Přípravky na hubnutí, produkty na posílení imunity

Nadváha či obezita je problémem více jak poloviny obyvatel České republiky. Pokud se s nadváhou dotyčný smíří, čekají ho zdravotní problémy. Proto je nutné začít včas s cíleným snižováním váhy.

Nadváha a hubnutí

Bohužel řada lidí, kteří trpí nadváhou, s tím nehodlá nic dělat. Ne, že by si nepřáli zhubnout a zbavit se zdravotních i jiných problémů, které s nadváhou souvisí, ale mají slabou vůli i nechuť s čímkoli dalším začínat. Přitom se nabízí možnosti, které sice nejsou podle moderních metod, ale jsou prověřené ne lety, ale staletími. Jde o Čínskou medicínu. Ano, ne vždy je plně účinná, ale umí pomoci tělu. Čínská medicína totiž vychází z předpokladu, že každý člověk musí mít své tělo v harmonii. Jen tak bude jeho postava odpovídat tomu, jaký chce být. A zároveň bude i zdravá. Do těla se ukládá celá řada toxinů, které organismus zatěžují, překyselují a vlastně tráví. Tak vzniká nerovnováha, která je počátkem velkého přibývání na váze nebo naopak hubnutí. To s sebou postupně přináší řadu dalších problémů, jako jsou bolesti kloubů, zad, páteře, problémy s trávením, s vnitřními orgány. Jak z toho ven?

Hubneme

Asi doposud** nejlepších výsledků hubnutí** dosáhli ti, jež k němu přistupovali** komplexně.** To znamená, že změnili celý přístup k životu, změnili způsob stravování a přidali pohyb. Chcete-li tedy také zhubnout, musíte začít u svého myšlení, u svého přístupu k životu. Základem je nastolení rovnováhy a pročištění organizmu a pak již jen nový přístup a vše jde téměř samo.

Překyselení organismu

Nejprve je nutné** pročistit a odkyselit organismus**, který je důsledkem nesprávné životosprávy zanesený mnoha škodlivými látkami a toxiny. Většina těchto látek se usazuje v tlustém střevě, v cévách a v tukových buňkách, které je pak problém využít k přeměně v energii. Řada potíží s váhou bývá právě v důsledku špatné funkce metabolismu tuků. Na detoxikaci organismu existuje řada produktů. Jejich problémem je, že ve valné většině projdou zažívacím traktem beze změny. Přípravek, který pomůže s detoxikací, totiž musí působit jako kartáč, který organismus vydrhne, ale zároveň ho nepoškodí. Což se může u drastických metod velmi lehce stát.

Detoxikace organismu (OKG FactorBase)

OKG FactorBase je přípravek na** přírodní bázi**, který v zažívání působí jako kartáček na špínu. Ačkoli je jemný, tak jeho působení je velmi účinné. Což ostatně dokládají reference. S vysokou účinností na sebe nabaluje toxiny z potravin, plísně i další škodliviny, které se nacházejí zejména ve střevech. Zásluhou intenzivního odvodu toxinů z těla, se zvyšuje také imunita organismu a celý obranný systém dostává znovu sílu se bránit různým nemocem i škodlivinám.

OK Beta+

Jde o další čistě přírodní přípravek, který se podává ve formě nápoje, jehož účinky taktéž snižují překyselení žaludku. Zároveň však napomáhají i lepší funkci kloubů, zpevňují kosti a stimulují tvorbu chrupavky. Užívání nápoje vede k udržení si zdravého prostředí zažívání.

Životospráva

Zároveň se zahájením** detoxikace organismu** je nutné upravit i stravování. Vhodné je snížit o jednu třetinu celodenní příjem stravy a nastolit ve stravování pravidelnost. Jíst je dobré tak, aby nebyl hlad, ale zároveň ne dosyta. V praxi to znamená, že porce budete jíst jen dvou třetinové, a celkově budete jíst 5 krát denně, přičemž jednu porci jídla nahradíte zeleninou a jednu ovocem. Ze zeleniny jsou výborné salátové směsi. Stejně jako jídlo je důležitý i** pitný režim.** Vypít byste měli 2 až 3 litry vody, které pročistí organismus. Z pití je dobré vyhnout se všem umělým šťávám a džusům. Naopak vhodné jsou bylinkové a ovocné neslazené čaje, přírodní čerstvé zeleninové a ovocné šťávy, přičemž ovocné šťávy je dobré pro jejich obsah cukru ředit.

Úspěšné hubnutí s Emulipsem

Jde o** potravinový doplněk**, který je dobré užívat ihned po detoxikaci. Pomáhá významně se ztrátou kilogramů. Mimo to podporuje činnost jater, žlučníku, potlačuje nadýmání, pálení žáhy, a také zklidňuje podrážděný žaludek. V nabídce je v několika provedeních a také v několika příchutích.

Pohyb

Zásluhou potravinových doplňků se budete cítit lehčeji. Toho je nutné využít k zahájení pravidelného pohybu. Začít je dobré nejprve s chůzí a pak pokračovat v zátěži.

Úspěšné hubnutí

Pokud dodržíte zde nestíněný plán hubnutí, máte z části vyhráno a vaše váha se začne pohybovat směrem dolů.

Imunita

Při hubnutí je dobré posilovat také imunitní systém. Nejlépe ho posílíte tím, že vyživíte organismus. Tedy, že doplníte vhodným způsobem vitamíny a minerály.

OK ALFA+ posiluje imunitní systém

Tento** přírodní doplněk stravy** vám může pomoci doplnit vitamíny i minerály. Zejména v době zátěže. Vhodné je užívat tento produkt na jaře a na podzim. A pak v době zvýšené zátěže. Tou hubnutí samozřejmě je.

FactorBase KIDS

Tento doplněk stravy je určen** pro děti** a umí taktéž zvýšit imunitu a dodat tělu vitamíny a minerály. Aby dětem lépe chutnal, má jablečnou příchuť.

Doplňky stravy

Ne všechny doplňky stravy opravdu pomáhají. O to více je třeba držet se vyzkoušených produktů. Dobré je také prověřit si reference nejen na samotné produkty, ale i na obchod. Teprve pak se pustit do nákupu. Tak máte záruku opravdové kvality i včasného dodání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15921 (rodina-finance.cz#23412)


Přidat komentář