Bezbolestná liposukce a redukce celulitidy Příbram

Co nevidět přijde jaro a vy už se možná těšíte na to, že konečně místo kalhot vyrazíte do ulic ve své oblíbené sukni. Možná vám tuhle představu trošku kazí fakt, že vám po vánocích zůstalo nějaké kilo na víc a celulitida taky nikam nezmizela.

Právě celulitida a problémy s nadbytečnými tukovými polštářky trápí spoustu žen.

Celulitida nebo-li pomerančová kůže

Termínem celulitida je označováno zvrásnění nebo dolíčky na kůži, které nepůsobí zrovna esteticky. Celulitida neboli pomerančová kůže je strašákem spousty žen. Menší či větší potíže s celulitidou má více než 85 % dospělých dívek a žen. Ještě donedávna byla pomerančová kůže spojována s nadbytečnými kilogramy. Bohužel, celulitida netrápí jen ženy s nadváhou. Problémy s pomerančovou kůží má také spousta štíhlých žen.

Proč vzniká celulitida?

Kromě nevhodného životního stylu mohou za vznik celulitidy také geny. Celulitida vzniká hromaděním tukové tkáně a díky stárnutí podkožního vaziva. K rozšíření tukových buněk dochází zejména díky působení ženských pohlavních hormonů. Například hormon estrogen zvláčňuje pokožku a změkčuje vazivo. Díky tomu se mohou tukové buňky rozšiřovat. Celulitidou trpí více ženy než muži. Je to zapříčiněno odlišným uspořádáním podkožního vaziva u žen a mužů. Vazivové tkáně v ženském podkoží probíhají souběžně a všechny jsou kolmé k povrchu pokožky. Dojde-li ke zbytnění tukových buněk, vznikají na pokožce nehezké dolíčky.

U mužů je podkožní vazivo tvořeno propletenou sítí. Pokud dojde ke zvětšení tukových tkání, tukové lalůčky se roztáhnou do stran a pokožka zůstane hladká.

Za vznik pomerančové kůže může hlavně:

  • špatná životospráva
  • nedostatek pohybu
  • kouření
  • nadměrné pití alkoholu
  • dlouhodobé užívání antikoncepce
  • těhotenství
  • sedavé zaměstnání
  • stres
  • poruchy metabolismu
  • nedostatečná činnost lymfatického systému

Fáze onemocnění celulitidou

Podle stupně postižení se rozlišují 4 fáze onemocnění celulitidou.

V prvním počátečním stádiu nejsou příznaky pomerančové kůže na první pohled téměř viditelné. Pokud se štípnete do pokožky, vytvoří se sevřením kůže mezi prsty na pokožce řasa. Nebo mírné nerovnosti.

Ve druhé fázi onemocnění celulitidou jsou v některých situacích vidět nerovnosti na kůži. Například při sezení nebo určitých polohách se na kůži objevují dolíčky a pomerančová kůže.

Ve třetí fázi už jsou dolíčky a nerovnosti na kůži jasně zřetelné v jakékoliv poloze.V** poslední** nejtěžší fázi se celulitida objevuje všude tam, kde je podkožní tuk. Nerovnosti na pokožce jsou velkého rozsahu. Celulitida v této fázi již nejde odstranit, pouze můžete správnou léčbou zmírnit její příznaky.

Celulitida se objevuje zejména v těch místech, kde se nachází větší množství tukových buněk. Jedná se zejména o oblast břicha, boků, hýždí nebo stehen. Velmi často se celulitida objevuje také na pažích.

Jak se zbavit celulitidy?

Zbavit se celulitidy není zrovna jednoduchý úkol. Je to dlouhodobý proces, Musíte se obrnit trpělivostí a dostatečně pevnou vůlí. Naštěstí existují prostředky, které vám boj s celulitidou mohou usnadnit.

Jedním z nich moderní technologie SmoothShapes. Jedná se o neinvazivní metodu odstranění pomerančové kůže. Technologie SmoothShapes funguje na principu kombinace laseru a světelné energie, která velmi účinně bojuje proti viditelným příznakům celulitidy. Ošetření postižené pokožky celulitidou metodou SmoothShapes přináší viditelné výsledky, redukuje obvod stehen. Výsledkem je napnutá a vyhlazená pokožka, která dlouho vydrží.

Jak přístroj SmoothShapes na celulitidu funguje?

Přístroj SmoothShapes funguje díky kombinaci moderních technologií aplikační hlavice Photomology – laseru, LED záření a podtlakové komory.

