Hydrocolon terapie - Litomyšl

Hydrocolon terapie je výborným způsobem jak si důkladně vyčistit vnitřnosti. Hydrocolon působí jako vynikající prevence proti rakovině tlustého střeva. Pouze hydrocolon dokáže překonat důsledky nevhodného životního stylu a životosprávy.

Všichni si občas připadáme docela špatně, a proto přemýšlíme, jakým způsobem se dostat zpět do kondice. Jedním ze způsobů, jak dosáhnout uklidnění ve svém těle, je podstoupení zákroku, kterému se říká Hydrocolon terapie.

Kde hledat Hydrocolon terapii?

Vhodným způsobem, jak hledat pracoviště, kde Vám Hydrocolon terapii aplikují, je poptat se ve svém bydlišti, zda-li se nenajde někdo z Vašich blízkých, kdo by tento zákrok již podstoupil. Když se stane, že nikoho takového nenajdete, poohlédněte se na internetu, kde je opravdu z čeho vybírat.

Co je hydrocolon terapie?

Pokud Vás zajímá, co to vlastně Hydrocolon terapie je, tak odpověď zní, že se jedná o detoxikaci a očistu organismu. Hydrocolon terapie Vám pročistí střeva od letitých nánosů. Hydrocolon terapie je stará metoda, jejíž moderní podoba Vám pomůže překonat důsledky nevhodného životního stylu a nesprávné životosprávy.

Co vše dokáže hydrocolon?

Po celý život se Vám v záhybech tlustého střeva dlouhodobě usazují a opouzdřují zbytky potravy. Tyto zbytky se stávají živnou půdou pro hnilobné a kvasné procesy. Bakterie a kvasinky produkují ve zvýšené míře toxiny, které procházejí sliznicemi, vstřebávají se do krevního oběhu a také do oběhu lymfatického.

Dále dochází k narušení schopnosti střevní sliznice vstřebávat důležité vitamíny a živiny. Nerovnováha bakterií při nezdravém způsobu života a stravování, při kalorické stravě s převahou masa, tuků a škrobu vytvářejí dohromady prostředí, které je hnízdem parazitů.

Pro koho je hydrocolon vhodný?

Hydrocolon je vhodný pro lidi, trpící těmito problémy:

 • Poruchy vyprazdňování.
 • Jste-li nadměrně unaveni.
 • Máte-li oslabenou imunitu.
 • Trpíte-li problémy s klouby.
 • Trpíte alergiemi.
 • Máte plísňová onemocnění.
 • Trpíte kožními poruchami jako akné či lupénka a další.
 • Vaše tělo ohrožuje nadváha.
 • Často Vás bolí hlava.
 • Trpíte astmatem.
 • Trápí Vás bolesti v kříži.

Hydrocolon působí jako vynikající prevence proti rakovině tlustého střeva. Hydrocolon není vhodný ve všech případech.

Kdy hydrocolon podstupovat nesmíte?

Hydrocolon není vhodný při zánětech střeva. Jste-li po operaci střev, tak se také nesmí podstupovat a trpíte-li vrozenou deformací střev, nesmíte podstoupit hydrocolon. Dále se hydrocolon neaplikuje, krvácíte-li do zažívacího traktu, trpíte závažným onemocněním srdce, máte akutní hemeroidy a v průběhu těhotenství. Hydrocolon se dále neaplikuje do půl roku od operací břicha a v době menstruace.

Jak často se hydrocolon podstupuje?

V začátcích je nejlepší 3-5 aplikací a to obden, během 1-2 týdnů. Poté znovu po 3 měsících. Po tomto důkladném detoxikačním pročištění je dále vhodný udržovací výplach, který se provádí zhruba 1-2x za rok.

Jak se hydrocolon provádí?

Možná Vám to tak připadá, ale hydrocolon není klystýr. U běžného klystýru se používají přibližně 2 litry vody a vyčistí se zhruba pouze nepatrná část střeva a konečníku. Při hydrocolonu se na vyčištění střeva postupně použije zhruba 50 litrů vody. Celá procedura pak probíhá v uzavřeném systému, aniž by bylo cokoli cítit. Hydroterapie zcela šetrně rozpustí a vymyje obsah střeva, včetně toxických odpadů, kalové masy, patogenních mikroorganismů a parazitů.

