Bezbolestná a účinná liposukce v Brně

Liposukce ultrazvukem je právem nazývána liposukcí 3. generace. A aby ne - bez chirurgického zákroku, komplikací a navíc naprosto bez bolesti máte takovou postavu, jakou si přejete mít.

Bezbolestná ultrazvuková liposukce - kavitace

Kavitace neboli bezbolestná ultrazvuková liposukce se velice často označuje slovním spojením liposukce 3. generace. A aby ne - po těch složitých chirurgických zákrocích a následných bolestných nocích s možností vzniku nežádoucích účinků a pooperačních komplikacích je** ultrazvuková liposukce** ve srovnání s předchůdkyněmi přímo hračka.

Na jakém principu bezbolestná ultrazvuková liposukce funguje?


Zjednodušeně lze tento průběh popsat jako zahřátí tukových buněk, které se dají do pohybu a uvolní část svého přebytečného tuku. Do pohybu se tudíž dostává i lymfatický systém, který mimo uvolněný tuk z těla odvádí i toxické látky a tak se klient/ka po proceduře cítí nejen štíhlejší, ale tak vitálnější, uvolněný. Nevýhodou je to, že výsledný efekt po jedné proceduře není tak viditelný a znatelný, jako po klasické liposukci prováděné chirurgicky. Jenže tato metoda je stavěna právě na opakování procedur. Postupně se tak dostanete na vysněnou formovanou postavu a to bez jakýchkoli chirurgických aparátů a bolestí. A to přece stojí za to.

Výhody bezbolestné liposukce ultrazvukem

Navíc má tato metoda další výhody. Tím je bezesporu rychlost – na jedné proceduře strávíte zhruba 60 minut. Další výhodou je to, že je zákrok téměř bez komplikací a absolvovat ho lze kdykoli, pokud však nemáte jednu z kontraindikací, kterou může být:

 • těhotenství
 • menstruace (v den zákroku)
 • vážné srdeční onemocnění
 • vysoký krevní tlak
 • osoby s kovovými implantáty v těle
 • infekční onemocnění a záněty v místě ošetření
 • poruchy a nemoci cév a krve
 • a případná jiná vážná onemocnění

Kavitace s vakuovou masáží

Pokud si přejete nejen štíhlou a formovanou postavu a navíc i sametově hebkou pokožku, stačí si pouze „přiobjednat“ službu, respektive zvolit kavitaci spolu s vakuovou masáží.

Kvalitní masáže v Brně

Dnes se snad žádný člověk neobejde bez kvalitní a profesionální masáže. Žijeme v neustálém stresu, spěchu, místo toho, abychom se prošli do restaurace, si raději jídlo objednáme pomocí internetu online a stále na té židli ve sklíčené poloze sedíme. Bohužel to je dnešní doba, která nás k takovým skutečnostem prakticky nutí. Pro uvolnění napětí ve svalech jsou tu masáže. Vybrat si z klasických uvolňovacích, rekondičních relaxačních a využít lze i aromaterapii. Dále je v nabídce velice žádaná thajská masáž a v poslední době stále více žádaná masáž lymfatická.

Moderní kadeřnictví v Brně

V nabídce Studia Leny je i moderní kadeřnictví, kde je v provozu jak dámské, tak pánské kadeřnictví s kvalitní službou a průměrnou cenou. Například žena zaplatí za střih, mytí, foukání a styling 300 až 420 Kč, v závislosti na délce vlasů a spotřebě vlasových prostředků. Když sem přijde muž, dostane se mu nejen nového střihu dle typu obličeje, navíc i vlasová masáž pro uvolnění a podporu růstu vlasů a nakonec i styling.