V aplikační hlavici Photomology® je umístěn** dynamický laser**, který je v současnosti jediným laserem, který zkapalňuje tuk.

LED intenzivní studené světlo, jehož záření pak zajistí propustnost membrán tukových buněk. Tuk se tak dostane ven z tukových buněk a zároveň dochází ke stimulaci produkce podkožního kolagenu, dochází k lepší cirkulaci lymfy a lepšímu prokrvení podkožní tkáně a pokožky. Zároveň dochází ke zlepšení tvorby kolagenu a elastinu, dvou složek, které mají velmi vliv na pevnost vaší pokožky.

V hlavici je také umístěna vakuová podtlaková komůrka, která odvádí tuk do lymfatického systému a následně pryč z těla. Hloubková masáž zajišťuje prokrvení tkání, které hraje důležitou roli v nastartování správného fungování metabolismu. Přístroj SmoothShapes se díky těmto integrovaným technologiím stává skvělým pomocníkem v boji s celulitidou. Kromě zlepšení povrchu pokožky a zmírnění příznaků celulitidy dochází k úbytkům na centimetrech. Objem stehen se po ošetření sníží v průměru o 3,5 cm.

Přístroj SmoothShapes bezpečně, efektivně a spolehlivě odstraní celulitidu. Výsledky ošetření pokožky přístojem SmoothShapes jsou klinicky prokázany. Přístroj SmoothShapes a jeho účinky byly šest let testovány na amerických klinikách. Ošetření pokožky přístrojem SmoothShapes je bezbolestné. Neinvazivní a výsledky jsou viditelné hned po prvním použití.

Ihned po zákroku je pokožka pevnější, vypjatá. Ošetření pokožky má výsledky viditelné po dlouhou dobu. Přístroje SmoothShapes je vhodný pro všechny typy pleti. Včetně opálené nebo citlivé pokožky.

Při ošetření přístrojem Smoothshapes pohodlně ležíte a speciálně vyškolený personál přejíždí hlavicí přístroje Smoothshapes po vašem těle. Jedna část těla se ošetřuje zhruba deset minut. Během ošetření můžete vnímat příjemné teplo. Při horší fázi celulitidy nebo dalších ošetřeních můžete pociťovat jemný tlak. To je známkou toho, že procedura funguje.

Po ošetření je pokožka prohřátá, vypjatá. Pocity po ošetření jsou podobné těm, které máte po masáži. Po 15 až 20 minutách je pokožka pevnější a vyhlazená.  Výsledky ošetření jsou zpravidla viditelné hned po prvním ošetření.
Zákrok je bezbolestný, neinvazivní a nevyžaduje žádná zvláštní omezení. Téměř ihned po provedení zákroku se můžete vrátit ke svým běžným aktivitám.

K dosažení co nejlepšího výsledku je zapotřebí proceduru několikrát opakovat. V ideálním případě je potřeba ošetření opakovat zhruba osmkrát při frekvenci 2x týdně.

Zhruba dva dny před zákrokem a dva dny po zákroku** zvyšte příjem tekutin**. Během ošetření přístrojem SmoothShapes jsou uvolňovány škodlivé látky v těle. Pokud budete dostatečně pít, toxiny lépe odplavíte z těla. Také se doporučuje lehčí strava.

Vedlejší účinky ošetření přístrojem SmoothShapes jsou velmi vzácné. U zvlášť citlivých jednic se po aplikaci může objevit zarudnutí pokožky nebo únavy. Tyto příznaky však velmi rychlo vymizí.

Před a po zákroku

Hýždě před a po liposukci

Přístroj SmoothShapes je i pro neinvazní liposukci

Přístroj SmoothShapes neúčinkuje jen na pomerančovou kůži. Lze ho využít také pro takzvanou neinvazivní formu liposukce. Díky revolučnímu fungování přístroje dochází ke snížení obvodu ošetřované partie. Ošetření mohou podstoupit nejen ženy, které trápí celulitida, ale také muži, kteří se chtějí zbavit tukových polštářků.

Cena ošetření přístrojem SmoothShapes v Příbrami


Jedna procedura odstranění celulitidy nebo liposukce za použití přístroje SmoothShapes stojí v laserovém centru Smart Laser Centrum 2000 korun. Jak už bylo napsáno více, pro nejlepší výsledek je dobré proceduru absolvovat osmkrát. Za 8 návštěv zaplatíte 12 000 korun. Pokud s ošetřením nebudete dlouho váhat, můžete využít speciální zaváděcí slevy. Takže vás ošetření přijde o polovinu levněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16091 (rodina-finance.cz#22645)


Přidat komentář