Bezbolestná liposukce, kavitace - Praha

S přicházejícím jarem většina žen stejně jako každý rok řeší svou váhu. Pokud vás trápí nějaký centimetr navíc, nemusíte zoufat. S nadbytečnými centimetry v bocích nebo v pase si hravě poradí bezbolestná liposukce.

Co je to bezbolestná liposukce - kavitace?

Bezbolestná liposukce, neinvazivní liposukce nebo kavitace – těmito názvy bývá označovaná moderní a šetrná metoda boje s nadbytečnými tukovými buňkami.

Bezbolestná liposukce je vhodná, pokud chcete vymodelovat břicho, boky, stehna, hýždě a paže.** Účinky bezbolestné liposukce** ocení nejen lidi s nadváhou, ale i štíhlí lidé, které trápí nějaké tělesné disproporce.

Bezbolestná liposukce třetí generace je prováděna pomocí přístroje, který funguje na principu nízkofrekvenčního vlnění. Díky ultrazvukovým vlnám jsou v lidském těle odbourávány** přebytečné tukové buňky**. Tuk v tukových buňkách se působením ultrazvuku uvolní a díky lymfatickému systému je z těla odbourán.

Výsledky ošetření jsou viditelné již po první aplikaci. Už po absolvování jedné kůru můžete zaznamenat úbytek v rozmezí zhruba 2-5 centimetrů. Během ošetření nedochází k poškození kůže nebo jiným vedlejším a negativním účinkům.

Účinky bezbolestné liposukce

Účinky bezbolestné liposukce jsou:

 • Odstranění tukové tkáně bez bolesti, anestezie a bez jakéhokoliv porušení pokožky.
 • Zeštíhlení problematických partií
 • Zpevnění pokožky a těla
 • Zmírnění projevů celulitidy
 • Vyhlazení pokožky
 • Snížení nebo odstranění bolesti pohybového ústrojí
 • Snížení rizika jo-jo efektu.

Rozhodnutí podstoupit bezbolestnou liposukci pro vás nebude znamenat nějaká větší omezení, která jsou nutná při klasické liposukci.

Účinek bezbolestné liposukce podpoříte, pokud se budete držet několika základních pravidel:** Dodržujte pitný režim** – v období** před kavitací a po zákroku** je nutné dodržovat pitný režim. Během dne vypijte přibližně 4 litry tekutin. Ideální je neslazená voda bez bublinek nebo ovocný čaj. Pokud je to jen trochu možné, omezte pití kávy a alkoholu. Káva i alkohol totiž organismus odvodňují.

Fyzická aktivita – chcete-li díky bezbolestné liposukci dosáhnout maximálního efektu, několik dní před ošetřením zvyšte tělesnou aktivitu. Pohybem zvýšíte činnost lymfatického systému a tím se vaše tělo lépe zbaví uvolněného tuku. Samozřejmě se nemusíte hodiny mučit v posilovně. Stačí, když do svého denního rozvrhu zahrnete půlhodinovou svižnou procházku.

Vitamín C – odborníci na bezbolestnou liposukci vám pravděpodobně doporučí zvýšit před zákrokem spotřebu vitamínu C. Ideální je samozřejmě čerstvé ovoce, ale dobrou službu udělají také tabletky s vitamínem C.

Výhody bezbolestné liposukce - kavitace

Bezbolestná liposukce je neinvazivní metoda, která je vhodná pro muže i pro ženy. Jedná se o velmi šetrný způsob, jak se rychle a účinně zbavit nadbytečných tukových buněk. Ošetření na kavitačním přístroji nevyžaduje žádný speciální nebo drastický režim.

Hlavní výhody bezbolestné liposukce jsou:

 • Téměř okamžitě viditelný výsledek.
 • Žádná zátěž pro nervový nebo cévní systém.
 • Ošetření mohou podstoupit muži i ženy ve věku od 18 do 65 let.
 • Na rozdíl od klasické liposukce je kavitace téměř bez rizika.

Průběh ošetření bezbolestnou liposukcí

Před ošetřením s vámi pracovník estetického centra probere váš záměr. Ošetřovaná oblast bude změřená a označená.

