Bezbolestná liposukce - Kolín

Nadváha, celulitida a zbytečné centimetry navíc. To jsou projevy, se kterými bojuje velká část populace a v našich zeměpisných šířkách zejména. Liposukce je spolehlivá metoda, jak zatočit s těmito projevy. Nyní je tu možnost i neinvazivní metody.

Bezbolestná liposukce je trend

Metody neinvazivní nebo též označované procedury 3. generace se stávají čím dále více oblíbenějšími aplikacemi, které si účinně poradí s problémem a zároveň nijak nezasáhnou do vaší kůže mechanicky, takže různé modřiny, otoky nebo jizvy se vás již netýkají.

Do této oblasti spadá i** neinvazivní liposukce** nebo-li kavitace, která odstraní tuky, zbaví vás nadbytečných kil a pomůže zatočit s celulitidou.

Princip bezbolestné liposukce

Kavitace představuje alternativu pro účinné metody odstraňování tuku, jež jsou invazivního charakteru. Ne každému se totiž chce pod skalpel a tuto proceduru tudíž velmi rád uvítá. Žádné pohmožděniny, nateklá místa nebo dokonce ranky po zásahu různých nástrojů. Neinvazivní liposukce je založena na tom, že přístroj působí z povrchu kůže na tukovou tkáň, kterou rozruší a následně při presoterapii se odstraní částečky zbylého tuku.

Co dodržovat před procedurou neinvazivní liposukce?

Před procedurou musíte vypít dostatečné množství tekutin. Alespoň tak dva dny před neinvazivní liposukcí pijte alespoň tři a více litrů tekutin, aby si na tento přísun tělo zvyklo a zrychlily se vylučovací cesty. Tukové buňky se totiž vylučují močovými a potními cestami. Proto je třeba si udělat zásoby vody, která odvede odpadní látky z těla ven. Než půjdete na proceduru, tak moc nejezte, abyste se cítili při zákroku lehce a aby vás nic netlačilo.

Pro koho není bezbolestná liposukce vhodná?

Odborník s vámi nejprve samozřejmě probere váš zdravotní stav, ale obecně platí, že pokud jste v jiném stavu, máte nemocné srdce nebo již máte vpravený kardiostimulátor, ve vašem těle jsou kovové implantáty, tak se procedura nedoporučuje. Stejně tak, když máte onemocnění kůže, otevřené zranění, snížené ledvinové nebo pancreatické funkce, některá onemocnění jater, rakovinu či epilepsii. Pokud trpíte některou z nemocí, tak o tom odborníka rozhodně informujte.

Jak bezbolestná liposukce probíhá?

Vy se položíte na lehátko a necháte se opečovávat. Nemusíte se bát, protože** kavitace** opravdu nijak nebolí. Maximálně můžete pociťovat drobné brnění v inkriminované oblasti nebo slabé pískání. Je to běžné, brnění je způsobeno tlakem na kůži a pískání vnímáte proto, že se přístroj spojil s vaším tělem. Škodlivé to ale není.

Zpočátku se  vám nanese na pokožku gel, aby přístroj mohl efektivně působit. Poté se jemnými pohyby přejíždí přístrojem po vaší kůži. Ten způsobuje podtlak, tudíž můžete cítit i něco jako menší kompresi. Tím, jak se vytváří vakuum, tak se ultrazvukové vlny dostávají snáze do pokožky těla. Zde ještě více zahloubají do tukové tkáně a rozbíjí ji. Tím vznikají malé buňky, které jsou posléze odváděny z těla ven právě močovými nebo lymfatickými (též mízními) cestami. To už způsobuje presoterapie, která je na bázi lymfodrenáže. Tím, jak buňky už nejsou pevné a nemají schopnost se držet v podkoží, tak jsou vylučovány potem a močí. Toto dráždění můžete pociťovat během procedury, proto, pokud se vám bude chtít na toaletu, tak se nebojte požádat o přestávku a odskočte si.

Celý proces má tak i očisťovací účinek, který rovněž napomáhá k odbourávání celulitidy, zpevňuje kůži a tím pádem zlepšuje její pružnost a napomáhá i k lepší barvě. Pokožka je následně hebčí a efektně štíhlejší. Celý proces navíc aktivuje metabolický systém, který posléze i dlouhodobě rychleji pracuje, což vede i k lepšímu udržování si linie.

Jak dlouho bezbolestná liposukce trvá?

Celý proces je na závislosti postižení stanoven na dobu od 50-ti do 80-ti minut. Nemusíte se obávat, že se musíte složitě připravovat nebo naopak po zákroku budete potřebovat nějaký čas na rekonvalescenci.** Neinvazivní metoda** je jako jiný krášlící prostředek, a proto si na ni můžete zajít během polední pauzy. Odcházet budete lehčí a svěžejší a vše vám poté půjde více od ruky.

Kavitace vám zabere asi 45 minut a neskýtá žádná omezení v podobě rekonvalescence. Můžete si na ni proto odskočit třeba v polední pauze. Uvidíte, že načerpáte energii a budete se cítit lépe.

Kolikrát zopakovat kavitaci?

Co se týká počtu procedur, tak je nutné opakování v každém případě, aby si tělo účinek zafixovalo. Ideální je chodit po 14-ti dnech a následná udržovací péče se provádí každých 5 až 6 měsíců, což je vzhledem k finanční stránce velmi příjemné. Během jednoho ošetření vám ubude v průměru asi 2 až 6 centimetrů, během procedury se úbytek ustálí asi na 5-ti centimetrech obvodu problematických partiích (břicho, boky, hýždě nebo stehna).

Jaké jsou výhody bezbolestné liposukce?

  • Metoda vás nejen zeštíhlí, ale zbaví vás i celulitidy a otoků. Formuje se vám postava a zpevňuje se pokožka. Ošetřovat se navíc mohou jak menší, tak i větší plochy, kde si přejete zeštíhlit.
  • Nedochází k narušení struktury kůže a tudíž ošetření snese vesměs každý.
  • Proceduru mohou podstoupit muži i ženy v rozmezí od 18 do 75 let. Jiné případy se konzultují s odborníkem.
  • Proces mohou vyzkoušet všechny fototypy.
  • Jak si udržet linii?

O tělo je nutné se starat

Samozřejmě, že kavitace vám pomůže zbavit se tuků a pomůže váhové redukci. Ale pokud, se nebudete o své tělo starat a budete hřešit až příliš v životosprávě, tak se vám vše zase vrátí. Není žádné metody, která by odbourala tuky a celulitidu a zároveň by zařídila, že už se tyto projevy nikdy nevrátí. Proto se naučte pečovat o své tělo a važte si toho, že alespoň takto můžete shazovat hmotnost, aniž byste se namáhali v posilovně, nebo odolávali vpichů skalpelu. Bezbolestná liposukce je účinná, bezbolestná a navíc se budete cítit jako znovuzrození, protože se vám vyčistí tělo (a s tím i mysl). Když bezbolestnou liposukci vyzkoušíte, tak nic neriskujete, protože negativní následky se nemají z čeho dostavit. Žádná bolest, anestezie ani pohmožděniny nebo oděrky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16122 (rodina-finance.cz#22757)


Přidat komentář