Galvanická žehlička na vrásky a celulitidu AGE LOC

Chcete mít svěží pleť bez vrásek a známek celulitidy? Pečujete o svou pleť? Dopřejte své pleti profesionální péči v podobě galvanické žehličky na vrásky a celulitidu! Rozdíl poznáte brzy nejen vy, ale i vaše okolí!

Účinky galvanické žehličky na pokožku

Boj a ochrana před vráskami

Objevili jste na své pleti první vrásky? Je vaše pleť unavená a mdlá? Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Nechte svou pleť dýchat! Ucpané póry a nečistoty na pleti nedovolují pleti „dýchat". Na pleti se proto vytváří skvrny, černé tečky apod.

Vytváří se na vaší pleti skvrny? Má vaše pleť nesjednocenou barvu? Zapomeňte na používání make-upu a vyzkoušejte galvanickou žehličku! Její předností je, že díky svým regeneračním účinkům sjednotí barvu vaší pleti a vy se už nemusíte obávat nevzhledných skvrn!

Galvanická žehlička na vrásky pleť hloubkově vyčistí a zregeneruje. Odstraní odumřelé buňky a zbaví pleť všech nečistot. Trápí vás tmavé kruhy nebo váčky pod očima? Zbavte se jich pomocí galvanické žehličky! Má jemný nástavec, který dovoluje dokonalou péči i o tyto citlivé partie!

** **

Používejte galvanickou žehličku na obličej i dekolt!

Vrásky se vytváří nejen v oblasti obličeje, ale i na dekoltu. Dekolt je přece chloubou každé ženy, nezanedbávejte jej! I dekolt vyžaduje profesionální péči! Také zde se usazují nečistoty a odumřelé buňky. Nechte svůj dekolt zářit a věnujte mu dostatečnou péči!

Galvanická žehlička zregeneruje pokožku vašeho dekoltu a vy můžete s jistotou nosit hluboký výstřih! Vaši známí a přátelé budou obdivovat nejen váš svěží a mladistvý obličej, ale i dokonalý dekolt!

Prevence celulitidy

Máte celulitidu? Chcete se před ní chránit? Celulitida v pokročilém stádiu je nevzhledná a mnohým ženám zabraňuje v nošení krátkých sukní a kalhot se zkrácenou délkou. Celulitida bohužel postihuje ženy, mužům se ve většině případů vyhýbá.

Zatočte s celulitidou!

Pozorujete na svém těle první známky celulitidy? Bojujte s ní včas! Galvanická žehlička AGE LOC má také nástavec pro použití na celé tělo. Hloubkově vyčistí pokožku, jemnou masáží ji prokrví a rozproudí lymfu. Pokožka vypadá svěže a zdravě. Pravidelné používání galvanické žehličky výrazně zredukuje riziko vzniku celulitidy.

Cvičíte? Provozujete pravidelně nějaký sport? Vyhýbáte se nezdravým tučným a sladkým jídlům? Tím se také chráníte před celulitidou! Cvičení udržuje vaši pokožku elastickou a napjatou, podporuje krevní oběh a proudění lymfy. Používání galvanické žehličky podpoří váš boj s celulitidou a výsledek na sobě brzy poznáte!

Nezapomínejte na pokožku hlavy!

Mají vaše vlasy nedostatek vitaminů? Je pokožka na hlavě suchá nebo se často mastí? Vypadávají vám vlasy? S těmito problémy vám pomůže galvanická žehlička AGE LOC. Speciálním nástavcem určeným na pokožku hlavy promasíruje celou pokožku. Tím ji oživí, zregeneruje a podpoří přenos důležitých živin do vlasových kořínků.

Části galvanické žehličky na vrásky a celulitidu

Galvanická žehlička na vrásky a celulitidu AGE LOC má široké použití. Můžete ji použít na pokožku celého těla. Proto obsahuje čtyři masážní hlavice, každá je určena pro jinou část těla.

Základem je samotný přístroj a stojánek na něj. Dále to jsou čtyři hlavice- na obličej, která je široká, ale jemná; na pokožku hlavy- podobá se hřebenu; na celé tělo- je široká a má tři masážní části; na citlivé nebo jemné partie- úzká hlavice určená pro použití na okolí očí, úst a ostatní jemné partie.

Jak často se má galvanická žehlička používat?

