Invazivní liposukce Chomutov - Jirkov

Přemýšlíte nad tím, jak si poradit s nadbytečnými kily, aniž byste museli náročně sportovat a aby se výsledek dostavil co nejdříve? Zkuste liposukci. Dnes máte spoustu možností, jak zatočit s nadváhou a porazit i celulitidu.

Invazivní nebo neinvazivní liposukce?

Liposukce samotná má za úkol zeštíhlit a vymodelovat postavu podle vašich představ. Někdy se ovše nejedná jen o důsledek nezdravé životosprávy, kdy vám kila nabíhají. Vezměte si třeba ženy, které mají hruškovitý tvar postavy (silné boky a stehna, ale pas je útlý). V tomto případě se postava tvaruje velmi těžko, někdy to nejde vůbec. Jednou z metod je proto liposukce, kdy se odstraní přebytečný tuk a zpevní se kůže.

Existuje jak klasicky známá liposukce, která se provádí invazivně, tak i různé metody bezbolestných liposukcí, které jsou rovněž účinné. Rozdíly tam samozřejmě jsou. V některých případech totiž jen bezbolestná liposukce nepomůže, protože tuková tkáň je větší. Bezbolestné metody musíte absolvovat vícekrát, než se dostaví požadovaný efekt, jako je to u invazivní metody. Klasická invazivní liposukce zase neláká některé, kteří nejsou vyznavyči různého zavádění kanyl nebo jiných nástrojů. Záleží tedy na vás a vašich proporcích, co zvolíte.

Pro koho je metoda invazivní liposukce vhodná?

Ať jste žena nebo muž, obě pohlaví si mohou dopřát liposukci, která jim pomůže odstranit zbytnělou tukovou tkáň, jež je běžným sportem nebo krémy neodstranitelná. Když máte tukové nebopolštářky na břiše, bocích, stehnech, ale i pod bradou v oblasti kolen, tak se můžete obrátit na odborníky. Protože se jedná o jednorázový zákrok, kdy se vám odstraní výplň v těle, tak je třeba mít pružnou kůži, aby se přizpůsobila novým rozměrům. Po tom se může odsát požadované množství tuku, kdy maximální hodnota je 5 litrů.

Pokud je vám do 45 let, tak jste ideální kandidát, ale lze se samozřejmě obrátit na odborníka i ve vyšším věku, záleží na vašich dispozicích. Protože metoda neslouží k účelovému hubnutí, ani není prováděna u velmi obézních lidí nebo u pacientů, kteří berou nějaké speciální léky. Váš zdravotní stav musí být velmi dobrý, protože liposukce je už přeci jenom invazivní zákrok.

Proces invazivní liposukce

Liposukce invazivní se provádí tak, že při znecitlivění daných míst (někde ale můžete žádat i klasickou narkózu) se odsává tuk speciální sondou. Do minizářezů se zavede tato kanyla a tím, jak se odsává tuk, tak se narušuje tuková tkáň, která už je zbytnělá a normálně nejde odstranit. Kanylou se pak tuk vysává ven z těla. Záleží na dispozicích každého, kolik je třeba odsát. Metoda je důležitá hlavně proto, aby se formovala postava.

Neinvazivní bezbolestná liposukce

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří nechtějí jít přímo na operační zákrok a nepotřebují vidět výsledky ihned, protože efekt je pozvolný. Na druhou starnu je zde šance právě pro starší lidi, protože tím, jak centimetry ubývají v přirozeném poměru, tak se přizpůsobuje i pokožka, která pak není vytahaná. Bezbolestná liposukce je tak alternativou ke klasickým liposukčním metodám. Jak funguje?

Liposukce ultrazvukem – Jirkov

Jedná se o metodu, kdy se používá ultrazvuk. Ten zapříčiňuje rozpad tukové tkáně, protože vysílá do pokožky vlny, které tkáň rozbíjí. V první fázi** liposukce ultrazvukem (neboli kavitace)** se přiloží přístroj na kůži a masírujícími pohyby vytváří podtlak, díky kterému se vlny dostanou do pokožky. Ty následně v podkoží rozbijí tukovou tkáň na malé buňky, které nemají poté sílu se udržet.

Následně se uskuteční lymfomasáž, která aktivuje lymfu a močové cesty, kterými se odplaví zničený tuk. Je tedy dobré alespoň dva dny před zákrokem pít denně alespoň 3 litry vody.

Lymfodrenáž – Chomutov - Jirkov

Další metoda, která pomůže zhubnout, ale hlavně se odbourává celulitida. Ymfodrenáž se provádí jako detoxikační metoda (nejméně 1x za měsíc), jako prevence oteklých nohou nebo křečových žil, je preventivní i proti migrénám alze využít metodu i na obličej.

Lymfodrenáž pomocí speciálních masáží aktivuje lymfu (neboli mízy) v těle a tím se odstraňují škodlivé látky z těla ven než při běžném procesu vylučování. Metoda probíhá tak, že se pravidelně masíruje kůže rukama nebo za pomoci speciálních přístrojů. Doteky jsou spíše menší a prováděny v pomalejší frekvenci než u běžných masáží. Tím se tak odbourává celulitida, protože zbytnělé tukové buňky v podkoží se rovněž rozbijí.

Na celulitidu trpí spíše ženy a je to v důsledku působení ženského hormonu – estrogenu, který zjemňuje vazivo a tukové buňky ase tam tak snáze usadí.

Trvalá epilace pomocí IPL v Chomutově - Jirkově

Teď si představíme další metodu, která se používá na neinvazivní bázi, ale je zaměřena na odstraňování chloupků. Jedná se o působení pulzního světla na pokožku, která je neoholená a maximálně se můžete oddat 7 procesům za sebou.

Vybraná frekvence světla působí na ty části kůže, ve kterých je barvivo. V případě epilace světlo zachtí melanin, kdy se chloupek stane jakýmsi optickým vláknem, jež vede světlo. Světlo se pak dostane až k cibulce chlupu, kterou zničí, a tím pádem už zde neporoste nový chloupek. Protože ale cykly chloupků jsou ve více fázích, tak při prvním sezení se neodstraní všechny cibulky, tudíž je metodu třeba opakovat. Bezbolestná aplikace s trvalým efektem za to ale stojí.

Nechte se zkrášlit novými metodami

Nechte se krášlit výdobytky dnešní civilizace. Žijeme v uspěchané době, která nás drží v napětí, nervozitě a stresu, a tak nemáme čas pečovat o své tělo, tak jak by bylo třeba. Existuje ale spousta metod, které nám pomohou hubnout, odstraňovat celulitidu nebo jinak krášlit. Hlavně mají tyto metody trvalejší účinek (pokud samozřejmě posléze výrazně nehřešíte), který ušetří spoustu starostí, času i peněz.

Přečtěte si nový článek v Českém magazínu o trvalé epilaci a neinvazivním liftingu obličeje v Chomutově zde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16123 (rodina-finance.cz#22762)


Přidat komentář