Jak být krásná a dokonalá? Salón Lisien

Být krásná, upravená a stále přitažlivá je snem každé ženy. Je ovšem mnoho žen, které neví jak tyto sny proměnit ve skutečnost. Proto je dobré nechat si ohledně stylu a vzhledu poradit od odborníka.

K tomuto účelu jsou vhodné různé kosmetické salóny, které dopřávají ženám dokonalý komfort. Jedním z nich je luxusní rodinný wellnes salón Lisien, jehož majitelkou je Markéta Lisická. Tento salón Lisien můžete navštívit ve dvou pobočkách, a to ve Frýdku Místku na ulici Hluboká nebo v Brušperku na ulici Soukenická. Pojďme si přiblížit co Vám salón Lisien nabízí za služby.

logo salónu Shlédněte internetové stránky www.lisien.eu nebo klikněte přímo zde a dozvíte se více informací o nabízených službách tohoto studia.

Objednávejte se na telefonním čísle: 736 609 605

Kosmetický salón Lisien - Frýdek Místek, Brušperk

Při první návštěvě kosmetického salonu Lisien pocítíte rodinnou atmosféru. Přivítá vás milý a vstřícný personál, který Vás obdaruje květinou a šampaňským. Podle Vašeho přání Vás zde budou rozmazlovat, a to bude mít za následek pocit uvolnění, spokojenosti a odejdete mnohem více sebevědomější. Salón  Lisien ve Frýdku místku a v Brušperku Vám nabízí možnost tohoto komfortu i u Vás doma. Pokud se nemůžete dostavit do salónu, po objednání přijede personál k Vám domů. Záleží vždy na tom, jakou proceduru si budete přát. **Zásada salónu Lisien ve Frýdku Místku a v Brušperku je vždy spokojený zákazník.
**

Služby kosmetického salónu Lisien

Kosmetický salón Lisien ve Frýdku Místku a v Brušperku nabízí tyto služby:

Kadeřnictví ve Frýdku Místku a v Brušperku

Pokud se rozhodnete si nechat ostříhat, obarvit, upravit nebo pouze oživit Vaše vlasy, potom budete s touto nabídkou spokojeni. Tuto možnost mohou využít nejen ženy, ale také muži a děti. Všem bude dopřán naprostý komfort. Profesionální kadeřnice Vám udělá jakýkoliv střih, podle Vašeho přání. Pokud si sami nebudete vědět rady s úpravou vašich vlasů, ráda Vám poradí, a to na zcela profesionální úrovni. Máte také jedinečnou možnost využít oblíbené metody** prodlužování a zahušťování vlasů**, nebo masáž hlavy. Kadeřnictví Vám nabízí tyto základní služby:

 • Diagnóza vlasů, masáže vlasové pokožky, foukání, stříhání, barvení a melírování.
 • Účesy společenské, svatební i na běžné nošení, vlasové, relaxační a vyživovací zábaly.
 • Vyholování různých znaků pomocí břitvy, zdobení různými třpytkami a podobně.
 • Ale také líčení, jako jsou společenské, denní, svatební.

Pedikúra a modeláž nehtů v kosmetickém salonu Lisien

Pedikúra je v kosmetickém salónu Lisien naprosto skvělá. Nejen, že se dočkáte upravených nehtů, ale také svěžích gelových koupelí. Můžete si vybrat ze tří vůní a to levandule, pepermintu a aloe, které uvolní bolavé nohy. Nebo si můžete vybrat koupel květinovou. Vždy záleží pouze na Vašem výběru. Nehty prozradí nejen Váš věk, ale také to, jak o ně pečujete. Proto je nutné o ně pečovat pravidelně, abyste předešli zbytečným bolestem a nepěkného vzhledu. Pedikérka Vám nabízí tyto služby pro úpravu nohou a nehů:

 • Základní pedikúra, AQUA pedikúra, masáž nohou
 • Peeling, parafínové zábaly, zdobení lakem, nálepky a kamínky na nehty.
 • Bílou a barevnou francii

laserová péče o pleť

Manikúra a nehtová modeláž v kosmetickém salonu Lisien

Jestliže toužíte po krásných nehtech a rukou, potom i toto Vám nabízí profesionální manikérka v komsetickém salónu Lisien ve Frýdku Místku a v Brušperku. Manikúra je vhodná pro každého. Velmi příjemná a s mnoha efektivními účinky je teplá manikúra, která zvláčňuje kůžičku kolem nehtů a zatvrdlou pokožku na rukou. Tato procedura Vám zpevní nehty, které poté budou vyživené. Manikérka v kosmetickém salónu Lisien Vám nabídne tyto procedury:

