Bezbolestná liposukce

Spousta žen vede každodenní boj s nadměrnými kilogramy a celulitidou. Účinným způsobem jak zatočit s nadbytečnými centimetry, a to nejen v pase, může být neinvazivní liposukce.

Neinvazivní, bezbolestná liposukce

Neinvazivní neboli bezbolestná liposukce je nová moderní metoda, která vám pomůže zeštíhlet. Oproti klasické operativní liposukci je tato neinvazivní liposukce bezbolestná a příjemná. Na rozdíl od klasické liposukce jsou negativní vedlejší účinky nebo kontraindikace téměř minimální. Neinvazivní liposukci může podstoupit téměř každý.

Fungování přístroje Bodyka

Ošetření přístrojem Bodyka umožňuje odstranění lokálního tuku a vyhlazení celulitidy prostřednictvím ultrazvukových vln. Působením ultrazvuku vznikají uprostřed tukových tkání mikrobublinky, které se deformují do svého středu. Tím dochází k uvolnění energie, která rozpustí stěnu tukové buňky. Výsledek je viditelný ihned po prvním ošetření a je trvalý. Přístroj při práci využívá patentovaného systému automatické změny hloubky průniku ultrazvuku podle toho, jak je tuková vrstva silná. Díky tomuto systému se snižuje riziko popálení pokožky.

Co dělat před ošetřením přístrojem Bodyka?**

**

Pokud se chystáte na neinvazivní liposukci, týden před jejím termínem zvyšte dostatečně přísun tekutin. Zhruba tři dny před zákrokem vynechejte pití kávy. Také se doporučuje zvýšená fyzická aktivita, aby došlo ke zvýšení činnosti lymfatického systému.Pár dní před plánovaným zákrokem také zvyšte přísun vitamínu C.

Jaký je průběh ošetření přístrojem Bodyka?**

**

Před samotným zákrokem s vámi bude váš záměr konzultován. Potom si pohodlně lehnete na křeslo a absolvujete lymfodrenáž pro otevření lymfatických uzlin. Následně se na pokožku nanese speciální gel a pak je vaše pokožka za pomoci ultrazvukové hlavice masírována. Po této masáži je opět provedena manuální lymfodrenáž ošetřované části těla.

Jaké jsou výsledky neinvazivní liposukce?

Výsledky neinvazivní liposukce jsou viditelné téměř okamžitě po prvním zákroku. V průměru je zaznamenán úbytek zhruba 4-6 cm po dvou absolvovaných ošetřeních. Během jednoho sezení můžete absolvovat kůru až na čtyřech vybraných partiích. Pokud chcete, aby byl efekt co nejlepší, doporučuje se proceduru opakovat zhruba 4-8 krát s týdenní frekvencí.

Kromě úbytku centimetrů má přístroj Bodyka také významný vliv na zlepšení celulitidy. Vaše pleť bude po ošetření vyrovnaná a hebká. A navíc ošetřené partie přístrojem Bodyka mají menší tendence k opětovnému nabírání tukových buněk a dalšímu vzniku celulitidy.

K čemu slouží přístroj IPL?

Přístroj IPL se využívá zejména k:

  • ošetření akné
  • ošetření hyperpigmentace
  • ošetření červených žilek na pokožce
  • odstranění pigmentových skvrn na obličeji
  • fotoepilaci
  • fotoomlazení

Neinvazní způsob boje proti vráskám - Fotoomlazení

Fotoomlazení je v současné době velmi oblíbeným neinvazivním způsobem, jak bojovat s přibývajícími vráskami a stárnutím pleti. Při této metodě se využívá přístroj IPL, který funguje díky intenzivnímu pulzivnímu světlu. Světelný paprsek prochází do hluboko uložených vrstev pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu. Kolagenová vlákna hrají důležitou roli při vypínání pokožky. Působením intenzivního pulzivního světla dochází k redukci vrásek, zpevnění kontur obličeje, odstrčení cévek. Rozšířené póry se uzavírají a také působením přístroje IPL dochází ke sjednocení barvy pleti.

Ošetření přístrojem IPL

Přístrojem IPL nemusí být ošetřen jen obličej, ale jeho účinky můžete vyzkoušet téměř na jakékoliv části těla. Výsledný efekt je závislý na mnoha faktorech. Roli hraje například váš aktuální zdravotní stav nebo schopnost regenerace organismu.

Výsledek ošetření přístrojem IPL je zpravidla možno vidět hned po první aplikaci. Aby byl efekt opravdu výrazný, doporučuje se aplikaci několikrát opakovat.

Kromě vrásek zmírňuje přístroj IPL také příznaky akné. Světelný paprsek je prostřednictvím přístroje IPL vysílán přímo na bakterii akné, která velmi citlivě reaguje na intenzivní parsek pulzivního světla. Ozářením bakterie dochází k jejímu rozkladu a ukončení zánětlivého procesu v pokožce.

Účinky přístroje IPL můžete také vyzkoušet, pokud vás trápí pigmentové skvrny. Pigmentové skvrny jsou přístrojem IPL nasvíceny a tím dochází k úbytku pigmentu a celkovému vyblednutí. Pigmentové skvrny je možné ošetřovat lokálně nebo v rámci fotoomlazení. Během jedné aplikace je také možné ošetřit červené žilky a rozšířené cévky. Nasvícením pokožky dochází k zatavení cévky a postupné eliminaci. Tímto způsobem lze ošetřit cévky do průměru 1 milimetr.

Fotoepilace přístrojem IPL

Přístroj IPL se využívá také pro trvalé odstranění chloupků. Tento způsob epilace je moderní, bezbolestný a má trvalý účinek. Jeho úspěšnost dosahuje zhruba 70-95 %.

Epilace je prováděna zábleskem intenzivního pulzivního světla přístroje IPL. Teplý světelný paprsek prochází vrstvami kůže až k vlasovému kořínku. Ten je teplotou zhruba kolem 70°C trvale poškozen a dochází k následnému odumření chloupku.

Fotoepilaci přístrojem IPL je potřeba provádět během aktivní růstové fáze chloupku. Světlem IPL se můžete zbavit jakýchkoliv chloupků – tmavých i světlejších. Ošetření je potřeba několikrát opakovat, aby bylo jisté, že opravdu došlo ke zničení chloupku.

Tímto způsobem se můžete zbavit chloupků na jakékoliv části těla. Nejlepších výsledků bývá dosženo v podpaží, na tříslech a na obličeji.

Délka jednotlivého zákroku závisí na velikosti ošetřované pokožky. Odtstranění chloupků v podpaží nebo v tříslech trvá zhruba 10 minut. ošetřované kůže. Ošetření je nutné několikrát po sobě opakovat, aby byl výsledný efekt maximální.  Ideální je, pokud návštěvu absolvujete zhruba 3-6 krát. V některých případech je nutné přijít častěji. Četnost a frekvence opakování ošetření je závislá na místě, kde se chcete chloupků zbavit. Pro chloupky v obličeji se doporučuje opakování zhruba po 2 týdnech. Na ostatních částech těla zhruba po 6 až 8 týdnech.)

Masáž přístrojem ED-ONE

Přístroj ED-ONE pracuje na principu masáže pokožky speciálními nástavci, které uvolňují pokožku. Tento specifický typ masáže stimuluje činnost cév a lymfatického systému. Díky tomu dochází k odvodňování organismu a likvidaci tukových buněk. Výsledným efektem je úbytek hmotnosti a zeštíhlení tělesných partií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16092 (rodina-finance.cz#22649)


Přidat komentář