Kosmetika a péče o pleť

Co by to bylo za studio krásy bez kosmetiky. Zde jsou v nabídce klasické kosmetické úkony za výtečné ceny. V nabídce nechybí jak čištění pleti, peeling, masáž obličejová, i dekoltu, aplikace masek, dle typu pleti, formování obočí, případné jeho barvení, stejně jako barvení řas, epilace pomocí vosku a voskových pásků, možno využít i trvalou na řasy – pokud nejsou naše řasy dostatečně přirozeně natočené no a nakonec to vše završí líčení – jak denní, tak večerní. Vždy je nejvýhodnější využít možnosti kompletní kosmetické péče a to jak z finančních, tak estetických důvodů.

Tetování - permanentní make-up v Brně

Zklamání možná pro ty, co by rádi svoji kůži ozdobili nějakým šikovným obrázkem. Zde je tetování bráno pouze v souvislosti s permanentním make-upem. Tetuje se zde obočí, oční linky a to jak horní, tak dolní, při tetování obou je sleva. No a tetovat lze i rty, respektive konturu.

Prodlužování vlasů ve Studiu Leny

Mít dlouhé, husté a zdravé vlasy touží mít alespoň jednou v životě snad každá opravdová žena. Navíc průzkumy dokazují, že dlouhovlásky jsou pro muže více atraktivní. Bohužel ne každá má předpoklady k tomu, aby se její hříva pyšnila vlastnostmi dlouhých pačesů. Nicméně díky moderní době si dlouhé vlasy můžeme pořídit raz-dva a to bez použití paruky. V nabídce studia Leny jsou metody prodlužování vlasů jak za studena, tak s keratinem v teplém stavu.

Modeláž nehtů

Nehty jsou vizitkou každého člověka, tím spíše ženy. Upravené, čisté a stejnoměrné nehty mohou o jejich majitelce také dost prozradit. Nicméně existují vlivy, které nám krásné přírodní nehty ničí. Tím jsou bezesporu saponáty a voda. Ale i bez jejich účinku nemá každá žena pevné, lesklé nehty. Nemusí však naříkat, ve Studiu Leny ji nabídnou jak časté gelové, tak velice praktické akrylové no a téměř luxusní porcelánové.

Pedikúra, péče o nohy

Péče o nohy je důležitá nejen z hlediska estetiky a hygieny, ale také uvolnění. Uvidíte, nebo spíš ucítíte, jak skvělé je po náročném dni, který jste strávili víceméně na nohou, jaké zázraky správná pedikúra umí. Součástí péče o nohy je jak mytí, tak zbavení se nadbytečné a zrohovatělé kůže, peeling, osvěžující a pečující maska, zastřižení nehtů, odstranění nehtové kůžičky a záděr, krém, masáž a případné lakování nehtů.

Prodlužování řas v Brně

Že dlouhé, husté a perfektně natočené řasy dovedou s mužem udělat neskutečné věci, se přesvědčili lidé už dávno. Nicméně to, jak prodloužit trvale řasy, kterým nebylo od přírody dáno, se povedlo až nedávno. A je to celkem prosté, i když pracné – umělé řasy je jedna po druhé lepí na řasy přírodní. Výsledkem je dlouhodobý účinek, řasy k nerozeznání od přírodních a konec trápení s výběrem řasenky.

Rekvalifikační kurzy pro pracovníky salonů krásy

Protože všechny výše uvedené služby jsou čím dál žádanější a pokud chce salón krásy prosperovat, musí svoji nabídku neustále rozšiřovat a aktualizovat, je nutné, aby jeho pracovníci – pracovnice občas navštívili nějaký ten rekvalifikační kurz.

 • Manikúra, modeláž nehtů
 • Pedikúra
 • Masáže – rekondiční služby
 • Kosmetika – kompletní péče, trvalá na řasy, permanentní prodlužování řas
 • Tetování – permanentní make-up, klasické tetování
 • Vizážista – poradenství v oblasti barevné typologie
 • Provoz solárií
 • Kadeřnictví – klasické kadeřnictví, prodlužování vlasů

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16093 (rodina-finance.cz#22655)


Přidat komentář