Kadeřnictví, kosmetika a masáže v Praze

Vypadat dobře, znamená také cítit se dobře. Atraktivní lidé jsou nám sympatičtější a prý i v zaměstnání vydělávají více. Proto chce každý vypadat co nejlépe. Jak na to vám poradí v Beauty salonu Sempre Stella v Praze.

Salon krásy v Praze - Beauty salon Sempre Stella

Chcete vypadat dobře, cítit se dobře, získat přirozené sebevědomí a obdiv?

Tak v tom případě byste měli navštívit Beauty salonu Sempre Stella na ulicích Zborovské 12 a Lesnické 8, v Praze 5 na Smíchově. Tento nově otevřený salón krásy vám nabídne nejen široké spektrum možností proměny, ale zejména nové a moderní postupy, které si oblíbíte stejně tak, jako mnoho zákazníku před vámi.

Sempre stella

V této hektické a uspěchané době je nutné si občas dopřát chvilku času jen pro sebe a své tělo. Uvolnění, které zde naleznete, bude umocněno výsledným perfektním vzhledem a vaší naprostou spokojeností. Již se nebudete trápit co s vlasy, nebude vás omezovat bolestivé a ztuhlé svalstvo a navazující bolest hlavy. Zbavíte se neduhů své pleti a získáte dokonalé nehty.

Kadeřnictví Praha

www.semprestella.cz

Profesionální kadeřnictví v Praze

Vlasy nejsou jen pokrývkou hlavy. Obzvlášť u žen mohou vlasy, jejich kvalita, barva a zejména střih vypovědět více o své majitelce. Díky moderní technologii, kterou v Beauty salonu Sempre Stella používají, se lze dostat jednotlivým vlasům „na chlup“. Tedy zjistit kvalitu a případný problém vlasu pomocí kamery na diagnostiku vlasů. Na základě této diagnostiky lze pak snadno a s přehledem určit přesnou a účinnou péči o vlasy, doporučit používání vhodných prostředků a naopak rozloučit se s těmi nevhodnými.

Profesionálové, kteří se o vás v salonu budou starat, ví naprosto přesně, jak vlasům dodat ztracenou vitalitu, lesk, pevnost a pružnost.

V nabídce služeb naleznete jako klasické stříhání, mytí, foukanou a styling, tak veškeré služby v oblasti barvení, tj. přeliv, barva, melír, tónování, repigmentace (navrácení původní barvy), také oprava barvy, dobarvení, dále také trvalá ondulace, zmíněná diagnostika vlasů – trichologie, také narovnávání vlasů.

Salon sempre stella

www.semprestella.cz

Kosmetika v salonu Beauty Sempre Stella v Praze

Krásná a zdravá pleť je mnohem atraktivnější, než tak, která se leskne, hýří pupínky a černými tečkami a navíc nějakým tím nežádoucím chloupkem. Ne však každý z nás má to štěstí a vlastní bezproblémovou pokožku bez jakékoli zvláštní péče.


Pokožka na obličeji je mnohem náchylnější a vzhledem k době, ve které žijeme, je nutné ji věnovat dostatečnou péči. Moderní metody, které zde v salónu provádějí, jsou nejen již mnohem příjemnější a šetrnější, ale také efektivnější. Profesionálka vaši pleť diagnostikuje ihned při prvním kontaktu s vámi a doporučí to nejvhodnější ošetření. V nabídce se skýtají jakési balíčky pro přesné a efektivní ošetření. Například jinak bude kosmetička přistupovat k pleti, jejich stáří je 20, 30, 50 nebo 60 let. Také jiné péče se vám dostane, máte-li suchou, citlivou pleť na rozdíl od klientky, která má silně mastící se pleť se spoustou projevů akné.

Využít zde můžete i klasickou kosmetickou depilaci horkým voskem či voskovými pásky a třeba parafínový zábal na ruce.

Nabídka nezapomíná ani na celkovou péči o pokožku a nabízí jednotlivé programy, kterými jsou například zpevnění postavy, detoxikace, anticelulitida a zbavení se přebytečných tuků, zpevnění postavy, nebo jen poprsí a také modelace postavy.

kosmetika v praze

www.semprestella.cz

Nabídka masáží v Beauty salonu Sempre Stella

Důležitou součástí moderního způsobu života je také příjemná a uvolňovací masáž. Neustálý stres a shon, ve kterém žijeme, se na nás podepisuje více, než si někdy připouštíme. S bolestmi hlavy, zad, zažívacími problémy či nechutenstvím často navštěvujeme lékaře a přitom u většiny těchto trápení je odhaleno, že dle fyziologie je tělo zcela nezměněné. Dle medicíny tedy není problém, jenže on je a jeho příčina je právě stres. Přitom v tomto případě stačí málo - alespoň jednou týdne navštívit odborníka - maséra či šikovnou masérku a zcela se oddat účinkům uvolňovacích masáží.