Zpočátku se doporučuje používat galvanickou žehličku 3x týdně, dokud nepoznáte rozdíl. Poté stačí pravidelně pečovat o pokožku jednou za týden.

**
**

Je galvanická žehlička vhodná pro každého?

Jste těhotná? Máte epilepsii? Nosíte srdeční stimulátor, rovnátka či jiné kovové implantáty? V těchto případech se používání galvanické žehličky příliš nedoporučuje. Vhodnost použití galvanické žehličky konzultujte raději s odborníkem- se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Galvanická žehlička se také nesmí používat na poraněnou či jinak poškozenou pokožku a na místech, kde jsou vlásečnice vysoce polámané.

Za vše mohou škodlivé volné radikály!

Podle vědeckých výzkumů v epidermu vzniká látka, která urychluje stárnutí. Ta vyrábí škodlivé volné radikály, které ničí kolagen a elastin. Lidé, kteří mají v pokožce vysoký obsah této látky, stárnou rychleji. Je dokázáno, že produkce kolagenu a elastinu se od 26-ti let snižuje.

Gely a krémy

Vědci na základě těchto poznatků vyvinuli gely a krémy, které redukují vznik volných radikálů a tím zpomalují příznaky stárnutí pokožky.

Jak se galvanická žehlička používá?

Galvanická žehlička pomocí galvanického proudu hloubkově ale bezbolestně čistí a regeneruje pokožku. Na přístroj nejprve upevněte nástavec pro partii, kterou chcete žehlit. Před žehlením se hodně napijte, to zlepší výsledek ošetření žehličkou. Hydratovaná pokožka také vypadá zdravěji a svěžeji než vysušená.

1.Čistící gel

Na pokožku naneste čistící gel, který bude nasávat toxiny a jiné nečistoty, které z vaší pleti žehlička odstraní. Čistící gel zároveň napomáhá k regeneraci a hloubkovému čištění pokožky. Používejte výhradně gel, který je určen k tomuto typu žehličky a který výrobce doporučuje! Čistící gel je polarizovaný a má záporný náboj. Na pokožku proto naneste zpočátku větší množství, aby žehlička po něm dobře klouzala.

Podle návodu a místa použití nastavte na žehličce dobu čištění- udává se minutách. Po uběhnutí nastavené doby začne žehlička vydávat upozorňující zvuk.

2.Vyživující gel

Čistící gel důkladně smyjte z pokožky a naneste vyživující hydratační gel. Tento gel je také polarizovaný, ale má kladný náboj. Žehlička se díky galvanickému proudu dostane až do třetí bazální vrstvy pokožky, kde vmasíruje vyživující gel s vitamíny a antioxidanty.

Buňky pokožky jsou díky čistícímu gelu zregenerované, zbavené toxinů a nečistot a díky vyživujícímu gelu jsou jim dodány potřebné vitamíny a antioxidanty. Ihned po vyčištění pleti poznáte rozdíl. Budete se cítit svěže a mladistvě.

Po použití smyjeme i modrý gel a pokožku ošetříme.

3.Korektor na vrásky

Chcete si z obličeje či jiné části těla vyžehlit vrásky? I to dokáže galvanická žehlička! Po vyčištění a vyživení pokožky naneste na pokožku zažehlovací korektor linií, který výrobce doporučuje. Jednotlivé vrásky poté žehlete úzkým nástavcem pro jemné partie. Vrásky si můžete zažehlovat i 2x denně- ráno a večer- nebo jen příležitostně.

Chystáte se do společnosti? Chcete vypadat dokonale? Použijte galvanickou žehličku den před významnou událostí a budete vypadat skvěle!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16006 (rodina-finance.cz#21439)


Diskuze a zkušenosti

Vlasta | 07.09.2010 02:07
opravdu to funguje Nevěřila jsem, ale po vyzkoušení mě žehlička na vrásky přesvědčila. Opravdu doporučuji!!!

Karoline | 15.09.2010 22:42
Galvanická žehlička Galvanickou žehličku na vrásky age loc jsem vyzkoušela a funguje skvěle.

Janička75 | 13.10.2010 11:59
galvanic spa Je fakt boží doporučuji! Kdo nevěří ať vyskouší a uvěří!!!!!

Eva S. | 26.04.2013 07:30
Galvanická žehlička Dobry den chtela bych se prosim zeptat jestli je mozne u Vas proskoleni na praci s Galvanickou zehlickou? Moc dekuji Eva


Přidat komentář