprostředně po ošetření můžete zaznamenat jemné začervenání, a to v partiích, kde proběhla epilace. Jedná se však o naprosto běžnou, standardní reakci. Stačí, když si na ošetřované partie těla, obličeje, aplikujete regenerační, hojivé kosmetické produkty.

Kdy se trvalá epilace technologií IPL nedoporučuje?

 • Těhotenství – v případě, že čekáte miminko, není vhodné, aby Vám kosmetička prováděla epilaci v oblasti bříška a podbřišku. V případě, že máte rizikové těhotenství, vynechejte trvalou epilaci IPL do doby, než se Vám miminko narodí. Do té doby můžete sáhnout po jiných metodách, ať už mokrého holení, nebo depilaci za pomocí vosku aj. Jakmile však bude u Vás možné ošetření provést, budete se moci těšit z hladké pokožky bez chloupků na velmi dlouhou dobu.
 • Suchá, šupinkovitá, olupující se pokožka – je doporučováno, abyste vydržely, než se objednáte na trvalou epilaci, do doby, než se Vám obnoví pokožka.
 • Spálená kůže, ať už od sluníčka, nebo přemíry návštěv solária – jakmile se však Vaše kůže zregeneruje, je možné se objednat na trvalou epilaci IPL.
 • Otevřené rány – stal se Vám úraz, nehoda, kdy máte sedřenou kůži s otevřenou, nezhojenou ranou? Pak počkejte s trvalou epilací IPL světlem do doby, než se Vám rána zahojí.
 • Lupénka – raději se informujte u Vašeho ošetřujícího lékaře, zda si můžete nechat ošetřit pokožku IPL světlem.
 • Rakovina kůže

Kavitace - neinvazní liposukce

Také patříte mezi ženy, které ač cvičí, hlídají se v jídelníčku, tak tukové špíčky v určitých partií těla, nejdou pryč? Bohužel, i když děláme všechno možné, abychom docílily postavy, se kterou bychom byly spokojené, mohou za nás neúspěch jednotlivé životní etapy, jako je puberta, těhotenství a menopauza.

Jedním ze skutečně účinných způsobů odstranění nahromaděných tukových buněk, ale také zpevnění, zeštíhlení pokožky, zmírnění až odstranění celulitidy, patří kavitace, nebo-li neinvazní liposukce, tj. bez zásahu do struktury kůže.

Pro koho je vhodná kavitace?

Ať jste muž, žena, je Vám dvacet, čtyřicet, šedesát, sedmdesát…, kavitace je možná prakticky v jakémkoli věku od 18 let.

Výhody a důvody, proč se rozhodnout pro kavitaci

 • Viditelný úbytek v ošetřovaných partií (paže; pas; bříško; boky; zadeček; stehna) – již po prvním ošetření se budete moci těšit nejen z viditelného, ale i měřitelného úbytku, a to v rozmezí dvou až čtyř centimetrů.
 • Kromě úbytku tukových buněk dojde ke zmírnění, až úplnému odstranění celulitidy - trápí Vás kromě tukových špíčků pomerančová kůže? Pak díky kavitaci, odstraníte tzv. dvě mouchy jednou ranou. Je však třeba poznamenat, že tak, jako u každého ošetření, je i zde nutné, abyste podstoupily několik ošetření, ne jen jedno.
 • Při kavitaci dochází ke zrychlení Vašeho metabolismu, tj. odstranění nežádoucích nahromaděných toxinů v těle.
 • Bezbolestný způsob ošetření – jste citlivé na bolest? I když se říká, že „za krásu se musí trpět“, nebo „krása bolí“, tak v tomto případě to rozhodně neplatí a není důvod, aby tomu tak bylo.
 • Ošetření bez nutnosti následné hospitalizace – na rozdíl od tumescenční liposukce, v případě neinvazní liposukce, není nutné, abyste byly po ošetření hospitalizovány, tj. prakticky ihned po ošetření můžete dělat to, co jste zvyklé.
 • Po ošetření je Vaše pokožka hebká a jemná.

Další služby v Praze

 • Zpevnění, mezoterapie, vytvarování a regenerace těla, za pomoci využití přístrojové masáže
 • Rehabilitační masáže, pomáhající při uvolnění svalstva, šlach, bolestivých stavů aj.
 • Ruční masáže, kdy si můžete vybírat z nabídky: lymfatické drenáže; relaxační, rekondiční a sportovní masáže; Hot Stones masáže lávovými kameny; Ego Sférické Candle masáže.
 • Ozónová regenerační lázeň s fototerapií – představuje revoluční způsob ošetření rukou a nehtů, za pomoci profesionálního přístroje.
 • Bělení zubů, přístrojem Dentalux.
 • Ultrazvukový peeling, lifting, fotorejuvenace, laserové ošetření, pro zregenerování, omlazení, oživení pleti, ať už Vás trápí vrásky, povadlá pleť, akné, jizvičky po akné, pigmentové skvrny aj.

Trvalá epilace IPL světlem a kavitace, představuje ideální řešení pro každého. Díky bezbolestnému ošetření, vysoké úspěšnosti ošetření, patří k velmi vyhledávaným kosmetickým procedurám, a to nejen ženami, ale i muži.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16082 (rodina-finance.cz#22577)


Diskuze a zkušenosti

Jana Vodáková | 11.02.2011 14:14
Kavitace a trvalá epilace Praha Děkuji za Vaše doporučení, oceňuji profesionální a vstřícný přístup masérky i milé zacházení, úbytek váhy i objemu se dostavil hned po prvním ošetření. Jsem nadšená.

Karolína Menšíková | 11.02.2011 15:07
kavitace Absolvovala jsem již třetí ošetření a z výsledků jsem naprosto nadšená. Současně mi dělají kavitaci i radiofrekvenci a celulitida mi mizí přímo před očima. Určitě vyzkoušejte.

Dana Zábranská | 11.02.2011 15:08
IPL Depilace S depilaci IPL jsem velice spokojená, nechala jsem si odstranit chloupky na nohou a v podpaždí a nemůžu si to vynachválit. Vřele doporučuji.


Přidat komentář