V Beauty salonu Sempre Stella je nabídka masáží skutečně pestrá a jestliže se mezi názvy jednotlivých druhů masáží neorientujete či netušíte, která by pro vás přicházela v úvahu, nechte si od odborníků v salonu poradit. Na základě krátkého rozhovoru a diagnostiky potíží, vám masér doporučí vhodnou terapii i s doplňkovými službami.

Klasická masáž

Nesmí v nabídce masáží rozhodně chybět. Je vhodná pro všechny a téměř kdykoli. Uvolní, nabudí, regeneruje a její pravidelné užívání vede nejen k omezení celulitidy, ale vůbec běžných problémů s pokožkou.

Při klasické masáži lze využít i doplňkových služeb, kterými jsou relaxační masáž obličeje anebo peeling na záda.

Masáž Lomi lomi

technika známá také pod názvem havajská masáž je manuálně dělaná masáž, která je prováděna víceméně předloktím. Masér při masáži vypadá, jakoby prováděl starý havajský tanec a to proto, neboť právě z tohoto tance masáž pochází.

Masáž Lomi Lomi je** poněkud tvrdší, za to naprosto uvolňovací technika**, která nejen že zbaví tělo napětí a stresu, ale také dodá potřebnou sílu, vitalitu a svěžest.

masážní lůžko

www.semprestella.cz

Masáž horkými lávovými kameny

Naprosto uvolňovací technika, dělaná jako pro problémy s klouby a vůbec pohybovou soustavou. Příjemné teplo kamenů a vhodná technika tělo prohřejí a uvolní z nich škodliviny.

Z nabídky lze vybrat buďto klasickou masáž horkými lávovými kameny (ideální právě pro problematické klouby), anebo relaxační techniku, která také kloubům výrazně prospěje, ale zaměřuje se vůbec na celé tělo.

Masáž lávovými kameny v Praze

www.semprestella.cz

Medová detoxikační masáž

Med je nejen dobrý léčitel, ale také skvělý antioxidant. Speciální masáží s použitím medu tak dosáhneme uvolnění škodlivin a jedů, která pak snáze odcházejí z těla ven. Po masáži budete nejen příjemně uvolnění, ale navíc pocítíte jistou sílu, vitalitu a energii.

Čokoládová masáž

Jde spíše o zábal a vůbec péči o pokožku, než typickou masáž. Účinky čokoládové masáže poznáte jak na pohled, tak na pohmat. Vaše pokožka pak totiž bude mnohem jemnější, vláčnější a sametově hebká. Pravidelnou aplikací kúry docílíte perfektního čištění a uvolňování jedů z pokožky ven.

Mořské řasy

Další technika, která se spíše podobá kosmetické péči o tělo, než masáži, neboť zahrnuje zábal, peeling a samotnou masáž. Je to uvolňovací a detoxikační procedura, která působí hodně do hloubky kůže a tak se řadí mezi vysoce uvolňovací techniky. Klient se po ní cítí odpočatý, očištěný a svěží.

Ajurvédská masáž

Technika s poněkud krkolomným názvem je perfektní proti časová bomba. Její provedení a pravidelná návštěva omezují stárnutí pleti a vyhlazení případných vrásek. Zaměřuje se na obličej, jeho napětí, které naprosto a téměř neuvěřitelně uvolňuje.

Čínská energetická masáž

Výborná masáž pro všechny, kteří chtějí posílit tělo na úrok posílení ducha a mysli. Technika vás naburcuje energií a uvolní napětí.

Reflexologie

Známá terapie pro odstranění bloků v těle. Jednotlivé části našeho chodidla představují jednotlivé orgány v našem těle, respektive právě tam jsou jejich nervová zakončení. Odborným zacházením se tak uvolní blok a tak spousta jiných zdravotních obtíží.

Manikúra a modeláž nehtů v Praze

mdeláž nehtů

www.semprestella.cz

V nabídce Beauty salonu Sempre Stella je také kvalitní** manikúra, pedikúra a modeláž nehtů** s nejnovějšími technikami a používanou kosmetikou. Nechybí francouzská manikúra, P-shine, parafínový zábal, také pánská manikúra, lakování, zdobení. Z modeláže pak nehty stále nejoblíbenější gelové a i ty odolnější – akrylové.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16100 (rodina-finance.cz#22682)


Přidat komentář