Na ošetřovanou pokožku vám bude nejprve aplikován speciální gel. Po jeho nanesení se na tělo přiloží kavitační hlavice s ultrazvukovou sondou. Během ošetření můžete pociťovat mírný tlak,lehké mravenčení nebo teplo v ošetřované části. Je pravděpodobné, že během bezbolestné liposukce vám bude pískat v uších. Všechny tyto stavy jsou zcela normální a běžné. Znamená to, že ošetření probíhá tak, jak má. Celá procedura je příjemná, vy během ní pohodlně ležíte na relaxačním lůžku. Bezbolestná liposukce netrvá déle než 40 minut.

Po zákroku se provádí zhruba 20minutová přístrojová lymfodrenáž. Lymfodrenáž je velmi důležitou součástí bezbolestné liposukce. Během lymfodrenáže je nastartován lymfatický systém, který odvádí odbouraný tuk z těla ven. Po zákroku bude ošetřená partie opět přeměřena a vy uvidíte výsledek.

Pokud chcete docílit maximálního výsledku, budete muset bezbolestnou liposukci podstoupit několikrát. Četnost ošetření je samozřejmě individuální a závislá na vašich tělesných proporcích a vašich představách. Obvykle je bezbolestná liposukce prováděna 2krát až 5krát s frekvencí návštěv jednou za 14 dní. Ideální počet návštěv vám doporučí personál v estetickém centru.

Pro koho není bezbolestná liposukce vhodná?

Bezbolestná liposukce je bezpečná metoda vedoucí k zeštíhlení a úbytku tukových buněk. Pro zdravého jedince zpravidla neznamená žádná zdravotní nebo jiná rizika.

Bezbolestnou liposukci byste raději neměli podstupovat, pokud trpíte některou z následujících kontraindikací.

Jedná se zejména:

 • Těhotenství nebo kojíte.
 • Je-li vaše tuková vrstva menší než 1,5 cm.
 • Máte-li kardiostimulátor nebo nějaké jiné kovové implantáty.
 • Trpíte vysokým krevním tlakem.
 • Máte-li v ošetřované části jizvy nebo kýlu.
 • Máte zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi.
 • Pravidelně berete léky na srážlivost krve.
 • Jste nemocní a užíváte antibiotika.
 • Trpíte epilepsií.
 • Máte rakovinu.
 • V oblasti, kterou chcete nechat ošetřit, máte zánět nebo jiná onemocnění.
 • Máte chronické onemocnění autoimunitního systému, pojivové tkáně, kůže, jater nebo trpíte poruchou hojení.
 • Pokud vám byla diagnostikována nějaká závažná choroba, například srdeční porucha, onemocnění slinivky břišní, cévní onemocnění, ateroskleróza a podobně.
 • Ženám není doporučeno na bezbolestnou liposukci chodit v období menstruace.

Pokud si nejste stoprocentně jisti, že netrpíte nějakou kontraindikací bezbolestné liposukce, konzultujte svůj zdravotní stav s pracovníkem v estetickém centru. Také personál nezapomeňte informovat o všech lécích, které pravidelně užíváte. V případě obav nebo nejasností svůj zdravotní stav a záměr konzultujte s praktickým lékařem.

Proč jít na bezbolestnou liposukci?

Přinášíme vám několik důvodů, proč zajít na bezbolestnou liposkuci neboli kavitaci. Bezbolestná liposukce je moderní metoda, která rychle, efektivně a téměř bez námahy vymodeluje problematické tělesné partie. Ošetření je ambulantní, bezbolestné a nevyžaduje zvláštní režim, například pracovní neschopnost. Při bezbolestné liposukci třetí generace jsou využívány moderní ultrazvukové kavitační technologie. Tyto moderní metody zaručují okamžitý výsledný efekt. Bezbolestná liposukce je rychlá a její viditelné výsledky vám jistě zvednout sebevědomí. Ultrazvukovou bezbolestnou liposukci lze použít na většinu problémových partií, na kterých se vám nedaří zeštíhlet cvičením. Pokud se stejně jako většina žen trápíte, že vaše postava není dokonalá, možná je právě pro vás bezbolestná liposukce ideálním řešením. Zima pomalu, ale jistě končí a jaro klepe na dveře. A proč si kazit první teplé dny tím, že nám v pase přebývá nějaký centimetr navíc?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16132 (rodina-finance.cz#22786)


Přidat komentář