Procedura se provádí v leže na zádech a to na pohodlném lehátku, za zvuku klidné a relaxační hudby. Celá procedura není nijak traumatizující a vede k celkové očistě organismu. Hydrocolon Vám pomůže se již po prvních aplikacích cítit uvolněněji.

Ve vile Grácie dále naleznete:

 • Gyncentrum
 • Kosmetický salon
 • Masáže Viktor
 • Wellness salon Vivien
 • Vlasové studio Anteo
 • Bio stimulační laser
 • Solárium
 • Kavárna Grácie

Asi se ptáte, co to vlastně je vila Grácie? Vila Grácie je útočiště pro ženy a je právem nazývána oázou pro ženy, neboť právě ženám, avšak nejen jim, nabízí klid a pohodu. Grácie je místem, kde najdete veškeré služby, které ženy vyhledávají nejvíce a to pod jednou střechou. Grácie je místo zaměřené na Vaše zdraví a to nejen duševní, ale rovněž tělesné. Grácie je místo plné harmonie, které ve shonu všedního dne velmi uvítáte.

Radost z jídla

Jídlo nás doprovází po celý život a to již ihned po narození. To, co jíme, nás ovlivňuje, a tak bychom měli dávat velký pozor na potraviny, které konzumujeme. Pravdou je, že jídlo by nám mělo nejen chutnat, ale také bychom měli mít požitek z toho, jak vypadá. Při jídle se v našem těle zapojuje více smyslů než při čemkoli jiném. Tyto smysly jsou chuť, čich, zrak a pravdou je, že to celkový výsledek působení pokrmu na člověka ještě umocňuje. Jídlo nám také více chutná, když jej můžeme jíst v příjemném prostředí spolu s našimi přáteli.

Radost z jídla se u nás vytrácí ihned, jakmile jsme nuceni dodržovat různé diety. Také nadměrná konzumace jídla a přejídání působí velmi nepříznivě na psychiku člověka. Chceme-li mít radost ze života a hlavně z jídla, měli bychom jíst přiměřeně dle své chuti a naše strava by měla být rozmanitá. Jíst bychom měli nejen proto, abychom zahnali hlad. Na jídlo je potřeba udělat si čas, jístpříjemném a čistém prostředí.

Pro podporu příjemného psychického stavu nám postačí, budeme-li konzumovat mnohé bylinky a koření, což pramení hlavně z toho, že obsahují éterické oleje. Cítíte-li se být málo šťastní, zpříjemněte si svůj jídelníček kupříkladu přísadami, jako jsou skořice, vanilka, citrón, bazalka, šalvěj a pepř.

Probiotika

Ptáte-li se co jsou to probiotika, tak odpověď je jednoduchá. Probiotika jsou žijící organismy, které po pozření obnovují mikroflóru ve střevech a podporují zdraví a zažívání. V našem zažívacím traktu žijí v symbióze dobré a špatné bakterie. Jejich ideální poměr je 85% dobrých a 15% špatných a na tomto poměru závisí naše zdraví. Tím, že žijeme nezdravě a jíme pasterované a sterilované potraviny tyto dobré bakterie ničíme, čímž se vystavujeme riziku.

Proč jíst probiotika?

Užíváním probiotika předcházíme různým trávicím potížím, poševním infekcím a jiným dalším obtížím. Probiotika je vhodné užívat po léčbě antibiotiky, kdy pomáhají obnovit narušenou střevní mikroflóru. Dále rovněž při zácpě, průjmu či jiných nespecifických zánětech střev. Probiotika je nutno užívat při infekci močových cest, při vaginální kvasinkové infekci nebo jako doplněk při užívání antikoncepce. Probiotika jsou rovněž užitečná u plísňových onemocnění, aftech, alergiích, akné a zejména při cestách do zahraničí, kde je hygiena potravin velmi nízká.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16134 (rodina-finance.cz#22794)


Přidat komentář