 • francouzská manikúra - je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro slavnostní příležitosti.
 • vampíří nehty - krátké i tmavé
 • možnost výběru materiálu a modeláž akrylem, lakování, zdobení, AQUA manikúra
 • nové nehty GEL + AKRYL, potažení přírodního nehtu, bílou a barevnou francii
 • p – SHINE, nálepky a kamínky, peeling, masáž rukou a parafínový zábal

Kosmetika ve Frýdku Místku a v Brušperku

Kosmetika neboli vizážistka je výbornou metodou pro omlazení pleti. Pomocí různých jemných masáží, masek a kvalitních kosmetických přípravků Vás vizážistka promění v krásnou ženu. Kosmetička v salónu Lisien Vám také ráda nabídne takzvanou typologii. V kosmetickém salónu Lisien máte jedinečnou možnost využít například těchto služeb:

 • prodlužování řas
 • Ozdobné tetování -  je nádhernou ozdobou, která podtrhne Vaší styl. Toto tetování je možné provádět s jakoukoliv volbou barev a třpytek zároveň.
 • pernamentní make-up a líčení
 • kamínky do zubů
 • masáže, masky a mnoho dalších příjemných procedur s kosmetikou spojené.

Masáže ve Frýdku Místku a v Brušperku

Pokud jste unavená a bez energie, potom Vám salón Lisien nabízí velikou škálu různých relaxačních a uvolňovacích masáží. Profesionální masér Vás dostane do uvolnění a harmonie. Pomocí masáží se také můžete v krátké době zbavit například celulitidy, vrásek, povadlé pokožky a podobně. Masér Vám nabízí například tyto masáže:

 • masáže - klasická masáž, masáž nohou, lymfatická a anticelulitidní masáž

sportovní, relaxační, obličejovou, medovou detoxikační masáž i masáž lávovými kameny

 • Wellnes progam - peeling, masáž a maska
 • exluzive program - termo kalhoty, peeling, masáž, parafín i masáž na ruce a nohy
 • lymfa wellnes - peeling, masáž lymfatických cest a maska
 • anticelutidní wellnes program - peeling, anticelulitidní masáž a maska
 • exluzive anticelulitidní program - peeling, termo kalhoty, anticelulitidní masáž, maska, parafín na ruce i nohy a mnoho dalších velmi příjemných a účinných procedur spojené s výživovým a pohybovým poradenstvím. Ale také možnosti různých dárkových poukazů na jakoukoliv masáž pro Vaše blízké.

Formování postavy ve Frýdku Místku a v Brušperku

Tato procedura se dělá za pomoci speciálního bandážovacího obleku. Metoda je vhodná na celkovou regeneraci organismu, zbavení se celulitidy, zmenšení objemu a k dokonalému hubnutí. Tento oblek pracuje pomocí tepelně – infra -červeného systému, jehož výsledky jsou rychle viditelné. Je vhodný zejména pro:

 • cílené hubnutí v problémových partiích, likvidace celulitidy, zpevnění povolené pokožky, podpora látkové výměny
 • zmírnění bolestí při revmatických obtížích, zlepšení stavu při poruchách spánku, podpora prokrvování
 • mírnění menstruačních bolestí, trávení podporující účinky, zlepšení celkového zdravotního stavu
 • zvýšení odolnosti organismu, uvolnění při bolestech svalů

Prodej produktů v salónu Lisien

Pokud máte rády skutečně kvalitní kosmetiku, bižuterii nebo vlasovou dekoraci, potom i zde máte jedinečnou možnost si tto věci pořídit. Pokud si chcete udělat radost, potom máte na výběr z těchto produktů:

 • profesionální vlasová kosmetika
 • keramické kartáče
 • bižuterie
 • dekorativní vlasová kosmetika
 • žehličky a fény na vlasy
 • možnost zapůjčení příčesků nebo vlasové dekorace

Jak se stát masérkou nebo kosmetičkou?

Chtěly byste se stát  profesionálkou, tak jako jsou pedikérky, masérky, kosmetičky, manikérky nebo stylistky? Pokud ano, potom Vám salón Lisien nabízí jedinečnou možnost kurzů. Je vhodný zejména, pokud se budete chtít například starat o svůj vzhled. A to i v době, kdy nemáte čas si zajít do salónu. Během 15 minut Vás profesionálky naučí vše pro Vaši krásu. A to i v pohodlí Vašeho domova.

Kosmetické salóny nám dávají šanci stát se krásnými a stále přitažlivými ženami. Ale také nám jsou vždy na blízku, pokud potřebujeme jakoukoliv úpravu, třeba na společenské akce, svatby a podobně. Jejich služby jsou vždy na profesionální úrovni, což dokáže zajisté ocenit každá z nás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16113 (rodina-finance.cz#22716)


Přidat komentář