IPL - trvalá depilace Praha

I když tzv. přírodní typy mají co do sebe, přeci jenom nepůsobí příliš esteticky, pokud si vyjdeme v sukni, šortkách, plavkách, tílku bez rukávů a naše nohy a podpaží zdobí porost chloupků. Nebaví Vás opakovaná depilace? Pak vsaďte na metodu IPL.

Permanentní make-up, ano, s tímto spojením se setkáváme v časopisech, na internetu, ale permanentní depilace? Ať už hovoříme o trvalé epilaci, depilaci, permanentnímu odstranění chloupků, máme na mysli tzv. Fotoepilaci IPL (Intenzivní pulzní světlo), která nás zbaví nežádoucího ochlupení, nezávisle na barvě chloupků.

Kdo může využít trvalou depilaci?

Ač by se na první pohled mohlo zdát, že chloupky si nechávají odstraňovat pouze dívky a ženy, není tomu tak. Najdou se i muži, kteří vyhledávají způsoby trvalé depilace, ať už z důvodů estetických, nebo sportovních. Trvalá depilace IPL je vhodná prakticky pro každého, bez rozdílu věku a pohlaví.

Jaké části těla je možné ošetřit IPL?

Pro IPL snad nejsou partie, které by nebylo možné přístrojem ošetřit. Nejčastěji jsou poptávané partie obličeje (knírek, tváře, brada), podpaží, ramena, prsa, záda, ruce, bříško, třísla, intimní partie, nohy.

Neinvazní ošetření IPL je bezbolestné

Určité partie těla, jako jsou třísla, podpaží, knírek, okolí bradavek aj., jsou velmi citlivá pro odstraňování chloupků. Pokud jste zkusili depilaci voskem, víte, že ošetření je docela bolestivé. Oproti tomu trvalá depilace IPL je bezbolestná. Většina klientů a klientek vnímá ošetření jako lehké štípnutí nebo pocit tepla, rozhodně necítí bolest, jako takovou.

Trvalé odstranění chloupků

Již jste vyzkoušeli nejrůznější** metody depilace a epilace** v podobě mokrého holení, depilace pěnou, voskem, krémem, epilátorem, avšak vždy, dříve nebo později se opět objevily chloupky?  S revolučním** přístrojem IPL Ariane** nemusíte počítat dny, týdny ani měsíce, než Vám chloupky opět vyraší, prostě se již neobjeví. Není to žádný reklamní trik, ani nalákání důvěřivých zákazníků. Samozřejmě nemůžete počítat, že po jednom ošetření bude vše vyřešeno, ovšem po absolvování několika zákroků, v průměru stačí tři až osm procedur, se budete moci těšit až 100% efektu trvalého odstranění chloupků. ** **

Jak pečovat o pokožku ošetřenou IPL?

V prvé řadě je třeba říci, že ošetření je natolik šetrné, že Vás nijak neomezuje v činnostech, které jste před ošetřeními vykonávali. Je však třeba se po určitou dobu vyvarovat přímých slunečních paprsků a návštěvě solárií, před a po ošetření. Je vhodné a doporučováno, abyste používali ochranný krém s vysokým UV faktorem.

Příjemné ceny a spousta výhod při odstranění chloupků

Rozhodujete se pro odstranění chloupků na jedné nebo více partiích těla? Každá služba něco stojí, a samozřejmě Vaše rozhodování bude možná odvislé i od stavu Vašich financí.

Vyzkoušejte ošetření IPL v Praze

Nemusíte čekat, než jaro zaťuká na dveře, abyste začali se sebou něco dělat. Dopřát si pokožku bez chloupků, můžete v kterémkoli ročním období. Těšte se z hladké pokožky, bez nepříjemného, dorůstajícího strniště. Díky ošetření IPL už nebudete muset myslet na opakovanou depilaci, a to jednou pro vždy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16103 (rodina-finance.cz#22689)


Přidat komentář