Fotoomlazení pleti v Brně pro krásnější vzhled

Mnoho žen touží být krásnými. Mnoho žen ve středních letech se chce cítit a vypadat mladší. Jak toho mohou docílit? Jednou z metod jak zkrášlit váš vzhled je takzvané fotoomlazení.

 

 

 

Co je fotorejuvenace?

Je to trvalá depilace neboli epilace, která odstraňuje nechtěné chloupky po celém těle. Ale také velmi efektivně omlazuje pleť, odstraňuje nevzhledné pigmentové skvrny a rozšířené žilky. Tato metoda je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. Je to metoda, která je bezbolestná a bez vedlejších účinků. Jen ojediněle mohou citlivější klienti pociťovat jemné, téměř nepatrné, štípnutí a horko.

Fotorejuvenace je na bázi IPL, což je intenzivní pulzní světlo, které pronikne do kůže, přičemž se zaměří pouze na ošetřované místo. Proto se díky této technologii nepoškozuje okolí kůže, jelikož se zaměřuje pouze na určitý bod. IPL se zahřeje na teplotu 70 stupňů a následně zničí všechny buňky ošetřovaného místa. Tím se docílí dokonalého odstranění nechtěných chloupků, i světlých a šedivých, pigmentu a rozšířených žilek. Pokud toužíte po trvalém efektu, je nutné tuto metodu podstupovat několikrát.

Postup při ošetření fotorejuvenací

Fotorejuvenace je revoluční metodou.** Za pomoci přístroje ARIANE.** Tímto přístrojem se dají odstranit i zcela světlé a šedivé chloupky, což je veliká výhoda. Tato metoda také vypne Vaše povadlé obličejové rysy i vrásky. Díky fotrejuvenaci budete vypadat až o 10 let mladší!

Jakmile se začne s ošetřením pomocí tohoto přístroje a nasazením aplikátoru s filtračním okénkem, potom se vždy nanáší transparentní gel, aby se vyrovnaly veškeré nerovnosti kůže. Tak se docílí dokonalého průniku na ošetřené místo bez vedlejších ztrát. Před samotným ošetřením se musí z kůže odstranit nečistoty a make-up. Jedná se o místa, jako je obličej, aby se předešlo nepříjemným situacím při omlazování. Potom se delší chloupky oholí, aby se paprsek světla dostal do chloupkové cibulky. Následkem toho je kompletní zničení této cibulky.

Čeho se vyvarovat po ošetření fotorejuvenací?

Celkové ošetření je zcela bezpečné a šetrné k Vaší kůži. Ovšem neopatrným uvážením si můžete nechtěně vyvolat vedlejší účinky. Co se týče pracovních nebo každodenních činností, potom je ošetření fotorejuvenací nijak neomezuje. Čeho je velmi nutné se před i po ošetření (po dobu 3 týdnů) touto metodou vyvarovat?

  • Soláriu
  • Opalování

Pokud byste toto přehlíželi, je zcela jisté, že dojde ke spálení a větší pigmentaci. Jestliže jste podstoupili například omlazení pleti na obličeji je nutné tyto části chránit před sluníčkem, pomocí opalovacích krémů s vysokým UV faktorem.

Vedlejší účinky fotorejuvenace

Jak už jsme psali na začátku, je tato metoda bez vedlejších účinků. Ovšem jestliže je Vaše pleť citlivější, potom se může objevit menší zčervenání nebo otok, který velmi v krátké době vymizí. Pokud se objeví výraznější vedlejší účinky, potom je to vázáno pouze na nedodržování instrukcí. Ty Vám při první konzultaci detailně vysvětlí profesionální kosmetička.

Výsledky ošetření metodou fotorejuvenace

Pokud se zaměříme na viditelné výsledky, potom je třeba podotknout, že samotné ochlupení a podobně jsou viditelné ihned. Ovšem k trvalému a dokonalému efektu je potřeba toto ošetření podstoupit několikrát. Důvodem jsou stále rostoucí chloupky, které vyrůstají postupně. Proto je po prvním sezení ošetřeno méně jak 50 %. Sezení a ošetření vždy závisí na celkové ploše ošetřovaného místa, což může být od 20 minut do 45 minut i více. Pokud chcete podstupovat toto sezení pravidelně, abyste se zcela zbavili chloupků, je nutné znát:

  • Fáze růstu chloupků -  je vždy různá v rozpětí asi 24 týdnů.
  • Ošetření neboli omlazení obličeje - je nutné dodržet pauzu minimálně 4 týdny.
  • Ošetření těla -  je nutná pauza 6 až 12 týdnů.
  • Kolikrát je nutné fotorejuvenaci podstupovat -  3 až 8 krát, pokud chcete trvalý viditelný efekt.

Metodou fotorejuvenace se dá ošetřit téměř celé tělo.

**DALŠÍ KOSMETICKÉ SLUŽBY

**

Tripollar v kosmetickém studiu

Tato metoda je určena pro zpevnění postavy, modelování obličejových rysů, k boji proti celulitidě, redukci tuků, obvodu částí těla, odstranění  strií, dvojité brady, je vhodná na vrásky, dekolt i ruce.

Kosmetika

Obnáší celkové ošetření pleti, očních linií, úprava a barvení obočí i řas, různé masky, kosmetické ošetření, depilace, injekční výplně a objem pro vrásky a mnoho dalších procedur.


Lymfoven a depilace v kosmetickém studiu

Lymfoven je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, předoperační a pooperační prevenci hlubokých trombóz, rehabilitace a podobně. Depilace se provádí za pomoci teplého vosku, která vydrží 3 až 4 týdny.

Permanentní prodlužování řas

Po této aplikaci, která trvá přibližně 2 až 3 hodiny, budete mít nádherně husté, dlouhé i natočené řasy, které vypadají zcela přirozeně.

Vizážistika

Zahrnuje barevnou typologii, večerní, denní i slavnostní líčení, ale také prodej značkové kosmetiky.

Tetování a permanentní Make-Up

Jako jsou trvalé líčení kontury, vybarvení rtů, obočí, oční linky horní i dolní víčka a oční linky. Tetování se používá za pomoci laseru.

Pedikúra, manikúra a modeláž nehtů

Tyto služby obsahují mokrou pedikúru, kombinovanou, lakování, gelové nehty, P-shine a peeling. Manikúra zahrnuje dokonalou regeneraci Vašich rukou, lakování a modeláž nehtů, různé zábaly a masáže rukou, zdobení nehtů kamínkama a jejich celkovou údržbu.

Masáže a infrasauna

Všechny masáže jsou za pomoci relaxační hudby a světla svíček. Jedná se o masáže: medová masáž, klasická relaxační, regenerační, celotělová, zad, šíje, břicha, hrudníku, rukou, celkově i nohou. Lávová masáž je vhodná pro dokonalé uvolnění, stimuluje krevní oběh, lymfatický systém, je vhodná pro detoxikaci organismu, ale také pro dokonalou relaxaci, dodání energie a podobně. Infrasauna je vhodná pro všechny, kteří jsou jakkoliv nemocní, jako prevence proti nemocem, léčí ekzémy, posiluje srdce, cévy a podobně, pomáhá při všech bolestech. Proto je vhodná jako preventivní součást zdravého života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16107 (rodina-finance.cz#22699)


Diskuze a zkušenosti

Marková Milada | 11.04.2016 12:56
je mi 70 let a přibylo mě neskutečně vrásek pomůže fotoomlazení děkuji za odpověd


Přidat komentář