Kavitace a liposukce - Ostrava

Udržet si krásnou a pevnou postavu, je snem každé ženy i muže. Postava je dostatečnou vizitkou, jak se o své tělo staráme. Ovšem je také mnoho z nás, které tyto problémy nemohou ovlivnit díky hormonálním změnám.

Tukové polštářky, povadlá kůže, vrásky, to vše má za následek náš životní styl. Je mnoho řešení, jak se těchto viditelných změn zbavit. Můžeme začít s dietou, chodit do posilovny, ale nakonec stejně zjistíme, že veškerá snaha, byla zbytečná. Velmi dobrým řešením, je například kavitace nebo-li neinvazivní liposukce. Tato metoda je velmi oblíbená a osvědčená již dlouhá léta. Jak tato metoda vypadá a jaké jsou její výsledky?

Kavitace - neinvazivní bezbolestná liposukce - salonlila.cz

Kavitace je forma neinvazivní liposukce, která dokonale vytvaruje postavu a zbaví tělo přebytečných tukových polštářků, celulitidy na všech partiích těla. Na bezbolestnou liposukci se můžete objednávat u paní** Miluše Otrubové** na telefonním čísle 605 856 640. Salón najdete v Ostravě - Mariánské Hory, na ulici Baarova 1161/15. Je zcela bezbolestná bez vedlejších účinků. Tato metoda pracuje na fázi tak zvaného podtlaku, pomocí kterého dojde k rozproudění krevního a lymfatického oběhu. Tímto následkem se tuk odplavuje přes lymfatický systém do jater a dále je vylučován z těla ven. Kombinací ultrazvuku a vakuové hlavice velmi efektivně zmizí celulitida, pokožka je hladká a jemná.

www.salonlila.cz

Kavitace je velmi šetrné ošetření. Nepoškozuje kůži, cévy ani nervy. Tato metoda se používá na tyto partie:

 • nohy
 • hýždě
 • stehna
 • břicho
 • boky ale také horní končetiny

Jsme si jisti, že v salónu budete velmi spokojeni.

Postup před ošetřením kavitací

Jestliže jste rozhodnuti podstoupit bezbolestnou liposukci 3. generace, jak se této metodě také říka, je potřebné dodržovat hypo - kalorickou dietu a vypít dostatek tekutin, před ošetřením. Proto byste měli vypít den před a dva dny po tomto ošetření 2 až 3 litry vody. Tekutiny pozitivně podporují odplavení tuků z těla. Toto ošetření trvá 40 minut při průměrné velikosti ošetření.

Lymfatické masáže v Ostravě

Tato masáž je velmi oblíbenou masáží vzhledem k jejím skvělým účinkům. Velmi dobře působí na celulitidu, detoxikuje organismus, posiluje fyzickou kondici a je brána jako prevence před nádorovým onemocněním. Velmi dobře působí také na různé otoky, kloubní onemocnění, při popáleninách a utišuje bolesti po operacích. Lymfatická masáž je příjemná bez vedlejších účinků. Ta pracuje na bázi tak zvaných postupových vln. Jestliže se u citlivějších pacientů vyskytnou nepříjemné pocity, musí se sdělovat masérovi. Ten nastaví takový tlak vln, aby to klientovi vyhovovalo. Pokud máte celulitidu, doporučuje se minimálně 10 procedur. Masáže jsou v rozsahu 30 až 60 minut. Na celulitidu se většinou používá přístrojová drenáž.

Kdy není vhodné tuto masáž podstupovat

I přesto, že má tato metoda velmi dobré vlastnosti na náš organismus, není vhodná při určitém zdravotním omezení. Proto je vhodná konzultace s lékařem, pokud chcete tuto masáž podstoupit. Lymfatická masáž se nedoporučuje:

 • v těhotenství a akutních horečnatých i bakteriálních onemocnění
 • při problémech se srdcem, s játry a ledvinami

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv změnu nebo masáž, vždy je to správný krok k dokonale vysněné postavě, detoxikaci organismu a dovršení celkové relaxaci a harmonii, celého těla. Masáž je základem pro dokonalé zdraví a kavitace pro zbavení se přebytečných tukových polštářků.

 

Průběh kavitace v kosmetickém salonu

V kosmetickém salónu Vám kosmetička změří obvod dané partie, kterou bude ošetřovat, před i po kavitaci. Je to proto, abyste sami viděli zřetelné výsledky během kavitace. Potom se nanese gel a krouživými pohyby se ošetří postižené místo tukovými polštářky. Pocit slabého mravenčení a pískání není nebezpečné, ale zcela přirozené. Po 40 minutovém ošetření je kosmetičkou prováděna 20 minutová lymfodrenáž, která rychleji napomáhá ke kvalitnímu odbourávání tuků. Ale také detoxikuje organismus, zlepšuje celkově Váš metabolismus a má mnoho dalších velmi blahodárných účinků na celé tělo.

Po ošetření nejste nijak omezeni v každodenní činnosti, ani práci. Ba naopa,k sport a jemu podobné aktivity, jsou vhodné, protože i to pomáhá k rychlejšímu odbourávání tukových polštářků. Kavitace by se měla podstupovat vždy 1 krát za 2 týdny a na udržení stálých výsledků, průběžně za 5 až 6 měsíců. Veškeré intervaly, ovšem záleží na problematice daných částí těla a požadujících výsledcích.

Výhody ošetření pomoci kavitace

 • přesné a cílené ošetřované partie
 • vysoká účinnost při redukci tukových polštářků
 • ošetření je neinvazivní – proto nedochází k narušení kůže, cév a nervů
 • vhodné řešení pro ošetření jak větších tak i menších ploch
 • viditelný výsledek
 • neomezuje v každodenní práci a sportu

Pro koho není vhodná kavitace?

Je sice známo, že neinvazivní liposukci mohou podstupovat všichni do 75 let, ale měli bychom brát na vědomí, že všechny** procedury** mají své pro a proti. To samé platí i u neinvazivní liposukce. Tuto metodu by proto neměli podstupovat:

 • těhotné maminky
 • lidé s cévními poruchami a aterosklerózou
 • kožním onemocněním na ošetřovaném místě
 • po transplantacích a lidé se srdečními chorobami
 • s vysokým cholesterolem a vážným jaterním nebo ledvinovým onemocněním
 • kovovými implantáty v místě ošetření a lidé trpící trombózními stavy

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16124 (rodina-finance.cz#22764)


Přidat komentář